Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. Dzisiaj się zastanawiałem nad kodem. Jak niektórzy wiedza mam nowe konto PSN, stare oddałem bratu i kupiłem nową konsolę i gram na starej mojej płycie z BC2. Odpaliłem konto gre i gram normalnie na nowej konsoli i ku mojemu zaskoczeniu nie musiałem wklepywać vip kodu aby mieć mapy wszystkie ? O co chodzi ? Może ktoś to wytłumaczyć? Jak bym pisał nie jasno niżej napiszę prościej.

nick-mrowa607->stara konsola + BC2(stara płyta, czy nowa) + Vip Code ->wszystkie mapy

nick-Diff_M4->nowa konsola + Stara płyta BC2 +brak Vip Code -> wszystkie mapy

Dodam, że ciągniemy na tym samym necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na nowej konsoli utworzone swoje stare konto ? bo jak tak to wtedy VIP będzie działał jeżeli na nim odpaliłeś grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej konsoli od razu miałem moje nowe konto. Nic tam ze starym nie robiłem. Zrobiłem format konsoli i założyłem moje nowe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może chłopaki z DICE dali sobie spokój z VIP kodami, bo już trochę czasu po premierze gry i plansze są teraz dostępne dla wszystkich, żeby nie było na nich pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale chciał bym aby było to potwierdzone. Ludzie kupujący gre nie musieli by kupować vip kodów  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może chłopaki z DICE dali sobie spokój z VIP kodami, bo już trochę czasu po premierze gry i plansze są teraz dostępne dla wszystkich, żeby nie było na nich pusto.

Nie, nie. Aż tak na rękę nie poszli.

Ostatnio kupowałem VIP code'a, bo grę z wymiany mam, więc nadal VIP trzeba wykupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawy zapis, jakoś nie zwróciłem na niego uwagi, lecz z drugiej strony nie widze żeby mój kod vip wygasł(cały czas mogę grać na vipowych mapach). Jak myślicie co to mogło oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę źle sformułowałem. Podobno ważność nieużytych vip codów po 1 kwietnia 2011 już wygasa, czyli nie zadziałają, gdy spróbujemy je wpisać. Z drugiej strony patrząc na aukcję na Allegro, to koleś otrzymuje pozytywy za sprzedaż vip codów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę jak to jest dokładnie i napiszę, bo akurat niedawno kupiliśmy drugą kopię BC2 do domu, ale wydaje mi się, że powinien zadziałać. W przeciwnym razie mamy dwa przypadki:

1. Dodatki, które normalnie był dostępne dzięki VIP Code będą już z automatu za darmo na Twoim koncie.

2. Trzeba będzie je wszystkie wykupić (co wydaje mi się bzdurą, zwłaszcza, że mija ponad rok od premiery gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdzone. Bez wpisanego VIP Code'u nie ma nic dodatkowego. Po wpisaniu odblokowują się wszystkie map packi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może taki prima aprilisowy żart zrobili. No cóż, skoro Vip Code działa, to sobie go załatwię. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdzone. Bez wpisanego VIP Code'u nie ma nic dodatkowego. Po wpisaniu odblokowują się wszystkie map packi.

wpisywałeś dzisiaj kod i wszystko działa?

Grę nabyłem jakiś tydzień temu za 89zł (w MM) i w środku znajdował się vip code. Próbowałem go dzisiaj wpisać, niestety wyskakuje mi komunikat że na chwilę obecną nie są w stanie sprawdzić mojego klucza... ;o

Mam nadzieję że jest to spowodowane awarią PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wpisywałem dzisiaj i działa. Kupiłem w zeszłą niedzielę wersję Platinum BC2. A jak wpisywałeś? Bo ja najpierw z myślnikami, tak jak to jest na karteczce, nie chciało wejść, a weszło dopiero bez myślników, tylko same litery i cyfry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywałeś dzisiaj kod i wszystko działa?

Grę nabyłem jakiś tydzień temu za 89zł (w MM) i w środku znajdował się vip code. Próbowałem go dzisiaj wpisać, niestety wyskakuje mi komunikat że na chwilę obecną nie są w stanie sprawdzić mojego klucza... ;o

Mam nadzieję że jest to spowodowane awarią PSS.

Tak to jest ta przyczyna . Również sprawdzałem moje pudełko i też jest napisane że 1 kwietnia 2011 ale chodzi o kod który był oryginalnie z pudełkiem i niewpisanie go do tego terminu spowoduje jego wygaśnięcie . Nie miało by to sensu gdyby parę tysięcy graczy nagle mogło grac na kilku mapkach . Sytuacja która ma miejsce u mrowa607 jest dziwna i cięższa do wyjaśnienia.

@ mrowa607 : A czy masz też inne dodatki ? Vietnam lub spec ? Jeśli tak to na którym koncie je kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wpisywałem dzisiaj i działa. Kupiłem w zeszłą niedzielę wersję Platinum BC2. A jak wpisywałeś? Bo ja najpierw z myślnikami, tak jak to jest na karteczce, nie chciało wejść, a weszło dopiero bez myślników, tylko same litery i cyfry ;)

no właśnie chyba jest u mnie wszystko ok, bo jak chcę pobrać jakiś dodatek ze sklepu to wyskakuje mi komunikat że aktualnie jest on na moim koncie. A czy też pobierało Ci przy pierwszym uruchomieniu gry dosyć dużą aktualizację, około 1,8gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktualizacja się pobrała, a później wpisałem kod. To może być faktycznie to o czym pisał KJN. Masz z tyłu pudełka ten tekst, że kod wygasa 1. kwietnia 2011 albo innego dnia? Bo ja tej informacji w swojej kopii w ogóle nie mam. Podejrzewam, że faktycznie może być tak, że starsze kopie gry miały wpisany czas wygaśnięcia tego kodu i po tym terminie już jest on niekatywny. A jeśli wszystko wydaje Ci się w porządku, to najlepiej jest zgłosić się do obsługi technicznej EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

teraz dopiero zauważyłem że mam z tyłu pudełka napis "Single use code expires April 1, 2011" -.-

ale dziwne jest to, że jak wchodzę do sklepu to przy mapach do pobrania mam zielone ikonki które sugerowały by iż aktualnie wszystkie dodatki są w moim posiadaniu. W wyborze map online mam około 12 map (w zależności od trybu).

btw. czy ten kod daje coś oprócz dodatkowych map w rozgrywce online? Jakieś bronie lub coś innego?

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

teraz dopiero zauważyłem że mam z tyłu pudełka napis "Single use code expires April 1, 2011" -.-

ale dziwne jest to, że jak wchodzę do sklepu to przy mapach do pobrania mam zielone ikonki które sugerowały by iż aktualnie wszystkie dodatki są w moim posiadaniu. W wyborze map online mam około 12 map (w zależności od trybu).

btw. czy ten kod daje coś oprócz dodatkowych map w rozgrywce online? Jakieś bronie lub coś innego?

Kod daje tylko mapki . A co do tego co ja pisałem to chodziło mi o nowe kopie a wiadomo że do używki też można dokupić kod lub czasem z używką dostajemy nowy kod . By sprostować to ktoś inny podał info o tej dacie i sprawdziłem tylko moją kopie . Jeśli są na zielono to oznacza że działa . A masz Arice lub White pass w RUSH ?

oto link do http://zapodaj.net/a172885e0f09.jpg.html

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dopiero zauważyłem że mam z tyłu pudełka napis "Single use code expires April 1, 2011" -.-

ale dziwne jest to, że jak wchodzę do sklepu to przy mapach do pobrania mam zielone ikonki które sugerowały by iż aktualnie wszystkie dodatki są w moim posiadaniu. W wyborze map online mam około 12 map (w zależności od trybu).

btw. czy ten kod daje coś oprócz dodatkowych map w rozgrywce online? Jakieś bronie lub coś innego?

No to lol... to znaczy, ze masz te dodatki z VIP Code, czyli wszystkie dodatkowe mapki. Nic innego z VIP Code poza mapkami nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Masz z tyłu pudełka ten tekst, że kod wygasa 1. kwietnia 2011 albo innego dnia? Bo ja tej informacji w swojej kopii w ogóle nie mam. Podejrzewam, że faktycznie może być tak, że starsze kopie gry miały wpisany czas wygaśnięcia tego kodu i po tym terminie już jest on niekatywny. A jeśli wszystko wydaje Ci się w porządku, to najlepiej jest zgłosić się do obsługi technicznej EA.

Ja właśnie taki "przeterminowany" kod dzisiaj wpisałem i zadziałał, czyli był nadal aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Mam problem z vip codem mianowicie na swojej pierwszej ps3 odpalilem BFBC2 wpisalem ten cod wszystko ladnie sie pobralo i moglismy sie z bratem cieszyc wszystkimi mapami ja na swoim koncie a on na swoim oczywiscie. Po kilku miesiacach w ps3 padl czytnik wiec przenioslem wszystkie dane za pomoca kabla sieciowego na druga ps3. Teraz ja moge grac normalnie jak wczesniej w multi BFBC2 a od brata gra zada wpisania vip coda a gdy tego nie robi to zostaja mu tylko 4 mapy. Dlaczego tak sie stalo?? Dane z konsoli na konsole przenioslem prawidlowo wiec o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Mam problem z vip codem mianowicie na swojej pierwszej ps3 odpalilem BFBC2 wpisalem ten cod wszystko ladnie sie pobralo i moglismy sie z bratem cieszyc wszystkimi mapami ja na swoim koncie a on na swoim oczywiscie. Po kilku miesiacach w ps3 padl czytnik wiec przenioslem wszystkie dane za pomoca kabla sieciowego na druga ps3. Teraz ja moge grac normalnie jak wczesniej w multi BFBC2 a od brata gra zada wpisania vip coda a gdy tego nie robi to zostaja mu tylko 4 mapy. Dlaczego tak sie stalo?? Dane z konsoli na konsole przenioslem prawidlowo wiec o co kaman?

VIP CODE jest przypisany do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP CODE jest przypisany do konta.

Tak właśnie sądziłem szkoda tylko że na poprzedniej ps3 się dało a teraz nie to powoduje lekki dyskomfort w graniu... przynajmniej bratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko odnośnie VIP Code:

Jeżeli kupię grę na tej aukcji: http://allegro.pl/battlefield-bad-company-2-vip-code-wys-24h-i1649845839.html na której pisze, że gra zawiera kod.

To np. kupując tutaj: http://allegro.pl/battlefield-bad-company-2-ps3-folia-nowa-i1663380193.html już tego kodu nie będę miał?

Czy może teraz w każdej kopii nowej gry jest ten VIP Code?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×