Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za nie wiedzę ale co to jest "Folding@Home" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za nie wiedzę ale co to jest "Folding@Home" ??

A co to jest google, wikipedia i szukajka forumowa -.-?

@topic

Do "drużyny" dołączyłem już jakiś czas temu i staram się zawsze zwijać białka, kiedy słucham muzyki :P

@down

Pomyśl

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to jest google, wikipedia i szukajka forumowa -.-?

@topic

Do "drużyny" dołączyłem już jakiś czas temu i staram się zawsze zwijać białka, kiedy słucham muzyki :P

Ochłoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ochłoń.

A ty laskawie rusz dupke i sam poszukaj. Oto link do postu numer 33 w tym watku : KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączyłem dzisiaj :) dawno temu używałem tego programu na kompie no i do tej pory jakoś nie ma efektów tego no ale cóż może się to przyda kiedyś gdzieś :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale od wczoraj pojawiły się nowe opcje w Folding@Home u mnie przynajmniej....

było:

folding@home

live channel

teraz jest:

Folding@Home

Live Channel

World Heritage

United Village

oczywiście :verymad: w żadnej lokalizacji Polski nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dzisiaj dołączyłem mój nik serek, będe starał się pomóc jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zrobić żeby przy screensaverze włączała się odrazu muzyka?

Włączyłem music,wybrałem swoją playliste.

Działa dopóki nie wyłączę konsoli.

Po ponownym uruchomieniu F@H muzyka jest disabled i trzeba ręcznie znowu odpalać.

Jest jakiś na to sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ps3 moze najdluzej chodzic np bedac w foldinghome bez niszczenia sie sprzetu. Teoretycznie moglaby caly czas chodzic ale domyslam sie ze nie jest to najlepsze dla konsoli roziwazanie

Ja mysle ze to samo jak pc, moj juz chodzi ponad rok czasem restart z przymusu i nic mu nie jest. Konsolce tez pewnie nic nie bedzie ja nie bedziesz wylaczac tylko obliczac, jedynie co to rachunek wiekszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się do Was dołączyć :)

P.S. Szczęśliwego Nowego Roku.

Witaj, jaki nick?

Edytowane przez 1stmadafaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi się link z pierwszego postu-czy może mi ktoś wyjaśnić na czym to wszystko polega?

Jestem żywo zainteresowany tym projektem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link ci sie nie otwiera bo pewnie juz to wszystko jest nieaktualne (ma ponad 3 lata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link ci sie nie otwiera bo pewnie juz to wszystko jest nieaktualne (ma ponad 3 lata)

Ok 3 lata,ale ludzie jeszcze dołączają więc temat chyba aktualny?

To może ktos wyjaśnić o co ty chodzi?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak z rezultatami tych "badań" po tylu latach ? Co nowego z dziedziny medycyny przydatnej dla nas wszystkich odkryto dzięki tym projektom ?

Co z Seti@home które jest częścią BOINC, co nowego odkryło w sygnałach radiowych ? I po co udawać że się coś nasłuchuje skoro w 1977r odebrano sygnał mający wszystkie cechy sygnału sztucznie wygenerowanego (nazwano go "wow" WIKIPEDIA ) i nic z tym faktem nie zrobiono. Odnotowali że taki sygnał został odebrany i tyle. Takich sygnałów było więcej ( http://www.polskiera...halo-Tu-kosmici ) i również do niczego konstruktywnego to nie prowadziło. Po co więc marnować prąd na seti@home ?

Edytowane przez Excite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak z rezultatami tych "badań" po tylu latach ? Co nowego z dziedziny medycyny przydatnej dla nas wszystkich odkryto dzięki tym projektom ?

Co z Seti@home które jest częścią BOINC, co nowego odkryło w sygnałach radiowych ? I po co udawać że się coś nasłuchuje skoro w 1977r odebrano sygnał mający wszystkie cechy sygnału sztucznie wygenerowanego (nazwano go "wow" WIKIPEDIA ) i nic z tym faktem nie zrobiono. Odnotowali że taki sygnał został odebrany i tyle. Takich sygnałów było więcej ( http://www.polskiera...halo-Tu-kosmici ) i również do niczego konstruktywnego to nie prowadziło. Po co więc marnować prąd na seti@home ?

Ja tam się z Tobą zgadzam, dla mnie również jest to strata czasu i "energii". Wolę wysłać SMS o treści POMAGAM i sądzę, że Jacusiowi czy Wacusiowi bardziej to pomoże. Jedni wspierają ten projekt bo wierzą w jego powodzenie a inni chcą tylko błyszczeć w statystykach i żeby wszyscy widzieli ile to kW zużyli aby świat ratować. A w razie ewentualnego powodzenia projektu napiszą pismo na swojej stronie jak strasznie i bardzo serdecznie dziękują posiadaczom PS 3 za pomoc. Mi to do szczęścia nie potrzebne.

Edytowane przez kakaroto-songo
: nie pisz caly czas pogrubiona czcionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a inni chcą tylko błyszczeć w statystykach i żeby wszyscy widzieli ile to kW zużyli aby świat ratować.

Jak każda taka zabawa z rankingami. Dziecinne popisywanie się osiągnięciami w marnowaniu energii i wspieraniu czarnych interesów. Ludzie stojący za tymi projektami muszą mieć niezły ubaw z ludzkiej głupoty :) Po co kupować super komputer czy tworzyć całą infrastrukture serwerów połączonych w chmurze skoro to samo a nawet więcej można wziąść od nieświadomych użytkowników za darmo. I to użytkowników którzy przez swoją ignorancję bedą się cieszyć że za darmo oddają moc obliczeniową którą te firmy/organizacje mogą wykożystać na dowolny cel (w tym odsprzedawanie mocy obliczeniowej) a użytkownicy nie będą o tym wiedzieć bo nie mają wglądu w to co oblicza ich sprzęt. Tylko kogo interesuje na co idą kWh energii, ważne że w statystykach można sie kolegą pochwalić swoim super wynikiem. A prąd przecież i tak w sporej części tych naiwniaków opłacają... rodzice :) Troche inaczej liczy się pieniądze jak te uciekają z własnego niezbyt wypchanego portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

) a użytkownicy nie będą o tym wiedzieć bo nie mają wglądu w to co oblicza ich sprzęt.

No dokładnie tak, przecież nie wiadomo co tak naprawdę oblicza system. Nie to żebym tam snuł jakieś teorie spiskowe ,ale to prawda ,że jakby zebrać wszystkie konsole to mają MEGA moc obliczeniową... wiadomo ,może już ktoś dzięki temu podróżuje w czasie :D , nie no z tym to żartowałem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ignorancja ludzi jest tak duża że całkiem spora część myśli że animacja drgających kulek wizualizuje faktyczne obliczenia białek które właśnie wykonuje ich sprzęt :) Kiedy to jest po prostu wygaszacz ekranu i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie co do tego wygaszacza... jeszcze jakby to były jakieś kobitki to bym chętnie poobliczał i popatrzył ,ale do chemii nigdy nie miałem zamiłowania, no chyba ,że C2H5OH :thumbsup:

Edytowane przez kakaroto-songo
: nie pisz caly czas pogrubiona czcionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dokonca o co chodzi z tym teamem, Jakby Ktos bylby tak mily i napisal mi w pw o co chodzi ?

Z gory Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×