Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

nowy user ps3 i F@H dołączyłem do teamu nick: xmajkix

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dopisałem. nick - RychuPS3

Musimy się postarać bo chyba spadamy w rankingu powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie dopisuje PS3 właśnie śmiga pierwszą nocke a właściwie to które miejsce ma obecnie nasz team? Nick: TommyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy to normalne że chłodzenie konsoli chodzi na maksymalnych obrotach w Folding&Home? Moja konsola przy Folding&Home pracuje ma max. obrotach i strasznie głośno chodzi, ale to po ok 30 min. Mam tak tylko przy F&H i Bad Company. Czy to normalne ??

PS. miałem wcześniej taki problem, lecz we wszystkich grach, ale odkurzyłem konsole i tak nie miałem. Lecz znowu ten problem powrócił (szczególnie w B:BC) a zaczęło się to w te upały i duchoty, lecz nawet jak jest trochę chłodniejszy dzień, tak samo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wiatrak w domu to postaw przy konsoli i niech wieje, i zobacz czy będzie to samo, jak tak to bym Ci radził ją oddać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, czy to normalne że chłodzenie konsoli chodzi na maksymalnych obrotach w Folding&Home? Moja konsola przy Folding&Home pracuje ma max. obrotach i strasznie głośno chodzi, ale to po ok 30 min. Mam tak tylko przy F&H i Bad Company. Czy to normalne ??

Chyba nie, z mojego doświadczenia nie działo sie to u mnie ani razu, jedyne wysokie obroty jakie zaobserwowałem to na grze COD4, ale nigdy na Floding@HOME.

A tak z ciekawości to którą wersję masz czarnuli?

Nasz team ranking chyba opada bo mamy 491, a nie dawno mieliśmy o oczko niżej, coś panowie opuścili się troszeczkę i zapomnieli.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40gb a co? A do czego podobny byl dzwiek pracy wiatrakow w COD4? ? PS. gdy wiatraki wlacza sie na maxa, to po wyjsciu do XMB chodza ciszej po ok 4 - 7 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która wersja konsoli to dość istotna informacja, ponieważ nowy model konsoli z dyskiem 40GB został wyposażony przez Sony w procesory wykonane w technologii 65nm dla cell'a i 90nm dla układu graficznego RSX. Dzięki temu konsola pobiera dużo mniej energii, niż to mają w zwyczaju poprzednie modele - około 135 watów zamiast dwustu. A to oznacza mniej wydizelenia ciepła. A nie długo SONY chce jeszcze zejść z z 90nm do 65nm dla ukł graficznego RSX, kolejny krok do cichszego chłodzenia.

a czy twoje konsola czasem nie stoi gdzieś w miejscu ciasnym i nie bardzo ma jak oddać ciepło?

Bo to nie jest normalne aby po 30 minutach pracy na F@H miał taki przegrzany procek i chłodzenie ledwo wyrabia pracując na maxa.

ale musiał byś założyć oddzielny wątek w pomocy bo robi sie offtop a tego nie chce robić.

a żeby nie było totalnego offtopa to ponawiam pytanie czemu tak mało Was teraz widać na F@H?

szkoda prądu czy nie dajecie czasu dla konsoli aby policzyła kilka Work Unit'ów?

pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. lecz ja mam tak tylko w Folding&Home i Battlefield Bad Company. Może to jednak jest poprostu za duszno (a nie mam tak z niczym innym, żadną inną grą...) pytałem się kilku osób grających w Battlefielda, niektórzy tak mają, niektórzy nie :/ (jeden typek mówił że to wina firmware'u 2.40, drugi że za dzuszno, a trzeci tak nie ma )To już sam nie wiem co myśleć... Ok dzięki, zobaczy się w jesień i zimę.

PS. Konsola ma baaaaardzo dużo miejsca, nie stoi w żadnym kącie, tylko przed szafką od TV, pod oknem, a wentyle skierowane w stronę pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz jako Loki<TDK> ^^

Jest moze opcja pracy F@H w tle podczas np. oglądania filmu?Bądź czy jest opcja zapauzowania F@H i wznowienia pracy po jakims czasie??

No i czym rozni sie mode Norm i advanced??

[EDIT] OK,OK Juz wszystkiego sie dowiedziałem metodą prób i błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, jednak moja konsola jest sprawna... Teraz jak jest trochę chłodniej, normalnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dołączyłem do teamu pod nickiem "Fiiro". Serdecznie wszystkich pozdrawiam ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dołączyłem do teamu pod nickiem "Fiiro". Serdecznie pozdrawiam ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dolaczlem pod nickiem kolarz88 i juz powoli pne sie do gory ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemanko,

ja również dołączam do Teamu, Nick oraz PSNid: SmOkU_PL

pzdr!

EDIT:

HELP!

od 12h , non stop robie jeden (pierwszy) WU i mam dopiero niecale 50% , to tak wolno idzie ?

czy WU są zawsze identyczne pod względem długości czasu potrzebnego do obliczenia? ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie dołączyłem pod nickiem olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od 12h , non stop robie jeden (pierwszy) WU i mam dopiero niecale 50% , to tak wolno idzie ?

czy WU są zawsze identyczne pod względem długości czasu potrzebnego do obliczenia? ,

Nie nie są identyczne, to zależy od WU, jedne potrzebują 12 godz. inne 7 godz. ale trafiają się czasami tak zwane "24h Le Mans"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano wszystkim dołączam do waszego teamu pod pseudo MatyZ_PL dopiero dzisiaj dowiedziałem sie co tak naprawdę może zrobic f&h, pobrałem, odpaliłem i odrazu trafiłem 24h WU

matyz_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podobnie jak kolega powyżej dołączyłem do waszego teamu i niestety odrazu trafiłem Le Mans

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×