Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich zwijaczy z ps3forum do największego Polskiego Teamu Poland numer teamu 276.

Warto aby wszystkie osoby z Polski zwijały w ogólnonarodowym teamie tak jak inne państwa. W teamie Poland jest obecnie ponad 1700 zwijaczy z czego codziennie aktywnych ponad 440. Jeżeli zechcecie to możecie dodać przed swoimi nickami ps3site.pl .Zaproszenie jest również wysłane do wszystkich użytkowników forum ps3site.pl wysyłam je jako użytkownik pod nazwą - Zapraszamy_do_teamu_Poland_276 http://kakaostats.com/t.php?filter=active&...mp;search_text=

Mój nick z teamu Poland Jerzy Przytocki PS3 Ubuntu 7.10

Pozdrowienia dla wszystkich zwijaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich zwijaczy z ps3forum do największego Polskiego Teamu Poland numer teamu 276.

Warto aby wszystkie osoby z Polski zwijały w ogólnonarodowym teamie tak jak inne państwa. W teamie Poland jest obecnie ponad 1700 zwijaczy z czego codziennie aktywnych ponad 440. Jeżeli zechcecie to możecie dodać przed swoimi nickami ps3site.pl Zapraszamy_do_teamu_Poland_276

Mój nick z teamu Poland Jerzy Przytocki PS3 Ubuntu 7.10

Pozdrowienia dla wszystkich zwijaczy.

Za 8 dni jak to forum "padnie" (niestety) to się dołączę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam takie pytanko.. Czy to już coś w czymś pomogło czy póki co pomagamy tylko elektrowni?

Seti chyba do tej pory też kosmitów nie znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak mam takie pytanko.. Czy to już coś w czymś pomogło czy póki co pomagamy tylko elektrowni?

Seti chyba do tej pory też kosmitów nie znalazł

Ale czy to znaczy że mamy olać temat? Seti@HOME nie odniósł spektakularnych wyników, Folding@HOME również, a co Ci szkodzi działający F@H jak oglądasz intenet? jak siedzisz na grupach? jak czytasz e-maile? Jak wyłączysz kompa, (sorki zagalopowałem się to forum o PS3) więc właściwie nie mam nic na obronę, na razie pomagasz elektrowni i F@H :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.valhalla.pl/news6755-FoldingHom...-Guinnessa.html

Wiadomość z dnia 05.11.2007

Folding@Home w Księdze Rekordów Guinnessa. Sony powoli wraca z długiej podróży. Playstation 3 ma się coraz lepiej a program Folding@Home został wyróżniony w Księdze Rekordów Guinnessa. Brawo!

Taką wiadomość można znaleźć na łamach witryny internetowej BBC News. Program, który korzysta z możliwości konsoli-superkomputera kiedy my się nią nie bawimy zainteresował już 700 tysięcy użytkowników. Przy pomocy Folding@Home bada się proteiny, co w przyszłości pomóc ma w zwalczaniu chorób takich jak Alzheimer.

Redakcja Księgi Rekordów Guinnessa uznała, że dzięki Sony F@H stał się najpotężniejszą rozproszoną siecią komputerową. W tej chwili wszystkie PS3 biorące udział w programie generują ponad petaflop mocy obliczeniowej. Tym samym generują one wyniki trzy razy większe niż potężny komputer IBMa ?Blue Gene. Gratulujemy sukcesu firmie Sony a was zachęcamy do pobrania klienta Folding @ Home. Kto wie, może wy i wasza konsola staniecie się kiedyś sławni?

Stan na dzień dzisiejszy

Client statistics by OS

OS Type

Windows

Current TFLOPS 226 Active CPUs 237082 Total CPUs 2294196

Mac OS X/PowerPC

Current TFLOPS 5 Active CPUs 6743 Total CPUs 122411

Mac OS X/Intel

Current TFLOPS 27 Active CPUs 8652 Total CPUs 70428

Linux

Current TFLOPS 41 Active CPUs 24018 Total CPUs 344720

ATI GPU

Current TFLOPS 475 Active CPUs 4315 Total CPUs 16365

NVIDIA GPU

Current TFLOPS 1807 Active CPUs 16431 Total CPUs 51419

PLAYSTATION3

Current TFLOPS 1665 Active CPUs 59038 Total CPUs 686928

Total

Current TFLOPS 4246 Active CPUs 356279 Total CPUs 3586467

Total number of non-Anonymous donators = 1140239 Last updated at Sat, 29 Nov 2008 05:04:57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak tam z elektrownią?

Pytanie do tych, którzy mają już parę WU na koncie. Sprawdzaliście rachunki?

Tak z ciekawości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku przy włączonym 24 na dobę komputerze o konfiguracji: Quad Q9300 2,50 GHz@3,05 GHz (S775/45nm) Freezer 7 Pro Gigabyte GA-EP35-DS4 2xGeForce 9800 GT GV-N98TZL-512H ZALMAN 4GB Patriot 800 Chieftec CFT-750-14C i PS3 całkowite rachunki za prąd są większe o ok 250 zł.

Na komputerze są zapuszczone 2 klienty GPU i 4 klienty CPU dla każdego rdzenia niezależnie. Całość (czyli komputer i PS3) jest w stanie osiągnąć ok 15000 pkt dziennie.

W rankingach jestem widoczny jako Jerzy Przytocki PS3 Ubuntu 7.10 i Zapraszamy do teamu Poland 276.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!

No to chłopie nieźle tam zwijasz białeczka :D

A w zimie to pewnie kaloryferów nie musisz włączać, wystarczy ten kompik i ps3, z których siódme poty wyciskasz :D

A tak poważnie to super! Szacun dla Ciebie za wkład!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku przy włączonym 24 na dobę komputerze o konfiguracji: Quad Q9300 2,50 GHz@3,05 GHz (S775/45nm) Freezer 7 Pro Gigabyte GA-EP35-DS4 2xGeForce 9800 GT GV-N98TZL-512H ZALMAN 4GB Patriot 800 Chieftec CFT-750-14C i PS3 całkowite rachunki za prąd są większe o ok 250 zł.

Na komputerze są zapuszczone 2 klienty GPU i 4 klienty CPU dla każdego rdzenia niezależnie. Całość (czyli komputer i PS3) jest w stanie osiągnąć ok 15000 pkt dziennie.

W rankingach jestem widoczny jako Jerzy Przytocki PS3 Ubuntu 7.10 i Zapraszamy do teamu Poland 276.

heh to masz o 3000pln na rok, no super jak na jakies glupie statystyki (no chyba ze chodzi o te 2miesieczne rachunki co daje i tak 1500 wiecej), a kalkulator ci sie odpala przy takim obciazeniu systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota ok.250 zł to jest zwiększony rachunek który przychodzi co 2 miesiące. Niektórzy więcej wydają miesięcznie na papierosy. Traktuję to jako darowiznę na cele charytatywne. A jednocześnie mam możliwość przetestowania wielu rozwiązań obciążeniowych dla mojego sprzętu, zarówno pod windowsem jak i kilkoma dystrybucjami linuxa. Jeżeli chodzi o możliwość pracy to przy mojej konfiguracji i odpalonych klientach bez problemu można przeglądać strony internetowe pod firefoxem (internet explorer trochę przymula) i oglądać filmiki na youtube. Filmy w divixie można oglądać płynnie tylko na odtwarzaczu vlc. Tylko trzeba odczekać jakieś 30 do 40 sekund aby pojawił się obraz, dlatego na czas oglądania filmów pracują tylko 4 klienty cpu a gpu dostają pause.

Edytowane przez andy101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo dołączyłem do Team mam nadzieje że przydam się całemu światu xD a tak serio to będzie mi się to odpalać jak nic nie będe robił więc mało chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , trzeba coś zrobić dobrego dla świata , jak co dzień się robi tyle złego hehe :) /// dołączyłem do TEAMU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też kilka jednostek przetworzyłem ale widzę, że team PS3Site dołuje. Najwyraźniej zapał się kończy po pewnym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz sens w zostawianiu PS3, które zżera prąd? Ja mam to ustawione na wygaszacz i jak ściągam coś, albo słucham muzyki to włączę LWP z FH ale tak o nie zostawię włączonej konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem w pierwszej 5tce wśród klanu PS3SITE, ale po pewnym 3asie znudziło mi się. Poza tym jak to coś ma pomóc to i tak pewnie tych 3asów nie dożyję więc po co prąd marnować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.

Pamietam kiedys mialem w menu Folding@home ale ze konsola od paru dni to chcialem sie innymi sprawami nasycic.

Potem zmienili to na Life with PlayStation... ale wazniejsze znowu bylo co innego...

A teraz gdy juz chce sie zapisac, to nie moge/nie wiem jak.

Przegladalem caly ten temat oraz strone projektu i nic...

Niby ze po odpaleniu Life with PlayStation zmieniam kanal z The LIVE CHANNEL na The Folding@home Channel

Proste prawda? Ale ja mam tylko The LIVE CHANNEL.

Co musze zrobic zeby miec ten dodatkowy kanal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja raz to włączyłem, ale PS3 zwiechy dostała i na razie nie mam zamiaru tego odpalać. Wyłączyłem konsolę przez przytrzymanie przycisku power, no i lipa, na nowo musiałem ustawiać połączenie kablem HDMI, wyciągać kabel SCART i się bawić w ustawianie.A poza tym szkoda prądu, a jeśli nawet to ma w czymś pomóc to i tak pewnie nie doczekamy tych czasów, gdzie już pewnie kolejna konsola PS będzie, w której może nawet i zapomną, że w ogóle takie coś jak folding home było. Ci naukowcy i tak mają swoją armię PS3.

Edytowane przez smallville

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do Teamu. Przydam się światu. A można mieć własne kanały w F&H ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz jako Loki<TDK> ^^

Jest moze opcja pracy F@H w tle podczas np. oglądania filmu?Bądź czy jest opcja zapauzowania F@H i wznowienia pracy po jakims czasie??

No i czym rozni sie mode Norm i advanced??

[EDIT] OK,OK Juz wszystkiego sie dowiedziałem metodą prób i błędów.

Proszę o informację czym się różnią te dwa tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzisz sens w zostawianiu PS3, które zżera prąd? Ja mam to ustawione na wygaszacz i jak ściągam coś, albo słucham muzyki to włączę LWP z FH ale tak o nie zostawię włączonej konsolki.

Nie, nie widzę sensu. Folding Home włączam na czas ładowania padów i potem zostawiam aby skończył liczyć jednostkę. Te pieniądze, którymi zasiliłbym konto zakładu energetycznego wolę wykorzystać w inny sposób. PS3 nigdy mi się nie zawiesiło podczas obliczeń ale świadomość zostawiania na noc włączonego tego małego piecyka jakim jest PS3 powoduje u mnie pewien dyskomfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czym się różni tryb advanced oo normal? większą ilością danych czy wizualnie tez?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie związane z aktualizacją Folding@home - jak mogę zaktualizaować ten "program" bo cały czas mam ver. 1.0 a nie mogę / nie umiem w żaden sposób wymusić aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam pytanie związane z aktualizacją Folding@home - jak mogę zaktualizaować ten "program" bo cały czas mam ver. 1.0 a nie mogę / nie umiem w żaden sposób wymusić aktualizacji.

A tak w ogóle to była jakaś aktualizacja tego ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×