Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zadam głupie pytanie, ale coz...czy ktos mi wytlumaczy, o co tu chodzi? Mam na mysli ten watek caly, to folding@HOME bylbym wdzieczny za wyrozumialosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadam głupie pytanie, ale coz...czy ktos mi wytlumaczy, o co tu chodzi? Mam na mysli ten watek caly, to folding@HOME bylbym wdzieczny za wyrozumialosc...

Na początku tematu masz napisane, na innych forach tez o tym piszą. google.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też się zamelduje, F@H nie używam od dziś ale regularnie się sam uruchamia

Moja konsola działa 24/7, wyłączam ją tylko jak gdzieś z nią idę (do póki jest na gwarancji nie będę jej oszczędzał), dlatego jak nie gram to pomagam w projekcie. Aktualnie jestem na 16 miejscu w naszym teamie, i cieszę się że tak się rozrasta.

Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczylem do forum i odrazy wlaczylem folding home;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z wyjazdami (ech ta praca) nie miałem zbyt dużo czasu "zabawić" się konsolką więc liczyła.... od 2008-09-09 czyli od nowości prawie 24h na dobę.... jak ma sie przegrzać/spieprzyć to niech to zrobi na gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi raz folding sie zacial[tzn zacina mi sie na amen gdsy wchoddze do zakladki my statistics itp.] i musialem go wy;laczac chyba tylnim guziczkiem ale nie pamietam mozliwe ze przednim[;p]i gdy znowu go wlaczam mam juz inny WU a tametego nie skonczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dzisiaj chyba ze 3 razy zacial o_O Wlasnie tez w statsach. Raz poczekalem i wyskoczylo, ze zostalem Sign Out i wtedy ozyl. Dlatego przy nastepnym zwisie odlaczylem router, konsola ozyla i pokazala blad polaczenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rowniez dolaczylem pod nickiem Trootyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma pytanko. Czy wam również gdy wchodzicie w Life with Playstation, to konsola przycina na 10s, i potem jest normalnie ?

Czasami mi się nawet nie chce z serwerem (oczywiście pogodynka) połączyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ma pytanko. Czy wam również gdy wchodzicie w Life with Playstation, to konsola przycina na 10s, i potem jest normalnie ?

Czasami mi się nawet nie chce z serwerem (oczywiście pogodynka) połączyc...

Tak, to przycięcie to jest właśnie zaciąganie nowych danych. Im szybsze łącze, tym krócej trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.

Czy to Life with PS -> Folding @ Home, da sie jakos tak włączyć, zeby było ukryte, a np. mozna by bylo normalnie korzystac w pelni z PS3, czy musi byc wlaczone Life with PS??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, to troche szkoda. No ale w sumie fakt...bo ponoć jest duże zuzycie procesora ( przynajmniej na kompie ), wiec z grami mogloby być kiepsko...Nie wiem, jak jest naprawde ;D

Tak przy okazji. Dołączyłem pod nickiem : Made

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz pomagać z tym Life with ps? bo odpalam to mam samą kulę ziemską z danymi krajami i ich pogodami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz [] i wybierasz Folding@home Channel. Włącza się stary folding@home i liczysz dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanym zamknięciem forum/strony pytanko:

jest jakiś sens liczyć (zwijać)w teamie ps3site.pl / ps3forum.pl (54347) może lepiej dołączyć do jakiejś innej prężnie działajacej grupy, która nie zniknie z dnia na dzień.... bo się Komuś odechciało

http://www.ps3site.pl/pozegnanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jakiś sens liczyć (zwijać)w teamie ps3site.pl / ps3forum.pl (54347) może lepiej dołączyć do jakiejś innej prężnie działajacej grupy, która... (reszta to pomówienia /admin)

Zwijać do ostatniego dnia, i jesio jeden dłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
która nie zniknie z dnia na dzień.... bo się Komuś odechciało

Pomówieniem jest pierwsza czy druga cześć zdania zresztą i tak nie wierze że forum przestanie istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomówieniem jest pierwsza czy druga cześć zdania zresztą i tak nie wierze że forum przestanie istnieć.

Hmm, wiara czasami potrafi gubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomówieniem jest pierwsza czy druga cześć zdania zresztą i tak nie wierze że forum przestanie istnieć.

Forum zniknie chyba ze Arab wycofa swój wniosek do sądu Grockiego ;p A jak forum zniknie to userzy się nie rozejdą, będziemy nadal razem ale o tym kiedy indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×