Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

MM jak zwykle leci sobie w kulki :whistling:

imag0008p.jpg

No faktycznie 0.o ja dałem wczoraj za swoją kopię 129zł :thumbsup: (4console w Warszawie) jak jest ktoś z wawy to na pewno kojarzy ten sklep ;P

Pograłem troszkę i mam pare pytań ;/

1. Macie jakieś taktyki aby przejść wszystkie walki w klatkach??? W 3 rundzie pokazują się już bronie (kij i nóż) które zabierają całą masę życia ;/ raz doszedłem do finału i ostatni koleś mając ciupkę życia zapie*dolił mnie ;/

2. Grałem w hokeja i mnie powaliło... o.0 Komputer przewiduje wszystkie ruchy i prawie za każdym razem trafia do mojej bramki ;/ co zrobić aby wygrać...

no i 3 :D

3. Taniec... Jak perfekcyjnie zatańczyć??? Chodzi mi dokładnie o moment kiedy pokazuje się napis HOLD i po chwili mrygają przyciski L2 i R2 ??? NAciskam je w rytm muzyki i du*a ;/ jest że źle zatańczyłem... co robić...

Oczywiście te pytania dotyczą tBoGT ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na x360, zarówno w GTAIV jak oba dodatki, TLAD podobał mi się bardzo itp. ale były to jeszcze czasy gdy nie miałem PS3.. później ściagnąłem tBoGT i albo to x360.. albo początek ma słaby bo do teraz nie przeszedłem go, pograłem może z 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Macie jakieś taktyki aby przejść wszystkie walki w klatkach??? W 3 rundzie pokazują się już bronie (kij i nóż) które zabierają całą masę życia ;/ raz doszedłem do finału i ostatni koleś mając ciupkę życia zapie*dolił mnie ;/

2.

3.

www . youtube . pl w kilka sekund znajdziesz opis i porady dotyczące walk w lkatkach itp itd etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie 0.o ja dałem wczoraj za swoją kopię 129zł :thumbsup: (4console w Warszawie) jak jest ktoś z wawy to na pewno kojarzy ten sklep ;P

Pograłem troszkę i mam pare pytań ;/

1. Macie jakieś taktyki aby przejść wszystkie walki w klatkach??? W 3 rundzie pokazują się już bronie (kij i nóż) które zabierają całą masę życia ;/ raz doszedłem do finału i ostatni koleś mając ciupkę życia zapie*dolił mnie ;/

2. Grałem w hokeja i mnie powaliło... o.0 Komputer przewiduje wszystkie ruchy i prawie za każdym razem trafia do mojej bramki ;/ co zrobić aby wygrać...

no i 3 :D

3. Taniec... Jak perfekcyjnie zatańczyć??? Chodzi mi dokładnie o moment kiedy pokazuje się napis HOLD i po chwili mrygają przyciski L2 i R2 ??? NAciskam je w rytm muzyki i du*a ;/ jest że źle zatańczyłem... co robić...

Oczywiście te pytania dotyczą tBoGT ;P

1. Po prostu skontruj pierwszemu lepszemu bron i wygrana masz w kieszeni, mi sie za 2 podejsciem walke w klatce udalo ukonczyc, jak zabralem typkowi Baseballa to juz bylo z gorki.

2. Skoro nie dales rady wygrac, to niby jak ktos ma ci pomoc w gierce gdzie licza sie TYLKO zdolnosci manualne palucha :D ?

3. Musisz trzymac L2 i R2 oraz oba analogi - TRZYMAC nie naciskac/masowac/wywijac analogiem - musisz wszystko trzymac w 1 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem TLaD (X360) i muszę przyznać, że to bardzo dobry dodatek. Co prawda metal i faceci w skórach to nie moje klimaty, ale grało się naprawdę dobrze. Szkoda tylko, że R poprawił tego żałosnego auto-aim'a i nie dodał praktycznie żadnych nowym miejscówek. Czas zabierać się teraz za geja Tony'ego

8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ;P i jeszcze jedno... włączyłem tryb multi w telefonie... i zobaczyłem że jest tylko 5 trybów ;/ jak gracie to na pewno wiecie jakie... nie ma nic więcej??? Żadnych misji z typu bomb da base ??? ;/ oczywiście gram w tbogt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sądzicie, że warto kupować The Lost and Damned, z tego co czytałem bym kupił samego geja tonego, ciężki klimat, biedota, chyba wole ciągłe balangi w The Ballad of Gay Tony, a wy co sądzicie. I jeszcze jedno czy warto kupować przez PSN czy lepiej wybrać się do MM, są jakieś różnice( choć przy samym Geju i tak tylko zostaje PSN)

Edytowane przez KamilSz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ściągać, można odsprzedać, napawać się pudełkiem na półce itp. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem oba dodatki i uważam, że oba są godne polecenia. Zdecydowanie bardziej pasował mi jednak klimat z TLAD. TBoGT jakoś mniej mi się podobało, ale.. daje radę. Polecam.. przynajmniej 20 godzin gry za nieco ponad 100 PLN..

różnice są takie, że podobno nie ma w dystrybucji z PSN dwóch radiostacji.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
różnice są takie, że podobno nie ma w dystrybucji z PSN dwóch radiostacji.

a radio Vice City FM wymiata. klimat lat 80-tych :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno czy warto kupować najpierw GTA 4, czy można od rasy episody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 ogólnie warto kupić ;) Ale dodatki nie są fabularnie powiązane z podstawką, więc możesz rzucać monetą. Cena obu podobna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 ogólnie warto kupić ;) Ale dodatki nie są fabularnie powiązane z podstawką, więc możesz rzucać monetą. Cena obu podobna...

Niby powiązane nie są ale są smaczki.

Poza tym Niko pojawia się nawet w pierwszym dodatku.

Poza tym GTA IV jest tańsze niż 2 dodatki.

Ja bym kupił podstawkę, przeszedł a potem dodatki bo pewnie stanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby powiązane nie są ale są smaczki.

Poza tym Niko pojawia się nawet w pierwszym dodatku.

Poza tym GTA IV jest tańsze niż 2 dodatki.

Ja bym kupił podstawkę, przeszedł a potem dodatki bo pewnie stanieją.

Ale ogólnie fabuła i misje z dodatków plączą się z podstawką ;P Warto kupić najpierw GTA4 a później dodatki ;P więcej można zrozumieć ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dopiero zaczalem grac w TLAD i milo mnie zaskoczylo powiazanie z podstawka :P Caly czas sie zastanwialem skad znam ten pysk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem juz parę godzin w Geja Tony'ego i jestem strasznie zadowlony. Wreszcie dostaliśmy jakieś konkretne fajne misje, koniec z nudnymi i podobnymi do siebie misjami z "czwórki: i TLaD. Gdyby takie misje miała podstawka to była by to gra idealna. Do tego jeszcze humor. "we getting arab money" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony tymi dodatkami , jak dla mnie są lepsze od samej GTA IV gdzie misje były bardzo nudne poza paroma wyjątkami:)

Świetne misje w obu dodatkach , ale jednak bardziej mi przypadł TBoGT i misje Yusufa :) Teraz nic jak tylko czekac na Red Dead Redemption :)

Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra się sprawdza pod względem grafiki i wydajności? Poprawili tą rozpikselizowaną grafikę i spadki fps'ow?

Ogólnie jakieś konkretne zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść w Fight Club w TBOGT ? Doszedłem do 3 rundy :confused: Jak się zabiera np kij bejsbolowy ? Jakies rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. Kilka tygodni temu przeszedłem gta eflc może nie na 100% ale wszystkie główne misje i kilka pobocznych. Teraz chciałem dokończyć ale nie wiem czemu stare save nie działają. Wiecie jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem bug'a. Pożyczyłem od kolegi, i gram sobie tylko w TBoGT i podczas w multi wyścigu z nitro zauważyłem że jak, kliknę przycisk do góry by wyjął telefon to nitro się nigdy nie skończy :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. Kilka tygodni temu przeszedłem gta eflc może nie na 100% ale wszystkie główne misje i kilka pobocznych. Teraz chciałem dokończyć ale nie wiem czemu stare save nie działają. Wiecie jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.

Muszą działać... Odpal którąś część i spróbuj wczytać ostatni zapis. Powiedz co się dokładnie dzieje jak to robisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia sie taki komunikat: you did not create this save game data.

Czy ma to coś do tego że poprzednio grałem na koncie brata a teraz mam swoje konto bo brat usuną i wklejam na swoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia sie taki komunikat: you did not create this save game data.

Czy ma to coś do tego że poprzednio grałem na koncie brata a teraz mam swoje konto bo brat usuną i wklejam na swoje?

150px-Gmoch.jpg

Jak usuną, to zarzynaj od zera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×