Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co wybrać? Wersję PSS czy pudełkową? turned.gif

pudełko, pamietaj o rynku wtórnym - znudzi ci się pogonisz, a dlc z psn to wiesz....chyba, że lubisz kopsać kontobiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wybrać? Wersję PSS czy pudełkową? turned.gif

I dodatkowo koledzy w postach powyżej wspominają, że w wersji ściągniętej z PSS jest kłopot z długimi loadingami. Ja w wersji pudełkowej nic takiego nie zauważyłem. Może to wina konsoli, ale...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sie kupuje wersje PSN moze wyjsc dosc tanio ;) wiadomo jakim sposobem, ale kto co woli ;) Np dla mnie gta to tytul do ktorego zawsze sie wraca chociazby for fun (tez wiadomo o co chodzi :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy poza rzekomo dłuższymi loadingami są jeszcze jakieś braki/problemy z wersją PSS? Jest stacja Vice City FM, czy jakoś tak?

Bo najprawdopodobniej uda się "ten" :tongue: sposób i wybiorę wersję PSS. W przeciwnym wypadku kupię płytkę. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem stycznosci z wersja pudelkowa ale nie powinno byc roznicy, dodatki lacznie troche ponad 4gb wiec sadze ze wszystko jest, tymbardziej ze korzysta z danych jeszcze podstawki ;) Co do muzyczki to jest inna niz w podstawce, tyle Cie moge zapewnic chociaz gralem tylko chwile (upewnialem sie czy wszystko ryra dobrze), co sobie nadrobie przez weekendzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do cenzury, miałem wrażenie ze w tym dodatku Ballada o Tonym, ze widziałem na jakimś filmiku sam początek gry z 360tki, i ze w knajpie, po zerwaniu laski podczas tańca, że było pokazane rznięcie laski w toalecie ... tutaj widać tylko drzwi od kibla? 

wiecie, coś o tym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gra była opóźniona (z powodu cenzury). Sony ocenzurowało część treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jara mnie oglądania jak Lopez dyma jakąś laske w kiblu, ale mimo wszystko... skoro gra jest od 18+ to naprawdę nie rozumiem po co to wycinali... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z multi ? Gra działa na oddzielnych serwerach (mówię o wersji pudełkowej) i czy łatwo jest się dostać do rozgrywki w Balladzie ? I jeszcze jedno pytanie- czy nie ma lagów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gra była opóźniona (z powodu cenzury). Sony ocenzurowało część treści.

ooo bardzo źle! ... jakbym wiedział, nie kupił bym :/ 

co to wogóle za polityka wycinanie pikantnych scen?

w Multi nikt nie gra, dzisiaj probówałem wejść, raz wyszukało mi gracza, oczekiwanie i wywalka z racji, zbyt małej ilośći ludzi ... więc myśle, ze można podarować sobie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbyś, bo nie ma wacka? lol :rofl:

Szkoda, że mało osób multi gra, bo nowe tryby podobno całkiem fajne są :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbyś, bo nie ma wacka? lol  :rofl:

Szkoda, że mało osób multi gra, bo nowe tryby podobno całkiem fajne są  :sad:

hahah, nie no napisalo mi sie tak ... oczywiście ze bym kupił, nie widziałem jeszcze tego dodatku Lost, o tej Balladzie narazie mogę powiedzieć ze ten bohater to od Nico odstaje z dwie klasy, no i wygląd i zachowanie postaci drugoplanowych też jakoś tak, jakby skopiowane z wcześniejszych części, jednak Roman i Wlad to w przy tych odskakiwali w nadświetlną ... ogólnie, mam taki troszke niedosyt, świetnie jest klub zrobiony, w końcu można potańczyć i zalać w trupa, kilka nowych pukawek też na plus, natomiast trochę mnie rozczarował jak narazie soundtrack, i brak nowych samochodów, i faktycznie grafika troszke się postarzała, mam nadzieje ze gra mnie jeszcze czymś mile zaskoczy, bo to jest tak że liczyłem na coś w stylu Vice City, a dostałem lifting 4 z jakimś bambusem i kiepskie dicho ... 

ale będzie dobrze,  w Lost klasyka metalu w radio ;) ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Są nowe samochody.

Po drugie. To nie bambus tylko latynos raczej.

Po trzecie. Potańczyć i 'zalać się w trupa' to większość ludzi woli w prawdziwym życiu a nie w grze wideo ale kto co lubi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ciesze sie że kupiłem epizody, bo teraz naszła mnie ochota żeby ogólnie skończyć (!) GTA 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Są nowe samochody.

Po drugie. To nie bambus tylko latynos raczej.

Po trzecie. Potańczyć i 'zalać się w trupa' to większość ludzi woli w prawdziwym życiu a nie w grze wideo ale kto co lubi ;>

Po pierwsze jak są nowe samochody, to coś ich mało. (mozna tunning?) 

Po drugie, latynos to jest Riki Martin, a Lopez to zwykły bambus z nazwiskiem latynoskim.

Po trzecie takiej chamówy (dymania laski w kiblu, i budzić się w fontannie ch*j wi gdzie) normalny facet w życiu raczej nie odpier**la,  

p.s ... Lost jak dla mnie super, w końcu coś nowego, fajny ten szum ziarnisty - wygląda jak film no i grafa zyskuje dzięki temu, świetna muza! klasyka Metalu, w końcu jakas normalna postać, wygodniejsza jazda na motorze, wypady w stadzie, brak tego humoru gejowskiego .. itd itd, dla tego drugiego, a w zasadzie pierwszego dodatku warto kupić  :biggrin: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam takie pytanko pomocnicze, jak narazie testuje TbOgT grałem chwile na necie i widziałem ze mozna sie pobujac jakims opancerzonym pojazdem i helikopterkiem z rakietami. Czy ktoś wie gdzie owe pojazdy mozna wyhaczyć w singlu i w sumie w multi tez :P Aha i czy sa one tez w TleTd??

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To mój pierwszy post na tym forum i niestety w nie miłych dla mnie okolicznościach :)

Wczoraj kupiłem sobie GTA Episodes from Liberty City w wersji PS3 w wersji płytowej w jednej ze znanych supermarketów ze sprzętem rtv/agd. Gra zainstalowała sie dopiero po 5-6 próbie, jednak zawiesza sie już przy próbie uruchomieniu "The Ballad of Gay Tony" i przy drugiej misji (zawsze w tym samym miejscu) "The Lost and Damned". Wydaje mi się, że płyta nie ma żadnych zarysowań i pęknięć.. Nie jest to również wina laseru konsoli- sprawdzałem na dwóch innych grach i działają bez zarzutu. Grę próbowałem uruchomić zarówno przed, jak i po aktualizacji systemu. Szukałem w googlach ale nic podobnego nie znalazłem. Miał ktoś podobny problem ? Reklamacje gdzie mam złozyć - sklep czy dystrybutor ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To mój pierwszy post na tym forum i niestety w nie miłych dla mnie okolicznościach :)

Wczoraj kupiłem sobie GTA Episodes from Liberty City w wersji PS3 w wersji płytowej w jednej ze znanych supermarketów ze sprzętem rtv/agd. Gra zainstalowała sie dopiero po 5-6 próbie, jednak zawiesza sie już przy próbie uruchomieniu "The Ballad of Gay Tony" i przy drugiej misji (zawsze w tym samym miejscu) "The Lost and Damned". Wydaje mi się, że płyta nie ma żadnych zarysowań i pęknięć.. Nie jest to również wina laseru konsoli- sprawdzałem na dwóch innych grach i działają bez zarzutu. Grę próbowałem uruchomić zarówno przed, jak i po aktualizacji systemu. Szukałem w googlach ale nic podobnego nie znalazłem. Miał ktoś podobny problem ? Reklamacje gdzie mam złozyć - sklep czy dystrybutor ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Reklamacje powinni ci uznać w sklepie gdzie kupiłeś tą grę... i powinni bez żadnych przeszkód wymienić na nowy egzemplarz :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdźcie do klubu dla gejów, tam zachlejcie pałę do nieprzytomności. Co się stanie później zobaczycie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To mój pierwszy post na tym forum i niestety w nie miłych dla mnie okolicznościach :)

Wczoraj kupiłem sobie GTA Episodes from Liberty City w wersji PS3 w wersji płytowej w jednej ze znanych supermarketów ze sprzętem rtv/agd. Gra zainstalowała sie dopiero po 5-6 próbie, jednak zawiesza sie już przy próbie uruchomieniu "The Ballad of Gay Tony" i przy drugiej misji (zawsze w tym samym miejscu) "The Lost and Damned". Wydaje mi się, że płyta nie ma żadnych zarysowań i pęknięć.. Nie jest to również wina laseru konsoli- sprawdzałem na dwóch innych grach i działają bez zarzutu. Grę próbowałem uruchomić zarówno przed, jak i po aktualizacji systemu. Szukałem w googlach ale nic podobnego nie znalazłem. Miał ktoś podobny problem ? Reklamacje gdzie mam złozyć - sklep czy dystrybutor ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

A może to chodzi o nowy SOFT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem własnie też przed aktualizacją bo czytałem że znowu są z nią problemy... w kazdym razie dzięki za próbe pomocy

paragon na szczęscie mam, więc w poniedziałek ide do sklepu z reklamajcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oba dodatki i jak dla mnie to nawet fajne.Nie znam się za bardzo i ciekawy mnie czy w nich też można grać przez neta? Jak jest ktoś chętny to ja mogę pograć. PSN: Majkel48

PS

Mi bardziej podoba się ten drugi dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem TBoGT. Jak dla mnie to gdyby ten dodatek był z 3 razy dłuższy to mógłby zastąpić GTA IV. Nie to że IV mi się nie podobała (była i jest świetna) to klimat dodatku jest fajniejszy, a gdyby to jeszcze rozwinąć to...ach ;)

Zaś TLAD strasznie mnie nudzi, może potem się rozrusza ale na początku jest drętwo.

PS. Dosyć dużo mówi się o Londynie w dodatkach. Może to będzie nowe miasto w serii GTA. Szczerze powiedziawszy to wolałbym powrót do Vice City, bo stworzenie rozległego i bogatego w detale San Andreas to chyba za dużo (jak na pojemność płyt DVD).

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×