Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, gra doszła dziś rano i za jakieś 10min wsiąkam po raz kolejny w Liberty City! Długo czekałem ale wreszcie je mam biggrin.gif

no i jak, podziel się wrażeniami, czy naprawdę grafa tak kuleje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam nadzieje, że szybko wyjdzie jakaś łatka naprawiająca to.

A może to jest po prostu jakiś filtr nałożony na obraz ? W Vice City o ile dobrze pamiętam była opcja, po włączeniu której obraz stawał się lekko rozmyty, kolory żywsze i ogólnie było bardziej klimatycznie :whistling: Tutaj może też chcieli coś takiego zrobić, ale im nie wyszło :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam w wersji na x360 nie było "ulepszaczy" więc jeśli tu by coś takiego zrobili to ja jestem na nie. Na klocku niczym się nie różniła grafa dodatków od tej z podstawki a tu już narzekania widzę. Szkoda by było gdyby naprawdę była gorsza:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówione....., a co, mimo tych złych opinii o grafie, walić grafę chodzi o grywalność....dla mnie jak zawszebiggrin.gif

Dla mnie też grywalność to podstawa, ale niesmak pozostaje... confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nawet zamieszczone zdjęcia w internecie

http://www.gram.pl/news_8QzqG,m2_GTA_Episodes_from_Liberty_City_porownanie_jakosci_grafiki.html

pokazują, że w wersji na PS3 widać jakby przez mgłę... Ale np

http://www.gram.pl/upl/news/120100415100138.jpg

na tym zdjęciu niektóre tekstury wydają mi się lepsze na PS3... okna, drzwi, blachy motoru, opona...

Ale no co poradzić , tak jak napisał kolega wyżej, tą grę kupuje się dla grywalności ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mgłę...raczej trochę mniejszy draw distance. A na pewno mniej podciągnięty kontrast...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, czy to naprawdę taki problem by mieć tyle czasu na konwersję i nie żeby chociaż wyglądała tak samo (nie wymagam nawet tego by coś poprawiono) to ona WYGLĄDA GORZEJ. Co za porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem krótką sesję z "The Ballad Of Gay Tony" i muszę powiedzieć, że to jest to na co czekałem! thumbsup.gif

Grafika całkiem całkiem - klasyczne GTA IV, a chyba nawet trochę lepiej. Chociaż po tym co zobaczyłem w "The Lost And Damned" to może tylko złudzenie. biggrin.gif Zwracam honor Panom z R.

P.S.

Muza wymiata - jak zwykle! thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest wina pogody w grze. W GTA4, jak był mglisty poranek to wszystko było strasznie zamglone i rozmyte a potem wychodziło słońce i grafika nabierała barw i ostrości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem krótką sesję z "The Ballad Of Gay Tony" i muszę powiedzieć, że to jest to na co czekałem! thumbsup.gif

Grafika całkiem całkiem - klasyczne GTA IV, a chyba nawet trochę lepiej. Chociaż po tym co zobaczyłem w "The Lost And Damned" to może tylko złudzenie. biggrin.gif Zwracam honor Panom z R.

P.S.

Muza wymiata - jak zwykle! thumbsup.gif

no i wszystko.......thumbsup.gif

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzi gierka w MM ?

Z tego co się orientuje to jeszcze nie dostali.

Jak by ktoś się wiedział w jakich sklepach można kupić i po ile to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wiecie moze czy jak kupie wersje pidelkowa to bede mogl zdobywac trofea z multi z podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to jeszcze nie dostali.

Jak by ktoś się wiedział w jakich sklepach można kupić i po ile to proszę o info.

Widziałem dziś w Games World, 129 albo 139 zł (nie pamiętam dokładnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest po prostu jakiś filtr nałożony na obraz ? W Vice City o ile dobrze pamiętam była opcja, po włączeniu której obraz stawał się lekko rozmyty, kolory żywsze i ogólnie było bardziej klimatycznie :whistling: Tutaj może też chcieli coś takiego zrobić, ale im nie wyszło :pardon:

Zrobili. Jest domyslnie wlaczony "Noise filter". Wystarczy go wylaczyc w Display i po krzyku. Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili. Jest domyslnie wlaczony "Noise filter". Wystarczy go wylaczyc w Display i po krzyku. Ehhh...

Działa! thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wiecie kiedy gra będzie w sklepach typu Empik, MM...? Bo u mnie nie mam innego źródła gier, a chciałbym jeszcze w ten weekend troche pograć, a jak zamówię to raczej mi dojdzie gdzieś we wtorek. No chyba, że ktoś się orientuje, gdzie w Koszalinie mogę dostać EFLC ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wiecie kiedy gra będzie w sklepach typu Empik, MM...? Bo u mnie nie mam innego źródła gier, a chciałbym jeszcze w ten weekend troche pograć, a jak zamówię to raczej mi dojdzie gdzieś we wtorek. No chyba, że ktoś się orientuje, gdzie w Koszalinie mogę dostać EFLC ;D

Jak sie mozecie domyslec gry NIE bylo w dniu premiery w sklepach!! Oczywisty skandal. Chyba wiecie, ze to pewnie CENEGA wydaje te gre, bo tylko oni

na czas nie wydaja gier. Jeszcze raz uwazam to za skandal i moge sie zalozyc, ze Episodes from liberty city beda kosztowaly wiecej niz 129 zl.

Tak to jest z tym wydawca; premiera po tygodniowym opoznieniu i jeszcze wersja drozsza niz gdzie indziej!!!!

Ja osobiscie zbojkotuje polskie wydanie i albo kupie dodatki w wersji cyfrowej lub sprowadze plytke z zagranicy; moze panowie z tej firmy zmienia swoje

nastawienie.

Mam nadzieje, ze inni dolacza sie do mojego malego protestu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie mozecie domyslec gry NIE bylo w dniu premiery w sklepach!! Oczywisty skandal. Chyba wiecie, ze to pewnie CENEGA wydaje te gre, bo tylko oni

na czas nie wydaja gier. Jeszcze raz uwazam to za skandal i moge sie zalozyc, ze Episodes from liberty city beda kosztowaly wiecej niz 129 zl.

Tak to jest z tym wydawca; premiera po tygodniowym opoznieniu i jeszcze wersja drozsza niz gdzie indziej!!!!

Ja osobiscie zbojkotuje polskie wydanie i albo kupie dodatki w wersji cyfrowej lub sprowadze plytke z zagranicy; moze panowie z tej firmy zmienia swoje

nastawienie.

Mam nadzieje, ze inni dolacza sie do mojego malego protestu.

Jestem za! Też protestuję. To jakaś maskra. Podejrzewam, że gra pojawi się na sklepowych półkach dopiero za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dorwałem gre w Łodzi, w sklepie Gave Over. Odebrałem osobiście. Tylko 119 zeta. Gierka fajna, misje ciekawe, gram narazie tylko w Lost&Damned. Po kolei chce przejść oba dodatki na 100 %. Wracam grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem grę w Hipermarkecie Auchan ale cena 174,90 raczej nie zachęcała do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wiecie moze czy jak kupie wersje pidelkowa to bede mogl zdobywac trofea z multi z podstawki?

Odpowie mi ktoś, zy nadal będziecie się dołączać do protestu którego nikt nie zauważy? :whistling:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie mozecie domyslec gry NIE bylo w dniu premiery w sklepach!! Oczywisty skandal. Chyba wiecie, ze to pewnie CENEGA wydaje te gre, bo tylko oni

na czas nie wydaja gier. Jeszcze raz uwazam to za skandal i moge sie zalozyc, ze Episodes from liberty city beda kosztowaly wiecej niz 129 zl.

Tak to jest z tym wydawca; premiera po tygodniowym opoznieniu i jeszcze wersja drozsza niz gdzie indziej!!!!

Ja osobiscie zbojkotuje polskie wydanie i albo kupie dodatki w wersji cyfrowej lub sprowadze plytke z zagranicy; moze panowie z tej firmy zmienia swoje

nastawienie.

Mam nadzieje, ze inni dolacza sie do mojego malego protestu.

Po pierwsze z tego co ludzie piszą, nie jeden sklep, czy sieć sklepów otrzymała już kopie nawet w czwartek, więc nie wiem co Ty masz do CENEGI... Nie wiem kogo winić za to, że np w Empiku i MM jej nie ma, ale wątpię żeby CENEGE. A co do ceny to pierw pomyśl zanim coś napiszesz. Cena gry jest ustalona przez CENEGE dla wszystkich taka sama i skoro na allegro czy w niektórych sklepach EFLC kosztuje 119 zł to oznacza, że jeżeli ktoś ją sprzedaje za 160 zł to jest po prostu zdzierstwo sklepu czy sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×