Skocz do zawartości
szaman999

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Tego się spodziewałem i już ukończyłem misje główne w tbogt. teraz robie główne tlad a później będe robił poboczne. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam wersje pudelkowa gry, gra jest z Niemiec i tu moje pytanie czy jest mozliwosc wyboru jezyka? Nie chce otwierac gry jezeli jedynym jezykiem jest w moim przypadku niemiecki ;/

Edytowane przez GraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być wybór, 5 języków (Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Włoski i jeszcze jakiś... ;d) ale poczekaj jeszcze na czyjąś wypowiedź ale szansa, że nie ma wyboru języka jest 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz z tyłu napisane w jakim języku gra jest dostępna? Czasami jest info typu "Spiele: (i tutaj flaga dostępnych języków)".

Co prawda rzadko się to pojawia, no ale może przeoczyłeś to jakoś.

Jak kupiłeś grę w jakimś sklepie to idź i zapytaj czy jest język angielski. Jak Ci powiedzą, że tak, a jednak się okaże że nie ma to idź i zwróć im tą grę.

W końcu powiedzieli, że jest. Też tak nie raz robiłem. Mieli problemy niekiedy, ale zawsze wymieniali, albo zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz otwierac. tez mialem takie same obawy, ze bedzie tylko niemiecki, ale sa tez inne i odrazu gra jest ustawiona na jezyk angielski.

bynajmniej u mne tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie :) Mialem taka sama sytuacje jak lewy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo otrzymam swój egzemplarz :thumbsup: Miałem do wyboru mafie 2 ale po kiepskich ocenach w necie i pograniu w demko stwierdzam ze produkcja jest nie warta 200 zł. A z tego co się oriętuje to kosztuje w saturnie 149 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo otrzymam swój egzemplarz :thumbsup: Miałem do wyboru mafie 2 ale po kiepskich ocenach w necie i pograniu w demko stwierdzam ze produkcja jest nie warta 200 zł. A z tego co się oriętuje to kosztuje w saturnie 149 zł.

Ok,dzięki,drogo coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam pewien problem z ukończeniem jednej misji na 100%.

Chodzi o misję "Going Deep", a konkretnie o moment, gdy bohater ma "UKRYĆ" ładunek wybuchowy przyczepiając go do samochodu - BOMB HIDDEN.

Na filmiku poniżej moment z 1'45.

Wiem, że trzeba nacisnąć L1, jednak gdy to robię to Tony rzuca ją przed siebie, a nie "UKRYWA" jak na filmiku.

Czytałem, że trzeba ją "UKRYĆ" z lewej strony pod przednim zderzakiem... Próbowałem i kupa.

Ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie dodatku ballad of gay Tony. Gdzieś w jakimś trailerze widziałem, że w radyjku grało pjanoo Erica Prydza. Faktycznie można spotkać taką muzykę w tym dodatku? Klubowa fabuła bardzo mi odpowiada, nie mam nerwów biegać już tym Nico po mieście ( zrobiłem 40 % gry ). Długi jest ten dodatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W radyjku VLADIVOSTOK FM masz takie klubowe hiciory jak:

* Michael Gray - "The Weekend"

* Booty Luv - "Boogie 2Nite" (Seamus Haji Big Love Mix)

* Eric Prydz - "Pjanoo"

* David Guetta (feat. Kelly Rowland) - "When Love Takes Over"

ale to takie najbardziej znane, ale te mniej znane też są super.

No dodatek taki długi aż nie jest jak podstawowa wersja gry, ale jak lubisz klubowe klimaty to jest to dla ciebie MUST HAVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdziesz poniżej 100 to proponuje kupić online samego Tony-ego. The Lost & Damned ma dość ciężki klimat, zupełnie inny, więc może nie przypaść ci do gustu. Pograłem z godzinkę, przeszedłem z 2 misję i płytka leży na półeczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Chodzi o czas rozgrywki. Ile zajmie mi przejście obu części?

Ten The Ballad of Gay Tony zajmuje coś około 10 godzin

a ten drugi The Lost and Damned 10-15 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam pewien problem z ukończeniem jednej misji na 100%.

Chodzi o misję "Going Deep", a konkretnie o moment, gdy bohater ma "UKRYĆ" ładunek wybuchowy przyczepiając go do samochodu - BOMB HIDDEN.

Na filmiku poniżej moment z 1'45.

Wiem, że trzeba nacisnąć L1, jednak gdy to robię to Tony rzuca ją przed siebie, a nie "UKRYWA" jak na filmiku.

Czytałem, że trzeba ją "UKRYĆ" z lewej strony pod przednim zderzakiem... Próbowałem i kupa.

Ktoś wie jak to zrobić?

Podchodzisz bardzo blisko auta i po prostu naciskasz guzik odpowiedzialny za strzal, u mnie to bylo R2.

DOMIN@TOR_88 jak juz to odwrotnie, ballada jest dluzsza chyba o 5 misji a jak planujesz zrobic trofea w obu dodatkach to ballada jeszcze bardziej sie wydluza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

O co chodzi w tym trofeum?

icon_trophy_bronze.gif TLAD: Full Chat

Build Terry and Clay's toughness to 100%. (The Lost and Damned)

W stats mam z nimi wszędzie 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w The Ballad of Gay Tony i chce zrobić te misje co się walczy na ringu w podziemiach. Wiecie może ile jest tam rund, bo chce żeby trofeum wpadło. :biggrin:

Dobra już wiem, 6 rund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy kupując same dodatki EfLC będę mógł normalnie grać w multiplayer?

Chodzi mi o to, że kiedyś tam nie dokończyłem kilku rzeczy w online w podstawce i zastanawiałem się czy kupując tylko dodatki można by je dokończyć?

Zostały mi te najtrudniejsze czyli Fly The Coop, Wanted, itd.

I jak w ogóle obecnie sprawa wygląda w online? Są ludzie do grania, czy jednak serwery świecą już pustkami?

No i i czy nadal jest taki problem z zapisywaniem sesji? Pamiętam, że kiedyś grając i zdobywając hajs serwery po prostu tego nie zapisywały i wszystko szło się paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem , ale kupując same dodatki na płycie , multi z podstawki chyba nie będzie , bo tam jest osobne , także pucharków awp i ftc raczej nie wbijesz. Nie wiem jak z kasą , bo zagrałem tylko raz na multi w dodatku i nie sprawdzałem , czy nalicza do puli , tak czy inaczej bez misji coop , nabijanie hajsu zajęłoby Ci kupę czasu. Jeśli chodzi o statystyki , to znowu są problemy , od razu nie zapisuje wyników i po restarcie gry , mamy stare staty , ale ktoś na forum pisał , że po kilku dniach się pojawiają więc chyba można kasę nabijać.

Tak jak pisałem wcześniej , pewny nie jestem jakie tryby multi w dlc są , więc lepiej jak się jeszcze ktoś wypowie na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×