Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A podpinałeś tylko przez hdmi?. Z tekstu wynika, że podpinasz dwoma na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinałem dwoma na raz jak i tylko hdmi. Możliwe że wejście hdmi tak samo z siebie ze przepaliło czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio mamy tutaj parę wpisów o martwym wyjściu hdmi. Dziwi mnie tylko, że jednak wykrywa hdmi. Zostaję tylko skontaktować się z jakimś dobrym serwisem, sprawdzić u nich i faktycznie ustalić przyczynę usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie...czy jak kumpel kupi ten kabelek* i podłączy ps3 (hdmi=>vga) pod monitor to wszystko będzie działać ?

Chwilowo nie ma nic innego, ani tv ani kasy na nowy monitor więc pytam w jego imieniu...czy to da rade żeby pograć ?

*link do kabelka

http://allegro.pl/krol-kabel-hdmi-vga-3m-dual-1-3b-gold-hd8-i2428307053.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie...czy jak kumpel kupi ten kabelek* i podłączy ps3 (hdmi=>vga) pod monitor to wszystko będzie działać ?

Chwilowo nie ma nic innego, ani tv ani kasy na nowy monitor więc pytam w jego imieniu...czy to da rade żeby pograć ?

*link do kabelka

http://allegro.pl/kr...2428307053.html

http://www.ps3site.pl/forum/topic/33984-jaki-kabel-czyli-czym-co-do-czego/page__st__1080

Post 1090. Ogólnie to może działać ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...a czy jest jakieś minimalne wymaganie żeby pod takim starym monitorem chodziło ps3 ? np: musi mieć obsługę HDCP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel bedzie grac bez dzwieku na tym kablu, chyba ze uzywa wyjscia optycznego konsoli do przesylania dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też użyć kabli dołączonych z konsolą i puścić dźwięk stereo z wyjścia av multi out i dźwięk na słuchawkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używane PS3 250 gb i podłączając przez euro nie mam w ogóle obrazu. Proszę o pomoc bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używane PS3 250 gb i podłączając przez euro nie mam w ogóle obrazu. Proszę o pomoc bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach

Kupiłem używane PS3 250 gb i podłączając przez euro nie mam w ogóle obrazu. Proszę o pomoc bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach

zresetuj ustawienia konsoli,podczas włączania jej przytrzymaj przycisk do momentu aż się wyłączy (będzie krótkie pip pip tak jak przy włączaniu chyba 2 razy) włącz ja jeszcze raz i obraz się pojawi, powinno pomóc

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ile razy może paść identyczne pytanie a wszystko jest w instrukcji od PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pewien problem, planuję kupić ten kabel :

http://allegro.pl/kr...2494632311.html

Tylko mam problem odnośnie dźwięku - 2 kabelki podłączam do głośników a jaki konwerter trzeba kupić do ps3, żeby można było podpiąć do niego kabelki

Konwerter musi być na usb, czy musi się podpinać pod wejście gdzie są cinche ?

Posiadam monitor 22' oraz rozdzielczość maksymalną dla niego 1680x1050. Rozumiem, że trzeba wybrać 720, co się stanie jak wezmę 1080 i/p ?

Edytowane przez Salvien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk możesz puścić przez kabel dołączony do ps3 i dodatkowe przejściówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kabel kumplowi nie działa...teraz bedzie musiał kombinować inaczej...w sensie hdmi => vga...dobrze że ja nie mam takiego problemu...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie wiem czy u was jest to możliwe ale czy próbowaliście zrobić tak samo jak na filmiku z pierwszego posta?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzję tego kabla masz na 55 stronie tego tematu.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem odnośnie może i nie samego ps3 ale tu chodzi o kabel hdmi .

Kupiłem trójnik hdmi . Podłączyłem ps3 i dekoder cyfra + . Aby działał dekoder to musi byc włączone ps3 . A gdy wyłacze konsole to wyłacza się również dekoder . Można jakoś podłączyc aby dekoder działa bez właczonej konsoli .prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś rozdzielacz HDMI - czyli z jednego źródła HDMI rozdzielasz sygnał na dwa odbiorniki, czy przełącznik HDMI - czyli z kilku różnych źródeł HDMI puszczasz sygnał na jeden odbiornik ?

Bo mi się wydaje, że to pierwsze ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam nie lada problem z moim monitorem, ponieważ zakupiłem taki kabel :

http://allegro.pl/krol-kabel-hdmi-vga-1-5m-dual-1-3b-gold-hd8-i2494632311.html

oraz przejściówkę do cinchy, nie potrzeba do niej jacka bo wejście od słuchawek / głośników od razu wchodzi.

http://allegro.pl/p02-przejsciowka-adapter-jack3-5-ps3-xbox-glosniki-i2467438705.html

Monitor posiada HDCP - nie wiem na czym polega problem, ponieważ widziałem filmiki jak ludzie podłączają na tym samym monitorze i im wszystko działa.

Podłączam vga - hdmi do monitora ps3 oraz zasilanie i przynajmniej powinien pojawić się obraz, bo z dźwiękiem to na pewne nie będzie problemu.

Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset ustawień wyświetlania konsoli robiłeś ?

To, że innym działa na tym samym monitorze nie musi oznaczać, że Tobie zadziała - kwestia kabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście też mamy filmik, gdzie udaję się uzyskać obraz. Chociaż widać, że nie jest to aż takie proste/oczywiste. Dodatkowo użyty jest inny "rodzaj" kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×