Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Kupiłem sb zestaw move i mam 2 pałki i pada i chce ładować 2 naraz a mam tylko jeden kabel. Mam drugi kabel który wygląda identycznie, a jest to kabel od aparatu. Podłączałem nim też kiedyś psp i śmigało. Będe mógł ładować 2 naraz z tym kablem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem sb zestaw move i mam 2 pałki i pada i chce ładować 2 naraz a mam tylko jeden kabel. Mam drugi kabel który wygląda identycznie, a jest to kabel od aparatu. Podłączałem nim też kiedyś psp i śmigało. Będe mógł ładować 2 naraz z tym kablem??

Będziesz mógł.

Każdy kabel USB-miniUSB będzie działał tak samo, albo będzie ładował i przesyłał dane, albo będzie tylko ładował, zależy tylko od tego do czego zostanie podłączony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój monitor to http://accessories.dell.com/sna/products/monitors_flat_panel_widescreen/productdetail.aspx?c=ca&l=en&s=biz&cs=calca1&sku=320-2606

niestety nie ma wejscia HDMI dlatego chce kupić ten kabel http://allegro.pl/hdmi-na-vga-audio-1-5m-komputer-ps3-do-tv-wys9zl-i2371451216.html VGA czy on bd działać dobrze z moją konsolą i monitorem ? i czy bd jakość HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varito nie zabardzo bo ten kabel nie ma chinczów do których powineś podłaczyc głosniki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta przejściówka? (2 link w poprzednim poście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys kupił tą co ja to chyba tak dlatego ja tez pytam ten kto sie na tym zna ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa i to duża, że nie będzie... Parę stron wstecz polecam lekturę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio jak grałem na tym monitorku w Xboxa działało zajebiście ale miałem inny kabel ; ) taki sam tylko że do xbox ; ) i tańszy troszke;d he. Także nie wiem czy go kupywać czy nie może już ktoś go kupił i działał mu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, niech ktoś napisze, bo to bardzo ważna sprawa dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji niż własnoręczne sprawdzenie nie ma - Mi może działać, a Twój monitor może stwierdzić, że mu taki kabel nie pasuje... ;)

Kup najtańszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem monitory ma których nie działało DVI a powinno. Więc i tutaj będzie albo nie. Dźwięk można puścić osobno przez przejściówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego nie działało, bo monitory bez HDCP były?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o dziwo monitory nowe, więc miały. Nie wiem dlaczego nie było obrazu, nie wnikałem. Podpiąłem do innego i grało. Najgorsze, że nie działały te co miały wbudowane głośniki :). Ale i z tym sobie poradziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem przed chwilka PS3 SLIMKE i czekam na KABEL VGA żeby podłaczyc do monitorka a teraz chciałem ją przetestować ja na swoim małym telewizorze przez euro podłaczam i czarny ekran ciągle jest jak włączyłem konsole to czarny ekran patrzałem na dwóch telewizorach i to samo a u tego pana co kupywałem podłaczył przez HDMI i wszystko ładnie działało co może być taka przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset ustawień wyświetlania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem czarnulki od jakiegoś czasu i zawsze korzystałem z telewizora, ale ze względu na obecny brak telewizora z normalną jakością postanowiłem podłączyć konsole do monitora Samsung 931bw (posiada HDCP).

I tu powstaje moje pytanie czy będzie to ładnie działać na kablu, który dzisiaj kupiłem HDMI -> VGA na allegro (http://allegro.pl/bk...2389359954.html). Czy lepiej jak przełączę to na dvi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś wcześniejsze posty - jest duża szansa że na takim kablu HDMI > VGA nie zadziała, ale jak kupiłeś to poprostu sprawdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście udało mi się dogadać ze sprzedającym i zwrócił mi pieniądze, teraz czekam by zamówić kabel HDMI -> DVI i myślę, że nie powinno być z nim najmniejszych problemów.

Edytowane przez stN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem kabel d-sub do PS3/Wii i muszę powiedzieć że, działa jednak trzeba się sporo nagimnastykować bo mój monitor (Samsung 710V) automatycznie niepoprawnie rozmieścił obraz na ekranie. Jak z obrazem, pytacie ? Obraz jest bardzo ostry i wyraźny i na prawie lepszy od tego ,który można zobaczyć na starych telewizorach. Dlaczego prawie ? Bo kabel ma spore problemy z odcieniami kolorów. Jest zbyt duże nasycenie światła białego, a odcienie szarości są praktycznie nie do rozróżnienia. Z innymi kolorami jest już lepiej bo w takim Uncharted jest to niezauważalne ale Motorstorm RC na białych mapach męczy oczy i trasa jest mało widoczna. Czy polecam ten kabel ? Radzę się dobrze zastanowić. 90zł jest ceną zbyt wygórowaną. Jak dorwę aparat to pokaże różnicę w kolorach z monitora i z tego kabla d-sub od PS3. Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam monitor Z HDMI 23 cale i podłaczam do niego HDMI i do konosli włanczam konosle i nic ?? co mam zrobic ? w takim przypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetować jej ustawienia wyświetlania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do samsunga 931bw i kabla dvi wszystko działa jak należy obraz jest ładny, wyraźny i posiada realistyczne kolory :)

dlatego polecam tego typu zakupy do naszej czarnulki jeżeli ktoś posiada ten monitor. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×