Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

mam te gre i czekam na patcha az wyjdzie bo na razie to albo mam lagi jak cholera albo nie moge znalezc meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy GRFS

Wysłałem Wam zaproszenia do plutonu [17], odebrać i zaakceptować można je z głównego ekranu gry (góra prawa część) lub poprzez stronę www: http://ghostreconnetwork.ubi.com/en-GB/ps/grfs/career - po zalogowaniu do ghostreconnetwork.com.

Już w piątek 29 czerwca planujemy ustawkę na trofea plutonów.

Z resztą cały czas pomagamy sobie nawzajem zdobyć poszczeólne pucharki z gry wieloosobowej.

Zatem do spotkania w sieci.

Zapraszam do plutonu, ale także do znajomych w PSN - w invite wystarczy wpisać: GRFS

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie dołączę się do plutonu

Zaproszenie do składu wysałane możesz je zaakceptować na dwa sposoby:1. w grze (ekran wyboru typu gry) - górna prawa część (lub w trybie multi w plutonach)2. przez zalogowanie się do swojego profilu na http://ghostreconnetwork.ubi.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie , gracie kampanie przez neta czy tylko multiplayer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy wszystko na pucharki.

do łatwiejszej komunikacji niż przez PSN założyłem stronę na google+

https://plus.google.com/u/0/b/108934036368526614395/108934036368526614395/posts

Ponieważ wymaga posiadania profilu google+ i konta gmail jako szybki komunikator można użyć google talk (wbudowany w webmaila, google+, telefony z androidem i inne klienty jabbera).

Po wejściu na stronę

Proszę zostawić wpis ze swoim PSNID i loginem google aby dołączyć znajomych do szybkiej komunikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już masz zaproszenie wysłane wystarczy zaakceptować

wyślij mi zaproszenie do znajomych.

dziś ustawka na plutony - o 20:30 zaczynamy, ja dołącze około 21 (może uda mi się na czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o patchu?

Mam takie lagi ciagle ze szkoda gadac

lagi są związane z hostem, raczej nie narzekają grający ze mną gdy jestem hostem, mam łącze dedykowane konsoli i serwowaniu gier i nie laguje, akurat tutaj poprawka nie jest potrzebna :)zapraszam do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem Twoje zaproszenie ale w grze za cholere nie mam opcji dolaczenia do plutonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem Twoje zaproszenie ale w grze za cholere nie mam opcji dolaczenia do plutonu

Na ekranie gdzie masz opcję gry wieloosobowej lub kampanii masz po prawej u góryalbo wchodzisz w multiplayer i opcję plutony i tam szukaj (tez chyba u góry ekrany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie ustawki na plutony:

Oblężenie to chyba najszybsza trofka do złapania, najcięższą będzie dominacja w trybie WABIK. Tu trzeba jako pierwszy odkryć prawdziwy cel misji pozostawiając fałszywe cele bez zaznaczenia, odczekać na pojawienie się głównego celu i jego zaznaczenie. Trzeba to wykonać plutonem 5 razy, z tym że nigdy nie jest znany cel prawdziwy. Najczęściej jest to obiekt A.

Oczywiście jeżeli zbierze się grupa potrzebujących w plutonie - zrobimy kolejną. Dziś następna ustawka, tym razem w planie będzie WABIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówię tę grę, chociaż tylko 6 stron wpisów na forum. Jak wygląda traffic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno mniejszy niż w BFy czy CoDy - ale za to o wiele wyższy poziom dojrzałości grających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko. Czy całego singla można przejść w coop'ie? Czy może są to dwie oddzielne historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taką odpowiedź czekałem. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , świetna gierka , klimatem przypomina mi Medal Of Honor , zrobiłem całą kampanie , teraz bawie sie w wyzwania i robie pszczególne misje na poziomie elite , mam pytaniae o co kaman w wyzwaniu " zabij 10 przeciwników strzałem w głowę utrzymując formację karo "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karo to chyba ten dzwoneczek (<>). Chodzi chyba o ustawienie: jeden z przodu, dwóch po bokach i jeden z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karo to chyba ten dzwoneczek (<>). Chodzi chyba o ustawienie: jeden z przodu, dwóch po bokach i jeden z tyłu.

za cholerę się nie chcą tak ustawić , nie wiem jak to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja nie mam tej gry. Ale mi się wydaje że chodzi o takie ustawienie. Może wpisz w yt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można grać z wykorzystaniem move'a? Męcze się z tym już cały dzień i zero efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest różnica pomiędzy spustem automatycznym a tym przyspieszonym ? Jakoś nie widzę różnicy

wysłane z xperia play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać ta grę za te 200 zl czy lepiej poczekac jak stanieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam i jak masz tyle kasy to kupuj bo gra jest świetna

wysłane z xperia play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×