Skocz do zawartości
DaraS

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram od kilku dni z kolega w coopie na xboxie (ale mniejsza o to). Jestesmy chyba w 10 misji. Musze powiedziec ze dla mnie singiel roku, jesli nie dziesieciolecia. W ta kgrubego singla n ie gralem juz dawno. Polecam wszystkim. Multi tez jest fajne, ale singiel to poprostu mistrzostwo swiata.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja ale jak się gra ze znajomymi

Wysłane z xPeria Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można grać z wykorzystaniem move'a? Męcze się z tym już cały dzień i zero efektu.

move działa TYLKO w rusznikarzu (gunsmith) czyli modyfikując broń możesz sobie ją za pomocą ps move obracać...

witam , świetna gierka , klimatem przypomina mi Medal Of Honor , zrobiłem całą kampanie , teraz bawie sie w wyzwania i robie pszczególne misje na poziomie elite , mam pytaniae o co kaman w wyzwaniu " zabij 10 przeciwników strzałem w głowę utrzymując formację karo "

z tego co przypuszczam to formację karo należy trzymać w pierwszej misji przy eskortowaniu Paeza - tam wprost jest powiedzialne że wyjście z pomieszczenia będzie niebezpieczne i należy trzymać formację karo, tylko nie wiem czy chodzi o prowadzącego Paeza czy asekurującego

I z ostania doklejka:

na 18 lipca około 20:00 - robimy ustawkę na trofea plutonów chętnych do startu zapraszam na ten termin.

Jeszcze lepiej jak macie plutony z minimum czteroma graczami to niezbędne minimum by wystartować

Przed ustawką proszę o dodanie mnie do znajomych na PSN bo ustawienie plutonów nie jest takie łatwe i trzeba użyć czatu tekstowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co przypuszczam to formację karo należy trzymać w pierwszej misji przy eskortowaniu Paeza - tam wprost jest powiedzialne że wyjście z pomieszczenia będzie niebezpieczne i należy trzymać formację karo, tylko nie wiem czy chodzi o prowadzącego Paeza czy asekurującego

tak , zrobiłem to , na końcu misji kiedy mamy akcję na szynach i chronimy gościa w diamencie czyli formacji caro , trzeba 10 delikwentom strzelić w łepetynkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos zdecydowany na dlc?

3 nowe mapki, nowa mapa do guirella mode i nowe bronie.

Zastanawiam sie czy sie nie zaopatrzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trzydzieści pare złociszy to ja się nawet nie zastanawiam tylko wciągam odrazu

Wysyłane z mojego Sony Tablet S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj podoba i to bardziej niż bf czy cod

Wysłane z mojego R800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w przedostatniej misji, i powiem tylko, ze ta gra poprostu ryje beret. Szczene ma mna podlodze i z kazda kolejna misja nadal nie moge jej podniesc. Dla mnie to singiel ostatnich lat. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest że mną nie tak bo nie ogarniam twojej wypowiedzi

Wysłane z mojego R800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widac jest cos z Toba nie tak. Moja wypowiedz jest prosta i oczywista. Wyrazilem ogromny zachwyt grą. Czego tu nie rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czytałem tego posta po 12 godzinach pracy i w nocy, jednak bylo cos ze mna nie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób do gry w coopa jeśli jest ktoś chętny podaje psn : Szmergiell w temacie zaproszenia piszcie COOP.

Edytowane przez Szmergiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmergiej - w menu plutonu [17] masz skład. zaproś do znajomych i umów się wspólnie na przejście kampanii. Aktualnie czterech z nas rozpoczyna 5 misję na Elicie i gramy tylko we czterech aby równo mieć wszystko zaliczone. Jak skończymy ewentualnie mogę się dołączać jako brakujący Ghost do składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ściąga.. mam dopiero 65% więc pewnie wraz z instalacją zejdzie do 22:00 :happy:

Ale ogólnie chętnie z kimś pogram.. HS zamówiony będe miał wtorek / środa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fasol_85 - wyślę ci zaproszenia.

@Arctic Strike - DLC wprowadza trzy nowe mapy do trybu multi i jedną do partyzanta. Mapy multi są duże co szczególnie ucieszy graczy, który uważają że dotychczasowe są za małe. Ponadto z dodatku otrzymuje się kozackie bronie niezależnie od poziomu postaci więc początkujący od razu otrzymują dobry oręż.

W cenie 36pln spokojnie można kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do broni w podstawce.. Do tej pory grałem w BC2 i tam niezależnie od strony konfliktu to ja decydowałem jaką chcę grać bronią.. A tutaj prawie zawsze gram bodarkiem a on ma do dupy zarówno ubiór jak i oręż.. Jak to jest z tymi broniami? Czemu nie mogę grać tym czym chcę? Czy jak osiągnę 20 poziom i odblokuje PDW-R to będzie on i dla duchów i bodarków czy tylko dla jednego?

p.s. jak się ktoś orientuje to niech napisze parę słów na ten temat..

HetmanWawa czy te bronie są dla dowolnej klasy postaci i stron konfliktu?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda strona ma swoje bronie, dopiero na 50 lvlu można przenieść jeda broń do przeciwnej frakcji

Zapomniałem, dodatkowo każda kasa m swoje bronie

Wysłane z mojego R800i

Edytowane przez tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda strona ma swoje bronie, dopiero na 50 lvlu można przenieść jeda broń do przeciwnej frakcji

Czyli w sensie, że obie frakcje mogą korzystać z danej broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z klas, a w ramach klasy każda ze stron ma odrębny zestaw broni do zdobycia. Jednakże możesz odblokować sobie dodatkowy oręż i do tego dosyć dobry za U-kredyty.

Z menu gry wchodzisz do opcji UPLAY i tam masz sklep ubi.10 U-kredytów dostajesz za pobranie aplikacji uplay na PC i jej urchomienie, pozostałe masz za osiągnięcia w grze (niektóre przekładają się na trofea) w tym za przejście single. Jeżli miałeś inne gry podpięte do u-play to być może masz wystarczającą liczbę U-kredytów.

jak to jest z klasą i bronią po przekroczeniu 50 lvu - to nie wiem, jeszcze nie osiągnałem.

Moja rada jest taka - zbieraj każdą broń jaką napotkasz podczas gry, ja tak grałem i w sumie się sprawdza.

i mały niusik:

We will be pushing a Cloud Update to the Ghost Recon Future Soldier clients on PlayStation 3 and Xbox 360 on July 25th at 10:00am EDT (14:00 UTC, 7:00 PDT, 16:00 CET).

Servers will be rebooted and players will need to reconnect to the service in order to receive the update. Expected duration of the downtime is less than 5 minutes.

Changes Include:

Increased XP Values for the Stockade Game Type

Decreased Stand Alone and Under Barrel HE Grenade Launcher Ammo Count to 1

Increased the Power of all Bolt Action Rifles (ex, MSR and KSVK)

Increased the Magazine Capacity of the VSS to 20 Rounds

Decreased the Speed of the Data Hack while Using the Field Computer

Fixed the UI’s Display of Several Alternate Spawn Locations

Please note that we will continue to monitor HE Grenade Launcher and Frag Grenade usage and make adjustments as necessary.

To verify that you have properly downloaded the Cloud Update, visit the Extras Menu and check the version number in the bottom right corner; it should read 1.X.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie za uplay to m60 dla duchów i rpk da bodark i są to bronie dla strzelca(rifleman)

Wysłane z mojego R800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dodatek dostałem 2 bronie zamiast 6.. jakaś lipa.. Poza tym widzę tylko jedną nową mapę.. Z tymi broniami to jakaś lipa straszna.... Powinno być tak że jak mam jakąś broń to moge ją stosować i dla duchów i bodarków.. Jest jakaś broń ogólna dla obu frakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł, wysyłać zapro chętnie pogram w co-opa!

psn : Helluczolg

Edytowane przez Hellu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej broni, jest tylko możliwość odblokowania jednej broni na 50lvlu

Wysłane z mojego R800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×