Skocz do zawartości
f4ty

Ceny gier next-gen


Rekomendowane odpowiedzi

Jw.

Pozdrawiam

Edit:kurde błąd w ankiecie , jakby ktoś chciał wybrać <50zł to niech napisze to w poście .

p.s. ile powinna gra kosztować to nie znaczy "najtaniej-najlepiej", tylko wybierz uczciwą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Zdecydowanie 150-200zł, tyle kosztują gry w USA, i tyle powinny kosztować na całym świecie, weźcie pod uwagę ludzie nad tytułem ciężko pracowali przez kilka lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak mowi Prorok 150-200! 200 to absolutne maximum nie kupuje gier na ps3 drozszych niz za 200 zl. Zawsze szukam okazji po za tym te pieniadze naleza sie tworca za zmudna i staranna prace, pozwola im sie rozwijac i w przyszlosci tworzyc jeszcze piekniejsze i grywalniejsze tytuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądre słowaaa:D ale według mnie 100-150 na PC gry podobne nawet nie które takie same tytuły są tańsze a gdy ma sie dobry PC to grafika porównywalna< CoD 4 itp. >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za kompa "dobrego" trzeba drogo zaplacic, bardzo drogo wiec gry tansze, a PS3 wcale takie drogie nie jest (1599zl) wiec gry musza troche monety wyciagnac takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 komp to mozna coś już ładnego wykminić takiego żeby call of duty 4 na full chodziło

Oczywiscie nie komputer z super marketu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady za 1600 nie zlozysz komputera choc w polowie dorownujacemu pe es trojce xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moga byc za darmo bo by sie przejadly tak jak mialem z ps2 nasciagalem z 100 piratow i nawt polowy nie przeszedlem bo bylo tego za duzo a tak zbierajac kaske na nowe tytuly mamy czas delektowac sie wczesniejszymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Powinny być rozdawane za darmo

Oszalałes idą na to miliony na takie gry:Dnawet dziwne by było nic za to nie płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Ehehehehehehehehe... To oni ich nie robią z zamiłowania i powołania? Jak księża?

No moze wyjątki się znajdą producentów i Księży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie ceny powinny byc wszedzie takie same... w USA gry sa po 100-200 zl a w PL 200+...

przeciez niczym sie nie roznia to dlaczego mamy placic o kilkadziesiat ciezko zapracowanych zlotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na prede powinniśy mniej płacić

US i A

w porównaniu do polski ma inne zarobki wiec patrząc na zarobki i ceny gier

to tak naprawde CHYBA <50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam uprzejmie

Dopsz mówi, dać mu wódki

Zwykle produkcja gier na konsole, jest dużo droższa od obcykanego już PC przecież te maszynkę programiści mają już od dobrych kilku dziesięcioleci , nigdy ceny nie będą takie same, jak na PC, jeśli chodzi o nowe konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykle produkcja gier na konsole, jest dużo droższa od obcykanego już PC przecież te maszynkę programiści mają już od dobrych kilku dziesięcioleci , nigdy ceny nie będą takie same, jak na PC, jeśli chodzi o nowe konsole.

Tak, ale na zachodzie gry konsolowe są o jakieś 10 euro droższe od tych na PC. Owszem - gry na PC są za granicą znacznie droższe niż u nas, ale czemu ta tendencja nie utrzymuje się na konsolach. Gdyby cena była 169zł to było dobrze. Pozatym mniejsze ceny uzyskuje się przez to, że nie sprowadza się gier tylko je wydaje w danym kraju, a u nas nawet instrukcji nie ma po Polsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Tutaj się mylisz, w 90% pudełkach kupionych w np empiku mamy instrukcje po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam uprzejmie

Misiak, a ile PSX jest na rynku? PS2 gry są drogie jak pies.

Są tańsze, niż wtedy kiedy były na "Topie" na psx gry można kupić za nic, to właśnie udowadnia to co wcześniej powiedziałem =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego gry w USA są od razu tanie i dodaj to ile oni zarabiają tam przeciętny

górnik ma 2 samochy i ładny dom a w polsce?? pare złoty za godzine

:D i dodaj to jaka konsola jest taniaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ceny okolo 150 zl bylyby ok. Ale za najnowsze hity-nówki a takie

starsze albo srednio nowe to po 80-100 i byloby oka ;D

P.s Własnie czemu my Polaczki mamy miec 30% droższe gry a srednia krajowa zarobków jest mniejsza od USA o jakies(jak nie wiecej) 400% ! ;( BE-ZE-SENS ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Ojejejeje, dlaczego wy tak o Polsce cały czas... Całą Europa ma takie ceny.. nie jesteśmy odosobnieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to ceny okolo 150 zl bylyby ok. Ale za najnowsze hity-nówki a takie

starsze albo srednio nowe to po 80-100 i byloby oka ;D

P.s Własnie czemu my Polaczki mamy miec 30% droższe gry a srednia krajowa zarobków jest mniejsza od USA o jakies(jak nie wiecej) 400% ! ;( BE-ZE-SENS ;(

Żaden bezsens. Dorośniesz to zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żaden bezsens. Dorośniesz to zrozumiesz.

No to moze mi wytlumacz skoro Ty juz dorosles ?

phi idz na onet z takimi tekstami ignorancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moze mi wytlumacz skoro Ty juz dorosles ?

phi idz na onet z takimi tekstami ignorancie

Gry są droższe o te 30% dlatego że u nas muszą zarabiać osoby sprowadzające, sklepy etc. a w np. USA można pominąć pośredników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moze mi wytlumacz skoro Ty juz dorosles ?

phi idz na onet z takimi tekstami ignorancie

Właśnie miałem odpisać, ale widzę, że już mnie uprzedzono. Dokładnie jak wyżej. Zapominacie o kosztach pośredników. Pozatym starą już prawdą jest, że na rynkach rozwijających się korporacje koszą największą kasę. U nas PS3 to nadal nie jest produkt dla mas (cena), zatem jak kogoś stać na konsolę za ponad 2 tysie, to w założeniu firm sprzedających soft stać i na gry po 200 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×