Skocz do zawartości
kill

Fifa World Cup 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Qualify as a team from Europe in 2010 FIFA World Cup™ single player only.

Raczej tu nie ma mowy o poziomie trudności, skoro zakwalifikowałem się Polską dalej, wyszedłem z grupy to powinno trofeum wpaść. Bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Qualify as a team from Europe in 2010 FIFA World Cup™ single player only.

Raczej tu nie ma mowy o poziomie trudności, skoro zakwalifikowałem się Polską dalej, wyszedłem z grupy to powinno trofeum wpaść. Bug?

Możliwe, że bug. Mi zaliczyło jak uczyłem się grać (też Polską, poziom professional).

Edit: masz autosave włączony? Może jak nie - to coś się sypie?

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam autosave'a.

A tak żeby byla jasnosc, wziąłeś 2010 FIFA World Cup -----> Tryb: kwalifikacje -----> Wyszedles z grupy -----> Awansowales dalej ------> Trophy wpadlo ??

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Wy też czasami tak macie że sędzia bardziej jest pod komputer np: faule które ja popełniam są podyktowane dla komputera, a jeśli komputer mnie sfauluje to nie ma dla mnie wolnego ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest strasznie wkurzające ... Ale muszę przyznać odbiegając od tematu to story of qualifying nieźle został przemyślany i niektóre wyzwania są naprawdę ciężkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre wyzwania są naprawdę ciężkie :)

Dlatego się to nazywa "wyzwania" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie wyzwanie sprawiło wam najwięcej trudności ? Bo mi w Europie: Luxemburg - Szwajcaria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja kurde musze sie mocno podszkolić bo dzisiaj online dostałem niezłe baty od hiszpanii grając brazylią (8:0) :P no ale na 5 meczy mam 2 przegrane, 2 remisy i 1 wygraną:)

co do stoy of qualification to dopiero dzisiaj zauwazyłem że tam celowo są narzucane poziomy trudności... i ani razu nie udało mi się zdobyc wszystkich trzech wytycznych do tej pory... no ale ja laik jestem w fifie:)

P.S. aha i jeszce jedno... mile mnie zaskoczyła ścieżka dźwiękowa... zwłaszcza ta flagowa piosenka:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od wczoraj. Póki co bardzo mile mnie zaskoczyła. Szczególnie podoba mi się system Mistrzostw Świata Online, wczoraj udało mi się nawet do półfinału dojść.

Tryb CYC też daje radę. Grę polecam, o wiele lepsza od Fify 10. Bardzo dobry prognostyk przed 11. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę można nabyć już nawet za 95 zł. Wystarczy spojrzeć na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam pytanie do osób, które są posiadaczem World Cupa. Czy EA Sports zrobiła coś w kierunku poprawy strzałów lobem?, które w Fifa 10 były bardzo skuteczne. Oglądając filmiki na YT z rozgrywek online można wywnioskować, że była to najłatwiejsza i najczęściej stosowana metoda pokonania bramkarza rywali.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bramkarz już nie wychodzi tak bezsensownie. Od premiery strzeliłem może 3 bramki lobem, a więc poprawili to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no poziom jest absurdalnie niski. Na amateur to bramkarzem bramki się strzela. Ja nie wiem czy można bardziej obniżyć poziom trudności...

Pograj trochę online - szybko zobaczysz, że komputer nie umie grać :)

w takim badz razie ja poprosze o jakies wskazówki co do objechania kolesi. gram na 3 poziomie, czyli srodkowym, dostaje baty od kazdego :)komputre za kzdym razem zabiera mi pilke jesli chce obok go minac bez zwodu. czy zeby zawodnik krótko przy nodze prowadził pilke,trzeba cos przytrzymac podczas gry? grałem w fife 10 moze z miesiac,a tak kilka lat w serie konami.

i jeszce jedno pytanko - w obronie pod bodajze L2 jest przycisk jockey - do czego to :) do pzrepychania sie?a skoro w obronie mozna sie przepychac,to czy majac pilke tez mozna odpychac pzreciwnika? gra podoba mi sie, mechanika pilkarzy rowniez - nie podoba mi sie jedno - dostaje ciagle baty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim badz razie ja poprosze o jakies wskazówki co do objechania kolesi. gram na 3 poziomie, czyli srodkowym, dostaje baty od kazdego :)komputre za kzdym razem zabiera mi pilke jesli chce obok go minac bez zwodu. czy zeby zawodnik krótko przy nodze prowadził pilke,trzeba cos przytrzymac podczas gry? grałem w fife 10 moze z miesiac,a tak kilka lat w serie konami.

i jeszce jedno pytanko - w obronie pod bodajze L2 jest przycisk jockey - do czego to :) do pzrepychania sie?a skoro w obronie mozna sie przepychac,to czy majac pilke tez mozna odpychac pzreciwnika? gra podoba mi sie, mechanika pilkarzy rowniez - nie podoba mi sie jedno - dostaje ciagle baty :D

A kto Ci każe objeżdżać kolesi? Nie mijaj go, zagraj w trójkącie (L1 + X).

Żeby piłkarz prowadził piłkę "przy nodze" to bodajże L2. Zawodnik zwalnia i piłka tak nie odskakuje.

Jockey polega na tym, że trzymasz dystans do przeciwnika. Np. jako skrajny obrońca biegniesz obok pomocnika i blokujesz dośrodkowanie (a nie atakujesz go od razu). Wypróbuj, pomaga o tyle, że rywal nie weźmie Cię "na raz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim badz razie ja poprosze o jakies wskazówki co do objechania kolesi. gram na 3 poziomie, czyli srodkowym, dostaje baty od kazdego :)komputre za kzdym razem zabiera mi pilke jesli chce obok go minac bez zwodu. czy zeby zawodnik krótko przy nodze prowadził pilke,trzeba cos przytrzymac podczas gry? grałem w fife 10 moze z miesiac,a tak kilka lat w serie konami.

i jeszce jedno pytanko - w obronie pod bodajze L2 jest przycisk jockey - do czego to :) do pzrepychania sie?a skoro w obronie mozna sie przepychac,to czy majac pilke tez mozna odpychac pzreciwnika? gra podoba mi sie, mechanika pilkarzy rowniez - nie podoba mi sie jedno - dostaje ciagle baty :D

to jest moja pierwsza fifa w zyciu i napisze ci ze ja baty dostawalem niemilosiernie, z kumplami w domu to bywalo roznie.

moje podpowiedzi dla ciebie to:

w ustawieniach zmien sobie przelaczanie zawodnika na najmniejszy z mozliwych poziom (komputer nie ingeruje ci w zmiane zawodnika np. 2vs2)

w obronie praktycznie presing dwona obroncami plus gra cialem (w moim przypadku iks+kwadrat+L2)

ale co najwaznejsze w ataku !! moim zdaniem najwazniejszy klawisz to L1, po jego nacisnieciu zawodnicy wychodza ci na pozycje dzieki temu zdobywasz bardzo szybko teren tylko wtedy musisz uwazac zeby nie spalic

no i L2 w polu karnym to podstawa przed strzalem :D

mam nadzieje ze cos sie przyda

fakt ze nauka tego troche mi zajela ale jak juz opanowalem gra sie calkiem inaczej

takze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe objeżdżać kolesi? Nie mijaj go, zagraj w trójkącie (L1 + X).

Żeby piłkarz prowadził piłkę "przy nodze" to bodajże L2. Zawodnik zwalnia i piłka tak nie odskakuje.

Jockey polega na tym, że trzymasz dystans do przeciwnika. Np. jako skrajny obrońca biegniesz obok pomocnika i blokujesz dośrodkowanie (a nie atakujesz go od razu). Wypróbuj, pomaga o tyle, że rywal nie weźmie Cię "na raz".

wszystko ok, tylko czasami trzeba ominąc człowieka bez podania, zeby oddac strzał, lub zrobic przewage, balansem ciała - strzasznie trudno to zrobic. po za tym kompletnie nie idzie mi uzycie zwodów - niektóre kombinacje są bezsensowne bo zawodnik zamiast cos zrobci w biegu,zwalnia i za chwile traci pilke.

post wyżej kolega dzibada doradza ustawienie zmiany zawodników na ręczne, a co ze strzałami - ustawiajac na auto - nie mamy kontroli do konca gdzie pilka poleci. gdy ustawie na manual, wszytsko w krzaki leci :) co panowie doradzacie w tej kwestii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja doradzam wyłączyć wszystkie automaty, w końcu zależy nam chyba na tym aby gra była jak najbliżej 'get real'

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, importowałem gracza zrobionego w FIFA 10 i ustawiło mu statystyki na 65. Czy da sie go jakoś polepszyć? Bo ni cholera tego nie widze nigdzie, a jak gram mecze i strzelam bramki to nic sie nie zwiększa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też po zaimportowaniu Virtual Pro z F10 spadły staty do 65, jest to normalne. Skończyłem CYC i overall już był na poziomie 84. Wystarczy grać, zdobywać wysokie oceny.

Mam problem z jednym felernym trofeum.

"Co-op Success" - Wszyscy czterej gracze w co-opie ocena 7+

Miałem w niektórych meczach oceny nawet 8+ u każdego z tej czwórki, trofeum nie wpadło. Wszystkie inne z trybu CYC wpadają bez problemu.

Spróbować na nowej kampanii, czekać na patcha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja nie mam ochoty grać CYC bo to jest nudne... Skopali sprawe, w FIFA wystarczyło grac mecze, a tu już problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYC bardzo fajny tryb, zwłaszcza na wyższym poziomie trudności.

Zdobycie mistrzostwa online 1 gwiazdkowym zespołem graniczy z cudem. Tam przecież nikt nie gra zespołem gorszym jak 4,5 gwiazdki (Holandia np. ma 4,5). Przed chwilą na próbę grałem Cyprem (3 gwiazdki) i w sumie szło całkiem nieźle, nawet wpadł remis 3-3 z Argentyną, ale z grupy nie wyszłem, a wiadomo, że im dalej tym trudniejsi przeciwnicy.

Gra mimo wszystko jest moim zdaniem fantastyczna, zdecydowanie lepsza od F10 + ta atmosfera Mistrzostw. Wkurwia tylko, że nie spotkałem nikogo kto grałby słabszym zespołem online. Może są jakieś filtry, o których nie wiem?

Zapraszam do wspólnej gry. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zapytanie, czy jest tu gdzieś opcja, w której mógł bym sobie ustawić aby na sieci wyszukiało mi graczy o podobnym poziomie umiejętności do moich ? W FIFA 09 było takie cos a tu coś nie moge się doszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×