Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Cię :mellow: Chyba mi nie powiesz, że deathmatch gra się bardzo łatwo i łatwo jest go wygrać?? Co do squad rush to mało w to grałem ale łatwo też nie jest :thumbsup: Oczywiście zależy z kim grasz i jak grasz :turned:

No może tryb DM nie jest łatwy ale jakoś mnie nie przekonuje w tym sensie, że mapki są stosunkowo małe i jak czasami w niego gram to wygrywają mistrzowie campy, zbunkrują się tacy po jednej stronie mapy i czekają na spawn frajerów i podejście pod lufę. Ale to oczywiście moje prywatne zdanie. Niestety nie widzę w tym trybie tego ducha współpracy jaki jest w rushu i conqueście. Co do squad rushu też mało grałem ale tłoku to tam nie ma więc nawet trzech dobrze zorganizowanych graczy może sobie łatwo nabić sporo meczyków wygranych a więc poprawić WL ratio a o tym była mowa...To że dodatkowo takie meczyki są krótkie też ma znaczenie do szybkiej poprawy statystyk. Niektórzy są w tym mistrzami. Patrzysz, łał jaki ratio a jak pogrzebiesz to okazuje się, że gracz nie jest taki pomocny drużynie na jakiego wygląda po pobieżnej analizie wskaźników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po Twoim ostatnim poście widać, że ciężko jest Ci przyjąć, że nie masz racji,

Zatem arbitralnie rozstrzygnąłeś, że to Ty masz rację.

Jak zwykle piszę do momentu, aż dowiem się od interlokutora jaki to on jest zarąbisty, a ja cienias. Ja ze swojej strony życzę dystansu do siebie, a sam idę pograć następne 270 godziń i z niecierpliwością będę wypatrywał co w tych następnych godzinach zoboczę nowego. Zapewne będą to wielkie zmiany które mnie oświecą i pozwolą nabrać Twojej mądrości i doświadczenia.

PS Yogibooboo to alegoria, ale faktycznie nie musisz wiedzieć jak 30 lat temu tego określenia się używało.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki jest sens wysylania wiadomosci o tresci "3-0:D"? Ja na kosy nei gram, nie bede go ganial przez cala plansze zeby kose wsadzic. Nie wysylalem mu wiadomosci o podobnej tresci gdy kilka razy z rzedu wypalal QS na pysk. Jesli sprawia mu to taka radosc to ciesze sie, ze pomoglem poprawic humor :thumbsup:

olej to (nie olej_szefu, żeby nie było:P)... też dostałem kiedyś kosę i od razu mesydż "zdziwiony?" to chyba taki finisz uniesienia po wbiciu kosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem arbitralnie rozstrzygnąłeś, że to Ty masz rację.

Jak zwykle piszę do momentu, aż dowiem się od interlokutora jaki to on jest zarąbisty, a ja cienias. Ja ze swojej strony życzę dystansu do siebie, a sam idę pograć następne 270 godziń i z niecierpliwością będę wypatrywał co w tych następnych godzinach zoboczę nowego. Zapewne będą to wielkie zmiany które mnie oświecą i pozwolą nabrać Twojej mądrości i doświadczenia.

PS Yogibooboo to alegoria, ale faktycznie nie musisz wiedzieć jak 30 lat temu tego określenia się używało.

wiesz, ja widzę to tak:

wchodzę na forum jakiś czas temu, widzę, że niejaki tank-mania narzeka na t-bagi i teraz nasuwa mi się pytanie, czy jak ktoś mi zrobi t-baga, to dostaje jakieś punkty?? nie; czy ja coś przez to tracę?? nie; ot tak, narzekanie dla narzekania, a jak łatwo zabić takiego delikwenta, jak się go spotka podczas gwałtu na czyichś zwłokach

teraz wchodzę, widzę, że tank-mania porusza temat zbyt dużej ilości kos i znowu nasuwa mi się pytanie, czy za zabicie kosą jest więcej punktów?? nie; czy zabity traci jakieś punkty?? nie, efekt jest taki sam jak z każdej broni, więc czemu nie powiesz, że 10% zabić z innej broni jest nerwicą natręctw??

potem piszesz, że mam skłonności do dramatyzowania. Widziałeś kiedyś, żebym na coś w tej grze narzekał?? ja widzę tylko dramat, że jaki to niedobry ktoś zrobił drugiemu ktosiowi t-baga po potraktowaniu go tym niedobrym nożem, kto więc dramatyzuje??

na sam koniec pytasz, czy jestem pewien, że gram w BC2. Widzisz chyba moją sygnaturę, więc wiesz w co gram, ja rozumiem to jako bezsensowny atak, bo nie ma to żadnego związku z rozmową, także naprawdę już dzięki za wyczerpującą dyskusję, bez sensu to kontynuować, jak grasz w jakąś grę to akceptuj jej zasady :thumbsup:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! W czym problem? Wbija ktoś kosy i cię to denerwuje? Weź shotguna i pokaż mu z bliska że nie chcesz się tak bawić i koniec. Wpadasz w środek wojenki na kosy a nie chcesz wychodzić z serwera? Strzel im parę razy z saigi w pysk i się pokapują. W moim przypadku działa i zapewniam że "kosiarze" zanim wbiją pomyślą, baa... nawet sami zaczynają strzelać. Rozdałem niektórym z tego forum trochę swoich blach....ale się nie użalam. Zadźgali mnie znaczy: mieli farta,są dobrzy albo ja jestem cienki. Mamy przecież równe szanse na polu walki. Koniec przekazu :smile: No offence.

Pozdrawiam wszystkich.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię  :mellow: Chyba mi nie powiesz, że deathmatch gra się bardzo łatwo i łatwo jest go wygrać?? Co do squad rush to mało w to grałem ale łatwo też nie jest   :thumbsup: Oczywiście zależy z kim grasz i jak grasz   :turned:

Gra sie latwo ale ty nie potrafisz grac tak samo jak i twoj brat bo umiecie biegac tylko z kosa ;) 1500 pkt to max co mozesz wycisnac w calej rundzie (przynajmniej z tego co wlaziles tam gdzie ja gralem)

Ludzie!  W czym problem? Wbija ktoś kosy i cię to denerwuje? Weź shotguna i pokaż mu z bliska że nie chcesz się tak bawić i koniec. Wpadasz w środek wojenki na kosy a nie chcesz wychodzić z serwera? Strzel im parę razy z saigi w pysk i się pokapują. W moim przypadku działa i zapewniam że "kosiarze" zanim wbiją pomyślą, baa... nawet sami zaczynają strzelać. Rozdałem niektórym z tego forum trochę swoich blach....ale się nie użalam. Zadźgali mnie znaczy: mieli farta,są dobrzy albo ja jestem cienki. Mamy przecież równe szanse na polu walki. Koniec przekazu :smile: No offence.

Pozdrawiam wszystkich.

Tylko ze sa tutaj osoby ktore po wbiciu Ci kosy szczyca sie jak poje... i uwazaja cie za lamusa ;) Pozdro dla tych przezabawnych dwoch braciszkow   :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

wchodzę na forum jakiś czas temu, widzę, że niejaki tank-mania narzeka na t-bagi i teraz nasuwa mi się pytanie, czy jak ktoś mi zrobi t-baga, to dostaje jakieś punkty?? nie; czy ja coś przez to tracę?? nie; ot tak, narzekanie dla narzekania, a jak łatwo zabić takiego delikwenta, jak się go spotka podczas gwałtu na czyichś zwłokach

A ja traktuje takie zachowanie jak homo nie wiadomo. Jak mozna facetowi robic takie rzeczy ??   :biggrin:  :biggrin: Chcialbym takze zaznaczyc ze dla mnie wystarczajacym upokorzeniem jest wbicie mu nemesisa albo wbicie nemesisa kosami   :biggrin:  :biggrin: Zreszta t-bag to strata czasu ... i ukazanie swojego debilizmu

 

potem piszesz, że mam skłonności do dramatyzowania. Widziałeś kiedyś, żebym na coś w tej grze narzekał?? ja widzę tylko dramat, że jaki to niedobry ktoś zrobił drugiemu ktosiowi t-baga po potraktowaniu go tym niedobrym nożem, kto więc dramatyzuje??

:thumbsup:

Nie zawsze otrzymasz t -bag gdy ktos wbije ci kose. Jedziesz kogos jak psa on zabije Cie raz i tez to robi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem zdania że kamperzy to lamusy a to właśnie oni najwięcej kos wyłapują, nie mówiąc już o snajperach :)

Mylisz sie nocny :) W sumie to na HC 95% graczy kampi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! W czym problem? Wbija ktoś kosy i cię to denerwuje?

A kto pisze o nerwach? Po co to dorabianie ideologii? Denerwuje, narzekasz, pewnie ktoś Cię wku..., a nie można po prostu wyrazić swojej opinii? Śmieszy mnie to, ot tak po prostu. Śmieszy mnie jak ktoś robi t-baga, albo jak ktoś leci pół mapy żeby wbić kosę. Może mnie śmieszyć? Czy znowu jakiś butny młodzian poczuje się urażony i przez kilka stron będzie pisał o punktach, skillach, jaki to on "miszcz", a ja noob?

Ja mam takie poczucie humoru jakie mam i nic nie poradzę na to, że niektórzy mają problem ze swoim poczuciem wartości i identyfikują się z pewnymi zachowaniami.

Jeżeli to co piszę komuś nie pasuje niech nie czyta, lub raportuje jeżeli jest to sprzeczne z regulaminem. Proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znowu jakiś butny młodzian poczuje się urażony i przez kilka stron będzie pisał o punktach, skillach, jaki to on "miszcz", a ja noob?

nic nie poradzę na to, że niektórzy mają problem ze swoim poczuciem wartości

1.cały czas ja z Tobą dyskutuję, więc rozumiem, że to do mnie. Ani razu nie napisałem, że jestem "miszcz", a Ty noob, cały czas chodzi mi o to, że broń to broń i nieważne kto z czego zabija, Ty zabijanie nożem nazywasz nerwicą natręctw, teraz jakieś punkty, skille, śmiechu warte, zacytuj moją wypowiedź, gdzie pisałem coś, że mam większy skill od Twojego

2.ani razu nie obraziłem Cię, teraz czytam, że mam problem z poczuciem własnej wartości, chyba, że pijesz jeszcze do kogo innego, choć nie widzę, żeby ktoś brał równie czynny udział w tej dyskusji, także zakończ już lepiej, bo to co prezentujesz nie przystoi dorosłemu człowiekowi, za jakiego się masz, a o moje dowartościowanie się nie martw

3.ciekawe masz podejście do życia; jeśli ktoś jest od Ciebie młodszy i ma inne poglądy to nazywasz go "butnym młodzianem"

4.chciałem Ci wytłumaczyć, że grając w pewien sposób można co chwila wbijać kosy bez żadnego ganiania i ryzykowania życiem, nie trzeba być wcale bardzo dobrym, sprawdź moje statsy, to zobaczysz, że nie wyrastam ponad przeciętność, a noże wbijam dosyć często

5. wyluzuj trochę, bo pisałem, że no offence wobec Ciebie, to zacząłeś mnie teraz obrażać, więc zakończmy tą dyskusję, bo mnie już to się znudziło :thumbsup:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten t-bag?

wkładanie wora w czyjeś usta... jak parzenie herbaty ekspresowej na sznureczku:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.ciekawe masz podejście do życia; jeśli ktoś jest od Ciebie młodszy i ma inne poglądy to nazywasz go "butnym młodzianem"

Taaaak!

Sorry, że się nie ustosunkuję do reszty, ale jakbym jeszcze raz pisał to co już pisałem to bym zapewne pawia puścił.

Tylko jedno! O t-bagu napisałem do Portka. Facet jest dorosły i ma własną wolę, ale nie miał problemu. Może nie chciał dyskutować, a może ma poczucie humoru i dystans do siebie. Natomiast największy problem miałeś właśnie Ty. Chcesz mi wmówić, że to była koeżeńska przysługa, a może jednak zadźwięczałeś jak nożyce na stole? A o kosach zacząłeś dyskusję niejako z urzędu po dyskusji o t-bagach. Nie oszukujmy się, albo za mną łazisz z tego powodu, albo się poczuwasz. The end!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Gra sie latwo ale ty nie potrafisz grac tak samo jak i twoj brat bo umiecie biegac tylko z kosa ;) 1500 pkt to max co mozesz wycisnac w calej rundzie (przynajmniej z tego co wlaziles tam gdzie ja gralem)

2.Tylko ze sa tutaj osoby ktore po wbiciu Ci kosy szczyca sie jak poje... i uwazaja cie za lamusa ;) Pozdro dla tych przezabawnych dwoch braciszkow :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

A ja traktuje takie zachowanie jak homo nie wiadomo. Jak mozna facetowi robic takie rzeczy ?? :biggrin::biggrin: Chcialbym takze zaznaczyc ze dla mnie wystarczajacym upokorzeniem jest wbicie mu nemesisa albo wbicie nemesisa kosami :biggrin::biggrin: Zreszta t-bag to strata czasu ... i ukazanie swojego debilizmu

Nie zawsze otrzymasz t -bag gdy ktos wbije ci kose. Jedziesz kogos jak psa on zabije Cie raz i tez to robi

1.No tak bo ty jesteś taki zajebisty, grasz jak pro. Teraz ci to wytłumaczę:Zawsze jak wchodziłem do twojego kolegi Erixa, którego mam w znajomych to jak już grałem na serwerze to platynowałem bronie i robie to do tej pory, a platynowałem sobie shotguny więc jest mi trochę ciężej z nimi grać i mam w dupie czy ukończe grę pod tobą nad tobą czy będe miał 100pkt na koniec czy 2500 tys. bo robie platyne z danej broni i koniec. Po drugie gdybym chciał grać na 1 miejsce to wziął bym medyka, odpowiednią broń i podonosiłbym cie tyle razy ile to by było możliwe aż do twojego wyjścia z serwera.

2.ciebie akurat uważam za lamusa ale z innymi walczy mi się zabawnie np. Holek, DJ i Dave którego dawno w BC2 nie widziałem. Nigdy nie szczyciłem się, że tym osobom wbiłem kosę, uważam to za zabawę i rywalizacje tylko między mną a tymi osobami. Jeśli zdaży się, że wbije tobie to napewno coś ci wysle żebyś podniecił się jeszcze bardziej i zakończe to t-bagiem co kolwiek to znaczy

3. Zwroty Ci, Ciebie, Ty specjalnie piszę z małej litery, ponieważ szacunek którym cię obdarzam wynosi=0

4. Używaj interpunkcji bo strasznie razi twoja nieudolnośc pisania na forum, co zwracały ci już kilkakrotnie osoby z tej strony jak również admin

Taaaak!

Sorry, że się nie ustosunkuję do reszty, ale jakbym jeszcze raz pisał to co już pisałem to bym zapewne pawia puścił.

Tylko jedno! O t-bagu napisałem do Portka. Facet jest dorosły i ma własną wolę, ale nie miał problemu. Może nie chciał dyskutować, a może ma poczucie humoru i dystans do siebie. Natomiast największy problem miałeś właśnie Ty. Chcesz mi wmówić, że to była koeżeńska przysługa, a może jednak zadźwięczałeś jak nożyce na stole? A o kosach zacząłeś dyskusję niejako z urzędu po dyskusji o t-bagach. Nie oszukujmy się, albo za mną łazisz z tego powodu, albo się poczuwasz. The end!

Bo piszesz głupoty, tylko dla tego bobby się wtrącił. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że wszystkie kłótnie, wojny i nieporozumienia ZAWSZE wywoływane są przez te same dwie osoby? Może moderatorzy wreszcie coś z tym zrobią? :whistling:

A żeby nie było offtopa: zauważyłem, że ilość lagów jest mocno skorelowana z wędrówką słońca - im słońce dalej na zachód tym gorzej się gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się wtrącić bo nie wytrzymuję ja już nie wiem tank-mania możesz już skończyć najpierw kłóciłeś się z Holkiem,Tomo cię postraszył i przerzuciłeś się na Bobbiego który nawet cie nie sprowokował,tak więc napisze tylko to uspokój się koleś!!!!!

Ps.zgadzam się z Tomaszem :thumbsup:

Edytowane przez sev-pl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Wam czasu na tą dyskusję? Ciągłe lamenty,płacze...Nie lepiej spożytkować go na granie? :biggrin:

Też mi to przyszło na myśl :laugh:. Jak dla mnie to póki każdy ma równe szanse jest ok, a kwestie kos mam za sobą. Kiedyś miałem zdanie, że to jakieś przegięcie i niezbyt miłe i koleżeńskie dla moich znajomków gdy dźga ich ktoś ze znajomków, czy ogólnie ktoś po raz któryś. Teraz mi to zwisa, po prostu robię na takich samurajach nemezisy :pardon:. Nikt nie lubi dostać kosę między oczy, ale niema się czym przejmować, a nawet cieszyć, bo jeśli ktoś wbija kosy na siłę to jest znacznie większa szansa, że reszta ekipy go podziurawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Zwroty Ci, Ciebie, Ty specjalnie piszę z małej litery, ponieważ szacunek którym cię obdarzam wynosi=0

To jak piszesz świadczy tylko o Tobie, jeżeli napiszesz komuś "ty" z małej litery to nie znaczy, że ten ktoś nie zasługuje na szacunek, tylko to, że brak Ci kultury!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspokój się koleś!!!!!

Paragraf I pkt. 1. Dobrze by było, żeby czytać regulamin przed rejestracją bo później są takie wybryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli masz zamiar bronić się tym sposobem,nie mam zamiaru się kłócić się z człowiekiem który nie potrafi napisać czemu wszczyna na forum kłótnie,a więc to kończę bo nie od tego jest ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa pomyliłem temat... ten chyba jest o tibi... czy jak tam to się pisze...

a co do lagów i słońca.. im bardziej na zachód tym większe bo tym więcej ludzi zasiada przed telewizorami..;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×