Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

... więc te 10% takie trochę z kosmosu wzięte :biggrin:

Chciałbyś! :tongue:

Muszę się przyznać, że ja nadużywam noża jak mi włażą do mojego kampu i nie tłumaczy mnie to. Jestem zwykła świnia!

no nie wiem, ja praktycznie codziennie mam chociaż jedną taką akcję, gdzie przeciwnicy respią się jeden na drugim, a ja siedzę za nimi i wbijam noże, raz na jakiś czas faktycznie ktoś się obróci, ale wiedz, że bardzo rzadko, zazwyczaj spokojnie sobie wycinam i następny w kolejce w ogóle nie wie o co chodzi :rolleyes:

Mi się takie coś prawie nie zdarza, ale ja nie o tym.

Wczoraj wpadam za budynek i stoją plecami do mnie trzy futrzaki. Pierwszy dostał kosę i chciałem reszcie też sprzedać, ale musiała minąć chwila żeby drugi raz dziabnąć. Jak się skupiłem na drugim to mni trzeci zarypał. Gdybym po pierwszym walnął z pistolca to wszyscy by byli moi. Nie wiem czy to reguła, ale u mnie nie jest tak, że można wywijać kosą jak szabelką bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do Kacpra, to chłopak rzadko noża używa i nie daje się w to wciągnąć, chyba, że się zmienił ostatnio :rolleyes:

25,504 kille i 872 dogtagi :thumbsup: Moze przy 30tys killi dobije tysiac nozy. Dla mnie z kolei noz to niepotrzebna strata czasu i wystawianie sie na celownik innych :pardon:Wyjatek - uparcie siedzacy w jednym miejscu kamper. Wtedy nozyk dostaje w nagrode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie, jeden woli ciąć wszystkich dookoła, inny zrobi to od czasu do czasu, jeszcze inny wcale, każdy ma swój styl, który mu odpowiada i którym gra mu się najlepiej i szkoda kłócić się o coś, co nie jest ani bugiem w grze, ani jakimś cheatem, tylko po prostu skuteczną bronią w odpowiednich sytuacjach :thumbsup:

lepiej wspólnymi siłami walczyć z niewidzialnymi łódkami :pardon:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...szkoda kłócić się...

A kto się kłóci? Luzu trochę, nie można do wszystkiego podchodzić jak nożyce na stole. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 skuteczną bronią w odpowiednich sytuacjach :thumbsup:

Bobby z tym sie nie zgodze   :biggrin:  :biggrin: Noz dziala beznadziejnie i watpie ze jest to spowodowane lagami   :confused: Mialem sytuacje gdzie grajac w tryb normalny zabijalem jednym magazynkiem  3 - 4 osoby podbiegam do typka ktory siedzi w krzakach i sie zaczyna zabawa  :rolleyes: raz... daw ... trzy .... cztery ... piec ... szesc ! Wkoncu blacha !  :pardon:

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już wywołaliście temat noża to nie porównuje on się do swojego odpowiednika z MW2, w BC2 jest on jakiś powolny i moim zdaniem sztuczny i wcale nie jestem fanboyem Call of Duty. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podbiegam do typka ktory siedzi w krzakach i sie zaczyna zabawa :rolleyes: raz... daw ... trzy .... cztery ... piec ... szesc ! Wkoncu blacha ! :pardon:

HA! Bo kucał, przekonałem się, że aby zaszlachtować kucającego trzeba samemu kucnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj mogę... Ale i tak napiszę:tongue: .

1.Czy u was też max. na serverach jest 14osób :confused: ?

2.Czy jest ktoś z was chętny do grania? np. jutro?

3. I czy opłaca się kupować dodatek vietnam oraz onslaught?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! Bo kucał, przekonałem się, że aby zaszlachtować kucającego trzeba samemu kucnąć.

Ja prawie zawsze kucam przed wsadzeniem kosy i nie zawsze ona wchodzi. Wtedy kucalem stalem i jak odbieglem to dopiero weszla  :confused: Troche to wkurzajace bo czasami ktos Ciebie zabije w plecy. 

Nie wiem czy tutaj mogę... Ale i tak napiszę:tongue: .  

1.Czy u was też max. na serverach jest 14osób :confused: ?

2.Czy jest ktoś z was chętny do grania? np. jutro?

3. I czy opłaca się kupować dodatek vietnam oraz onslaught?

1.Nie gralem przez 2 dni i dopiero doszedlem do siebie wiec nie wiem jak jest ale czesto sa max serwery. Zaczynaj gre od valparaiso

2. Jak masz HS to spoko ale nie jutro ;p

3. Jak chcesz 100% gry to kup ;p;p Popatrz na youtube filmiki z vietnama i sprawdz czy sie Tobie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a co do grania to niestety HS nie posiadam ale zawsze jestem chętny do wykonania "rozkazów". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a co do grania to niestety HS nie posiadam ale zawsze jestem chętny do wykonania "rozkazów". ;)

Jeśli chcesz to jutro mogę pograć, dodaj mnie do znajomych.

A odnośnie noża to jest on strasznie niedopracowany.. dziś 3 razy próbowałem zabić gościa po czym koleś się odwrócił i wpakował we mnie kilka kulek :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobby z tym sie nie zgodze :biggrin::biggrin: Noz dziala beznadziejnie i watpie ze jest to spowodowane lagami :confused: Mialem sytuacje gdzie grajac w tryb normalny zabijalem jednym magazynkiem 3 - 4 osoby podbiegam do typka ktory siedzi w krzakach i sie zaczyna zabawa :rolleyes: raz... daw ... trzy .... cztery ... piec ... szesc ! Wkoncu blacha ! :pardon:

spoko, sam wiem jak jest, najlepsze jak czasem podchodzisz do kampera, wbijasz raz, drugi, trzeci itd., a on siedzi dalej, jakby tego w ogóle nie czuł, gorzej jak się odwróci i potraktuje tym samym :pardon:

z tym, że ja np. grając głównie inżynierem nie potrafię zabić więcej niż 2-3 przeciwników z jednego magazynka, zazwyczaj jest tak, że podchodzę przeciwników od tyłu, zabijam pierwszego, pozostali się odwracają słysząc strzały i zaczynają walić we mnie, ja zabijam jeszcze jednego, ale trzeci z czwartym robią ze mnie miazgę, za to nożem zazwyczaj dam radę spokojnie wyciąć wszystkich, zanim w ogóle zauważą, że jest ich coraz mniej, dlatego razi trochę w oczy tekst, że jak ktoś ma 10% zabić nożem to jest to wynikiem nerwicy natręctw, sam pewno wiesz, że można mieć o wiele więcej tych zabić nie biegając wokół jak Kangurek Kao, no a jak komuś bardzo zależy na namiastce prawdziwej wojny, gdzie przeciwnicy nie zachodzili od tyłu i nie podrzynali gardeł to zawsze istnieje opcja "Private Match":thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explosive jako perk zwiększający obrażenia z wybuchowych rzeczy, działa na granatnik? pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explosive jako perk zwiększający obrażenia z wybuchowych rzeczy, działa na granatnik? pardon.gif

Na dzień dzisiejszy wszystko jest możliwe. Nawet spojrzeniem ubijesz przeciwnika :) LAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem sytuacje gdzie grajac w tryb normalny zabijalem jednym magazynkiem 3 - 4 osoby podbiegam do typka ktory siedzi w krzakach i sie zaczyna zabawa :rolleyes: raz... daw ... trzy .... cztery ... piec ... szesc ! Wkoncu blacha ! :pardon:

Tak, dziesięć i dwadzieścia od razu :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak komuś bardzo zależy na namiastce prawdziwej wojny, gdzie przeciwnicy nie zachodzili od tyłu i nie podrzynali gardeł to zawsze istnieje opcja "Private Match":thumbsup:

Oj, Yogibooboo, masz skłonności do dramatyzowania. Wystarczy grać na "hardzie", bez zbędnych kombinacji, tam swoim kordzikiem możesz sobie w zębach pdłubać. Bez urazy!

A tak z innej beczki. Respią Ci się podm nosem co chwilę, masz kilku plecami do siebie... jesteś pewien, ,że grasz w BC2? Bo ja nie mam takich doznań... nawet na normalu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Yogibooboo, masz skłonności do dramatyzowania. Wystarczy grać na "hardzie", bez zbędnych kombinacji, tam swoim kordzikiem możesz sobie w zębach pdłubać. Bez urazy!

A tak z innej beczki. Respią Ci się podm nosem co chwilę, masz kilku plecami do siebie... jesteś pewien, ,że grasz w BC2? Bo ja nie mam takich doznań... nawet na normalu!

tyle postów napisałem, że moja sygnaturka powinna walić po oczach, spojrzałbyś, to nie musiałbyś się pytać w co gram, poza tym to chyba temat o BC2, więc bez sensu żebym pisał tu o innych grach :thumbsup: i tak, respią się plecami do mnie, wystarczy sobie dobiec do respa przeciwnika i zacząć wracać na swój, zazwyczaj po drodze spotykam kilku wrogów stojących plecami do mnie, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, pisałem już, że zależy to od stylu gry, gdybym np. grając w obronie siedział schowany za murkiem i czekał na przeciwnika to pewnie też wbicie noża byłoby dla mnie sensacyjnym wyczynem i nie dramatyzowałbym, że jak ktoś ma 10% zabić z noża, to jest nie wiadomo jakim fanatykiem tego rodzaju broni, mam jeszcze więcej zabić z m95, więc niedługo zostanę też kamperem :biggrin:

sam zaczynasz dyskusję, że grasz już tak bardzo długo (aż 277h), że możesz stwierdzić jak często uzasadnione jest użycie noża, pograj teraz kolejne 270h i może zmienisz zdanie, no chyba, że jak grasz w piłkę i kolega co dziesiąty odbiór piłki robi to wślizgiem, to też uważasz to za coś złego

i pisz może w ciągu dnia, bo nie wiem, czy to przemęczenie, czy co się stało, ale nie widzę nigdzie, żebym się przedstawiał jako Yogibooboo,ok?? zresztą po Twoim ostatnim poście widać, że ciężko jest Ci przyjąć, że nie masz racji, także z mojej strony koniec dyskusji i no offence, kiedyś może pogramy (po jednej stronie, mam nadzieję):thumbsup:

tak na koniec, sprawdź sobie jeszcze swoje K/D i W/L ratio i np. PL_Kosiarz i porównaj, kto jest bardziej przydatny dla drużyny :rolleyes:

Edytowane przez bobby_bobby
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explosive jako perk zwiększający obrażenia z wybuchowych rzeczy, działa na granatnik? pardon.gif

wg mnie działa bo jest to przecież granat czyli explosives. Widać to na normalu jak strzelasz w ściany za którymi są przeciwnicy. Bez dodatku czasami nie ubija taki strzał w odróżnieniu od HC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograj teraz kolejne 270h i może zmienisz zdanie:rolleyes:

Wtrace swoje 3 grosz, a co! :rolleyes: Chyba do okolo 45lv nie gralem w ogole shotgunam, uwazalem je za zlo najwieksze i nieprzydatna bron. Zaczalem tym grac i obecnie po UMP-45 i XM8C moja ulubiona bronia nr 3 jest SAIGA + LW Pack. Teraz po dobiciu 50 zaczalem sie bawic w QS i o dziwo to tez dziala :biggrin: szkoda, ze nie zawsze wchodzi. Nie wiem czy to moja wina (brak obycia z ta technika) czy tez wina zestawu lag + bad hitbox. Nie zmienia to faktu, ze odkrylem na nowo przyjemnosc z gry i nawet slabe ratio mam w gleboko w powazaniu. Bawie sie QuickScopem i moze dzieki temu insygnia wbije (do tej pory snajperka to byl jedynie przykry obowiazek) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na koniec, sprawdź sobie jeszcze swoje K/D i W/L ratio i np. PL_Kosiarz i porównaj, kto jest bardziej przydatny dla drużyny :rolleyes:

Bobby Kosiarz nigdy nie jest przydatny dla druzyny no chyba, że gra z Polakami po jednej stronie a po drugiej niema żadnego który miał by w nazwie PL :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wziąłem tutaj skrajny przykład chyba :biggrin: a zarówno k/d, jak i w/l ratio ma wyższe od adresata mojej wypowiedzi, co miało mu dać trochę do myślenia na temat używania danych broni :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wziąłem tutaj skrajny przykład chyba :biggrin: a zarówno k/d, jak i w/l ratio ma wyższe od adresata mojej wypowiedzi, co miało mu dać trochę do myślenia na temat używania danych broni :rolleyes:

nie zawsze KD i WL mówi wszystko o graczu. Jak np często grasz na randomach może trafiać na kiepskie drużyny i wskaźnik WL będziesz miał słaby. Niski KD może też świadczyć że często atakujesz Mcoma lub flagę a twoja drużyna cię osłania... Trzeba też popatrzeć na Piny itp aby ocenić czy ktoś jest użyteczny a nie tylko bardzo ogólne wskaźniki, którymi można sterować (np camping na HC lub wychodzenia przed końcem meczów aby podbić WL ratio...) Jak zawsze rzeczywistość jest bardziej skomplikowana :) Ja patrzę też na piny MCom attacker, defender i Flag attacker, defender bo to pokazuje inicjatywę. Jakoś wygrane w squad rush i deathmatch mnie nie przekonują.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wygrane w squad rush i deathmatch mnie nie przekonują.

Proszę Cię :mellow: Chyba mi nie powiesz, że deathmatch gra się bardzo łatwo i łatwo jest go wygrać?? Co do squad rush to mało w to grałem ale łatwo też nie jest :thumbsup: Oczywiście zależy z kim grasz i jak grasz :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo grałem w SDM, bo bardzo lubiłem ten tryb, z resztą teraz od czasu do czasu również z chęcią do niego wracam. Zwycięstwo w nim nie jest łatwe, są 4 drużyny i wystarczy, że jeden w drużynie jest słabszy i już ciężko jest wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×