Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ściągnąłem demo Bad Company 2 na ps 3 i kiedy próbuje się połączyć z EA Online pisze że nie można się połączyć. Internet oczywiście działa bez problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery do dema zostały zamknięte kilka miesięcy temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche inne pytanko, czy tez macie opoznienie (lag) w BC2? Mam Netie 20Mb i mam w miare duze jak dla mnie lagi, tzn biegne i np ktos do mnie zaczyna strzelac, ja sie chowam za sciane a typ mnie zabija i moje zwloki sa jeszcze przed sciana. Pewnie kazdy to ma ale strasznie to denerwujace bo ile razy nie moge kogos zabic przez to opoznienie....

ja zawsze sprawdzam czy mam lagi udezajac nozem w plot lub siatke :D jezeli jest opoznienie to szukam kolejnego serwera :D po 2-3 próbach zawsze znajdziesz odpowiedni serwer :D a to ze masz 20Mb to nic nieoznacza, wywali cie na server japonski, i nawet jak mialbys 10000000 Mb to i tak bedziesz mial lagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po jakiego kija da się ściągnąć to demko. Dzięki za odp.

możesz sobie filmik obejrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę świetny pomysł. Na pewno mu to zastąpi grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ściągnąłem demo Bad Company 2 na ps 3 i kiedy próbuje się połączyć z EA Online pisze że nie można się połączyć. Internet oczywiście działa bez problemu .

127791381597.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek Celna Riposta nigdy nie zawodzi, Dizzy upłakałem się :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszym czasie..

mam pytanko bo wracam na serwery BF'a jest jeszcze takie zainteresowanie gra? czy raczej pustki na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. mzoe nei ten dzial ale trudno.

gralem w BF'a mialem vip code. niestety konsola sie uszkodzila i zakupilem nowa... w miedzyczasie sprzedalem BF'a i wczoraj znowu zamowilem zeby troszke pograc.

Czy Vip code jest przypisany do konta? czyli jak stworze moje konto na nowej konsoli to bede mial vip code w BF czy to sie w save;ach zapisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. mzoe nei ten dzial ale trudno.

gralem w BF'a mialem vip code. niestety konsola sie uszkodzila i zakupilem nowa... w miedzyczasie sprzedalem BF'a i wczoraj znowu zamowilem zeby troszke pograc.

Czy Vip code jest przypisany do konta? czyli jak stworze moje konto na nowej konsoli to bede mial vip code w BF czy to sie w save;ach zapisuje?

Vip code jest przypisany do konta.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś typu "Jesteś głodny ? Idź pooglądaj książkę kucharską".

Parafrazując: Sklep jest czynny 10-18, a ty przychodzisz sporo po północy, dobijasz się do drzwi i żądasz obsługi.

Prosto: info o wersji beta: http://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle

A teraz zastanów się dlaczego żaden deweloper/wydawca nie będzie wspierał bety skoro jest pełna komercyjna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wszyscy czekają juz na dodatek Vietnam...Jakos się cicho zrobiło i jesiennie. Kiedys forum wrzało,nad regulaminami ustawek pracowało paru ludzi jak na Komisjach Sejmowych,pomysł gonił pomysł...a teraz? Na serwerach jakos tak "bez ikry",młucimy do nieznanych celów,sporadycznie spotykają się większe grupki znajomków...Coffee88 nie ustrzeliłem juz od wieków,o bzykaczu czy Dizzym nie wspomnę...Ech,żal.....

Jutro sobota,22.00 mam zamiar odpalić sprzęt i bedę wyczekiwał....moze jakaś spontaniczna ustawka się "skroi".....Stara Gwardio, obudź się!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby doba miała wiecej niż 24h a zwlaszcza w weekendy to na wszystko znalazloby sie czas.. a tak niestety czarnulką i BF moge zajac sie bardzo rzadko.. teskno czasem za calymi wieczorami spedzonymi na potyczkach z najeźdzcami walczac ramie w ramie ze znajomymi ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie gram prawie codziennie wieczorami, i jest z kim pograc. W sumie zawsze jest coffee88, etopp, askris, holek, Marcin, Kovalov itp. Jest tego troche ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie gram prawie codziennie wieczorami, i jest z kim pograc. W sumie zawsze jest coffee88, etopp, askris, holek, Marcin, Kovalov itp. Jest tego troche ;)

a kto to ku... jest Marcin :tongue: i dlatego nie jestem wypisany jako pierwszy, przecież znamy sie najdłużej

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto to ku... jest Marcin :tongue: i dlatego nie jestem wypisany jako pierwszy, przecież znamy sie najdłużej

bo panie mają pierwszeństwo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te miłostki forumowe.

Myślę, że tyle osób już nie gra, ponieważ zaczął się rok szkolny, zaczęły się studia, wykłady, pokończyły się urlopy... wiesz, wakacje nie trwają wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie gram prawie codziennie wieczorami, i jest z kim pograc. W sumie zawsze jest coffee88, etopp, askris, holek, Marcin, Kovalov itp. Jest tego troche ;)

a kto to ku... jest Marcin :tongue: i dlatego nie jestem wypisany jako pierwszy, przecież znamy sie najdłużej

A ku... DizzY to co? Jego umiejętności przekraczają wszelkie granice i gracie ku jego chwale z clan tag'iem na piersi!

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te miłostki forumowe.

Myślę, że tyle osób już nie gra, ponieważ zaczął się rok szkolny,

ludzie z ktorymi staram sie grywac, cos takiego jak rok szkolny maja juz wieeeeeleee lat za soba ;)

A ku... DizzY to co? Jego umiejętności przekraczają wszelkie granice i gracie ku jego chwale z clan tag'iem na piersi!

No wlasnie...... kim jest Dizzy? Pierwsze slysze ;)

a kto to ku... jest Marcin :tongue: i dlatego nie jestem wypisany jako pierwszy, przecież znamy sie najdłużej

najdluzej to ja sie znam z moja Mamą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×