Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ogólnie chodzi o to, że jako naród malkontentów - nasza narodowo-genetyczna cecha - musimy narzekać.

Granie wcześniejsze w MW2 przekonało mnie już o tym.

A W BC2 od samego początku: a bo M60 przegięte, shoty za celne, domek na Isla sie wali od noża, a M1A1 nie zalicza kili.

Potem: a bo domek dalej się wali, a bo osłabili M16, a bo tracer za szybki.

Dalej: a bo domek już się nie wali, a bo C4 pod skrzynki podkładają

I w końcu został temat o nożach i o C4.

Temat o C4 i nożach przestanie być trendy, zacznie sie narzekanie na co innego, a to że nie ma nowych mapek, a to że VAT podnoszą od nowego roku, a to że Wietnam dopiero na zime. Itp, itd i nie tego typu.

Poza tym przyznaje się bez bicia, że używam noża. Bo na jakiegoś przykampionego "rikona", operatora UAVa, czy inne czające sie indywiduum nie będe marnował amunicji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

et tu brute achievement :) niektórzy z tego forum przyznali się, że grają tylko w conquest a tam najłatwiej friendsa ożenić z kosą. Ja gram głównie rush i nie zaobserwowałem tego zjawiska ale faktycznie może być to denerwujące. Swoją drogą głupi ten achievement. Rozumiem ideę, że zachęca do tworzenia dużych grup friendsów ale wolałbym np achievement "kill 7 ennemies in 1 round"

bzdura, robia to ludzie ktorzy to trophy maja juz dawno zdobyte.

Powtarzam, nie ma nic zlego w nozu jako takim, ale biegac tylko za znajomymi z nozem, to trzeba miec cos z glowa ;)

A ogólnie chodzi o to, że jako naród malkontentów - nasza narodowo-genetyczna cecha - musimy narzekać.

Granie wcześniejsze w MW2 przekonało mnie już o tym.

A W BC2 od samego początku: a bo M60 przegięte, shoty za celne, domek na Isla sie wali od noża, a M1A1 nie zalicza kili.

Potem: a bo domek dalej się wali, a bo osłabili M16, a bo tracer za szybki.

Dalej: a bo domek już się nie wali, a bo C4 pod skrzynki podkładają

I w końcu został temat o nożach i o C4.

Temat o C4 i nożach przestanie być trendy, zacznie sie narzekanie na co innego, a to że nie ma nowych mapek, a to że VAT podnoszą od nowego roku, a to że Wietnam dopiero na zime. Itp, itd i nie tego typu.

Poza tym przyznaje się bez bicia, że używam noża. Bo na jakiegoś przykampionego "rikona", operatora UAVa, czy inne czające sie indywiduum nie będe marnował amunicji.

Mori, to nie noz jest zly. Rozmawiamy tu o psychice niektorych graczy. Sam zabijam z noza jak jest okazja. Ale nie biegam za swoimi przez pol mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura, robia to ludzie ktorzy to trophy maja juz dawno zdobyte.

Powtarzam, nie ma nic zlego w nozu jako takim, ale biegac tylko za znajomymi z nozem, to trzeba miec cos z glowa ;)

Mori, to nie noz jest zly. Rozmawiamy tu o psychice niektorych graczy. Sam zabijam z noza jak jest okazja. Ale nie biegam za swoimi przez pol mapy.

nóż to taka sama bron jak każda inna!! jak juz jest to trzeba używać:D a co do biegania za polakami z nożem to nie spotkałem się z czymś takim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrówa a jak ktoś nie ma e-penisa, to co to daje? :whistling:

e-penisa ma każdy :D

coffee, masz wiekszego niz ja :rofl::rofl:

Dokładnie  :teehee: tutaj głównie chodzi o "e".

To jest proste jak ta gra: ktoś chce, ma szanse ściąga blaszkę. Od wczoraj wróciłem do gry i bawiłem się dobrze. Dowiedziałem się o nowych błędach (dzięki holek_) i tak mi to nie przeszkadza. Polecam przerwę 3 tygodniową od grania jak komuś coś się nie podoba. Mi to pomaga :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Tak sobie czytam te Wasze wypociny od strony 80 (chyba xd) i doszedłem do wniosku, że nie lubicie psycholi biegających z nożami :D (ależ ja inteligenty, nie ?:P).

___

1.A tak na serio jedno szybkie pytanko, za platynę są jakieś punkty czy nie?

2.

Użytkownik kitajec napisał:

Kolego od 41 poziomu kolor blachy to "zloto" a jest gro znajomych na tym forum ktorzy "kochaja" ta bron ( pozdro dla pierwszego kosiarza RP zainteresowany wie o kim mowa szczegoly w tym temacie troche wczesniej:))

O co chodzi z tymi blachami? Gwiazdki? xd

PS. Niestety jakoś opcja cytuj zawodzi u mnie ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Tak sobie czytam te Wasze wypociny od strony 80 (chyba xd) i doszedłem do wniosku, że nie lubicie psycholi biegających z nożami :D (ależ ja inteligenty, nie ?:P).

___

1.A tak na serio jedno szybkie pytanko, za platynę są jakieś punkty czy nie?

2.

O co chodzi z tymi blachami? Gwiazdki? xd

PS. Niestety jakoś opcja cytuj zawodzi u mnie ;/.

1. 10 tys.

2. Gwiazdki lecą tylko do momentu zrobienia platyny czyli 500 killów.

Edytowane przez nwb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 10 tys.

2. Gwiazdki lecą tylko do momentu zrobienia platyny czyli 500 killów.

no i kolejna platynka daje ci kolejne 10k. na pistoletach i broniach ogólnych wystarczy 500 killi ale dla podstawowych trzeba 1000 killi.aby mieć platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby przy 2000 killach dostajesz następne 10 tys pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do noża to jeśli już mnie wrzuci do teamu gdzie gram przeciwko swoim to kose dam tylko jak się trafi :biggrin: no chyba, że jest to Holek to nie moge odpuścić :laugh:

----------------------------------

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby przy 2000 killach dostajesz następne 10 tys pkt?

oups z tą kolejną platyną to chyba zagolopowałem się. Wydawało mi się, że to jak ze złotymi, za kolejną taką samą dostaniesz punkty a tak chyba nie jest. Szkoda...Teraz rozumiem, dlaczego goście z góry rankingu zbierają dla punktów platynę na każdej broni!

a tu fajny filmik z platyną na M14 :)

http://www.youtube.com/watch?v=2A7tMU2DrgI&feature=player_embedded

Edytowane przez MF187DoubleG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie, skoro mamy prawie 2 miliony graczy, to ile by się nie pisało, zawsze znajdą się jacyś maruderzy i każdy usunięty problem zastąpią dwa kolejne:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj znowu to samo - statsy wyzerowne ,problem z dołączeniem do skaładu itp.

Co sie dziwić jak się ma najgorszego wydawcę gier na swiecie... 

FUCK  FOR YOU DICE :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nie gra w niedziele. Cóż poradzić, ja tak robię i nerwów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym MW2 to już przesadziłeś, ale już COD4 to dobry wybór ;) Ja w niedzielę robię sobie wolne od konsoli, ew. gram w cokolwiek co nie nazywa się BF :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem czemu nigdy nie mialem z tym problemu. W niedziele zawsze siedze w pracy caly dzien. Jak napisal moj poprzednik swiat sie nie konczy na bc2 :thumbsup: Ostatnio gdy wysiadlo PSN to wrocilem do Resident Evila 5 i bawilem sie swietnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar dołączyć do zabawy w BC2 i ma pytanie, czy większość graczy używa myszki z klawą czy gracie padem ??

Edytowane przez Kyuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie grac na klawiaturze to nie Unreal 3. Chyba ze mowisz o FragX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie grac na klawiaturze to nie Unreal 3. Chyba ze mowisz o FragX?

Adapter eagle-eye umożliwi grę klawiatura + mysz na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle-Eye umożliwi, a jets już kilka przełączek (np XFPS), które podobno dają radę już teraz.

A z tego co wiem, to nie warto inwestować w EE bo nie wykrywa niektórych myszek/klawiatur, więc do kosztu 60$ trzeba by dodatkowo dołożyć.

Co do pytania - zdecydowana większość gra na padach, ale są i nubki, których ego nie pozwala na grę na DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden FragX czy przelaczka nie poprawi precyzji bo gry sa pisane na pady. Zagralem jeden mecz w MW2 na Fragu i padaka straszna jezeli myslisz o precyzji rodem z PC to zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie sterowania w BFBC2, ciekawe czy doczekamy się wsparcia dla dildo zwanego również PS Move.

W MAG'u już testują, w KZ3 będzie, a EA / DICE milczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden FragX czy przelaczka nie poprawi precyzji bo gry sa pisane na pady. Zagralem jeden mecz w MW2 na Fragu i padaka straszna jezeli myslisz o precyzji rodem z PC to zapomnij

Jest tak dlatego, że te urządzenia jedynie udają działanie myszki, a tak naprawdę pracują jak analog. Szkoda siana na takie gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej, playstation=pad, reszta to tylko dodatkowy wydatek kasy

mój kumpel wydał kupę kasy na fraga i raz z niego skorzystał po czym rzucił w kąt. Duży lag i nie da się wygodnie z nim leżeć na kanapie. bez sensu. jest to ekstra pułapka marketingowa dla ludzi co grali myszką na PC póki nie zorientują się, że dali się nabrać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×