Skocz do zawartości
ONE

E3 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wzięliście tą cenę 200$, skoro Microsoft jeszcze nie ogłosił ile Kinect będzie kosztował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wzięliście tą cenę 200$, skoro Microsoft jeszcze nie ogłosił ile Kinect będzie kosztował.

http://www.gamestop....55&loc=ntlalone

Tutaj kosztuje pre-order 150$

btw. gdzie bedzie mozna obejrzec konferencje Sony na zywo ?

PS. Hmmm, czy to ja mam zwidy czy jednak rzeczywiscie moj czujnik fake'u slusznie brzmi kiedy patrze na te obrazki ?

1. najpierw idzie kursor do gory potem reka

2. rece dziewczynki robia w ogole co innego nizeli te z gry

epk4fa.gif

2cgfwpj.gif

Edytowane przez siux
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siux ja już to z dziewczynką i tygrysem zauważyłem na konferencji. Ludziom ciemnotę wciskają. Siedział ktoś za sceną i ruszał kursorem, lub wszystkie sceny był wcześniej a te szopki odstawiali aktorzy. Zwróciliście na gre aktorskiej tej dziewczynki? Zwykłe, 5 letnie dziewczynki nie zachowują się tak pewnie przed kilkuset osobową widoownią. Wszystko było tak sztuczne i do bólu przesłodzone. Dodatkowe komentarze w stylu rewolucja, orgazm, cudo, fenomen - sprawiały że dostawałem konwulsji. Można być zwolennikiem, lub przeciwnikiem tego typu kontrolerów - ale jak to powiedział Kevin Butler - it doesn't feel right without buttons ;) musimy coś trzymać w łapie. Moim zdaniem microsoft narobił sobie mnóstwo kłopotu z tą utopijną wizją kontolera. Pomysł, na początku wydawał się super - ale im więcej materiałów ujawniają tym bardziej świat się śmieje.

Można mówić że move to zabawka która się znudzi po paru godzinach - to co powiedzieć o eye toyu microsoftu? ileż można mówić do konsoli??

Ciekawe czy będzie reagował na komendę: Xbox, RROD! :D

Swoją droga nie mogę się doczekać konferencji Sony. Ma być sam Kevin Butler - ciekawe czy ośmieszy konkurencje jak na spotach - PEW! PEW! i ta dłoń ułożona w pistolet :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było już wcześniej przygotowane żeby nie było żadnej wpadki itp.

Kinect działa bo można w internecie poczytać opinie dziennikarzy, którzy po konferencji mogli sobie pograć w gry zaprezentowane na konferencji, czyli: Kinectimals, te sportowe, taneczną grę i nową Forze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominacie w tym wszystkim do kogo skierowany jest Kinetic... Co z tego ze ludzie smieja sie na forach? Z Wii tez sie smieja, ale to wlasnie Nintendo a nie SONY czy M$ od 4ech lat nie nadaza z dostawami sklepowymi bo tak szybko schodzi konsola. Nikt nie klaskal? Ponownie - casuale nie jezdza na konferencje o grach, czy nawet wlasnie na forach nie siedza. Sama ta "gra" fitness zrobi furore w USA (na tej samej zasadzie co Cola light do powiekszonego zestawu ;P). Poza tym M$ ma swietny marketing, czego nie mozna powiedziec o SONY, i nawet kupe w papierku potrafiliby sprzedac.

PS. Moglby ktos napisac co (i jak) prezentowalo Ubi? Z tego co widzepo necie to z konkretnych tytulow to AC3, HAWX2, GRFS i Driver.

Chyba musze Ci przypomnieć w jakim kraju zabrakło konsoli PS3 ja kwyszło God of War 3 - Stany Zjednoczone. I kto tu nie nadąża z dostawami do sklepu? O ile wyjdzie Uncharted 3 będzie sie to samo działo co z Ps3 razem z kompletem GoW-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś wymyślił badania rynkowe, a te pokazują że na tego typu "kontrolery"(nazwa umowna) jest zapotrzebowanie.Jest to produkt skierowany głownie do niedzielnych graczy i dzieci, co nie zmienia faktu że właśnie te grupy stanowią na chwile teraźniejszą przynajmniej połowę rynku ( że o Azjatach nie wspomnę o u nich sprzeda się każda innowacyjna w większym, lub mniejszym stopniu rzecz).Czy będzie to konkurencja dla Nintendo?Nie sądzę, ale marnej sprzedaży też nie przewiduje bo już dzisiaj w sklepie z grami byłem świadkiem składania preordera na nowego Xboxa przez faceta w moim wieku z dwójką dzieci ,ponieważ że zacytuje : Dzieci bardzo chcą mieć taka zabawkę, gdzie można naprawdę zwierzątka głaskać(reklamówka już w sklepie na telewizorach jest pokazywana, plakaty rozwieszone).marketing panowie, marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było już wcześniej przygotowane żeby nie było żadnej wpadki itp.

Kinect działa bo można w internecie poczytać opinie dziennikarzy, którzy po konferencji mogli sobie pograć w gry zaprezentowane na konferencji, czyli: Kinectimals, te sportowe, taneczną grę i nową Forze.

Mówisz o tych samych dziennikarzach którzy zaraz po konferencji dostali po darmowym Xboxie ? Hę? Microsoft na pewno działał "bezinteresownie" :)

Co do głaskania zwierzątka, już lepiej dziecku chomika kupić :D Ciekawi mnie kwestia czy te zwierzaki będą rozpoznawały komendy w jez. polskim , wypowiadane przez 5 letnie dzieci.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko to wałek a Microsoft w listopadzie będzie sprzedawał niedziałającą kamerę...

:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się na tym forum wzięło przekonanie, że MOVE to zabawka dla dzieci. Ten produkt jest skierowany do hardcorowych graczy ze względu na swoją dokładność, lag na poziomie 15 milisekund (mniej niż ma DS) i zastosowanie w grach fps/tps.Tego nie potrafi Kinect ani Wii.

Greg Miller: See, that's what I dug about SOCOM 4 -- the accuracy. When I was pressed up against a car for cover, popped out, and was able to use the Move to target a bad guy's foot behind a car, I was sold. It was quick and accurate. I don't know if I could've lined that shot up as easily with a DualShock.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze Ci przypomnieć w jakim kraju zabrakło konsoli PS3 ja kwyszło God of War 3 - Stany Zjednoczone. I kto tu nie nadąża z dostawami do sklepu? O ile wyjdzie Uncharted 3 będzie sie to samo działo co z Ps3 razem z kompletem GoW-3.

No to ja ci chyba musze przypomniec, ze byl to jednorazowy "wybryk", w dodatku PRZED premiera GoW3. A swoja droga to GoW3 zrobil szal tylko przez pierwszy miesiac-dwa i na tym sie skonczylo, a Nintendo ciagnie juz tak nieustannie przez 4 lata. A jak wyjdzie U3 to kupia go tylko i co grali wczesniej w U2:AT i U:DF (czyli ci co juz maja PS3), bo jak Owl wspomnial - badania jasno pokazuja, ze popyt na kontrolery ruchu jest przeogromny, i nie bez powody M$ wypuscil Kinetica a SONY PS Move.

Nie wiem skąd się na tym forum wzięło przekonanie, że MOVE to zabawka dla dzieci. Ten produkt jest skierowany do hardcorowych graczy ze względu na swoją dokładność, lag na poziomie 15 milisekund (mniej niż ma DS) i zastosowanie w grach fps/tps.Tego nie potrafi Kinect ani Wii.

I w druga strone - skad wzielo sie przekonanie, ze Wii i Kinetics to wylacznie zabawki tylko dla dzieci?? Dla mnie osobiscie to jeden ch**, kontrolery ruchu i machanie kawalkiem plastiku jak pajac w ogole mnie nie interesujaa

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonanie pewnie bierze się z podobieństw do Wiilota, a dla "normalnych" graczy Wii = badziewnie gierki dla niedzielnych graczy.

Ale Sony stara się zmienić ich sposób postrzegania Move dodając je do normalnych gier jak Socom czy Killzone. Pytanie: czy gracze zechcą zmienić swoje podejście do tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonanie pewnie bierze się z podobieństw do Wiilota, a dla "normalnych" graczy Wii = badziewnie gierki dla niedzielnych graczy.

Ale Sony stara się zmienić ich sposób postrzegania Move dodając je do normalnych gier jak Socom czy Killzone. Pytanie: czy gracze zechcą zmienić swoje podejście do tego ;)

Mi jako graczu hardcore'owemu (wiesz, takiemu pro-uber-hax0r), jesli bedzie sie grac na MOVE wygodniej (precyzyjniej) niz na padzie, chetnie zmienie swoje podejscie do tego, mimo iz jestem nastawiony mega sceptycznie.

Co do Natala, dalem tamte 2 obrazki nie z mysla iz Natal dzialac nie bedzie, tylko z mysla iz M$ robi ludzi w ch*** i natal bedzie strasznie zlagowany czego woleli na konferencji nie pokazywac.

PS. Darmowe Xboxy FTW ! W koncu jakos musieli zatrzec kompletnie tragiczne wrazenie po E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz konferencje Nintendo i zrozumiałem jak nigdy wcześniej, że to nie jest konsola dla normalnych ludzi. To zabawka dla małych dzieci, albo rodziców małych dzieci. To tak jak porównywać samochód i konia na biegunach. Oba służą do jeżdżenia, ale jednak target odbiorcy trochę się różni. Trochę, które czyni olbrzymią różnicę. Porównywanie sprzedaży tej zabawki do innych konsol na rynku jest zupełnie bez sensu.

Poza tym Miyamoto miał spore problemy podczas pokazu Zeldy. Nic mu nie wychodziło, kilka rzeczy musiał przerwać bo zwyczajnie nie szło mu. Cały ten Wiimote nie reagował tak jak tego oczekiwał. Zupełnie takie samo wrażenie miałem podczas gry na stoisku w MM. Takie badziewie to jest dla niewymagających. A to że się sprzedaje to chyba moda jak na Dunki, japony etc. i nagłośnienie w pismach dla kobiet.W końcu rynek kobiet to praktycznie morze możliwości. Dajcie im Wii Fit i po kłopocie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko to wałek a Microsoft w listopadzie będzie sprzedawał niedziałającą kamerę...

:ninja:

Skoro wypuścili wadliwą konsolę, to co stoi na przeszkodzi aby wypuścili nie działającą kamerę z lagami :rofl:

http://gameonly.pl/news/nowa-funkcja-odswiezonego-xboxa

Edytowane przez Tomisior
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

Ale trzeba przyznac, ze te "normalne" gry maja zajebiste, Donkey Kong FTW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jako graczu hardcore'owemu (wiesz, takiemu pro-uber-hax0r), jesli bedzie sie grac na MOVE wygodniej (precyzyjniej) niz na padzie, chetnie zmienie swoje podejscie do tego, mimo iz jestem nastawiony mega sceptycznie.

...

Nie jestem pro-uber-hax0r ;-) ,ale doświadczenie mam duże w grach.Żadna siła( poza Tiger Woods 2008/9 i No more Heros) nie była mnie w stanie mnie przykuć do Wii na dłużej niż 15-30 minut.Moje dzieci i żonę wręcz przeciwnie.Więc jednak coś w tym twierdzeniu jest że to zabawki dla dzieci i mało wymagających graczy. Nie uwierzę również że MOVE dokona jakieś rewolucji w FPS/TPS.Dlaczego? Mamy dostępne frag fx i inne jemu podobne.Czy różnica jest tak odczuwalna?Raczej nie, a i mało ludzi je posiada a tą są przecież urządzenia specjalnie wyprodukowane dla "uber graczy" właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, dobra konferencja Nintendo, pokazali kontynuacje znanych serii w formie przeznaczonej dla fanów. Czyli słodko, kolorowo itp. Donkey Kong i Kirby świetne, 3DS muszę sam zobaczyć jak to 3D wypada bez okularów, ale... MGS, Resident, zapowiada się interesująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Nintendo. Początek nudny, same dwuwymiarowe platformówki, dopiero 3ds narobił zamieszania - szkoda że nie podali ceny. PSP ma już definitywnie przechlapane. Szkoda że styl gier mi nie odpowiada (gry dla dzieci), bo 3ds naprawdę zapowiada się świetnie.

Oby SONY postawiło na hardcorowych graczy, bo inaczej nintedno zgarnie cały tort.

Ps. Trochę przesadzili z czepianiem się do okularów, taka technologia jest obecnie w TV 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o link gdzie mozna ogladac to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DS dostanie MGS Snake Eater w 3d, czyli najlepszego MGS z PS2 :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×