Skocz do zawartości
ONE

E3 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ghost of War... heheh tez z tego polewalem ;)

Rzeczywiscie mialem wspomniec o tych lagach na move ale nie sa one jakies dramatyczne...no da sie je zauwazyc ale idzie zyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie wspomnę o tym, że ciągle perfidnie czytał tekst z promptera. Na taką wielką konferencję powinni wziąć kogoś kto wie o czym mówi, potrafi zapamiętać trochę tekstu i wie jak polać wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP confused.gif

Ogólnie konfa Sony rozniosła tą M$. Było ciekawie, na początku KZ2, potem trochę gadania, fajna prezentacja Move, Kevin Butler zaszokował, a na koniec mocny line-up. W sumie liczba exów podobna co rok temu, a do tego ekskluzywny kontent na PS3 do bardzo dobrze zapowiadających się gier. Do tego ciekawy abonament - Plus.

Ocena? 9/10.

Widać że nie oglądałeś targów E3 w tamty roku, a szkoda ... Obydwie konferencje zasługują po 50 %, ani jedna ani druga nie była lepsza, takie jest moje subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale w tamtym roku również bardzo uwaznie oglądałem obie konferencje. whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku byl remis a w tym wygralo sony (kompetycje z M$ nie ogolnie). Ja przynajmniej tak to widze.

Tak swoja droga to wg mnie M$ powinien sobie znalezc wlasnego kevina butlera.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie SONY w tym roku zaliczylo EPIC WIN. Dlaczego? Dlatego, ze teraz nie tylko first party developerzy ale tez (W KONCU!!) third pary developerzy beda korzystac z dobrodziejstw plyt BD, i teraz to PS3 a nie X360 bedzie otrzymywalo lepsze wersje gier multiplatformowych :)

PS. Ale co by nie mowic to cale tegoroczne E3 to jeden wielki niewypal, zabraklo jednej, najwazniejszej osoby:

Translator san FTW!!!

revo.jpg

v3eulh.jpg

4uz57p.jpg

15mn2ip.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tvgry.pl jest materiał z targów E3, w którym jest pokazana zabawa z Move, gierka niezbyt ciekawa ale pokazująca możliwości systemu, a opóźnienia jakoś tak bardzo nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nintendo pokazało siebie z najlepszej strony na tych targach. Sony wszystkie niespodzianki juz przed targami "porozdawało" graczom i na targach nie było wielkiego zaskoczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Translator-san to legenda XD

Miałem pisać o nim wcześniej, że go nie było, ale bałem się że nikt nie pojmie żartu ^^

Czyżby powód nie wystąpienia Kaz'a na targach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku zwycięzcą jest Nintendo 3DS  :thumbsup: ... napewno największe zaskocznie, taka mała rewolucja jezeli chodzi o bajer technologiczny - niestety Psp zostawia daleko w tyle, i ma cholernie mocne zaplecze jeżeli chodzi o tytuły, ... więc jak tylko wyjdzie ustawie się w kolejce, czaicie? MGS3 najlepsza część serii w 3D!!:biggrin:

z gier na ps3, to cholernie dobre wrażenie zrobił na mnie AC2BH, Killzone3, GT5 no i MGS Rising, ... ale i tak wszystkie tytuły nowy Mortal pozamiatał!  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku zwycięzcą jest Nintendo 3DS :thumbsup: ... napewno największe zaskocznie, taka mała rewolucja jezeli chodzi o bajer technologiczny - niestety Psp zostawia daleko w tyle, i ma cholernie mocne zaplecze jeżeli chodzi o tytuły, ... więc jak tylko wyjdzie ustawie się w kolejce, czaicie? MGS3 najlepsza część serii w 3D!!:biggrin:

z gier na ps3, to cholernie dobre wrażenie zrobił na mnie AC2BH, Killzone3, GT5 no i MGS Rising, ... ale i tak wszystkie tytuły nowy Mortal pozamiatał! :biggrin:

Ze wszystkim się z tobą zagadam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za prawie 200$ to nikt tego nie kupi. Tyle kosztuje całe Wii. Amerykanie nie są tak głupi za jakich ich mamy, spokojnie. Pierwsze sondaże pokazują, że prawie 70% zdecydowanie odmówiło kupna tej zabawki, 15% czeka na inne gry, a reszta może kupi, może nie. Entuzjazmu nie ma więc nawet wśród casuali. Microsoft nie ma na pokładzie Miyamoto, którego Mario sprzedaje konsole. Jak na razie pokazano straszny crap na Kinetica i tyle. Obnażono jego słabości. Widać że z wielkich zapowiedzi rewolucji w grach został pusty flaczek i EyeToy ver. 2.0. Nie tak to miało wyglądać.

Póki co przedstawia się to nieco inaczej.

http://www.amazon.com/gp/bestsellers/videogames/ref=pd_ts_zgc_vg_video_games_display_on_website_more?pf_rd_p=475985451&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=468642&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1M1DHGCMFY54WK29KA0H

Na Amazonie na pierwszym miejscu Kinect.

A teraz fragmen, który przeczytałem na innym forum.

"Rzuciłem okiem na listę Wall-Mart (osobne dla X360 i PS3): Kinect jest odpowiednio na 27 miejscu / na liście PS3 nie ma żadnego komponentu Move nawet w pierwszej setce.

Na Gamestop Kinect na 5 miejscu, pierwszy komponent Move - Navigation Contoler poniżej 60 miejsca (Move i Bundle poniżej 70 miejsca)."

Na razie ludzie mają parcie na Kinect'a mimo wysokiej ceny. Oczywiście to tylko rynek Amerykański, nie wiadomo jak będzie Europie, o Azji nie wspominam bo tam wszyscy rzucą się na Move, ale wygląda na to, że chyba Kinect się jednak sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo to akurat Kinect (ile by nie kosztowal) bije Move na glowe, bo kupujesz kamerke i... to wszystko. A Move? Trzeba miec - 1xPS Eye, 2xMove i 1x Navigator aby miec pewnosc, ze zagramy w KAZDA gre, a to juz spory wydatek. Nie wspominajac, ze jest to tylko zestaw dla jednej osoby, dla dwoch trzeba juz dokupic kolejne 2xMove i 1xNavigator, a zestew dla, powiedzmy 4 osob, kosztuje juz prawdziwa fortune, a w przypadku Kinecta caly czas potrzebna jest tylko ta jedna kamera. No i z perspektywy casuali Kinect to rozwiazanie "ostatecznie" ze tak powiem - bo tzw. casuale to w istocie nie-gracze, ktorym nawet taki banal jak wciskanie przyciskow podczas QTE sprawia klopoty, i dlatego uciekaja do kontrolerow ruchu, gdzie niepotrzebne jest opanowanie pada, a w Kinetict nie ma doslownie NIC pomiedzy nami a gra. Dlatego teraz w sumie sie nie dziwie, ze SONY chce tez skupic sie na grach dla hardcore'owcow, bo po prostu MUSZA - cenowo wypadaja najgorzej z calej trojki (tak samo jak bylo z PS3), na rynku casuali beda co najwyzej walczyc o 2gie miejsce z Nintendo, takze jedynym wyjsciem na powazne zwiekszenie sprzedarzy dla Move jest wprowadzenie kontrolerow ruchu na rynek hardcore'owcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What the hell ? :ohmy:

To jest "E3 2010 - TOP 10 gier wg. PS3site" czy moze "idiotyczne E3 2010 - TOP 10 gier PS3 wg. PS3site" ?

Jest roznica, szkoda ze autor tekstu napomknal o tym dopiero w tekscie.

Nie ma to jak profesjonalizm :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno aby blog zajmujący się PS3 pisał o grach na Wii czy X360. W pierwszy zdaniu wszystko jest wyjaśnione, ale każdy powód do narzekań jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to czemu sa tutaj tego typu artykuly ?

http://www.ps3site.pl/smiercionosne-wuwuzele/48193/

http://www.ps3site.pl/ps3site-exclusive-onlive/48237/

No ale masz racje, czepiam sie, bo przeciez to dziennikarski profesjonalizm, za wysokie progi dla mnie, bo na pewno jest jakis niezrozumialy dla mnie powod dla ktorego przykladowo Rayman jest w tym top 10 a Mafia 2 juz nie :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie, nie uwierzycie !

Czemu nie? GT ostatnio smaruje Nintendo rowno. Najwieksze zaskoczenie na E3? Wcale nie Gabe Newell z Portalem 2 u SONY, czy zapowiedz Twisted Metal, tylko 3DS - "bo dziala"... No naprawde szok, przeciez to oczywiste ze dziala, inaczej Nintendo by tego nie wypuszczalo na rynek. Dobrze, ze chociaz KZ3 dostal nagrode za najlepsze 3D, bo jak zobaczylem w nominacji remake Starfoxa 64 na 3DS to na chwile zwatpilem. Dlatego ja osobiscie nigdy nie oglaczam/czytam i nie sugeruje sie recenzjami na tych wszystkich portalach, bo koncowa ocena zalezy tylko i wylacznie od liczby zer na czeku od wydawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo może nie którzy lepiej sie orientują, dla mnie tamta stronka jest ciężka w obsłudze. Czy zostało coś powiedziane o możliwym GTA 5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×