Skocz do zawartości
ONE

E3 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin na początku pojechał Natala :lol:, a teraz Kaz i 3D.

http://www.youtube.com/E3

No, Kevin ladnie pojechal z tym tekstem "What is this, third grade ? *Pew Pew Pew*"

Na dzien dobry KZ3, najs!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pokazali za drugim razem gdy zakładali okularki? Złapałem jakiegoś laga, który skończył się akurat gdy skończył się filmik(no chyba, że to było specjalnie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move zapowiada się ciekawie.

Dokladnie, wlasnie zmienialem swoje zdanie odnosnie tego o 180 stopni.

30 minut z konfy Sony > cala konfa M$ xD ...

Jestem pod ogromnym wrazeniem, a to co Kevin Butler zrobil - epickie mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera Sony się postarało... PSN+ nie takie drogie, Move nie taki drogi, MoH w ekskluzywnej wersji z MoH:Frontline, Dead Space 2 w ekskluzywnej wersji, Mafia 2 z dodatkami tylko na ps3... no i Portal 2:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 - Listopad 2!

Więcej już nie muszę wiedzieć z E3, poza informacjami na temat GT5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWISTED METAL :ok: :D :D :laugh:

TWISTED METAL :ok: :D :D :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pozamiatało? Raczej nie, ale konferencja była dobra, a więc tak:

Plusy:

- Portal 2 na PS3!!! No i ten tłumaczący się Gabe :turned:

- GT5 z datą!

- LBP2 to mistrzostwo świata, ogroooom możliwości.

- Twisted Metal powraca!

- Świetny deal z EA. MoH z dodatkowym tytułem, świetnym MOH: Frontline, a DS2 z DS:E, które będzie wykorzystywać Move.

- KZ3 na poziomie jakim można było się spodziewać. Szkoda, że nic nie wspomnieli o multi.

- Ta gra pod Move z tym małym czarodziej lekko przekonała mnie do różdżek, a picie napoju... wow!

- Kevin rozwalił konferencje i ostro pojechał po M$. :teehee:

Minusy:

- Słaby trailer inFamous 2

- Gdzie zwiastun MS3?!

- Gdzie Last Guardian (pewnie poczekają do TGS).

- Mimo, że ciesze się z powrotu TM, to liczyłem na większe boom na sam koniec (np. Resistance 3).

PS. PSN+ zapowiada się ciekawie, będzie dostęp do bet (LBP2, KZ3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zainteresowalo to AC Brotherhood, portal 2 :D, LBP 2, no i move wink.gif

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już po konferencji. Osobiści jestem troszkę zmieszany ale nie wstrząśnięty ( im plus ). Chyba jednak Nintendo wygrało w tym roku dzięki 3DS.

Na plus:

- Killzone 3 - wygląda nieziemsko.

- Kevin Butler = EPIC WIN

- ekskluzywny kontent w postaci dodatków lub bety dla Medal of Honor, Dead Space, Maffi, Assasina.

- Portal 2 na PS3 z obsługą Stema (pewnie tylko dla Portala)

- DATA PREMIERY GT5 tylko dlaczego tak późno - 2 listopad 2010 oby Europa też się załapała.

- LBP2, Infamous 2 , Motorstorm 3 - ale to wiedzieliśmy wcześniej

Na minus:

- PRÓBY REANIMACJI PSP, który niema szans z 3DS. Po prostu przenośna konsola nie nadaje się dla gier hardcorowych. Wrzucili by te wszystkie pokazane gry na PSN dla PS3 i byłoby super.

- PSN + czyli 49 dolców za gry których nikt nie chce lub gry które każdy już ma.

- CENA MOVE - za komplet czyli kamerę, różdżkę i sub controlera 129 dolców - za dużo.

- brak potwierdzenia na trailerze ekskluzywności FFXIV dla PS3 - może to nic nie znaczy?

- brak voice chata i nowych usług do PSN - nie wspominając o BC PS2

- brak mocnego nowego killera.

PS. Widok kolesia reprezentującego EA, który był pracownikiem MS na konferencji SONY zapowiadającego ekskluzywny kontent = BEZCENNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym PSN + to ja poczekam, bo nie wiadomo jak to w naszym rozwiniętym kraju będzie.

Czy znowu będzie, że jedni mogą z jednego korzystać, a inni nie.

W ogóle to znów ani słowa o VidZone dla Polski...zaczynam wątpić, że w ogóle kiedykolwiek zobaczymy tą usługę u nas.

Dla mnie E3 udane, data premiery GT5 to jest to!

Teraz czekać na wywiady z Kazem i kolejne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tak z ciekawosci przejrzalem jaka to ma opinie "druga strona barykady", na temat konfy sony vs M$ i wiekszosc jest zdania ze soniak zrownal z ziemia m$ ;) ale jak juz tu niektorzy mowia wygrywa nintendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tak z ciekawosci przejrzalem jaka to ma opinie "druga strona barykady", na temat konfy sony vs M$ i wiekszosc jest zdania ze soniak zrownal z ziemia m$ ;) ale jak juz tu niektorzy mowia wygrywa nintendo

Ja wlasnie czytam forum x**xonl*ne.pl i tutaj wszyscy sa przekonani ze konfa Sony byla do dupy w przeciwienstwie do tej z M$ - choc wszyscy o dziwo mowia iz i tak M$ dal dupy w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszyła sytuacja z podaniem cen różdżek.

Gościu mówi, "... a teraz cena - tylko ~50 dolarów", wszyscy wielkie JUPIIII, jeaa, brawwwo, a prowadzący "... pomocnicza/druga różdżka, tylko 30 dolców"

I na sali zapadła grobowa cisza. Każdy się cieszył, że za 50 $ dostanie obie różdżki a tu ZONK. Tak gość zgasił widownie, ze szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie czytam forum x**xonl*ne.pl i tutaj wszyscy sa przekonani ze konfa Sony byla do dupy w przeciwienstwie do tej z M$ - choc wszyscy o dziwo mowia iz i tak M$ dal dupy w tym roku.

Widac zdania sa podzielone ja czytalem inne forum nie pamietam jakie bo tylko haslo na google wrzucilem i pierwsze z brzegu jakies ;P

Lepsza czy nie wazne ze otrzymalismy kilka konkretow z ktorych nalezy sie cieszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za cenę MOVE. Już nie pitolcie że jest duża. DS3 kosztuje 55$. Ta cena miażdży, szczególnie konkurencje. Komplet jest tylko nieznacznie droższy od zwykłej gry więc błagam was! Rewelacja. Do tego Sorcery - absolutnie bosko to wyglądało.

Premium PSN. Jak dla mnie, za 12 złotych miesięcznie chętnie pogram w 4 darmowe gry, nie będę się martwił o bety i cieszył się innymi przywilejami, jak ekskluzywne avatary, themy, dema, zniżki na inne gry, spróbowanie pełnych wersji gier przed ich zakupem (full game trial), i wiele innych. Żyć, nie umierać.

Piękna gama gier w 3D!

Tłuścioch Gabe owned!

Data GT, Twisted Metal.

Win!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał różdżkę to bym sobie wii kupił ale moja "subiektywna prawda" ;] jest taka, że na Wii nie ma żadnej dobrej gry. Dla dzieciarni jakieś popierdółki i na ps3 lepiej nie będzie... Co to w ogóle za sensacja z tymi różdżkami? Nie kumam

btw ciekawe kiedy napiszą grę w której różdżka będzie wibratorem. Panie byłyby zachwycone... zresztą to jedyne sensowne roziązanie dla różdżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja natomiast oglądałem obydwie konferencje, tzn. pudła i PS3. W zasadzie w tamtym roku pudło zmiażdżyło wszystkich. Tak w tym roku wypadło o wiele gorzej, najwidoczniej za wysoko ustawili sobie poprzeczkę. Podsumowując, obydwie konferencje wypadły słabo. Nie było tego czegoś co był rok temu. Rok temu jak oglądałem E3 potrafiła szczena opadać, natomiast w tym roku przeważnie wiało nudą i chciało by się rzec "Ale to już było". Co do +/-

+ Killzone 3, GT5, Twisted Metal, DLC do Mafi II,

+ Rozszerzanie usługi PN, szkoda że nie zawsze myśli się o innych krajach,

+ Playstation Move,

+ 3D, mimo że mam zwykły TV.

- Brak odsłony tak oczekiwanego PSP2, PS3 wersja 500 GB z szybszym WI-FI

- Wypadło słabiej niż rok temu,

- Czasami aż chciało się spać,

- Nie zbyt dużo tych exclusivów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP confused.gif

Ogólnie konfa Sony rozniosła tą M$. Było ciekawie, na początku KZ2, potem trochę gadania, fajna prezentacja Move, Kevin Butler zaszokował, a na koniec mocny line-up. W sumie liczba exów podobna co rok temu, a do tego ekskluzywny kontent na PS3 do bardzo dobrze zapowiadających się gier. Do tego ciekawy abonament - Plus.

Ocena? 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się na tym forum wzięło przekonanie, że MOVE to zabawka dla dzieci. Ten produkt jest skierowany do hardcorowych graczy ze względu na swoją dokładność, lag na poziomie 15 milisekund (mniej niż ma DS) i zastosowanie w grach fps/tps.Tego nie potrafi Kinect ani Wii.

Szczególnie te 15 milisekund było widac jak grali w jakiegoś golfa. Opóznienia były tak ogromne, że głowa mała. Całe E3 tylko potwierdziło to co myslałem od początku. Cały ten Move i Kinect to jeden wielki syf.

Ogólnie konferencja Sony lepsza niż MS'u choć niczym nie zaskoczyła. W ogóle całe E3 jakoś nie zaskakuje. Najgorszy był prowadzący, który ciagle się mylił. "Ghost of War Ghost of Sparta" w jego wykonaniu po prostu mnie rozwaliło.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×