Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

@UP Tak są to odświeżone mapy z WaW z trybu zombie ale w zwykłych wersjach Black Ops ich niema są tylko w wersji Hardened lub Prestige Edition.

Prawdopodobnie będzie je można w przyszłości dokupić osobno na PSS ale czy będzie taka możliwość i kiedy tego nie wiadomo.

Mam tylko nadzieje że to nastąpi i będzie do kupienia za jakaś rozsądną cenę chociaz patrząc na ceny dodatków które wyszły do MW2 to raczej mało prawdopodobne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj BO i przeszedlem od razu singla co by jak najszybciej zabrac sie do multi.... i jak tryb dla pojedynczego gracza nawet mi sie podobal (dosyc ciekawa byla ta fabula) tak na multi jestem strasznie zawiedziony :/ Kurde teraz juz to napisze oficjalnie.... dla mnie ta gra to syf roku niestety :/ Chyba za duzo po niej po prostu oczekiwalem.... W MW2 pogralem tylko chwilke, ale slyszalem o niej same genialne opinie i BO mial byc podobno jeszcze lepszy! jezeli to jest ta lepsza gra to ja podziekuje (i ciesze sie, ze nie posiedzialem w multi mw2 za dlugo). Juz nie mowie nawet o lagach, ktore mialem wczoraj (w zadnej innej grze NIGDY mi one nie wystapily), ale czas dolaczania do gry wczoraj dochodzil do 10 min.... no bez przesady :/ Dodatkowo nie wiem co ludzie w niej widza, ale ta gra jest juz po prostu brzydka :/ To jest juz stary silnik i niech nikt mi nie wciska, ze sa momenty, na ktorych mozna sie zachwycic (nie mowie tutaj o swietnych akcjach bo takie w grze wystepuja). Nie wiem czemu, ale mapy to kolejna porazka jak dla mnie :/ Cale zaprojektowanie ich bardzo mi sie podoba (jest bardzo duzo sciezek prowadzacych do jednego miejsca), ale sa one puste. Zostalem przyzwyczajony do mape takich jak w BC2, MoH czy K2 i tam to wszystko wydawalo mi sie jakos mniej sterylne :/ Moze musze wiecej map zobaczyc.... Podoba mi sie natomiast opcja co-op'a na Splicie w Multi :) to jest genialna opcja i bardzo bym chcial aby pojawila sie we wszystkich takich sieciowych shooterach. Pewnie zostane teraz zaatakowany przez wszystkich, ale to jest tylko i wylacznie MOJA opinia o grze :) nikt sie z nia zgadzac nie musi :) ja pogram jeszcze przez weekend i w nast tyg gra leci do zamiany na inna.... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pogralem dluzej w multi i musze przeprosic za moje wczesniejsze slowa :) mapy w zadnym wypadku nie sa puste :) co oczywiscie nie zmiania faktu, ze gra jest brzydka :/ popatrzcie na tekstury scian np :/ no czasami dramat normalnie.... jednak chyba wroce do DUZYCH map w BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pogralem dluzej w multi i musze przeprosic za moje wczesniejsze slowa :) mapy w zadnym wypadku nie sa puste :) co oczywiscie nie zmiania faktu, ze gra jest brzydka :/ popatrzcie na tekstury scian np :/ no czasami dramat normalnie.... jednak chyba wroce do DUZYCH map w BC2

Jak grafika w BFBC2 jest lepsza to ja jestem Papieżem. Twoja opinia o tej grze to kropelka goryczy w rzece miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do tych co już grali...

Czy w każdym z trybów można ustawić (tak jak było to w 4) tryb hardcore?

I z lekka offtopic..

Czy nie lepiej zaczekać na obniżenie ceny? Okres świąteczny to również masa promocji ,więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle z tym tomahawkiem, niezle :). Gra robi spoko wrażenie pomimo, że jest to wersja beta- tak, dobrze napisałem beta. Nie zrobili testów wcześniej ze sporą ilością osób i nie zauważyli że w BO na PS3 i szczegoolnie na PC spadek FPS jest masakryczny. Czekam na łatkę po narazie jest ciężko i czuje się jak bym biegał w smole niekiedy.

Co do broni to najbardziej mi podpasowały MP5k/Galil/i oba AK. Z tego co widziałem po filmikach to Galila zastępuje lepsza broń- Commando, ale to dopiero od 44 więc nie tak prędko. Fajna mapka do zabawy to Noobtown :) Chyba jedyna na której grałem po 3x w jednym lobby(glosowanie za nia zawsze wygrywalo :)).

Treyarch trzymam kciuki żebyście naprawili płynność, bo to największa wada tej gry.

Galil + tłumik - strój warszawa;)

Jak się ukryć przed tymi zakichanymi helikopterami? Jakieś perki?;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynności gry przecież nie naprawią, chyba żeby pacz ważył tyle co nowa gra, spaprali sprawę i tyle. Ja gram na enfieldzie lub skorpion akimbo, w tym drugim boli mała ilość amunicji, praktycznie zawsze po jednym kilu trzeba przeładowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się świetnie bawię w multi i grę polecam choć napewno jest ona niedopracowana, grafika jest słaba i nawet nie jest to hd nie mówiąc o fHD, jest tylko 560p, no i gra potrafi kratkować niekiedy ale jeżeli te rzeczy ci nie przeszkadzają to bierz, ale jak nie masz ciśnienia to poczekaj. Mnie te rzeczy specjalnie nie przeszkadzają więc gram i się dobrze bawię. Chyba że masz x360, to bierz na niego bo tam gra jest w 720p i 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grafika w BFBC2 jest lepsza to ja jestem Papieżem. Twoja opinia o tej grze to kropelka goryczy w rzece miodu.

tylko miedzy tymi dwoma grami sa pewne roznice:

BC2 = OLBRZYMIE mapy                             BO = male, srednie mapy

BC2 = prawie calkowicie zniszczalne srodowisko                      BO = wszystko ma GOD MODE ON

i w takiej sytuacji to BO powinien wygladac przy BC2 jak U2 przy PONGu, ale tak niestety nie jest :]

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynności gry przecież nie naprawią, chyba żeby pacz ważył tyle co nowa gra, spaprali sprawę i tyle. Ja gram na enfieldzie lub skorpion akimbo, w tym drugim boli mała ilość amunicji, praktycznie zawsze po jednym kilu trzeba przeładowywać.

Na PC gra na najmocnieszym sprzecie potrafi przyciac z ponad 100FPS do zaledwie 2och, czyli ewidentnie jest to blad programistyczny a nie wydajnosc sprzetu i powinno byc to jak najbardziej mozliwe do naprawienia. Niedlugo na pewno pojawi sie pierwszy patch i zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie tyle spadki klatek mnie dobijaja a lagi :/ wczoraj wieczorem momentami nie dalo sie grac... (mam neta 7mb i w zadnej innej grze jeszcze nie uswiadczylem laga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przyzwyczaiłem się już powoli do wszystkich bolączek w tej odsłonie ale jak widzę jak szybko nabija mi się LvL ,a wcale jakimś PRO nie jestem to nie wiem czy się śmiać czy płakać tym bardziej że przed chwilą miałem w drużynie kolesia co już ma 48 lvl z 50 i jak spojrzałem w jego statystyki zdążył go nabić w 1 dzień 4 godziny i 41 minut :(

Czyli wygląda na to że zaliczenie wszystkich prestige-y to będzie szybka piłka :( niezła wtopa Treyarch :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbor

Na PS3 tez jest w 60 fps. Są tylko większe skoki i duzy screen-tearing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także muszę przyznać, że są lagi, szczególnie widać to przy rzucaniu granata, lub jakiegoś Flasha lub coś :(, ale pewnie jest to spowodowane, że gra dopiero trafiła na rynek, serwery napewno się rozkręcą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay>grafika

Jesli gra jest zrypana to jej nawet grafika nie pomoze.Narzekacie jak byscie w MOH grali.Tam singiel i grafika jest porazka.Jesli polepszyli by grafike bylby placz pc_towcow.Wiadomo oni na pc tez chca zarobicwacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko miedzy tymi dwoma grami sa pewne roznice:

BC2 = OLBRZYMIE mapy                             BO = male, srednie mapy

BC2 = prawie calkowicie zniszczalne srodowisko                      BO = wszystko ma GOD MODE ON

i w takiej sytuacji to BO powinien wygladac przy BC2 jak U2 przy PONGu, ale tak niestety nie jest :]

BC nie ma AA, dziekuje i pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay>grafika

Jesli gra jest zrypana to jej nawet grafika nie pomoze.Narzekacie jak byscie w MOH grali.Tam singiel i grafika jest porazka.Jesli polepszyli by grafike bylby placz pc_towcow.Wiadomo oni na pc tez chca zarobicwacko.gif

akurat grafika w multi MoH jest 10 lat do przodu wzgledem grafiki multi BO, ale to juz inny temat. Gameplay na + w BO.

BC nie ma AA, dziekuje i pozdrawiam :thumbsup:

ciekawe masz priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kilku osob chetnych do nazi zombies (nie szukam jednorazowej grupy, i nie szukam swiezakow :P), jakby co dodawac mnie, psn: kagannpwnz

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze poprawila sie jakosc gry na multi juz nie ma tkich masakrycnych lagow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe masz priorytety.

Nie wiem czy zauwazyles ale odpisywalem na post stricte poswiecony tematowi grafiki, priorytety nie maja tu nic do znaczenia.

Czytajmy ze zrozumieniem?

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grafika w BFBC2 jest lepsza to ja jestem Papieżem. Twoja opinia o tej grze to kropelka goryczy w rzece miodu.

gra jest bardzo dobra, ale grafika jest duzo gorsza niz w bc2, nic na to nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co da Ci AA jak wchodzisz do gry i widzisz strasznie slabe tekstury rodem z MW1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×