Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Mam pewien problem. Po loadingach pojawia się czarny ekran, konsola się zawiesza i trzeba ją resetować confused.gif. Macie może pomysł co to jest? Wszystkie inne gry chodza normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że płytka jest uszkodzona albo coś podobnego.

Edytowane przez Alex_Kast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde my z kolesiami mamy problem z netem albo to serwery sa przeciażone nie mozemy zlokalizować przyczyny bo my mamy czerwone kropki podczas gry a inni zielony (nie mamy tych samych netow) i np mi w innych grach np cs mam 7pinga , sprawdzalem Ping -t google.pl 32ms ... możliwe że to serwery gry ? wy też tak macie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed premierą oglądałem w sieci filmiki z trybu którego nazwy nie pamiętam, tryb ten podobny był do tego z CS zaczynamy z pistolecikiem i po kazdym zabitym przeciwniku dostajemy lepszą broń. Moje pytanie: jak ten tryb się nazywa i gdzie go mogę znaleźć lub w jaki sposób mogę go odkryć mam 25 lvl. i nadal go nie mam. Z góry dzieki za pomoc.:psbutton:

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest od początku zamiast iść do TDM to okienko wcześniej albo dwa masz taką zakładke "o kase"(coś w tym stylu) i tam masz te dodatkowe tryby :tongue:

Też nie mogłem tego znaleźć, ale te tryby wymiatają :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem łączę się z grą, którą hostuje jakiś Amerikano czy Chińczyk to pojawia się jedna kreska. Ale w 99% przypadków mam te 3 kreski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi świetne. Nie mogę się oderwać. Chociaż są problemy z połączeniem się znajomych i dołączeniem do gry. Dzięki za grę Panowie :) pogramy jutro. Ja niestety nie używam HS'a (choć mam), bo mam problemy z mową. Ale was słychać dobrze więc jutro CZEKAM NA ROZKAZY :D

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie narobiliscie mi smaka :) pozapraszajcie mnie, fajnie by bylo miec stala ekipe do gry :) jutro niestety caly dzien pracuje ale piatek i sobota jestem do dyspozycji :)

o ile nie rusze w swiat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wyrażę swoją opinię.

spodobało mi się FFA,tdm średni,SnD również,nie wiem czemu :) pod tym względem wolę MW2.

odgłosy broni i same bronie również w MW2 lepsze (co do broni,wiadomo,że czasy inne,ale te odgłosy,mimo,że nie przeszkadzają,to trochę drażnią)

bardzo mi się podoba,że nagrywa każdy mecz z przeciągu tygodnia. niby mam nagrywarkę HD,dzięki której nagrywam w HD i jednocześnie gram w HD,ale nie zawsze chce mi się nagrywać.miałem dobry mecz na gun game,puściłem,nagrywarką nagrałem,na YT wrzuciłem i jest pięknie.

gra całkiem ok,choć jednak wolę MW2,ale tryb gun game mnie po prostu zachwycił

http://www.youtube.com/watch?v=mtV1tpzo7C8 ,że tak się zareklamuję,oto ten filmik. coś długo się przetwarza,ale HD dziala :) jeśli można prosić,to proszę o subskrybcje,wiele to dla mnie znaczy.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie do znajomych

PSID : Maciuu_PL

jestem słabiutki w fpsy ale w zombie dobrze siekam , oczywiście nie odmówie jakiegoś meczyku tdm albo innego :):)

Maciuu_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że single był naprawdę krótki bo zajął mi tyko 5 godzin ale za to był cholernie miodny. Po za tym początek Ząbiaków jest zabójczy kiedy zombie wpadają do pentagonu a całoś wyrotowywuje wręcz cudowny multi. Moge bez zastanowienia polecić tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten licznik graczy online w grze chyba też nie działa jak należy. Właśnie siedzę na justn.tv w dwóch różnych pokojach, i w oby dwóch pokojach liczba graczy jest inna (ta sama platforma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer mi się bardzo podoba. Chociaż to troszkę inny klimat niż MW2, to mnie pasuje idealnie.

I co najważniejsze skill po MW2 nie uciekł i idzie mi bardzo dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie :

Bo jak wybieramy mapę do gry w zombii to są jeszcze 2 ukryte i stąd moje pytanie Jak przejdę kampanie to się odblokują czy te mapy będą jako dlc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie :

Bo jak wybieramy mapę do gry w zombii to są jeszcze 2 ukryte i stąd moje pytanie Jak przejdę kampanie to się odblokują czy te mapy będą jako dlc ??

Jak uwolnisz sie z krzesla, podejdz do kompa i wpisz:

3arc unlock

@down:

cheat - odblokowuje tez misje z kampanii - ale nie blokuje trophies - dla tych ktorym kampania nie pasi.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest po prostu podstawowe odblokowanie tych map, czy cheat? Chciałbym grę zrobić nie oszukując :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code>wpisując w kompie "doa" odblokowujesz 3cią mapę, a za przejście kampanii zyskujesz dostęp do drugiej mapy.

edit: Co do nowego coda, to szóstkę zdecydowanie bije na głowę, a jeśli chodzi o multi to zmieniam zdanie, jest znacznie fajniej, niż myślałem, że będzie :) Grywalność zbliżyła się do coda 4, powyrzucano lub zbalansowano spieprzone rzeczy z szóstki, mapki są niezłe, ale daaaleko im do np. crasha z cod 4. Na minus są jeszcze odgłosy wystrzałów, takie m60 to tragedia, w tej kwestii DICE zdecydowanie góruje. Ogółem gra mi się podoba, kilka rzeczy mogłoby być lepszych, ale najważniejsze, że grywalność stoi na wysokim poziomie.

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wstalem po wczorejszej sesji do poznego rana :thumbsup:

Owl

Pablisso

Slizer

Kill

szymuR

EndarSeth

Beduin

i innym ktorzy przewracali sie w moim party wczoraj, dzieki za gre bylo godnie, a juz szczegolnie jak dostalismy hosta w nocy/rana :thumbsup:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, było zacnie :)  Szkoda, że jak już tego hosta dostaliśmy, to ja widziałem już podwójnie i to bez 3d.. 14 godzin w pracy i 3 piwa robią to z człowieka ;)

Ekstra sprawa, jak już skończyliśmy, wydałem prawie całą kasę którą zarobiłem przez te pare godzinek.... ubrany jestem jak snajper a biegam z CKM'em :D 

Do zobaczenia w grze. Postaram się być jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, było zacnie :) Szkoda, że jak już tego hosta dostaliśmy, to ja widziałem już podwójnie i to bez 3d.. 14 godzin w pracy i 3 piwa robią to z człowieka ;)

Ekstra sprawa, jak już skończyliśmy, wydałem prawie całą kasę którą zarobiłem przez te pare godzinek.... ubrany jestem jak snajper a biegam z CKM'em :D

Do zobaczenia w grze. Postaram się być jutro.

Możesz to zmienić. nawet na eskimosa:D - stwórz klasę i na L1 i R1 zmieniasz.;)

Ja mam pytanie. Jak zrobić ten skok - pad na ziemię? Dziś na multi koleś koło mnie zrobił to i świetnie to wyglądało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Naprawdę? Myślałem, że te skórki sie same zmieniają w zależności od mapy na jakiej gramy.. Jak jest tak jak mówisz, to przed każdą mapą śnieżną będę musiał skórke na białą zmieniać ;)

Wciskasz   :l3:  i w czasie biegu   :cicle:. 

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Myślałem, że te skórki sie same zmieniają w zależności od mapy na jakiej gramy.. Jak jest tak jak mówisz, to przed każdą mapą śnieżną będę musiał skórke na białą zmieniać ;)

Wciskasz :l3: i w czasie biegu :cicle:.

W sensie tym, że jak zmienisz na "eskimosa" to maść się zmieni na zimę, ale chodzi tylko o to, czy będziesz dosłownie jak krzak ubrany, czy może też jak żołnierz;)

Dzięki za podpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie;)

Jak się uchronić przed helikopterami itp? W cod 6 wystarczył kamuflaż. tutaj tez założyłem ale nadal do mnie strzelają;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×