Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

tak to wina lagow w grze... nie raz na kill camie widac ze Ty wiesz ze celowales dokladnie w przeciwnika a jednak widac, ze on byl szybszy od Ciebie a Ty w ogole nie wystrzeliles ani jednego pocisku. Mam nadzieje ze to poprawia bo dzis juz bylem tak zdegustowany, ze wrzucilem MW2 do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzcie singla to wam sie odblogują mapy w zombie :)

Widzę że dużo osób ma gdzieś singla który moim zdaniem jest świetny

Ta gra oferuje tyle dodatkowych trybów , że uruchamiając ją nie wiem za co się brać w pierwszej kolejności :biggrin:

Na serwach póki co świetna atmosfera , zero bluzgu , tub , snajperek , shotganów , po prostu czysta esencja z gry :P

Mam tylko nadzieję że z tym wywalaniem z lobby producenci szybko się uporają , bo jest to denerwujące.

Ten tryb , w którym za każde zabicie zmienia się broń REWELACJA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie ,to znaczy ze w grze jest opcja nagrywania rozgrywki, jesli tak to gdzie to znajde. Pozdrawiam

tak,jest,ale musisz później to czymś zgrać na kompa tak,czy tak. znajdziesz ją,wybierając grę.

playstation network---> kino,dalej sobie chyba poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miał być chyba sarkazm :P Tak mi się zdaje przynajmniej.

Czy wy też macie takie coś że czasami trzeba władować pół magazynku żeby kogoś zabić a czasem kilka kulek (oczywiście obydwoje nie są uszkodzeni w najmniejszym stopniu) ?

To jest jakaś masakra wywaliłem w bandytę cały magazynek, zacząłem przeładowywać a on wtedy nie wzruszony mnie odpalił. Dodam tylko że celowałem niemal idealnie.

Edytowane przez Breaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem juz osoby z drugim prestizem to mnie zemdliło.

tak czy siak, moze i tuberow za duzo nie ma, aczkolwiek noobostwo sie szerzy.

10 min temu np, gralem sobie w sabotaz. i moja druzyna przez polowe gry wygrywala non stop.

patrze migracja hosta, patrze druga migracja, patrze, cala druzyna przeciwna wyszla...

powinni zrobic, ze jak sie ucieknie z gry to spadaja 2 levele albo banicja na 15 minuty, nie wiem...

denerwuja mnie tez spawny, nei raz dwie druzyny spawnuja sie w tym samym miejscu, albo we wspomnianym juz sabotazu, jedna druzyna non stop spawnuje sie przy celu, a druga na drugim koncu mapy.

takie drobnostki pewnie naprawia,

mam nadzieje ze w przyszlym roku przetestuje 3D ;f

no i bankowo kupuje kazde DLC, gdyz mapy sa swietne poprostu :)

oprocz HANOI (ta w nocy) ona jest beznadziejna, raj dla camperow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie w jednym z etapów w wietnamie single player mam czarny ekran, wszystko słysze strzelam itd jakiś punkt widać ale nie wiem jak to przejść?

Pozdro

Pomoże ktoś kto przeszedł singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś kto przeszedł singla?

Przeszedłem singla i nic takiego nie kojarze, jak dla mnie to jest jakiś błąd w grze ,ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi broniami gracie i z jakimi dodatkami oraz perkami ?

Ja gram AK-47u z uchwytem,a perki to waga lekka, doświadczony i maratończyk

ja używam karabinów szturmowych, na razie mam AUG (z takim też biegałem w MW2 :), ale trzeba sprawdzić każdą broń, mam jeszcze kilka do odblokowania

z lagami nie mam wielkich problemów gorzej jest ze stabilnością serwerów

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie trybu zombi a konkretnie mapki bodajże Five (ta co się odblokowuje po przejściu kampanii). O co chodzi z tymi defconami i tym naukowcem co się pojawia bodajże pod koniec 8 tury? Kompletnie nie wiem o co chodzi temu "szalonemu" naukowcowi i co znim mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj zabilem okolo 400 osob a w rankingu jest ze 2000 o co w tym chodzi?

właśnie to dziś rozkminiłem - ja mam 17000 do 10000 ale to są chyba wyniki punktowe za zabicia i dla innych za zabicia Ciebie (nie umiem inaczej sobie wyobrazić)

jak w rankingach zmienisz filtry na zakres PEŁNY to zobaczysz rzeczywiste wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na sam początek chciał bym się zapytać czy ten tryb (nazizombi) to survival czy może da się go przejść (fabularny tryb) bo tam napoczątku jest jak by komiks i tam się teleportują i czas się zmienia. Jak odblokować inne mapy ? Macie może jakieś techniki lub sposoby jak grać. Bo my gramy z kumplem we 2 i max 10 rund i dead. Jeszcze jedno pytanko. Oglądałem filmiki na jutube :) te skrzynie co losują broń są w różnych miejscach na mapie trzeba, je znaleść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś w multi trochę i narazie nie zauważyłem, aby ktoś konkretnie karał snajpą. Mapy w większości to CQC i średnie odległości. Dobiłem do 15 lvlu i po odblokowaniu Famasa to się kara zaczyna. Broń ma minimalny rozrzut, dobrą moc i pojemny magazynek. Z początku grałem pistoletami maszynowymi i z tych pierwszych 3 co odblokowałem, to tylko pierwszym da się grać. MAC jest dobry ale ma mało ammo i jak się już rozkręci killstreak to trzeba szukać czegoś pod nogami. 

Co do killstreaków to gram: szum na radarze, zrzut skrzyni i ostrzał z heli. Komiczne akcje wchodzą jak kolesie nie widząc radaru na TDM strzelają do wszystkiego co biegnie : D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuszczenie psów robi taką masakrę na planszy, że hej:)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na sam początek chciał bym się zapytać czy ten tryb (nazizombi) to survival czy może da się go przejść (fabularny tryb) bo tam napoczątku jest jak by komiks i tam się teleportują i czas się zmienia.

To typowy Survival.

Jak odblokować inne mapy ?

jak ukończysz kampanie druga mapka się odblokuje automatycznie a na 3 bodajże trzeba odnaleść wszystkie taśmy operacyjne z misji kampanii (trzeba będzie wpisać kod/szyfr tak mi się zdaje)

Macie może jakieś techniki lub sposoby jak grać. Bo my gramy z kumplem we 2 i max 10 rund i dead. Jeszcze jedno pytanko.

Taktyka zależy od ciebie. Poprostu rób wszystko żeby przeżyć :D

te skrzynie co losują broń są w różnych miejscach na mapie trzeba, je znaleść ?

Generalnie są wybierane miejsca losowo. Po włączeniu zasilania na mapie ściennej będziesz miał zaznaczone na zielono w jakim pomieszczeniu się znajduje skrzynia.

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko , czy są misje typu Misji Specjalnych z MW2 ? Ogólnie Cod to badziewie , ale jak jest dobry co-op na podzielonym ekranie , to może bym się zaopatrzył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyń:

Jak wylosujesz miśka to się teleportuje skrzynka w inne miejsce

a tutaj http://www.ps3site.p...s/page__st__500

znajdz mój post i pod nim pisze jak odblokować 3mapę i 2 bez przejścia kampani

@UP

Nie ma takich misji specialnych

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle z tym tomahawkiem, niezle :). Gra robi spoko wrażenie pomimo, że jest to wersja beta- tak, dobrze napisałem beta. Nie zrobili testów wcześniej ze sporą ilością osób i nie zauważyli że w BO na PS3 i szczegoolnie na PC spadek FPS jest masakryczny. Czekam na łatkę po narazie jest ciężko i czuje się jak bym biegał w smole niekiedy.

Co do broni to najbardziej mi podpasowały MP5k/Galil/i oba AK. Z tego co widziałem po filmikach to Galila zastępuje lepsza broń- Commando, ale to dopiero od 44 więc nie tak prędko. Fajna mapka do zabawy to Noobtown :) Chyba jedyna na której grałem po 3x w jednym lobby(glosowanie za nia zawsze wygrywalo :)).

Treyarch trzymam kciuki żebyście naprawili płynność, bo to największa wada tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uwolnisz sie z krzesla, podejdz do kompa i wpisz:

3arc unlock

@down: cheat - odblokowuje tez misje z kampanii - ale nie blokuje trophies - dla tych ktorym kampania nie pasi.

a jak się uwolnić lol? w menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień grania:

Singiel: Dla mnie bomba! Najlepszy scenariusz wśród gier! Bije na głowę nawet nie jeden kasowy film, tylko trzeba się skupić i oglądać wszystkie filmiki. Co do długości to każdy narzeka, że wszystkie COD'y są za krótkie. Owszem są krótkie ale TREŚCIWE! Nie to co BF czy MOH, w które gra się dłużej ale misje są naciągane, nudne i w wielu aspektach się nie różnią. Tutaj każdą misję przechodzi się z zapartym tchem, nic mnie nie mogło oderwać od gry, a co najważniejsze to każda misja jest zupełnie inna, są one porozrzucane po całym świecie i różnią się milionami niuansów.

Multi: Ja spodziewałem się więcej... Ogólnie to gra się super jak w każde multi w Call Of Duty ale brakuje mi tej świeżości. W WaW było widać dużą różnicę w rozgrywce niż w MW. Tutaj czuję jak by to był dodatek do MW2. Fajnie, że już nie ma tych atomówek, co chwile nie latają zabójcze helikoptery itp. ale brakuje mi predatorów :) Wg. mnie to TREYAH powinno się bardziej skupić nad rozgrywką niż tymi dodatkami typu, malowanie broni, twarzy i co dla mnie w ogóle jest porażką to zakupy... Po co to komu jeżeli i tak po wbiciu każdego lvl mam wystarczająco pieniędzy by kupić 70% broni... i ti mimo tego, że nie jestem jakimś świetnym graczem. Fajniejsze by to było gdyby wpadało tyle pieniędzy dla gracza który przeważnie ląduje na końcu gry na miejscu 4-6, że starczało by mu np. na jedną broń, jeden dodatek, jeden perk itp. A nie, że ja sobie kupuję większość broni perków dodatków itp. Co do map to dla mnie są one średnie. Mam nadzieję, że w DLC dojdzie coś lepszego.

Reszta: Grafika jest strasznie zróżnicowana np. po pierwszej misji pole kukurydzy wygląda jak z COD 1... Ale np twarze wyglądają fajnie i ogólnie to grafika nie powala, ale w 99% nie kłuje w oczy. Dźwiękom broni się nie wsłuchiwałem, ale muzyka dla mnie to mistrzostwo świata, podkreśla atmosfere i tworzy wspaniały klimat. Klatkowanie niestety się zdaża :( w grze o takim nakładzie finansowym nie powinno się to zdarzyć, w multi lagów zbyt dużo nie doświadczyłem.

P.S. zauważyliście, że statek z ostatniej misji (Rusałka) strasznie przypomina ten z jednej z pierwszych misji MW, na którym też się grało w multi :)

Edytowane przez Skee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dalej męczy sprawa trybu Zombi.

Przeszedłem singla i mam odblokowane 3 mapki,2 do klasycznego trybu zombi,1 do strzelanki z widokiem z góry.

Rankingi pokazują że plansz powinno być więcej... a ktoś już nie pamiętam gdzie wspominał coś że w grze jest mapa z Cod5.

Jak to wkońcu jest,ktoś ma pewne informację jak i czy wogóle da się zagrać na większej ilości map niż te trzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez dziwi ze są tylko te trzy mapy :

"KINO DER TOTEN"

"Five"

"OP.SZTYWNIAK"

bo w rankingach widziałem jeszcze inne cztery mapy

"NACHT DER UNTOTEN"

"VERRUCKT"

"SHI NO NUMA"

"DER RISE"

i teraz się nasuwa pytanie , czy nie są to mapy z COD:WaW ?

Czy jak ktoś (kiedyś) kupował map packi do WaW-a

to czy wykryje je , a może nie ? :(

Napisze coś na ten temat , bo męczy mnie to zagadnienie :))

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×