Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

macie komplet do tej ustawki, czy może znajdą się 2 wolne miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 wolne miejsca, piszcie do Moriego.

Ma pelna liste friendsow i cisza jesli chodzi o odpowiedz... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja walczę z internetem o dostęp^^, ale spróbuję dojść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 3 miejsca wolne w tej chwili, pisać PM na PSN do pwntronic3000 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakończyłem, ucho mi odpada, dupa zdrętwiała i zarobiłem dwie kosy w plecy ahhh. Może się odegrałem nie wiem trochę nałapałem nieśmiertelników.

Dzięki drużynie 1, nie szło nam ale broniliśmy się wyśmienicie.

gierej1993, DJYano, sławek(nie zapamiętałem nicku tylko imię :tongue:) dzięki za grę fajnie się z wami współpracowało  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna komedia przed chwilą na Isla Inocentes. :D

Dzięki Marcus & Morph!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec?

Tak. Sami broniacy zostali tylko :D Dzieki za gre, szczegolnie swojej druzynie. Szlag mnie tylko trafil, bo wczoraj zaopatrzylem sie w HS (dlatego tydzien temu nie gralem). wczoraj go skonfigurowalem, przetestowalem a dzis nie chcial odpalic.... Niby w akcesoriach widnieje, ale za cholere nie chcial sie polaczyc z plejka. Jutro jeszcze sprawdze czy po ponownym wlaczeniu konsoli zadziala a jak nie to ponad 100zl w plecy :D

/swoja droga dzis po raz pierwszy udalo mi sie za jednym zamachem natrzaskac ponad 700pkt., kiedy w 2 bazie na porcie ladnie wpadaliscie gesiego drzwiami w momencie, w ktorym ladunek zostal podlozony. Dziekuje panowie :D

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje pograć z pierwszą drużyną do północy , grało się świetnie . Pomimo niewielkiej przewagi przeciwnika z naszej strony ogień był ! :biggrin:

Dzięki drużynie za grę , GG

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki członkom składów, z którymi miałem zaszczyt walczyć!!! Oj, działo się,działo!!!

Na początku Żona trochę mnie przetrzymała:" a chwileczkę....a pamiętasz...spokojnie! zaczekają na Ciebie....CZY TU MNIE SŁUCHASZ!!!!!!" potem problemik z wejściem do gry,a potem....miód z orzeszkami!!!

Ale...nie wiem od czego to zależy...na początku nie wyświetlało mi listy teamu! To bardzo przeszkadzało, bo momentami kręciłem się po mapie jak pies w przerębli!!! Niektóre akcje były jak żywcem przeniesione z "gangu Olsena" (kto widział,ten wie!!!) ale niektóre....mmmm...malina!!!

Jeszcze raz dzięki za wspaniałe emocje i sorry za błędy (wskrzeszenia typu "WSTAŃ I...GIŃ", strzały do swoich)....było super!

I mam taką sugestię (pod dyskusję): może następną ustawkę zagramy w trybie Conquest ??? tak dla odmiany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 (wskrzeszenia typu "WSTAŃ I...GIŃ"...

I mam taką sugestię (pod dyskusję): może następną ustawkę zagramy w trybie Conquest ??? tak dla odmiany....

Też to miałem :) ale zawsze to przeciwnika zatrzymuje jak inni się bawią z ładunkiem.

też myślałem o conquest jak by to w naszym wykonaniu wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkim za wspólną grę. Pierwszy raz grałem w BC2, gdzie widać było tych 24 graczy - nonstop zadyma ( z reguły pół drużyny to reconi poukrywani w krzakach ). Drugi team troszkę dominował, lepiej zgrani byli + medycy, którzy po 3 podnosili z gleby pod rząd ;D ( u nas kuntosz plusował jako medyk ). W moim team'ie mała aktywność na HS, tylko 2 graczy poza mną mogłem usłyszeć. Mimo to stawialiśmy dzielnie opór i udało nam się przeprowadzić kilka ładnych akcji jako team atakujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w 2 teamie :) Dziekuję chłopakom  za świetną grę, po godzinie 00,00 zerwało mi połączenie i nie mogłem wbić :/  U mnie cały skład miał hs, dość dobrze nam szło. Rzeźnia była  totalna, nigdy nie grałem na takim poziomie, wszyscy latają zabijają się a nie kampią po krzakach :P Grałem z : luke_mik , Th3rOxPL, i ketnik jak się nie mylę :) 

Edytowane przez Ruchatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje pograć z pierwszą drużyną do północy , grało się świetnie . Pomimo niewielkiej przewagi przeciwnika z naszej strony ogień był ! :biggrin:

Dzięki drużynie za grę , GG

Do północy (a nawet ciut dłużej) wygrywaliśmy każdą rundę. :rolleyes:

Ładnie Dizzy kręciłeś Apaczem, aż miło było być gunmanem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do północy (a nawet ciut dłużej) wygrywaliśmy każdą rundę. :rolleyes:

Ładnie Dizzy kręciłeś Apaczem, aż miło było być gunmanem. ;]

Eh mogliśmy uniknąć spotkania z rakietą zyggiego ale nie zdążyłem dolecieć tam gdzie trzeba było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - JA CHCE JESZCZE!!! Dawno sie tak dobrze nie bawilem przy BFie, nie pamietam kiedy ostatnio widzialem taka rozpierduche, dzieki za gre panowie bylo naprawde miodnie. Mam pytanie, czy byliby chetni, zeby czesciej grac ustawki niz raz na tydzien?? Albo jak za czasowe KZ2 - nawet codziennie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do północy (a nawet ciut dłużej) wygrywaliśmy każdą rundę. :rolleyes:

Ładnie Dizzy kręciłeś Apaczem, aż miło było być gunmanem. ;]

Doskonale wiem o tym , ale jak już zasugerowałem bywały momenty nieco wyrównane.

Gratuluje Wam przeprowadzonego ataku na Valparaiso gdy zostało zaledwie pięciu żołnierzy na liczniku , wjechaliście z transporterem opancerzonym i zdobyliście BS . N1 ! :thumbsup:

Panowie zbliżają się święta wielkanocne , wielu z nas w końcu będzie miało wolne więc wypadałoby w tygodniu się spotkać

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się niestety nie udało dojść, miałem problemy z netem...mieszkam na wsi i mam radiówkę 1Mb na trzy sprzęty(laptop mój, laptop siostry i konsola) więc cud że jako takich lagów nie mam. Za tydzień odpadam, bo porządki świąteczne, zresztą ojciec wraca z UK i TV zajęty chyba przez 24/h...Za dwa tygodnie postaram się być w gotowości...Aż za dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×