Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Firefox podwoił posta

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie gralo sie swietnie, pierwszy raz jak patrzylem na minimape przy spawnie to 12kropek lecialo na M-COM :). Po naszej stronie jakies kiepskie zgranie bylo 1 raz robilem respa na harbor patrze a apache stoi ;o takze marnowalismy co nieco potencjal ale i tak gralo mi sie lepiej niz na 90% publicow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by było miejsce na następnej ustawce to sie pisze

HS oczywiście jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu mógłbym zagrac jakaś ustawke :)

Świetnie , wolne ponoć zaczyna się od środy

Akurat we środę ja odpadam z wiadomych powodów co nie Dizzy ? :biggrin:

Zyggi

Jak wspinasz się na wzniesienie i widzisz jak na wprost twojej flanki biegnie grupa żołnierzy z czołgiem na czele to zdajesz sobie sprawę czym naprawdę jest BF . Jeszcze takich widoków na publicach nie uświadczyłem

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - JA CHCE JESZCZE!!! Dawno sie tak dobrze nie bawilem przy BFie, nie pamietam kiedy ostatnio widzialem taka rozpierduche, dzieki za gre panowie bylo naprawde miodnie. Mam pytanie, czy byliby chetni, zeby czesciej grac ustawki niz raz na tydzien?? Albo jak za czasowe KZ2 - nawet codziennie? ;)

Jestem ZA! Tylko następnym razem fajnie byłoby widzieć listę squadu, posłuchać więcej niż 1 osoby no i pograć trochę dłużej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyggi

Jak wspinasz się na wzniesienie i widzisz jak na wprost twojej flanki biegnie grupa żołnierzy z czołgiem na czele to zdajesz sobie sprawę czym naprawdę jest BF  . Jeszcze takich widoków na publicach nie uświadczyłem

no na czacie squadu juz mowilem ze zapomnialem zaminowac xD, wczesniej tyle razy pekali na tych minach myslalem ze nie przyjada :D zreszta juz swietowalismy wygrana runde xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA! Tylko następnym razem fajnie byłoby widzieć listę squadu,

Otóż to!!! Co z tą widocznością squadu??? Dlaczego raz jest a raz nie ma??? Bug???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, tylko napiszcie kiedy gramy i o której  :thumbsup:

Na Port Valdez w pewnym momencie wbiegam na wznieśnienie i co widzę 4 snajperów rodem z obrazka Rokkyu no uśmiałem się niemiłośiernie  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA! Tylko następnym razem fajnie byłoby widzieć listę squadu,

Otóż to!!! Co z tą widocznością squadu??? Dlaczego raz jest a raz nie ma??? Bug???

Prawdopodobnie w momencie jak się podłączałeś wszystkie 4'ki były zajęte więc wrzuciło Cię do gry bez squad'u. Wtedy masz voice chat z wszystkimi ludźmi bez drużyn. Wyjście 1: spróbować z pod Start'u po jakimś czasie znaleźć sobie squad, wyjście 2: założyć sobie własny squad z opcją public i czekać aż ktoś się dołączy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kilka słów ode mnie.

Mimo - jak zwykle - trudnego początku i jak zwykle z przyczyn technicznych, a gościa z DICE/EA mają problem bo M60 za mocne <lol>, potem było już tylko lepiej.

Dobijająca akcja na Valpalariso - 5 tiketów - Wrrrrrrr - odbiłem sobie obroną Arica Harbour - nie ma to jak rozwalić czołg z pełną obsadą i dwoma reperującymi go inżynierami :D

Ogólnie miałem wrażenie, że Druga strona była ociupinkę lepiej zorganizowana - Valaplariso i Port Valdez to doskonały przykład. Nieźle nas pozamiataliście.

Ogólnie było "full pro", zabawnie, czasem stresująco - Valpalariso, oj Valpalariso, ku...y leciały przez HSa - no i musze sie przyznac iz czasem brakowało mi reconów - oh bosze niemożliwe że to piszę.

I polecam się na przyszłość.

PS.

I lekcja wyniesiona z wczorajszej ustaweczki: Nie nawal z RPG7 w czołg naprawiany przez dwóch inżynierów :thumbsup:

PS2. Co do ustawki w tygodniu, proponuje aby osoba chętna do "zapraszania" ustaliła datę, godzinę i inne. Co by potem nie robić offtopu z cyklu: a kto, a co, kiedy, a jak, a mogę.

Sprecyzujcie co i jak, może uda mi się podpiąć - niestety arbajt, arbajt.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcielibyście zagrać tak ps3site vs NTB? Szukamy chętnych do treningów, lecz niestety każdy odrzuca nasze propozycje zmierzenia się w Bad Company 2. Najwidoczniej się nas boją czy coś :P Można by zagrać 12 vs 12, tak więc... ktoś chętny? Termin oraz godzina do ustalenia. Najlepiej w weekendy.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire gratuluję jako jedyny grałeś Reconem. ŻENUA

Hmm... Grałem maksymalnie dwa kwadranse nie kampiąc bynajmniej w krzakach więc nie specjalnie wiem jaki masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grałem maksymalnie dwa kwadranse nie kampiąc bynajmniej w krzakach więc nie specjalnie wiem jaki masz problem.

unusual_sarcasm_notice.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ktory to tak ladnie helikopterem latal na porcie koszac atakujacych? :D

Smutne jest to, ze jeden helikopter moze decydowac o calej rozgrywce :P Obie strony powinny dostawac maszyny latajace. Nie ma to jak walka w powietrzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ktory to tak ladnie helikopterem latal na porcie koszac atakujacych? :D

Smutne jest to, ze jeden helikopter moze decydowac o calej rozgrywce :P Obie strony powinny dostawac maszyny latajace. Nie ma to jak walka w powietrzu :D

zamysl projektantow mapy byl taki zeby stopniowac trudnosc atakujacym, co wyszlo w sumie bardzo dobrze

btw. 2x zestrzelilem apacha z dizzym i zywym wiec chyba o nich ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azifrea:

Przepraszam, wiem, ze to bylo okrutne, ale jak bronic to za wszelka cene :P

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzis chwilke i musze przyznac ze bajer

Edytowane przez Szoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

id MaRith_PL

Headset - w tej chwili słaby, do środy będzie Sonego...

Dostępność wieczory, oraz weekendy.

Dodawać z dopiskiem BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×