Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Można by spróbować zrobić takie FAQ, sam bym tego nie napisał, ale mogę pomóc podać linki czy czymś się podzielić ;)

Co do kolegi eVi, jak będziesz zgrywał OF ( oczywiście musisz znaleźć pod swoją ver. np. bless 1020 ) to jak chcesz, żeby wpadały Ci trofea to musisz skopiować takiego OF'a, w którym jak klikniesz kopiuj EditData nie wyskoczyło Ci info o tym, że jest to prywatny save jakiegoś gościa.

Ja niestety z BundesLigą trafiałem tylko na takie i na razie sobie z tym dałem spokój, ale Angielska liga śmiga, aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z ciekawości wszedłem w competition Coach mode ( MLO ) i.... grałem tak samo jak w zwykłym competition... Z tego co wyczytałem powinno ustawiać się taktykę itp a komp sam gra, wie ktoś o co chodzi?

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat, kogo kupić teraz do składu, może ktoś mi podpowie? ;) Drużyna mniej więcej wygląda tak :

-----------------Lewandowski 73---------------------

-------------------------------------------------------------

--Hersi 72-------------------Diouf 81-----------------

--------------------------------------------------------------

------------------------------------------Hitzspelger 77

----------N'Diaye 64-------------------------------------

--------------------------------------------------------------

--------------------------Engelaar 68-------------------

--------------------------------------------------------------

--Ruskin 67-------------------------------De Vrij 68-

------------------Tomkins 68-Animan 68-----------

-------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

------------------Szczęsny 75--------------------------

Nie wiem, kogo lepiej zakupić czy sprzedać Lewego i kogoś lepszego czy może jednak skrzydłowego zmienić lub defensywnego pomocnika.

Na Twoim miejscu zainwestowal bym w napad. Mysle, ze spokojnie po jednym turnieju moglbys wymienic Lewandowskiego na M. Gomeza, albo Podolskiego! Na Ruskina jeszcze przyjdzie czas xD Jak kupisz za niego Zhirkova to ustawiaj go na WB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmie się ktoś napisania porządnej instrukcji "Jak znaleźć, ściągnąć i skopiować OFa?". Wrzucimy do pierwszego postu. Jeśli nikt to ja to zrobię jutro wieczorem jak będę miał czas..

Wedlug mnie to bardzo dobry pomysl ;) przekopalem z 90 str w watku ale jakos nie moglem znalezc dobrego opisu ;)

Można by spróbować zrobić takie FAQ, sam bym tego nie napisał, ale mogę pomóc podać linki czy czymś się podzielić ;)

Co do kolegi eVi, jak będziesz zgrywał OF ( oczywiście musisz znaleźć pod swoją ver. np. bless 1020 ) to jak chcesz, żeby wpadały Ci trofea to musisz skopiować takiego OF'a, w którym jak klikniesz kopiuj EditData nie wyskoczyło Ci info o tym, że jest to prywatny save jakiegoś gościa.

Ja niestety z BundesLigą trafiałem tylko na takie i na razie sobie z tym dałem spokój, ale Angielska liga śmiga, aż miło.

No wlasnie mi najbardziej zalezy na lidze angielskiej takze ciesze sie ze konami umozliwilo takie cos jak wgrywanie patchy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to bardzo dobry pomysl ;) przekopalem z 90 str w watku ale jakos nie moglem znalezc dobrego opisu ;)

czy to taki problem wpisac na youtubie PES OPTION FILE TUTORIAL PS3? Krok po kroku, jak najwiekszemu debilowi, macie wytlumaczone (POKAZANE) co kliknac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dear PES-Fans, now it's official: The new DLC for PES 2011 will be available to PS3, Xbox 360 and PC users from March 15th. It updates winter transfers and movements up to the end of the January transfer for 135 Club teams, while Spain’s new kit and the Swedish national team’s away kit have been added. Ten new boot styles from adidas, NIKE, PUMA and Umbro have also been added. Christian, PES-Team

czy to taki problem wpisac na youtubie PES OPTION FILE TUTORIAL PS3? Krok po kroku, jak najwiekszemu debilowi, macie wytlumaczone (POKAZANE) co kliknac....

Na tutorialach nie mówią dokładnie wszystkiego (przynajmniej tych które ja oglądałem). Jaki BLES, jakie stronki, nie widziałem polskiej wersji. Dużo ludzi tutaj właśnie o to pytało więc tutaj zrobimy FAQ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Witam.

Z tego co piszecie, wydaje mi się dziwne z patchami i grze online. Czy nie wyskoczy konflikt Option File, osoby z patchem, a osoby bez patcha? Dajmy na to przykład, że osoba z patchem gra klubem z Others B (tam, gdzie konami daje te zerowe kluby), ale ma go zpatchowanego na jakiś zajebongo. To, jak to z przeniesieniem statystyk tego klubu do osoby bez patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Witam.

Z tego co piszecie, wydaje mi się dziwne z patchami i grze online. Czy nie wyskoczy konflikt Option File, osoby z patchem, a osoby bez patcha? Dajmy na to przykład, że osoba z patchem gra klubem z Others B (tam, gdzie konami daje te zerowe kluby), ale ma go zpatchowanego na jakiś zajebongo. To, jak to z przeniesieniem statystyk tego klubu do osoby bez patcha?

u niego wyswietla swojego patcha i u tego drugiego tez swojego chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Witam.

Z tego co piszecie, wydaje mi się dziwne z patchami i grze online. Czy nie wyskoczy konflikt Option File, osoby z patchem, a osoby bez patcha? Dajmy na to przykład, że osoba z patchem gra klubem z Others B (tam, gdzie konami daje te zerowe kluby), ale ma go zpatchowanego na jakiś zajebongo. To, jak to z przeniesieniem statystyk tego klubu do osoby bez patcha?

Jak grasz np. Birmingham, to wszystko jest w porządku, bo patch nie podmienia statystyk - tak mi się wydaję, tylko stroje ( Konami chyba dobrze odwzorowało overall ) u Ciebie masz Birmingham, a u kogoś innego, który nie ma akurat OF'a jest jakiś North tralalala...

Jak wygląda sprawa jak ktoś ma Bundes Ligę to nie wiem, bo sam nie mam, ale pewnie statystyki są normalne, ale ja widzę zamiast Leverkusyna np. We United.

Po za tym jest chyba opcja w online, że można ustawić tak, żeby nie wyszukiwało Ci takich gości. Nie mam pewności co do tego, może namieszałem. Wiem, że na pewno można zrobić tak, żeby nam wyszukiwało graczy na równym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz np. Birmingham, to wszystko jest w porządku, bo patch nie podmienia statystyk - tak mi się wydaję, tylko stroje ( Konami chyba dobrze odwzorowało overall ) u Ciebie masz Birmingham, a u kogoś innego, który nie ma akurat OF'a jest jakiś North tralalala...

Jak wygląda sprawa jak ktoś ma Bundes Ligę to nie wiem, bo sam nie mam, ale pewnie statystyki są normalne, ale ja widzę zamiast Leverkusyna np. We United.

Po za tym jest chyba opcja w online, że można ustawić tak, żeby nie wyszukiwało Ci takich gości. Nie mam pewności co do tego, może namieszałem. Wiem, że na pewno można zrobić tak, żeby nam wyszukiwało graczy na równym poziomie :)

Witam podejmę się wytłumaczenia jak skopiować OF File do pes2011.Sam używam i jest super ja podam link do moim zdaniem najlepszego patcha do pes2011(jednak mogę się mylić)

JAK WRZUCIĆ PATCH DO PES2011 NA PS3

1.Ściągasz OF File patch,którego szukasz.Nazwę patcha do twojej wersji masz na pudełku od gry a mianowicie jak masz napis PS3 na kancie to pod spodem jest dokładna wersja ,ja mam BLES 01020.

2.Następnie pobierasz plik i rozpakowujesz w Winzap alboWinRaR.Tworzysz folder PS3.

3.Przerzucasz na Pendrive,lub Memory Card SD.

4.Następnie podłączasz swój dysk przenośny do ps3,z menu ps3 wejdź do "GAME"a następnie do "SAVE DATA UTILITY"na samej górze odnajduje twój dysk przenośny wciskasz :x: a potem otwierasz pliki ,które się tam znajdują.Przy pomocy pada wciskasz :triangle: i kopiujesz wszystko.

5.Pliki kopiują się jeden po drugim ,nie ma takiej opcji aby skopiować je wszystkie naraz!!!

Nie kopiuj Save Data !!!!ponieważ utracisz swoje wszystkie dane!!!!

Jakieś uwagi proszę pytać także na gg:13386288,proszę również o komentarze .Ja podam teraz link do moim zdaniem najlepdszego patcha >http://www.fileserve.com/file/fTSAfgj.

6.Jest tam Bundesliga,wszystkie org.nazwy i loga Premier League i jeśli się nie mylę(wątpię)komentator potrafi przeczytać np.Chelsea,Sunderland itp.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

ps.plik do pobrania z Fileserve trwa chwilkę jednak samo kopiowanie to już kwestia ok.30-40min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna symulowac mecze w trybie ML offline?? zeby nie grac wszystkich meczy :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erm, ale to przeczy w samej swojej istocie. Others B to te kluby, z nazwami "Other A", "Other B" itd. To kluby te mają zawsze minimalne statystyki, a patchmaker może je wyedytować do makserskich wręcz (sry za slang xD, zero pitu pitu), więc jak to wygląda u innych. Bo powiedzmy, ktoś ma tego wyedytowanego gracza na Top Speed 99, a u przeciwnika bez patcha dalej ten klub to Other A, bez edycji, gdzie Top Speed u gracza wynosi z 50? Seryjnie mnie to interesuje, dziwi zarazem.

Pozdro.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~goblin28 , jak się nazywa ten OF? Masz może link tego OF'a do wersji 01021?

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna symulowac mecze w trybie ML offline?? zeby nie grac wszystkich meczy :tongue:

wchodzisz w okienko 'next match' i zamiast normalnie przejsc do meczu wybierasz ta druga opcje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MLO zakupiłem dziś Fletchera. Niby nikt specjalny, ale do Man Utd. pasuje. Dałem mu nawet opaskę kapitańską. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MLO zakupiłem dziś Fletchera. Niby nikt specjalny, ale do Man Utd. pasuje. Dałem mu nawet opaskę kapitańską. :)

ja ostatnio zakupile DECO kosztowal prawie 7.000.000 :/ jego specjalnosc to min talizman i musze przyznac ze druzyna zaczela lepiej grac szczegolnie w ataku .....teraz zbieram na ANELKE moze ma ktos jakies doswiasczenia z tym zawodnikiem to prosze o ocene ...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poki jeszcze mialem pesa, w mlo kupilem cr7 + arshavina do ataku a na boki osmana + beniteza. Za napadziorami brykał Salihovic a pozniej sneijder. W takim ustawieniu gra w ataku to byla bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poki jeszcze mialem pesa, w mlo kupilem cr7 + arshavina do ataku a na boki osmana + beniteza. Za napadziorami brykał Salihovic  a pozniej sneijder. W takim ustawieniu gra w ataku to byla bajka.

a co sie stalo ze  juz nie smigasz w pesa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytowała mnie ta gra. Schematyczna, sztywna, babolowata. Wymienilem za uncharted 1 + nba jam i nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytowała mnie ta gra. Schematyczna, sztywna, babolowata. Wymienilem za uncharted 1 + nba jam i nie zaluje.

troche jest schematyczna to prawda ,ale pragnienie i dazenie do d1 i coraz lepszej druzyny jest tak wciagajajce ze przygasza wiekszac minusow .mnie wciagnelo na maxa i musze sie zemscic na hiszpanach bo prawie zawsze dostaje od nich baty :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem do d1 i... przestałem grać. Ale miałem podobnie jak Ty :) Najpierw zaslepienie a potem.. przykra prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem do d1 i... przestałem grać. Ale miałem podobnie jak Ty :) Najpierw zaslepienie a potem.. przykra prawda.

przykra prawde heh... brzmi to jak prowokacja. skoro sie nie podoba to trudno ;) dla ciebie to jest glupia gra ale dla mnie i wielu innych tutaj nie, takze takie gadanie nic nie zmieni.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o moim składzie, co tu jeszcze dodać:

...........................lavezzi(6mln)...........................

.......pandev(4mln...).......................pedro(5mln).......

..................................................................

.........................................................................

.......................Anderson(3mln).................................

.......................................................................

.....Coluci(1,500mln)...........Gago(2,500mln).........

........................................................................

.....P.brożek(1mln)........................................Marcelo(3mln).......

...................Sorbon(1,900mln)......Toraman(2mln)..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykra prawde heh... brzmi to jak prowokacja. skoro sie nie podoba to trudno ;) dla ciebie to jest glupia gra ale dla mnie i wielu innych tutaj nie, takze takie gadanie nic nie zmieni.

o-O

szukasz dziury w całym. Stwierdzam jedynie fakt, ze dla jest zbyt wiele niedoróbek, zabijających chec grania (aczkolwiek dostrzeglem to dopiero po ok. 300 meczach online). Jak ktos odnajduje w tym frajde - to spoko, grajcie jak najdluzej :) Imo pes 5 lub 6 na ps2 bije na leb tego nowego. Mam nadzieje ze w koncu w 2012 cos sie ruszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o-O

szukasz dziury w całym. Stwierdzam jedynie fakt, ze dla jest zbyt wiele niedoróbek, zabijających chec grania (aczkolwiek dostrzeglem to dopiero po ok. 300 meczach online). Jak ktos odnajduje w tym frajde - to spoko, grajcie jak najdluzej :) Imo pes 5 lub 6 na ps2 bije na leb tego nowego. Mam nadzieje ze w koncu w 2012 cos sie ruszy...

tutaj sie z toba nie zgodze przynajmniej czesciowo . pes 5 i 6 napewno nie bije nowego pesa przynajmniej na ps3 w aspekcie rozgrywki i ogolnie wszystkiego oprocz jednej rzeczy, Grywalnosci ktora posiadala wtedy ta gra ale powoli, powoli zaczyna sie robic lepiej. i nie wiem co ty bys chcial aby sie ruszylo?? spojrz na wersje 2010 w ktora zagralem wiele meczy i to dopiero byla musze przyznac troche beznadziejna gra. Ale 2011 jest juz calkiem inny , zmieniony wedlug mnie na lepsze. mam nadzieje ze 2012 bedzie jeszcze lepsza gra .

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×