Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

o-O

szukasz dziury w całym. Stwierdzam jedynie fakt, ze dla jest zbyt wiele niedoróbek, zabijających chec grania (aczkolwiek dostrzeglem to dopiero po ok. 300 meczach online). Jak ktos odnajduje w tym frajde - to spoko, grajcie jak najdluzej :) Imo pes 5 lub 6 na ps2 bije na leb tego nowego. Mam nadzieje ze w koncu w 2012 cos sie ruszy...

ja rozegralem juz prawie 600 meczy i widze wiele niedociagniec ale i tak w kazdej wolej chwili odpalam pesa,a obok lezy fifa i assasi brotherhood cdreed 2 i nie moge ich wlaczyc ......jednym slowem WCIAGA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wydaje mi się, że kolega ma rację co do schematyczności Pes2011 jak gram na necie duża większość graczy tworzy jeden rodzaj akcji długie podanie na dobieg do środka pola krnego. Na początku mnie to irytowało bo mogłem kolesia cisnąć cały mecz a on robił jedną taką akcję i po meczu. Na szczęście już troche się opanowało grę w obronie. Przynajmniej lagi w tej grze to naprawdę nie problem, wcześniejsze dwie odsłony sprzedałem przez nie.Co do MLO to uważam, że jest super, przypomina mi trochę grę mmo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie z toba nie zgodze przynajmniej czesciowo . pes 5 i 6 napewno nie bije nowego pesa przynajmniej na ps3 w aspekcie rozgrywki i ogolnie wszystkiego oprocz jednej rzeczy, Grywalnosci ktora posiadala wtedy ta gra ale powoli, powoli zaczyna sie robic lepiej. i nie wiem co ty bys chcial aby sie ruszylo?? spojrz na wersje 2010 w ktora zagralem wiele meczy i to dopiero byla musze przyznac troche beznadziejna gra. Ale 2011 jest juz calkiem inny , zmieniony wedlug mnie na lepsze. mam nadzieje ze 2012 bedzie jeszcze lepsza gra .

Powiem tak: jeden lubi pączki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Dla mnie ten pes ma zbyt wiele niedoróbek by go nazwac dobrą grą. Mocne podania spod linii bocznej po ziemi, fakt, że zawodnicy nie trafiaja do pustej bramki z 2 metrow (za często), brak sensownych dryblingów, obronca za 500.000 EUR dogania rozpedzonego na maxa ronaldo z pilka (mimo ponad metrowej przewagi), "sztywność zawodników", babole puszczane przez bramkarzy, to jak zawodnicy kopią piłkę (strzały, podania), przyjęcia piłki, ktora odskakuje im na 2 metry (rozumiem ze jakis leszcz moze miec z tym problemy, ale zawodnicy topowi raczej maja taki kiks raz na 50 meczy), dreptanie w miejscu przy rozpedzaniu sie niczym struś pędziwiatr... Jak dla mnie tego jest za duzo. Dla porównania - pes 6 mnie wciagnal na jakies 3 lata. Nadal nawet go odpalam od czasu do czasu (pes 6.5 na PC). A pes 2011 na ps3? Pogralem 2 miechy i gry juz u mnie w domu nie ma.

Konkluzja jest taka, ze 2011 jest na pewno o niebo lepszy od 2010, jednak... dla mnie to nadal za malo. Widocznie jestem bardziej wymagający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PESa trzeba ocenić w obu trybach. W multi liczba baboli jest dużo większa niż w singlu i o tym trzeba pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeden lubi pączki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Dla mnie ten pes ma zbyt wiele niedoróbek by go nazwac dobrą grą. Mocne podania spod linii bocznej po ziemi, fakt, że zawodnicy nie trafiaja do pustej bramki z 2 metrow (za często), brak sensownych dryblingów, obronca za 500.000 EUR dogania rozpedzonego na maxa ronaldo z pilka (mimo ponad metrowej przewagi), "sztywność zawodników", babole puszczane przez bramkarzy, to jak zawodnicy kopią piłkę (strzały, podania), przyjęcia piłki, ktora odskakuje im na 2 metry (rozumiem ze jakis leszcz moze miec z tym problemy, ale zawodnicy topowi raczej maja taki kiks raz na 50 meczy), dreptanie w miejscu przy rozpedzaniu sie niczym struś pędziwiatr... Jak dla mnie tego jest za duzo. Dla porównania - pes 6 mnie wciagnal na jakies 3 lata. Nadal nawet go odpalam od czasu do czasu (pes 6.5 na PC). A pes 2011 na ps3? Pogralem 2 miechy i gry juz u mnie w domu nie ma.

Konkluzja jest taka, ze 2011 jest na pewno o niebo lepszy od 2010, jednak... dla mnie to nadal za malo. Widocznie jestem bardziej wymagający

Z dużą większością tego co tu napisałeś zgadzam sie całkowicie. PES 6 to też moja ulubiona odsłona grałem w nia jeszcze na ps2 i co ciekawe dało sie tam grać z graczami PC przez neta. Nie wspomnę o polskiej wersji i polskim lobby które było tam zawsze czerwone. Niestety po zamknięciu serwerów dla PS2 moja przgoda z PES6 poprostu sie skończyła. No ale cóż jak się nie ma co sie lubi... PES2011 mimo wszystkich swoich wad jest dla mnie nadal gra dobra i daje sporo frajdy, a na obecną generację konsol w lepszą "piłkę" nie grałem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dużą większością tego co tu napisałeś zgadzam sie całkowicie. PES 6 to też moja ulubiona odsłona grałem w nia jeszcze na ps2 i co ciekawe dało sie tam grać z graczami PC przez neta. Nie wspomnę o polskiej wersji i polskim lobby które było tam zawsze czerwone. Niestety po zamknięciu serwerów dla PS2 moja przgoda z PES6 poprostu sie skończyła. No ale cóż jak się nie ma co sie lubi... PES2011 mimo wszystkich swoich wad jest dla mnie nadal gra dobra i daje sporo frajdy, a na obecną generację konsol w lepszą "piłkę" nie grałem. Pozdro

w tym roku kupilem pesa bo bylem ciekaw edycji stadionow, bylem tez zadowolony z trybu Copa Libertadores (liczylem ze bd mogl ktoras z tych druzyn zagrac w master league ale sie rozczarowalem) ale z kazdym kolejnym meczem jestem co raz gorzej nastawiony... nie uwazam go za zla gre ale to co wymienil kolega 2 posty wczesniej zgadzam sie w stu procentach... ostatnio czesciej gram w demo fify niz w samego pesa... oby nastepna edycja byla lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeden lubi pączki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Dla mnie ten pes ma zbyt wiele niedoróbek by go nazwac dobrą grą. Mocne podania spod linii bocznej po ziemi, fakt, że zawodnicy nie trafiaja do pustej bramki z 2 metrow (za często), brak sensownych dryblingów, obronca za 500.000 EUR dogania rozpedzonego na maxa ronaldo z pilka (mimo ponad metrowej przewagi), "sztywność zawodników", babole puszczane przez bramkarzy, to jak zawodnicy kopią piłkę (strzały, podania), przyjęcia piłki, ktora odskakuje im na 2 metry (rozumiem ze jakis leszcz moze miec z tym problemy, ale zawodnicy topowi raczej maja taki kiks raz na 50 meczy), dreptanie w miejscu przy rozpedzaniu sie niczym struś pędziwiatr... Jak dla mnie tego jest za duzo. Dla porównania - pes 6 mnie wciagnal na jakies 3 lata. Nadal nawet go odpalam od czasu do czasu (pes 6.5 na PC). A pes 2011 na ps3? Pogralem 2 miechy i gry juz u mnie w domu nie ma.

Konkluzja jest taka, ze 2011 jest na pewno o niebo lepszy od 2010, jednak... dla mnie to nadal za malo. Widocznie jestem bardziej wymagający

Mam nadzieje ze kiedys doczekamy sie gry idealnej . i owszem niedorobki moze i sa ale pograc sie da ;)

PS: czy macie moze jakies linki z patchami do wersji pesa :BLES 01020?? szukalem na wielu forach ale nie moge cos znalezc;/

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po tym patchu chyba nie będą wpadać trofea, już wcześniej próbowałem wgrywać agPhantoma patche i zawsze to samo ;).

@evi

Zależy do czego chcesz patcha :) Jak tylko do poprawki, co niektórych drużyn hiszpańskich i wł. + pełna premier ligue to pogrzebie na dysku i zapodam Ci linka. Mam takiego, na którym na pewno wpadają trofy - sam używam.

Co do trofeów, naczytałem się trochę o Dead-ball expert, że jakie to trofeum jest trudne itd. a dziś po zakończeniu meczyka wpadł mi :) Może znowu jakiś błąd, ale mam go z głowy :D

Edit : Poszperałem, ale dokładnie nie wiem, z którego korzystam, w każdym bądź razie oba powinny śmigać :) Na 95% mam ten pierwszy...

Link 1 : http://www.pes-patch...bles-01020.html

Link 2 : http://www.pes-patch...s-01020-v3.html

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podejmę się wytłumaczenia jak skopiować OF File do pes2011.Sam używam i jest super ja podam link do moim zdaniem najlepszego patcha do pes2011(jednak mogę się mylić)

JAK WRZUCIĆ PATCH DO PES2011 NA PS3

1.Ściągasz OF File patch,którego szukasz.Nazwę patcha do twojej wersji masz na pudełku od gry a mianowicie jak masz napis PS3 na kancie to pod spodem jest dokładna wersja ,ja mam BLES 01020.

2.Następnie pobierasz plik i rozpakowujesz w Winzap alboWinRaR.Tworzysz folder PS3.

3.Przerzucasz na Pendrive,lub Memory Card SD.

4.Następnie podłączasz swój dysk przenośny do ps3,z menu ps3 wejdź do "GAME"a następnie do "SAVE DATA UTILITY"na samej górze odnajduje twój dysk przenośny wciskasz :x: a potem otwierasz pliki ,które się tam znajdują.Przy pomocy pada wciskasz :triangle: i kopiujesz wszystko.

5.Pliki kopiują się jeden po drugim ,nie ma takiej opcji aby skopiować je wszystkie naraz!!!

Nie kopiuj Save Data !!!!ponieważ utracisz swoje wszystkie dane!!!!

Jakieś uwagi proszę pytać także na gg:13386288,proszę również o komentarze .Ja podam teraz link do moim zdaniem najlepdszego patcha >http://www.fileserve.com/file/fTSAfgj.

6.Jest tam Bundesliga,wszystkie org.nazwy i loga Premier League i jeśli się nie mylę(wątpię)komentator potrafi przeczytać np.Chelsea,Sunderland itp.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

ps.plik do pobrania z Fileserve trwa chwilkę jednak samo kopiowanie to już kwestia ok.30-40min.

niestety zrobilem wedlug opisu ale nie dziala ten patch u mnie wogole. teraz pobieram od kolegi co podal wyzej

ok sk316fx dzieki wielkie za pomoc. wszystko dziala. takze teraz jesli ktos chce mozna by online pograc :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dużą większością tego co tu napisałeś zgadzam sie całkowicie. PES 6 to też moja ulubiona odsłona grałem w nia jeszcze na ps2 i co ciekawe dało sie tam grać z graczami PC przez neta. Nie wspomnę o polskiej wersji i polskim lobby które było tam zawsze czerwone. Niestety po zamknięciu serwerów dla PS2 moja przgoda z PES6 poprostu sie skończyła. No ale cóż jak się nie ma co sie lubi... PES2011 mimo wszystkich swoich wad jest dla mnie nadal gra dobra i daje sporo frajdy, a na obecną generację konsol w lepszą "piłkę" nie grałem. Pozdro

PES 6 nie był rewelacyjny. Nawet nie wspomnę o tragicznym komentarzu Kołtuna i Worka, bo to nie wina samej gry, a naszych "speców", ale Adrainao strzelający bramki z 40 metrów i głupie zagranie GK, który z piątki podawał do przeciwnika (który, rzecz jasna, stał najbliżej i strzelał bramkę) były strasznie irytujące. Zbyt często się zdarzały. Pojawiły się ułatwienia, na które cierpiały edycje od PESa2008 do 2010. Tegoroczna edycja jest dużo lepsza i trudniejsza od wzmiankowanej 6ki. Nie wierzycie? Zagrajcie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do wersji BLES 01021 ? możesz coś polecić ? z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 6 był świetna grą jak na swoje czasy, ale porównywanie 6 do tegorocznego pesa nie uważam za rozsądne. PES 6 był bardziej sztywny i te strzały z lamy, znaczy się z półobrotu :biggrin: naprawdę mogły irytować. W sprawie bramkarzy to w nowym pesie wydają się bardziej naturalnie bronić niż np. w pes 6 czy fifie 11. Jak dla mnie to na plus, że piłka nie klei się do piłkarzy bo jabkym chciał grać od nóżki do nóżki (ping-pong) to bym wybrał FIFE.

Edytowane przez grucha-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do wersji BLES 01021 ? możesz coś polecić ? z góry dzieki

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

Na tej stronie poszukaj, bodajże są 3 stronki z patchami. Musisz tylko doczytać czy jest to na twoją wersję, czasem trzeba zajrzeć do komentarzy, żeby się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wg Was jest najlepszy OF? Jest tyle rodzai OF na stronie podanej przez ~sk316fx że ciężko się połapać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 6 nie był rewelacyjny. Nawet nie wspomnę o tragicznym komentarzu Kołtuna i Worka, bo to nie wina samej gry, a naszych "speców", ale Adrainao strzelający bramki z 40 metrów i głupie zagranie GK, który z piątki podawał do przeciwnika (który, rzecz jasna, stał najbliżej i strzelał bramkę) były strasznie irytujące. Zbyt często się zdarzały. Pojawiły się ułatwienia, na które cierpiały edycje od PESa2008 do 2010. Tegoroczna edycja jest dużo lepsza i trudniejsza od wzmiankowanej 6ki. Nie wierzycie? Zagrajcie.

Oczywiście patrzac z dzisiejszej perspektywy gdy człowiek jest już bardziej wybredny PES6 może wydawac sie produktem wybrakowanym i przesadzonym. Jednak gdy PES6 sie ukazał mało kto zwracał uwage na te błędy bo grało się i tak miodnie, a do dziś nie moge zapomnieć jaka swoboda była w tej grze podczas tworzenia akcji, strzały w tej grze były najlepsze ze wszystkich PESów w jakie grałem. Komentarz idealny nie był i czasem zdarzało sie, że nie miał nic wspólnego z tym co działo sie na boisku, ale to był pierwszy polski komentarz w piłce noznej jaki się wtedy widziało, a te polskie menu...człowiek był w siódmym niebie :D.. Jedno wiem, że na pewno dzisiejszy PES nie jest tym czym był PES6 w tamtych latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie teoretcznie nie dyskutuje :)

Ja wole pograc w pesa 6.5 na PC niz w pesa 2011 na ps3. Mam wiecej frajdy, gemaplay mi sie bardziej podoba, gra jest dla mnie mniej przewidywalna i ilosc baboli tez mniejsza.

Co kto woli i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wg Was jest najlepszy OF? Jest tyle rodzai OF na stronie podanej przez ~sk316fx że ciężko się połapać <_<

Tak OF'ów jest dużo, ale tak na prawdę jest ich mało - śmiesznie brzmi, ale to prawda. Są chyba 3, czy 4 wersje Pes'ów - dlatego jest taka ilość tych patchy, na moją wersję znalazłem tam tylko trzy OF'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Deco jak pechcik1 proponował i powiem, że to moja najlepsza inwestycja zespół gra szybko i dokładnie w ataku i potrafi ciągle cisnąć przeciwnika. Udało mi sie wejść w competition coach mode do finału i ćwierćwinału. Potrzebuje jeszcze jakiegoś lewego obrońcy( za Valenyego) który bedzie potrafił skutecznie włączyc się także do ataku. Czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam Fabio Aurelio. Jest bardzo uniwersalny. Dobrze spisuje się w odbiorze(to bardzo ważne, sam wiesz najlepiej ilu jest gości z np Messim na prawym ataku, więc silna lewa obrona jest niezbędna) i w kontrze jest bardzo przydatny. Do tego świetnie łupie z rzutów wolnych. Niedrogi, OR: 80. Dla mnie bomba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście patrzac z dzisiejszej perspektywy gdy człowiek jest już bardziej wybredny PES6 może wydawac sie produktem wybrakowanym i przesadzonym. Jednak gdy PES6 sie ukazał mało kto zwracał uwage na te błędy bo grało się i tak miodnie, a do dziś nie moge zapomnieć jaka swoboda była w tej grze podczas tworzenia akcji, strzały w tej grze były najlepsze ze wszystkich PESów w jakie grałem. Komentarz idealny nie był i czasem zdarzało sie, że nie miał nic wspólnego z tym co działo sie na boisku, ale to był pierwszy polski komentarz w piłce noznej jaki się wtedy widziało, a te polskie menu...człowiek był w siódmym niebie :D.. Jedno wiem, że na pewno dzisiejszy PES nie jest tym czym był PES6 w tamtych latach.

PES 6 był dużo słabszy od PESa4. Ja zwracałem uwagę na kilka niezbyt fajnych zmian, ale ogrywałem nowszego PESa, bo 4 już długo ogrywałem.

PES6 i pierwszy polski komentarz w grach piłkarskich? Oj chyba nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofeum 10 years of service, czy aby je dostać to muszę wygrać każdy sezon, czy wystarczy, że rozegram ich dziesięć? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofeum 10 years of service, czy aby je dostać to muszę wygrać każdy sezon, czy wystarczy, że rozegram ich dziesięć? :wink:

Wystarczy, że rozegrasz. Możesz nawet wszystkie symulować, ale ta gra jest tak wypasiona, że to barbarzyństwo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że rozegrasz. Możesz nawet wszystkie symulować, ale ta gra jest tak wypasiona, że to barbarzyństwo ^^

dla mnie 6 sezonow w ML to max pozniej juz sie nudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×