Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, Konami i ich podejście do klienta. Co za durnie, jeszcze ktoś mówi, że PES lepszy jest od FIFY? To zapraszam do działu Ankiety, napiszcie co niby jest 'lepszego'

Zachowujesz się ja nieokrzesany gówniarz. Graj w co chcesz , ale zamętu w temacie PES nie rób.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, ile dywizji na raz można być relegowanym w MLO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się ja nieokrzesany gówniarz. Graj w co chcesz , ale zamętu w temacie PES nie rób.

A ty nie robiłeś na FPE , co ? Nieokrzesany gówniarz? Mogę swoją opinię wyrażać i już. Ciebie pozbawiam argumentów i zabawne się stają twoje coraz agresywniejsze riposty.

Tu nie chodzi nawet jaką grę preferuję, tylko jak czytam, że ktoś się cieszy, że KONAMI w marcu wypuszcza patcha z aktualizacjami to jest śmieszne. Chociaż nie, to jest żałosne, bo powtarza się od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie robiłeś na FPE , co ? Nieokrzesany gówniarz? Mogę swoją opinię wyrażać i już. Ciebie pozbawiam argumentów i zabawne się stają twoje coraz agresywniejsze riposty.

Tu nie chodzi nawet jaką grę preferuję, tylko jak czytam, że ktoś się cieszy, że KONAMI w marcu wypuszcza patcha z aktualizacjami to jest śmieszne. Chociaż nie, to jest żałosne, bo powtarza się od kilku lat.

Mało kogo tutaj obchodzi jaka gra jest lepsza a jaka gorsza według ciebie. Rozumiesz to? Czy masz z tym jakieś problem? Jeżeli masz z tym problem to udaj się do specjalisty. Możesz swoją opinię wyrażać, ale opinia ta ma być na temat. Ty na temat nie piszesz i dlatego BRIGA powinieneś dostać. A co jest w tym śmiesznego, że ktoś cieszy się z patcha? Co ci do tego? Idź do tematu FIFA i tam pisz swoje mało znaczące wywody. Masz kompleksy względem PES i pokazujesz to na każdym kroku. Zabieraj swoje zabawki i zmykaj do tematu FIFA.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi nawet jaką grę preferuję, tylko jak czytam, że ktoś się cieszy, że KONAMI w marcu wypuszcza patcha z aktualizacjami to jest śmieszne. Chociaż nie, to jest żałosne, bo powtarza się od kilku lat.

Co ty człowieku chcesz od tego Konami?? A kiedy EA wydało aktualizacje zimowe do Fify? Tydzień temu? I co, to już nie jest za późno? Okno transferowe zamknęło się 31 Stycznia. Po tym dniu dopiero mogli zacząć pracować nad tym. A ile to zajmuje i ile czasu schodzi na wdrożenie patcha (deployment process) to już samo Konami wie najlepiej.. Każdy by chciał żeby patch był 1 lutego ale nie ma takiej możliwości. Jest dopiero teraz no i hooy z tym. Jeszcze ponad pół roku grania w tego PESa przed nami. Czepiasz się pierdół bo nie masz czego :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a Braszczykowski obecny od 3 lat w PESie ? Pal licho Kubę, Ibra w Barsie był, kiedy gra trafiła na półki. Nie mam czego się czepiać ? No faktycznie, bo ciężko cokolwiek napisać w tym temacie, jeżeli posty od razu są przenoszone do innego działu, bo porównałem PESa do FIFY. A do czego mam porównywać? Do Killzone ? A może do Halo ? Czy do Ridge Racera ?

Grałem w PESa i uważam go za wybrakowany produkt, mam prawo wszem i wobec to ogłaszać, a szczególnie w tym temacie. Może ktoś uniknie rozczarowania PESem i weźmie nauczkę z moich błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz Cię ostrzegam koleś - nie prowokuj kłótni. I się nie wymądrzaj bo Ci wszem i wobec zabraknie tego prawa zaraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a Braszczykowski obecny od 3 lat w PESie ? Pal licho Kubę, Ibra w Barsie był, kiedy gra trafiła na półki. Nie mam czego się czepiać ? No faktycznie, bo ciężko cokolwiek napisać w tym temacie, jeżeli posty od razu są przenoszone do innego działu, bo porównałem PESa do FIFY. A do czego mam porównywać? Do Killzone ? A może do Halo ? Czy do Ridge Racera ?

Grałem w PESa i uważam go za wybrakowany produkt, mam prawo wszem i wobec to ogłaszać, a szczególnie w tym temacie. Może ktoś uniknie rozczarowania PESem i weźmie nauczkę z moich błędów.

Po co wszczynasz kłótnie i denerwujesz ludzi? Można śmiało nazwać Cię trollem, i idealnie pasuje tu określenie " Proszę nie karmić trolla". Chyba każdy twój post powinien wylądować w temacie Fifa vs PES. Nie chodzi mi o to, że krytykujesz PES'a, możesz go równie dobrze chwalić jak i krytykować tylko nie rób tego w taki sposób jaki robisz.

Najlepiej by było ignorować jego posty, bo szczerze pisząc nie ma sensu w ogóle tego czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od niedawna gram w ML On-line. Powiedzcie mi jakie są zasady w competition, tzn bierze się pod uwagę pierwsze 3 mecze? Ile osób kwalifikuje się do następnej rundy?

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie rozegrane trzy mecze bierze się pod uwagę, z tego co wiem to 16 osób, które miały najlepsze wyniki przechodzi dalej.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trollem walczycie, a na pytanie mi nie odpowiadacie. :P Ile dywizji na raz można być relegowanym w MLO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollem? Jaja se robicie? Uważam, że PES jest słaby i od razu jestem trollem? Podaję konkretne argumenty, jednak prawda w oczy kole.

Odnośnie pytania Kopaczka to to zależy od tego, ile punktów straci gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trollem walczycie, a na pytanie mi nie odpowiadacie. :P Ile dywizji na raz można być relegowanym w MLO?

Mi sie wydaje, ze o jedna dywizje mozna wskoczyc albo spasc. Bo i tak w kazdej dywizji pkt awansu i spadku sa takie same, albo zblizone:)

A jak tam postepy w MLO? Macie kogos nowego? Ja kupilem sobie HIGHUAINA xD Jestem w D3 wiec kaska szybciej leci. Sprzedalem M. Gomeza, kupilem Gonzalo no i w koncu pozbylem sie starego dobrego Ruskinka xD I wzialem sobie za niego Zhirkova. Gostek ma overall ok 86, a kosztuje niespelna 3,5 mln!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym trofeum The Invincibles

Bądź niepokonany w sezonie w Master League wygrywając ligę, puchar i UEFA Champions League
?? Trzeba miec same wygrane czy remisy tez moga byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie !

Gram od jakiegoś czasu w PES2011 i muszę przyznać, że MLO jest bardzo wciagające:). Stosuje taktykę Barcelony i wiekszość meczów wygrywam w coach mode. Ostatnio udało się dojść do ćwierćfinałów. Oczywiście skład lepszy na razie byc nie może bo w kasie klubu sie nie przelewa.

Mój skład

-------------Lewy-------------

Jelen--------------Baros---

---------------Peszko--------

-------Hunt--------------------

--------------Ghioane--------

-Valeny---------------Polak-

-----Ponce--M. Topal-------

-------------Ivarov---------------

Macie jakies pomysły na szybki zarobek ?

Ja biorę competition coach mode i staram się rozegrać 5 meczów, jak sie udaje jeszcze wejść do knockout to już wogóle jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a Braszczykowski obecny od 3 lat w PESie ? Pal licho Kubę, Ibra w Barsie był, kiedy gra trafiła na półki. Nie mam czego się czepiać ? No faktycznie, bo ciężko cokolwiek napisać w tym temacie, jeżeli posty od razu są przenoszone do innego działu, bo porównałem PESa do FIFY. A do czego mam porównywać? Do Killzone ? A może do Halo ? Czy do Ridge Racera ?

Grałem w PESa i uważam go za wybrakowany produkt, mam prawo wszem i wobec to ogłaszać, a szczególnie w tym temacie. Może ktoś uniknie rozczarowania PESem i weźmie nauczkę z moich błędów.

Koleś spieprzaj z tego tematu bo widzę ,że masz niesamowity problem ze swoim EGO!Ch....Ci do tego kiedy Konami wydaje łatki.Porównujesz Pes do Fify-gry dla arcade gamers-czyt.graczy arcadowych:)Jesteś tak żałosny ,że mysląc iż pojedziesz na Pes podrośnie Ci Twoje libido.Widzę i uważam też,że jesteś nieokrzesanym gówniarzem,który szuka dziury w całym i wbija na różne fora aby narobić zamieszania.Spadaj stąd i niech Twój Bóg-FIFA ma Cię w opiece.Peace!!!a do normalnych graczy-pozdro all (szczególnie Ćwir,Kopaczk)-wczoraj udało mi się z cienkim składem(ok mam Chicharito i Tunkaya Sunli,Reo Cockera,Obertana)awansować do D5Coach mode aż do...Półfinału!!!a więc jak widać nie trzeba mieć paki aby być da best :tongue: Dostałem 300kawałków za awans ale widzę jeszcze konkretne braki w obronie i Obertan miesza się strasznie z piłką ,zaś Chicharito popchną i już mu piłka umyka na km:P.Chciałbym zaznaczyć ,że od niedawna zacząłem grać w ML Online i zajęte miejsce uważam za sukces :laugh: I to uczucie gdy wchodzisz w Past Competitions Results,zobaczenie swojej ksywki(goblin28)....BEZCENNE:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goblin cwaniaku jak Ty żeś do półfinału doszedł :D:D ja miałem taką możliwość ale w karnych odpadłem... Napisz coś o swojej taktyce i ustawieniach mendżerskich. I napisz ile kasy Ci zżera za wejście do competition bo mi już 190k!!!!

Edytowane przez ImperatorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goblin cwaniaku jak Ty żeś do półfinału doszedł :D:D ja miałem taką możliwość ale w karnych odpadłem... Napisz coś o swojej taktyce i ustawieniach mendżerskich. I napisz ile kasy Ci zżera za wejście do competition bo mi już 190k!!!!

Ja o wejście do Fianłu odpadłem w rzutach karnych,przegrywając 5-4 :confused: A za wejście do Competition płacę 175k.Właśnie kupiłem Fabiańskiego :tongue: Gram 4-4-2 z max.ustawionym atakiem + :square: i :cicle: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moją Jagiellonią już dwa razy otarłem się o finał 3 dywizji przegrywając w półfinale w karnych. Konsekwencja "włoskiego" budowania drużyny. inni za 46mln ojro mają Messich Aguero i innych, a ja wolałem mieć Valdesa, dopieszczoną obronę i pomoc, a przeciwko katom nawet najlepsi defensorzy nic nie zdziałają.. Powodzenia w turniejach miło zawsze zobaczyć, że polak wygrywa turniej :) Parę dni temu wygrałem kwalifikacje, ale trafiłem dalej na późniejszego zwyciężcę turnieju, który zlał mi skórę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goblin cwaniaku jak Ty żeś do półfinału doszedł :D:D ja miałem taką możliwość ale w karnych odpadłem... Napisz coś o swojej taktyce i ustawieniach mendżerskich. I napisz ile kasy Ci zżera za wejście do competition bo mi już 190k!!!!

Ja płacę 450 tys euro po miesiącu grania więc nie narzekaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tshabalala (posty usunięte) nie zasmiecaj tego tematu. Fife i Pes'a porownuj sobie w odpowiednim temacie. A fife wychwalaj w temacie o fifie. Tu jest temat o pes'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 450 tys euro po miesiącu grania więc nie narzekaj ;)

Oj gdybym ja zacza narzekać hehe

Ponawiam pytanie jak można w miare szybko się wzbogacić macie jakieś taktyki ?

Wydaje mi sie, że dobrym sposobem byłoby kupienie najgorszych graczy i poprostu granie bo wtedy będą małe marże za wszystko i spore zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollem? Jaja se robicie? Uważam, że PES jest słaby i od razu jestem trollem? Podaję konkretne argumenty, jednak prawda w oczy kole.

Odnośnie pytania Kopaczka to to zależy od tego, ile punktów straci gracz.

Chodzi o to ile razy i w jaki sposób powtarzasz to samo.

Nie pytam na czym polega relegacja.

Mi sie wydaje, ze o jedna dywizje mozna wskoczyc albo spasc. Bo i tak w kazdej dywizji pkt awansu i spadku sa takie same, albo zblizone:)

OK. Wydaje się to logiczne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram systemem 4-3-3 z CF i dwoma SS, lubie pilke kombinacyjna i granie z kontry:) Tak wyglada moj sklad:

-----------------Higuain----------------

Dominguez---------------Jeda

-----------------------Aromga------

----------Maniche------------------

-------------------De Miulen-------

Zhirkov Maeveaux

A. Hughes--------Carrozieri

---------------Mirante---------------

Jakbym mial kogos polecic to szczegolnie Aromga AMF, Overall 73, 2,6 mln. Szybki, mocny strzal lewa noga i bardzo bramkostrzelny jak na pomocnika:) Maniche i Higuaina nie musze przedstawiac:P Dominguez 2,5 mln. Super technik, dobre dosrodkowania. Mnostwo asyst z lewej strony daje, a wykancza je bardzo czesto Jeda:) Rowniez polecam Carrozieri. Overall 75, cena niska bo 2 mln! Bardzo wysoki, silny obronca. Bramkarz podobnie, wysoki OV 77 2,3 mln.Generalnie nie kupuje zawodnikow z forma nizsza niz 5 ( a i tych mam niewielu) bo nie ma nic bardziej irytujacego niz 2, 3 mecze z rzedu gdzie gosciu jest bez formy (patrz Ben Arfa)! JAk macie propozycje ciekawych zawodnikow to piszcie!:)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty człowieku chcesz od tego Konami?? A kiedy EA wydało aktualizacje zimowe do Fify? Tydzień temu? I co, to już nie jest za późno? Okno transferowe zamknęło się 31 Stycznia. Po tym dniu dopiero mogli zacząć pracować nad tym. A ile to zajmuje i ile czasu schodzi na wdrożenie patcha (deployment process) to już samo Konami wie najlepiej.. Każdy by chciał żeby patch był 1 lutego ale nie ma takiej możliwości. Jest dopiero teraz no i hooy z tym. Jeszcze ponad pół roku grania w tego PESa przed nami. Czepiasz się pierdół bo nie masz czego :down:

witam pytanko co do aktualizacji okienka zimowego .myslalem ze aktualizacja bedzie automatyczna ,czekam czekam i nic sie nie aktualizuje moze jeszcze nie ma patcha :/ jak to wyglada czy tzeba go sciagnac i samemu istalowac czy jak

dzieki za wszystkie odp pozdrawiam

Ja moją Jagiellonią już dwa razy otarłem się o finał 3 dywizji przegrywając w półfinale w karnych. Konsekwencja "włoskiego" budowania drużyny. inni za 46mln ojro mają Messich Aguero i innych, a ja wolałem mieć Valdesa, dopieszczoną obronę i pomoc, a przeciwko katom nawet najlepsi defensorzy nic nie zdziałają.. Powodzenia w turniejach miło zawsze zobaczyć, że polak wygrywa turniej :) Parę dni temu wygrałem kwalifikacje, ale trafiłem dalej na późniejszego zwyciężcę turnieju, który zlał mi skórę :D

zgadzam sie oby jak najwiecej polskich graczy ,bo ja juz mamdosyc ciaglego grania z wlochami czy hiszpanami masakra.a i musze ci pogratulowac ja mam wartosc druzyny 47 mln i wlasnie wyszedlem z d4 i raz bylem w 1/4 ale d5 .gram 4-4-2 masakra pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×