Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

witam pytanko co do aktualizacji okienka zimowego .myslalem ze aktualizacja bedzie automatyczna ,czekam czekam i nic sie nie aktualizuje moze jeszcze nie ma patcha :/ jak to wyglada czy tzeba go sciagnac i samemu istalowac czy jak

dzieki za wszystkie odp pozdrawiam

Jak już będzie dostępny nowy Data Pack to jak włączysz PES i zanim się pojawi główne menu, powinno wyskoczyć okienko z informacją że jest nowy Data Pack do ściągnięcia. Wtedy idziesz w Extra Content i na samej górze masz Data Pack i info czy jest aktualny. I ściągasz (via HTTP jest dużo szybciej niż P2P). A poza tym zawsze możesz sprawdzać w Extra Content czy jest nowy, ale zwykle informuje o tym ta wiadomość.

Albo po prostu zerkaj tu na forum, na pewno się info pojawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie dostępny nowy Data Pack to jak włączysz PES i zanim się pojawi główne menu, powinno wyskoczyć okienko z informacją że jest nowy Data Pack do ściągnięcia. Wtedy idziesz w Extra Content i na samej górze masz Data Pack i info czy jest aktualny. I ściągasz (via HTTP jest dużo szybciej niż P2P). A poza tym zawsze możesz sprawdzać w Extra Content czy jest nowy, ale zwykle informuje o tym ta wiadomość.

Albo po prostu zerkaj tu na forum, na pewno się info pojawi ;)

prawdopodobnie pojawi sie 10 albo 17 marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES 11 jest do kitu. Znalazłem wiele minusów m.in. ewidentne faule nie są odgwizdywane, dośrodkowywania piłki gracz nie ma pod kontrolą, rzuty karne nie wiadomo jak uderzyć żeby piłka trafiła do bramki (nie to co w FIFIE), zbyt mało klubów do tego nie licencjonowanych i wiele innych minusów . Osobiście gram w tą wersję PES'a ale szczerze mówiąc mam już tego dość. Jeśli kolejny PES tj. 2012 będzie taki sam to wtedy przenoszę się na FIFĘ.

Tą grę oceniam na 6.5/10.

Edytowane przez grzesiek746
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar nabyć nowego pesa na ps3. Jednak trochę się waham, jak wyglądają mecze przez sieć? Chodzi mi o ich jakość czy są lagi itp. Wcześniej grając w pes 2009 na pc trochę się zraziłem. Pamiętam, że występowała tam tak zwana "teleportacja zawodników":tongue:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra po sieci jest bardzo płynna. Nie ma problemów (chyba, ze masz słabe łącze. ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuty karne nie wiadomo jak uderzyć żeby piłka trafiła do bramki (nie to co w FIFIE)

Wiadomo wiadomo. To że ty nie wiesz to nie znaczy że się nie da <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche trzeba potrenowac (wyczuc o co kaman) i wtedy karne strzela sie bez problemu :thumbsup:

zawsze mozesz strzelac w srodek...

z tego co napisales grzesiek rozumie ze w fife masz 100% skutecznosci w karnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche trzeba potrenowac (wyczuc o co kaman) i wtedy karne strzela sie bez problemu :thumbsup:

zawsze mozesz strzelac w srodek...

z tego co napisales grzesiek rozumie ze w fife masz 100% skutecznosci w karnych?

dokladnie wszystko jest do wycwiczenia

Jak już będzie dostępny nowy Data Pack to jak włączysz PES i zanim się pojawi główne menu, powinno wyskoczyć okienko z informacją że jest nowy Data Pack do ściągnięcia. Wtedy idziesz w Extra Content i na samej górze masz Data Pack i info czy jest aktualny. I ściągasz (via HTTP jest dużo szybciej niż P2P). A poza tym zawsze możesz sprawdzać w Extra Content czy jest nowy, ale zwykle informuje o tym ta wiadomość.

Albo po prostu zerkaj tu na forum, na pewno się info pojawi ;)

dzieki bede trzymal reke na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ustawienia formacji i taktyki polecacie w MLO?

Zauważyłem że większość osób gra bardzo ofensywnie (tzn kilku zawodników w napadzie) 1 pomocnik i obrońcy, albo defensywnie.

Jakie ustawienia w taktyce sprawdzają się najlepiej? Ja mam np ustawione swap wings - 0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES 11 jest do kitu. Znalazłem wiele minusów m.in. ewidentne faule nie są odgwizdywane, dośrodkowywania piłki gracz nie ma pod kontrolą, rzuty karne nie wiadomo jak uderzyć żeby piłka trafiła do bramki (nie to co w FIFIE), zbyt mało klubów do tego nie licencjonowanych i wiele innych minusów . Osobiście gram w tą wersję PES'a ale szczerze mówiąc mam już tego dość. Jeśli kolejny PES tj. 2012 będzie taki sam to wtedy przenoszę się na FIFĘ.

Tą grę oceniam na 6.5/10.

Jeżeli masz roblem z karnymi to proponuję YOUTUBE i posprawdzać tutoriale, ja tak zrobiłem i zazwyczaj bramka wpada no chyba, że koleś obroni. Co do nieodgwizdywanych fauli może i jest to jakiś problem, ale pamiętaj, że wszyscy grają na tych samych zasadach i sam możesz to wykorzystywać. Lepiej graj w tą część PESA bo niewiadomo czy 2012 wyjdzie podobno ma być koniec świata... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ustawienia formacji i taktyki polecacie w MLO?

Zauważyłem że większość osób gra bardzo ofensywnie (tzn kilku zawodników w napadzie) 1 pomocnik i obrońcy, albo defensywnie.

Jakie ustawienia w taktyce sprawdzają się najlepiej? Ja mam np ustawione swap wings - 0...

Zależy od preferencji gracza. Jeśli lubisz grać ofensywnie, to inwestujesz w lepszy napad i vice versa. Chociaż właściwie, na samym początku najlepiej zainwestować w lepszych graczy linii pomocy i napadu, b.o pomimo tego, że dobra obrona uchroni Cię przed porażką, to nie da Ci zwycięstwa.

Pograj trochę, a sam wyczujesz co jest dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Jeżeli masz roblem z karnymi to proponuję YOUTUBE i posprawdzać tutoriale, ja tak zrobiłem i zazwyczaj bramka wpada no chyba, że koleś obroni. Co do nieodgwizdywanych fauli może i jest to jakiś problem, ale pamiętaj, że wszyscy grają na tych samych zasadach i sam możesz to wykorzystywać. Lepiej graj w tą część PESA bo niewiadomo czy 2012 wyjdzie podobno ma być koniec świata... :D

Przecież to zwykła prowokacja. Po kiego dajecie się w to wciągać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat, kogo kupić teraz do składu, może ktoś mi podpowie? ;) Drużyna mniej więcej wygląda tak :

-----------------Lewandowski 73---------------------

-------------------------------------------------------------

--Hersi 72-------------------Diouf 81-----------------

--------------------------------------------------------------

------------------------------------------Hitzspelger 77

----------N'Diaye 64-------------------------------------

--------------------------------------------------------------

--------------------------Engelaar 68-------------------

--------------------------------------------------------------

--Ruskin 67-------------------------------De Vrij 68-

------------------Tomkins 68-Animan 68-----------

-------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

------------------Szczęsny 75--------------------------

Nie wiem, kogo lepiej zakupić czy sprzedać Lewego i kogoś lepszego czy może jednak skrzydłowego zmienić lub defensywnego pomocnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydłowego, albo lepszego lewego obrońcę. ;)

Chyba sprzedam tego Hersiego, na razie Ruskin mi wystarczy - jest mały, ale szybki, taka podróbka Lahm'a. Przy kontrach się dobrze spisuję.

Właśnie zagrałem turniej w trybie Coach i nawet mi się to spodobało, chyba będzie łatwiej w tym turnieju mi awansować, niż w normalnym. Jedynie co mnie irytuje to ludzie, którzy wcisną tylko start match i idą już nie powiem gdzie... Potem się tylko czeka 2 minuty, aż mecz się włączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . do niedawna bylem wielkim fanem fify ale postanowilem ze mam dosc gry w ktorej jest masa bledow i postanowilem przerzucic sie na Pro Evo 2011. I teraz mam takie pytanie : Czy jest mozliwosc na ps3 aby wgrywac patche np z oryginalnymi strojami druzyn lub ich nazwami? i jesli tak to czy ma to jakis wplyw pozniej na gre w sieci czy nie ma zadnych problemow? z gory przepraszam jesli takie pytanie juz bylo i mam nadzieje ze ktos pomoze . ;)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat, kogo kupić teraz do składu, może ktoś mi podpowie? ;) Drużyna mniej więcej wygląda tak :

-----------------Lewandowski 73---------------------

-------------------------------------------------------------

--Hersi 72-------------------Diouf 81-----------------

--------------------------------------------------------------

------------------------------------------Hitzspelger 77

----------N'Diaye 64-------------------------------------

--------------------------------------------------------------

--------------------------Engelaar 68-------------------

--------------------------------------------------------------

--Ruskin 67-------------------------------De Vrij 68-

------------------Tomkins 68-Animan 68-----------

-------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

------------------Szczęsny 75--------------------------

Nie wiem, kogo lepiej zakupić czy sprzedać Lewego i kogoś lepszego czy może jednak skrzydłowego zmienić lub defensywnego pomocnika.

ja dzisiaj kupilem zhirkova na lewa , a w razie potrzeby lewy sb 3.600.000 a ma oveall 80 polecam dobry i niedrogi jest anglik murzyn richardson kupilem go jeszcze na samym poczatku(overall okolo 75 pomocnik cmf albosmf) i zaplacilem jakies 2.500.000 naprawde poleca

Witam . do niedawna bylem wielkim fanem fify ale postanowilem ze mam dosc gry w ktorej jest masa bledow i postanowilem przerzucic sie na Pro Evo 2011. I teraz mam takie pytanie : Czy jest mozliwosc na ps3 aby wgrywac patche np z oryginalnymi strojami druzyn lub ich nazwami? i jesli tak to czy ma to jakis wplyw pozniej na gre w sieci czy nie ma zadnych problemow? z gory  przepraszam jesli takie pytanie juz bylo i mam nadzieje  ze ktos pomoze .  ;)

na paczach sie nie znam ale gram w mlo inie ma najmniejszych problemow chyba ze masz slaby net ,ale tak wszystko smiga okej

Jak już będzie dostępny nowy Data Pack to jak włączysz PES i zanim się pojawi główne menu, powinno wyskoczyć okienko z informacją że jest nowy Data Pack do ściągnięcia. Wtedy idziesz w Extra Content i na samej górze masz Data Pack i info czy jest aktualny. I ściągasz (via HTTP jest dużo szybciej niż P2P). A poza tym zawsze możesz sprawdzać w Extra Content czy jest nowy, ale zwykle informuje o tym ta wiadomość.

Albo po prostu zerkaj tu na forum, na pewno się info pojawi ;)

witam to znowu ja i znowu z malym problemem moze ktos jeszcze to dzisiaj mial.....uzbieralem 544 pkt 2 dni temu no i spokojnie czekalem na awans do d3 .wlaczam dzisiaj MLO a tu nic jest napisane ze promocja miala byc dzisiaj a tu dupa  dalej jestem w d4     :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . do niedawna bylem wielkim fanem fify ale postanowilem ze mam dosc gry w ktorej jest masa bledow i postanowilem przerzucic sie na Pro Evo 2011. I teraz mam takie pytanie : Czy jest mozliwosc na ps3 aby wgrywac patche np z oryginalnymi strojami druzyn lub ich nazwami? i jesli tak to czy ma to jakis wplyw pozniej na gre w sieci czy nie ma zadnych problemow? z gory przepraszam jesli takie pytanie juz bylo i mam nadzieje ze ktos pomoze . ;)

Można ściągać i wgrywać gotowe patche (option file). Sa świetnie zrobione i nawet grając online stroje drużyny i nazwiska są z patcha a nie jak dawniej nielicencjonowane. Jedyny problem który się czasami zdarza to że mogą przestać działać trofea w PES (bo używasz czyjegoś option file), ale mi się okazało że jednak wpadają (po prostu długo mi nic nie wpadało :) ). No i schodzi trochę żeby to skopiować na PS3 (z 30-40 minut).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedam tego Hersiego, na razie Ruskin mi wystarczy - jest mały, ale szybki, taka podróbka Lahm'a. Przy kontrach się dobrze spisuję.

Właśnie zagrałem turniej w trybie Coach i nawet mi się to spodobało, chyba będzie łatwiej w tym turnieju mi awansować, niż w normalnym. Jedynie co mnie irytuje to ludzie, którzy wcisną tylko start match i idą już nie powiem gdzie... Potem się tylko czeka 2 minuty, aż mecz się włączy.

Jest to niezłe rozwiązanie. Powodzenia w budowaniu składu.

Wczoraj skończyłem ME2 i od jutra zabieram się ostro za MLO. W D3 za przegrany mecz dostaje się więcej kasy (dużo więcej) niż za wygrany w D5, więc w tydzień (grając po 3, albo nawet 4 turnieje dziennie) poprawię znacząco skład.

Tryb trenerski też jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ściągać i wgrywać gotowe patche (option file). Sa świetnie zrobione i nawet grając online stroje drużyny i nazwiska są z patcha a nie jak dawniej nielicencjonowane. Jedyny problem który się czasami zdarza to że mogą przestać działać trofea w PES (bo używasz czyjegoś option file), ale mi się okazało że jednak wpadają (po prostu długo mi nic nie wpadało :) ). No i schodzi trochę żeby to skopiować na PS3 (z 30-40 minut).

ok to ciesze sie bardzo jesli tak sprawa wyglada ;) czy istnieje jakas specjalna stronka z patchami do pesa do pobrania?? i rozumiem ze pozniej patcha wystarczy wrzucic na pendrive i skopiowac na ps3 tak?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką masz wersję gry i poszukaj w sieci takiego OFa, który Cię zadowoli. Potem już tylko zabawa z penem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest specjalna stronka. wystarczy skopiowac na pendrive i niestety xxx plikow bedziesz musial osobno kopiowac :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziekuje wszystkim za pomoc. Oficjalnie moj egzemplarz pesa przyjdzie do mnie gdzies w czwartek i wolalem sie dowiedziec wszystkiego od razu :) juz sie doczekac nie moge bo z tego co widzialem i gralem u kolegow gra jest bardzo dobra. Takze dzieki jeszcze raz i chyba bede czestym gosciem tego watku ;)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbyś ograniczać się do odwiedzania wątku. Jak będziesz chciał, to zagramy. Daj tylko znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna coś się ostatnio podjarałem tym PESem. Niestety nie lubię grać drużynami, które nie posiadają licencji, heh. ALe teraz przeczytałem o tych patchach i to może byc ciekawy pomysł. Twarze też są wgrywane? Co nowego dają?

A co do gry, dużo różni się od bety? Ta mi się podobała i sporo meczów zagrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmie się ktoś napisania porządnej instrukcji "Jak znaleźć, ściągnąć i skopiować OFa?". Wrzucimy do pierwszego postu. Jeśli nikt to ja to zrobię jutro wieczorem jak będę miał czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×