Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzyzaczek

Wiec mam pytanie dotyczace podlaczenia klawiatury i myszki

Podlaczylem ów sprzet i dziala bez zarzutów lecz gdy odpalam Call of Duty 3 na PS3 klawiatura i myszka nie dzialaja

Czy da sie w ta gre grac za pomoca tych urzadzen prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie - pewnie nie. Proponowałbym zwrócić się do producenta gry z odpowiednim pytaniem. Być może jak otrzyma odpowiednią ilość zgłoszeń - wyda odpowiedniego patcha ;)

Z zapowiadanych gier, obsługę klawiatury/myszy jak na razie ma mieć tylko UT3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzaczek

dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze producenci gry szybko zrobia jakiegos patcha bo gra na padzie w CoD 3 jest troche zalosne ale mam nadzieje ze przywykne do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to by się przydał jakiś porządny tutorial w postaci demka, gdzie można się nauczyć grać w fpp przy pomocy pada. Podejrzewam, że można nieźle mieszać, tylko trzeba wprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na padzie bardzo dobrze gra się w FPS'y tylko trzeba trochę poćwiczyć. Ja na przykład nie wyobrażam sobie gry w Halo bez pada....  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bez myszy+klawiry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzaczek
A ja bez myszy+klawiry :D

No wlasnie jeszcze w CoD3 bez klawy + myszki zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad ma swoje zalety - możesz się wygodnie położyć na kanapie  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzaczek
Pad ma swoje zalety - możesz się wygodnie położyć na kanapie  ;D

Ale i tak musisz sie wyginac :P walka w recz np.w CoD3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Powiem tak analogowy "drarzek" nie bedzie nigdy tak precyzyjny jak myszka ;] bo wystarczy trochę za mocno nacisnąć a  celownik znajdzie sie 30-40 cm od ratującego życie hedshota ;P może  przesadziłem z tym porównaniem ale moim zdaniem najbardziej precyzyjna jest tutaj myszka. nie wspomnę ze jednym ruchem mozna zrobić obrót o 180*

a pyzatym czy ktoś z was z padem probował strefowa na lewo i prawo od tego celownik np w górny lewy róg i do tego strzelać ? albo coś w tym stylu . ja probowałem :P nie udało mi sie wtedy znaleźć przycisku szczału :P

a z innego punktu widzenia na myszce gra sie bardziej dynamiczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z innego punktu widzenia na myszce gra sie bardziej dynamiczniej

Jeżeli shooter jest pisany z myślą o konsoli to taki argument odpada. Taka gra jest wtedy mniej dynamiczna itp. Celowanie zwykle jest wspomagane. Zresztą kiedyś też byłem zwolennikiem zestawu klawiatura/mysz. Ale przysiadłem z padem, poćwiczyłem i zaskoczyłem. W tej chwili nie mam z takimi grami problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę już siebie grającego na klawierce i myszce... W sumie nigdy mi to nie wychodziło. Jednak nic nie zastąpi pada w łapach  ;D

I można nawet trzymać go za głową, z klaw+mysz tego nie zrobisz  ;D  ;D  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

Chodzi Ci o to [ftp=ftp://http://dailytech.com/Xbox+360+QWERTY+Keypad+Controller+Pictured/article6615.htm]http://dailytech.com/Xbox+360+QWERTY+Keypa...article6615.htm[/ftp]?

Według mnie to bardzo dobre i dość ciekawe rozwiązanie, o ile ludzie z dłońmi niczym bochny chleba nie będą czuli się pokrzywdzeni :) Jak widać rozmiary urządzenia wymusiły pewien kompromis w rozmieszczeniu klawiszy (przycisków?)

Myślę też, że kwestią czasu jest kiedy zostaniemy uraczeni oficjalną (bądź rekomendowaną) klawiaturą od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łiiiiii tam, normalna klawiatura - to normalna klawiatura. Takie protezy w padach mnie nie ruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja! Dać mu piwa  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

Ja tam myślę, że dla "mniejszoręcznych" to będzie lepsze :) Instalowanie klawiatury na kolanach za każdym razem gdy chcemy coś napisać, następnie odkładanie i branie pada do rąk. Za dużo tego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenisz się Robo  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Chcialem zapytac czy mozed wiadomo cos o jakichs planach o ewentualnych latkach, nowym os, lub czymkolwiek co pozwoliloby grac w cod3/4 lub inna strzelanke na klawce i myszce bo ten pad to jakies nienaturanle ruchy sie nim wytwarza:P (przeszedlem demo Resistance ale co sie nameczylem... wiecej potu niz zabawy:( )??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaisz się, ja przechodzę resistance i powoli zaczynam doceniać zalety grania w FPS na padzie. Niedługo porzucę myśl o graniu na myszce i klawiaturze. Co do systemu to podejrzewam, że nic takiego nie wyjdzie, prędzej oczekuj patch'a do gry, ale wątpię żeby coś takiego wyszło. Rozwaliłoby to totalnie grę online-ową, gdzie wszyscy są sobie równi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider - ja też się już przyzwyczaiłem do pada. Przestałem tęsknić za myszką i klawiaturą. Po kilku godzinach gry sterowanie padem wydaje się całkiem naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, mówiłem Wam.

Można zestrzelić gościa, który jest wielkości jednego pixela. Ze snajperki. Będąc oczywiście w biegu. Właśnie coś takiego zrobiłem w CoD3. Ale fajna ta gra, kupujcie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do snajperki to opanowac ja na padzie to pewnie wielka sztuka. Przynajmniej ludzie nie rzucaja sie tutaj na snajperki tak jak to ma miejsce przy graniu na myszce. W Day of Defeat notorycznie byla snajperka blokowana na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snajperką w RFOM łatwo się posługiwać w kampanii (L1 i bullet time  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem fajnie z bratem :D.

On bral bullet time w snajperce uzywal a ja moglem spokojnie wycelowac z bazooki w grubasa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×