Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EpilepticGamer

Logitech Media Keyboard Elite, + Logitech G7, zestawik miodzio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narazie zakupilem Splitfish FragFX PS3 Controller i jestem zadowolony:)

07112007009rw8.th.jpg 17112007ak7.th.jpg

07112007010vi1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunker powiedz mi czy klawisz x na myszce Ci dzila be zproblemowo w karzdej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech EX90 klawiaturka + mysz Bezprzewodowe na Allegro kosztowały w zestawie 49zł + wysyłka. Działa miodzio Zasięg około 5m, ale i tak klikam z 3-4m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Was bardzo wie ktoś czy Logitech G11 będzie chodził na PS3? bo odkąd zagrałem 15 minut na tej klawiaturce zakochałem się i zamierzam kupić i mieć i do kompa i do PS3 (będę się męczył z przepinaniem najwyżej) :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Sorry Was bardzo wie ktoś czy Logitech G11 będzie chodził na PS3? bo odkąd zagrałem 15 minut na tej klawiaturce zakochałem się i zamierzam kupić i mieć i do kompa i do PS3 (będę się męczył z przepinaniem najwyżej) :-) pozdrawiam

Tak będzie działać, ale osobiście polecam ci G15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakie gry obsługują tą klawiaturę G11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
ale jakie gry obsługują tą klawiaturę G11

Tzn o co ci chodzi ? na PS3 żadna gra nie obsługuje klawiatury, narazie wykorzystujemy tylko główne klawisze + F1 + ESC i strzałki... to tyle... więc narazie w ogóle się nie opłaca jakiejś mega fajnej klawy kupować.... wystarczy taka za 19.99 pod usb, bo jedyne co możesz robić to pisać =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A TAB działa do przeskakiwania na pola do wpisywania? Czy trzeba uzywac pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dunker powiedz mi czy klawisz x na myszce Ci dzila be zproblemowo w karzdej grze ?

ogolnie to przyciski trzeba naciskac troche mocniej niz w sixasie ,ale nie mam problemow wiekszych juz sie przezwyczailem bardzo dobrze mi sie gra obecnie szarpe w call of duty 4 , frag zakupiony w uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam do ps3 klawiature pod usb easymedia kupiłem ją za 39 zł i jest bez klawiatóry numerycznej, po podłączeniu działa bez problemu a jedyny minus do krótki kabel ale do komunikacji wystarcza w zupełności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam na bez przewodowa bo mam dosc duzy telewizor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam osprzęt firmy "e5"

Posiadam myszkę i klawierkę tej firmy i działają niezawodnie i z PS3 i z Linuxem

ps: nie daję głowy za wszystkie K&M ale.... zawsze jest większa szansa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś taką klawiaturę

http://www.logitech.pl/local/produkt/22136

Ja jutro odbieram ten zestawik i interesuje mnie czy bedzie chodził na PS3 bo kupuje go co prawda z myślą głównie o PCcie Jest on na bluetootha Ciekawi mnie czy jak bedzie podlaczony do PC to czy PS3 w tym czasie tez go bedzie widział jak myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam logitecha G15 już ponad rok myszkę MXRevolution (do OS) i G9 (gry) logitech rulezz! G15 ten lcd to małe nie porozumienie, bo puścili taką opcje i nic z nią nie robą:/ obsługuje raptem 1 albo 2 gry i pare funkcji os. Ale bardziej doświadczeni mogą pisać skrypty i dodawać funkcje. w ps3 wyświetlacz pokazuje tylko logo logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich posiadaczy konsol PS3.Mam mały problem nie wiem jak klawiaturę kupić by działała mi np: pod czat lub pod www.Może być na USB (mam i tak 4) lub na Bluetoot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich posiadaczy konsol PS3.Mam mały problem nie wiem jak klawiaturę kupić by działała mi np: pod czat lub pod www.Może być na USB (mam i tak 4) lub na Bluetoot

Musi być wejście USB oczywiście, żeby podłączyć. Podłączasz i bez żadnej konfiguracji działa od razu jak należy. Każda klawa działa tak samo, chyba że ma skróty klawiszowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście klawiatura na bluetooth zwiększy wygodę, chociaż jeżeli TV z PS3 masz blisko to nie ma sensu wydawać więcej kasy. Przydają sie też wejścia USB przy klawiaturze,np. na ładowanie pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeśli doobrze zrozumiałem działa pod XMB A z myszką to samo działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, myszka tez działa w menu. Mozna nią robić wszystko jak padem. dodatkowo działa poruszając sie po Internet Browser. Natomiast klawiaturą czasem robię wpisy w grach. A jaką kupic ? Ja kupiłem najtańszą radiową Logitecha i działa slicznie. Zasięg około 4m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, myszka tez działa w menu. Mozna nią robić wszystko jak padem. dodatkowo działa poruszając sie po Internet Browser. Natomiast klawiaturą czasem robię wpisy w grach. A jaką kupic ? Ja kupiłem najtańszą radiową Logitecha i działa slicznie. Zasięg około 4m.

Ale chyba w grach typu FPP tego nie wykorzystam???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba w grach typu FPP tego nie wykorzystam???

Narazie tylko w U3 ma to dzialac, ale z czasem pewnie bedziesz mogl wykorzystywac klawe i myszke do wiekszosci gier - nie zebym byl tego zwolennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Ja serdecznie polecam klawiature Logitech Media Board Elite, jest na usb, jest bardzo solidna, wytrzymała, świetnie wygląda (stylowo) nie jest stosunkowo droga - używam jej dosyć długo i szczerze mówiąc nie widzi mi się przełączać na bezprzewodowy badziew, jedyna alternatywa dla mnie to Dinvo, ale powiedział sobie, że poczekam aż ta się zużyje bo jest naprawdę świetna i solidna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bezprzewodowa to badziew ? Uzywam juz 3 miesiące i jest świetna. Walnę się na kanapie, klawierkę daję na kolana i nie musze kabla ciągnąć przez cały pokój, a mam do tv ponad 3m. Era przewodów juz minęła Internet, klawiatura, myszha, headset, gitara ... bezprzewodowe to jest to !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×