Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

H@des, słyszałem, że rekomendowana cena w EU to 250 zł. Bardzo się na tą klawiaturę napaliłem, ale nie za taką cenę. Na szczęście jest Amazon.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des, słyszałem, że rekomendowana cena w EU to 250 zł. Bardzo się na tą klawiaturę napaliłem, ale nie za taką cenę. Na szczęście jest Amazon.co.uk

No to ja Ci powiem że i ja sie napaliłem na tą klawę Ale tak czy siak, kupię ją, nawet za te 250zł, ale wątpię, czy taka cena bedzie za cos tak małego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zakupiłem klawiaturę A4TECH-a a konkretnie model kl-23mu. Nie zależy mi na super funkcjonalności klawiatury więc miałem zamiar kupić coś taniego. I tu pojawia się problem bo chociaż klawiatura jest pod USB, GameOS jej nie widzi gdy chce napisać wiadomość albo zrobić cokolwiek innego. Podobnie instalując Yellow Dog Linuxa nie mogę nic zrobić na klawiaturze. Co może być przyczyną? Przeczytałem, że nie potrzeba do PS3 jakiś specjalnych klawiatur tylko zwykłe byle z interfejsem USB.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - ja też kupiłem jakąś szajsiasta i działa mi bez zarzutu... Spróbuj podłączyć klawę jak PS3 jest wyłączone i wtedy włącz... A jak nie będzie działać to spróbuj z jakąś inną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat trafiłeś na jedną z tych niewielu które z PS3 nie działają. Trzeba mieć pecha.

Ja kupiłem jakiś płaski szajs (ale fajnie wyglądający ) od E5 za 29zł i nie było problemów.

Jedyna rada - zmiana klawierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na taka tanizne? Ma szanse to dzialac z PS3?

http://allegro.pl/item440082592_klawiatura...o_port_usb.html

Nie ma szans, ponieważ jest pod wtyczkę PS2 a nie USB. Mam tą samą klawiaturę i odkryłem że przewód USB służy w niej jako przedłużenie tego portu tak, że możesz pod klawiaturę podłączyć np. pendriva do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac linka do klawiatury ktora napewno zadziala pod ps3. Tania i prosta zalezy mi tylko by moc pisac wiadomosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Klawa mi sie podoba. Tylko ze wogole nie moge jej nigdzie dostac w necie. Znalazlem jeden sklep cena 34zł a jak dodalem do koszyka wyskoczyla mi kosmiczna cena 64 dolary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz w centrach handlowych, tesco, kerfur albo cos takiego, w cholere tego tam zalega za mala kase, ja swoja wlasnie w takim sklepie kupilem za 29 zlotkow. W necie rzeczywiscie ciezko ja znalesc za niska cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro też dostaniesz pełno slimów na usb w lepszej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tinny board od manty i nie dosc ze mala zgrabna i fajna to jeszcze design laptopowy, do ktorego jestem przyzwyczajony. No i dosc dlugi kabelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, im prostsza klawiatura usb tym większe prawdopodobieństwo że będzie obsługiwana przez czarnulę. Kupiłem niedawno pierwszą lepszą płaską klawiaturę usb za 40 pln, i działa bez zarzutu. Ta sama zasada dotyczy myszy; podejrzewam że wodotryski w stylu gryzonia logitecha z 6 przyciskami i 2 rolkami nie będą obsługiwane.

To co mnie obecnie interesuje, to dedykowana klawiatura bezprzewodowa dla playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, a mianowicie czy da sie podlaczyc klawaiture i myszke pod gre ?? udalo mi sie podlaczyc zeby dzialala w menu ps3 ale niemoge dojsc do tego czy sie da np w resista grac na myszce i klawiszach. z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEDYNA gra w ktora da sie grac mysz+klawiatura to Unreal TOurnament 3. INNIE NIE DAJA TAKIEJ MOZLIWOSCI. Jezeli chcesz mimo wszystko grac na kim to zainteresuj sie urzadzeniem frag FX. Stosowne topiki w dziale Peryferia tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że sa pytania które zawsze wracają... Jak Lassie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to działa to nie wiem, ale wiem że za tą cenę to sobie kupisz zestaw mysz+klawiatura bezprzewodowe do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Za ta cenę kupisz zestaw Logitecha i jeszcze ci powinno na grę starczyc. Nie wiem skąd typ wziął ta cenę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×