Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychol

A ja mam takie pytanie mam klawe i mysz bezprzewodowa i mam czasem problemy z nini :( co prawda myszke używam dk ale kursor nie reaguje tak szybko jak  kompie i nie chodzitu o szybkosc przesuwu a raczejo czas miedzi przesunieciemyzki a ruccm kursora a z klawa mam taki ze czasem jak pisze to jakas literka sie nie napisze alboonapisze 2x :/ macie podobne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... nie zauważyłem podobnych problemów... ale moja mysz i klawira są dobrej firmy, do tego na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

jakiej klawki i myszki uzywace?? tez planuje zakup tylko niewiem co wybrac:( chcialbym kupic zestaw z mozliwoscia przelaczania kanalow (komputer i ps3 maja byc obslugiwane za pomoca jedengo zestawu) i rzecz najwazniejsza ile h lub dni mozna korzystac z myszki/klawiatury?? zaznaczam tez ze moj pulap budzetu jest dosc zawezony i wynosi ok 150  do max 200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tilas na mam klawiaturę w pc z mozliwością przelączania kanałów  ;D Jak podlaczyc zeby kozystac z jednego zestawu nie przepinając ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

no niewiem... hmm kupic drugi odbiornik i przestawic np na 2 kanal ???

jaki masz zestaw i jak dlugo hasa bez ladowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam A4tech działa super nadajnik jest od razu ładowarką W myszce wymianiam tak raz na 2 tygodnie a w klawiaturze raz na 1-2 miesięcy ale to zalezy ile i co robisz na kompie ja mało pisze Więc w ruch idzie w wiekszości mysz a pracuje gdzies kolo 4-5 godzin dziennie na kompie. Za ten zestaw rok temu dalem cos 150zł Z tego co mi gosc mowil to nie oplaca sie tych tanich kupowac ciagle z nimi jakies problemy. A mam wlasnie na 2 kanaly Dziala super do tego kolorystycznie podobne do sony. Testowalem na odleglosc to tyle ile pokój (4 metry a podejrzewam ze duzo wiecej) pod warunkiem ze nic nie stoi na przeszkodzie nadajnika, jak czyms jest przysłonięty to mniej. Tylko polecam dobrej klasy baterie akumulatorki (o mozliwie duzej pojemności) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Co myslicie o tym aby napisac jakas petycje do Sony aby wprowadzilo patcha lub cos co umozliwiloby granie na klawiaturze i myszce?? Nie w sposob bezkompormisowy tzn albo mysz+klaw albo pad ale "cos" jakis patch/program ktory umowliwilby chodzby symulacje pada za pomoca odpowiedniego zaprogramowania myszy i kawiatury - przynajmniej tyle jesli juz nie calkiem jak na PieCu.

Dla mnie juz jest prawie bez roznicy na czym gram, ale np. jesli chodzi o znajomych to zal mi na nich patrzec jak sie mecza z padem (po 20minutach maja ochote nim rzucac po scianach:) ) bo sa przyzwyczajeni grac na piecyku:)

Aha i dobrzby bylo gdyby ktos bardzo dobry w pismie po anglikansku napisal taka petycje bo ja niestety to noga... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz, że taka petycja pomoże? :D Zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies kiedys czytalem na ten temat i podobno jesli developer napisal gre pod pada to w cholere trodno przepisac sterowanie na myszke. Jak dla mnie to fatalnie... tez lubie grac na myszy - pad jest do bani (zbyt wolno reaguje... no i malo precyzyjnie przez to)

pozdro

P.S.

ja tam czekam na UT - ma obslugiwac myche i klawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać na padzie wam trudno? Ten PC to tylko ludzi rozleniwia  :-

Takie pytanko- możeci kilka dobrych mych plus klawierek pod USB polecić? Chodzi typowo o takie kyóre będą działać z Linuxem (czytałem że część nie działa :-). Nie mam takich bajerków i muszę zakupić. A kupić coś co mi działać nie będzie jest kiepsko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech UltraFlat na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logitech UltraFlat na przykład.

Liczyłem na kilka... ale dobre i to  ;D

Skoro polecasz- poszukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

gdzieś czytałem ze jakaś strzelana nie wiem dokładnie ma mieć możliwość podłączenia klawiatury i myszki jak w pc . wydaje mi sie ze to chodziło o UT 2007 ale to mogły być ploty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

z mojego doswiadczenia bardzo dobrze dizala klawiatura HP pod USB ( srebrna)  i muszka radiowa z baza firmy Logitech (cordless mouse)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Czy klawiatura i mysza bede fungowaly w grach z ps2 na ps3?? Pytam poniewaz podobno na ps2 normalnie mozna bylo grac na klawce i myszce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy klawiatura i mysza bede fungowaly w grach z ps2 na ps3?? Pytam poniewaz podobno na ps2 normalnie mozna bylo grac na klawce i myszce...

Kto ci takich bredni nagadał? Chyba że "normalnie" znaczy dla Ciebie parę gier- wtedy tak  :)

Zapamiętaj: KONSOLA = PAD! Tak było, jest i jak Thor pozwoli będzie  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne połączenie Wii-lota i myszki? Nie dla mnie... mimo iz pomysł jest intrygujacy  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

heh to ja juz wole pada:P a w niektorych przyupadkach mam nadzieje ze bedzie m+k (tak w 50% gier:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh to ja juz wole pada:P a w niektorych przyupadkach mam nadzieje ze bedzie m+k (tak w 50% gier:P)

Jak na tą chwilkę to tylko nowy nowy UT ma takie coś w zapowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne połączenie Wii-lota i myszki? Nie dla mnie... mimo iz pomysł jest intrygujacy  ;D

Ciekawe jak to działa. Piszą że można tym grać np w RFOM. Myszka emuluje pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to działa. Piszą że można tym grać np w RFOM. Myszka emuluje pada?

Wszystko jest możliwe...

Ale stawiam że myszka jest od machanie gun'em a ta część manetkowata za sterowanie ludkiem (taki odpowiednik klawierki). Ale czy to jest wygodne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifelheim

wystarczy podłączyć zwykłą klawiature i mysz pod przez port usb czy musi to być specjalny sprzęt pod ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc, wszystkie zgodne ze specyfikacja HID powinny chodzic (czyli takie, ktore pod Windowsem/Linuxem nie potrzebuja dodatkowych sterownikow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifelheim

Podłączyłem myszke przez usb , w systemie chodzi , tak jak pad , a w resistance jej sie nie da użyć , to chyba kwestja nie przystosowania gry . Grunt ,żeby z tym zdążyć do UT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×