Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem Ci odpowiedzieć, wątpię też abyś natrafił tu na kogoś kto kupił swoją grę w Czechach czy Belgii. Najprościej kupić wersję z dystrybucji polskiej, jeśli jednak wizja zaoszczędzenia 10zł jest tak ogromna to ryzykuj i kupuj w ciemno z innego kraju :thumbsup:

... na allegro widziałem wystawione gry z Czech i Belgii, które też podobno mają język polski ...

Podobno to Kopernik była kobietą ;) napisz do konkretnego wystawiającego aukcję i spytaj! Kto ma lepiej wiedzieć o tym co sprzedaje niż sam sprzedający? (pytanie retoryczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający na danej aukcji zaznacza, że gra mimo,iż z Czech czy Belgii jest po polsku więc pytać go nie muszę, zastanawiało mnie jednak czemu np. z Anglii nie ma języka polskiego i czy sprzedający nie wiedział jak zmienić język, czy po prostu nie ma takiej możliwości. No nic dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czemu jak jakas osoba chce dolaczyc do mojej gry to nie mozesz tego zrobic ? Widze tylko jego szmacianke z znakiem zapytania przekreslona na czerwone i tak z kazda osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrcze znowu mi sie usunelo , miałem zapis ale z przed 4ech dni a 2 dni robilem wypasiony lvl i teraz go już nie ma :S

nie mam już sił więc zrobiłem crapa prosze o hearty i wbicia pliska ;<

zostawcie komenty żebym wiedział komu sie odwdzięczyć i napiszcie w nim ps3site ;P

psnid: aleksDKL

lvlname: H4H leave comment

Edytowane przez aleksDKL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

Czy wy też macie problem z lagami ?

Jak gram z więcej niż jednym graczem po sieci zaczyna mi ciągle wyskakiwać pulpit z wczytywaniem.

i tak co chwila. Powoduje to niemożliwość grania.

Mam mocny internet w upc i z jedynką nigdy nie miałem takich problemów.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie często miewałem takie problemy. Z tą różnicą że w jedynce więcej, w dwójce mam za to problemy z dołączeniem do innych graczy. Same lagi z raz czy dwa wystąpiły, wspomniane przez Ciebie doczytywanie również. :confused: Chwała tym co nie zaznali kłopotów z online w LBP, te jednak są opisywane na chyba wszystkich światowych forach Ps3. Nawet w poradnikach odnośnie trofeów (np dive-in, losowy wybór etapów) widywałem wzmianki o tym że pucharek jest upierdliwy za sprawą problemów z połączeniami :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było i samo zdobywanie nie poszło mi tak łatwo. Problemy z doczytywaniem i połączeniami z innymi były od samego początku. Kupiłem grę zaraz po premierze i już tak miałem, dla tego zacząłem szukać info na ten temat. Jedyne co gdzieś przeczytałem to że serwery MM nie dawały rady a sama firma obiecała zająć się sprawą jak najszybciej. Po jakimś czasie były nieznaczne różnice ale problem nie zniknął jak widać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Dzięki za info. Już myślałem że u mnie tylko taka kicha.

Pozostaje liczyć że Twórcy gry coś z tym zrobią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

Mam pytanko otóż po aktualizacji 1.02 po przejściu levelu w opowieści gra zatrzymuje się na wczytywaniu też tak macie ??? muszę zresetować grę i dopiero dalej mogę grać - dodam , że ten problem miałem wczoraj

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno... zrobilem strasznie glupia rzecz -.- Poprzechodzilem sobie dosyc sporo na poziomie opowiesci, mialem juz prawie wszedzie ace oraz ponad 90% wszystkich baniek. Cos mnie naszlo i dzis importowalem jakis stary profil, wszystko co osiagnalem do tej pory zniknelo i nie moge juz tego cofnac bo nie zapisalem recznie swojego aktualnego postepu w grze. Wszystko stracone? -.- Ja pierdziele a bylem juz tak blisko platyny -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno... zrobilem strasznie glupia rzecz -.- Poprzechodzilem sobie dosyc sporo na poziomie opowiesci, mialem juz prawie wszedzie ace oraz ponad 90% wszystkich baniek. Cos mnie naszlo i dzis importowalem jakis stary profil, wszystko co osiagnalem do tej pory zniknelo i nie moge juz tego cofnac bo nie zapisalem recznie swojego aktualnego postepu w grze. Wszystko stracone? -.- Ja pierdziele a bylem juz tak blisko platyny -.-

No to mi przykro kolego miałem to samo w LBP1 i dupa wszystko odnowa pozdr i wytrwałości życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz profilu to niestety wszystko stracone. LBP2 to jedna z niewielu gier która nie tworzy sama pliku w save'ach. Jeśli wcześniej zrobiłbyś sobie backup to mógłbyś to teraz przywrócić. Jeśli tego nie miałeś to niestety zaczynasz od początku :confused:

Na szczęście to świetna gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to swietnie bo brakowaly mi 2 ace i pare babelkow, nie wspominajac juz o rozegranych poziomach/godzinach na multi -.- Boze jak w takiej grze moze nie byc autosave, nie ogarniam jak tworcy mogli pominac ta kwestie -.-

W takim razie... jest ktos chetny do pozbierania babelkow dla 1/2/3/4 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupuję LBP2 więc jakby chciał ktoś pograć to dodawać mnie do friendsów. Zaznaczam, że nie jestem całkowitym żółtodziobem bo mam już za sobą LBP1 biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość postów w całym temacie i porównując to z ilością stron w temacie z LBP 1 (178 stron) można wywnioskować, że dwójka może być finansową klapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do zbierania bąbli??? jak coś to pisać psn: bero1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłby ktoś chętny w sobotę i niedzielę (26-27 marzec) pozbierać ze mną bąbelki?? Potrzebuję 3-ech osób do zadań x4 i fajnie by było jakby jakaś osoba pomogła mi w misjach x2. Dopiero wczoraj zacząłem grac w LBP2 ale myślę, że do piątku zostaną mi do zdobycia tylko bąble typu x2,x3,x4.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w LBP2 mogę zagrać codziennie po 16.30. Zależy mi na zbieraniu bąbelków na więcej ludzi i maxowanie kolejnych etapów ;) . Oczywiście pomogę też innym ;].

PSN ID: Kiziorxd

HeadSet jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo...... potwór , a raczej potworzyca zdobyła już jedno trofeum i walczy dalej :) :P :D ...

Widzę że wpadł kolejny pucharek 1440 Minutes of Create, pozostały więc same "najgorsze" Masz jakieś problemy z którymś z tych co Ci brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę jak burza :D Teraz sprawdziłam i już 50 osób zagrało w mój level, więc kolejne trofeum dzisiaj wpadnie jak wrócę z pracy :)

Zostają jeszcze 2 trofea.......As trybu opowieści - na 30leveli bez utraty życia mam już 29, więc kwestia godziny, no może dwóch :D

I najgorsze: 10 leveli bez utraty życia......- skorzystam Tomo z Twojego poradnika.

Tomo......gratuluję platynki w Assasina :) Jak RDR?? Rozumię że pracujesz nad kolejną platynką :D

Ja w przerwach od LBP2 też gram w RDR, bo gra jest niesamowita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niesamowita ale platyna wymaga duuużo cierpliwości ;)

Skorzystaj z poradnika Tomo, jak tak zrobiłem i nie miałem, żadnego problemu z tym trofkiem. :teehee:

A i pamiętaj o robieniu zapisów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Tomo......gratuluję platynki w Assasina :) Jak RDR?? Rozumię że pracujesz nad kolejną platynką :D

Ja w przerwach od LBP2 też gram w RDR, bo gra jest niesamowita :)

Dzięki, 100% w AC2 to w porównaniu z LBP2 to kaszka z mleczkiem :) Na razie nie zaczynam nic nowego, dla czystego funu pogrywam w BFBC2 i w LBP2. RDR doczeka się swojej kolejności ale chyba nie w najbliższym czasie bo kupiłem AC Brotherhood :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z pracy....godzinka czasu i 98% już mam :D Radość moja jest bezcenna :)

W weekend będę próbowała zdobyć ostatnie trofeum czyli 10 leveli bez utraty życia.

Z małą pomocą Twojego poradnika Tomo mam nadzieję że dam radę.

Ależ jestem podekscytowana......to będzie moja pierwsza ( nie ostatnia ;p ) platyna :D

Ps: AC Brotherhood też kupiłam bo gra jest świetna, ale zeszła na dalszy plan bo zajęłam się LBP2.

Może kiedyś zagramy w trybie multiplayer:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×