Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z wymaksowaniem jednego z pierwszych lvli, tam gdzie Larry pokazuje nam co robić itp, jest moment kiedy sie spada do dziury i trzeba sie zabic zeby pojawic sie na górze. Przeczytałem, ze trzeba nakleić stickera na początku lvlu (okulary), z tym że ja takiego stickera nie mam. Ktoś wie gdzie tą naklejkę zdobyć :P?

Sama fabuła jest spoko, jednak nie porwała mnie tak jak pierwsza część. Jakoś ten klimat meksyku, syberii bardziej mi pasował. No ale za to multi i samą grę oceniam na wieeelką dychę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okularki dostaniesz w jednym z późniejszych etapów 1 epizody. Graj kolejne plansze i po prostu wrócisz do tego później. Ewentualnie możemy zrobić ten etap on-line. Jak chcesz pomocy to wyślij invite. Mam te okularki i trzaśniemy go w pół minuty :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Tomo że poziom wysoko nie podskoczy. Jest niższy niż w jedynce, choć moim zdaniem fabuła fajniejsza.

Osobiście wymaksowałem tylko jeden lvl a to dla tego że calutką fabułę zagrałem z kolegami we 4. Wspólna posiadówka, piwko i świetna zabawa. Było wesoło ale w takim zamieszaniu ciężko było o zdobycie wszystkiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w dużym zamieszaniu ciężko o wyzbieranie wszystkich baniek, ja jak trafię do gry z trójką, czwórką graczy to skupiam się wyłącznie na zdobyciu miejscówek x2 , x3 , x4. Zbieranie pozostałych prize bubbles robię w pojedynkę bo faktycznie przy takim chaosie ciężko czasem nawet ogarnąć który z tej czwórki to mój szmaciak :whistling:

No i pomijam fakt że większość obcokrajowców na jakich wpadam to jakieś jednokomórkowce :confused: czasem zachowują się tak debilnie że wolę ich wykopać z gry niż się męczyć. Wiek ma tu niewiele do znaczenia. Grałem w niedzielę z chłopaczkiem z Polski co miał 10 lat i więcej skilla niż pół tuzina Amerykanów :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się w pełni zgadzam. Ale tak to już jest z graczami online, że nie wiadomo na kogo się trafi. Generalnie 99% spotkanych osób była wyjątkowo miłą i towarzyska ale i spotkałem takich, którzy podłączali się po to by się powyzywać -.-"

Gra w 4 jest naprawdę super. Sprawia wiele przyjemności a przy tym wiele śmiechu ale tak jak mówisz w 4 nie da rady zdobyć wszystkiego a przynajmniej jest to baaardzo trudne. Zwłaszcza jak kładziesz nacisk na zabawę a nie maksowanie.

Też będę musiał powoli pomęczyć się z każdym poziomem. Najtrudniej idą mi te bańki do których trzeba rozbujać się na kotwiczce, bo to jakoś mi się nie udaje zbytnio :/

Jak będziesz miał plansze x2 i będziesz potrzbował pomocy albo miał chęć na zagranie pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwiczkę opanowałem, te levele z bujaniem już mam wyzbierane, również jak coś mogę pomóc. Trzeba jednak poćwiczyć i poznać dobrze mechanikę działania tej linki. Samo rozbujanie nic nie da trzeba się odpinać i z większej odległości łapać wykorzystując to że linka sprężynuje na większym naciągu.

Kurde trudno to wytłumaczyć ale on-line mogę udzielić bezpłatnych lekcji ;) Co do grania co-op, chętnie, dzisiaj wyślę invite :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z leveli godny polecenia, coś dla fanów WRC. ;)

Little Big Planet 2 Level - [Race] - Sebastien Loeb - WRC Callenge

Ten sam koleś stworzył F1 Monza dla 4 graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE, rzeczywiście dobre i dziś sobie w to zagram ;) Właśnie taki lvl bym chciał spróbować machnąć ale za cholerę jeszcze nie wiem jak -.-"

Tomo ja próbowałem się bujać na niej jak w wormsach ale to raczej nie spisywało się za dobrze -__-

Jak wyślesz invate to się zgadamy ;) No i mam też move także w prehistoryka też można by pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mały ruch w tym temacie :confused:

Wczoraj wymasterowałem pierwsze dwa światy (Ace + 100% prize bubbles na wszystkich levelach) :thumbsup: Przede mną chyba jeszcze 4 epizody i pytanie; czy poziom trudności bardzo winduje w górę? Obawiam się niespodzianek w stylu THE BUNKER itp.

@slababateria: Podejrzewam że bez trudu ustrzelisz ten kawałek w wersji instrumentalnej :thumbsup: Mnie też prześladuje z tą różnicą że ja go znam i lubię właściwie od kilku lat. Co mnie osobiście również dziwi bo to też nie mój klimat, wszystko zapewne przez te skrzypaczki ;)

powiem tak - stereotyp - najtrudniejszy moim zdaniem jest koniec gry - ostatnie 5 plansz od poczatku - a przy ostatniej to sie troche powkurzalem, ale dalo rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi w trofku "Własna odznaka" ?

Jak stworzyć własną odznakę itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy użyciu PsEye lub przy użyciu jakiejś odznaki z community, mnie to wpadło samo, miałem opublikowany z pierwszej części level Uncharted 2 z obrazkiem zebranym gdzieś u kogoś na etapie. Jak wszedłem w moją planetę to trophy samo mi wpadło ... farciarz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już załapałem i trofek jest :) Dzięki chłopaki :P

Mi wpadło za długość publikacji ale to co miałem było w sumie tylko po trofeum i aż głupio -.-"

Tomo jak tam Twoje zaproszenie? Ja właśnie siedzę w kreatorze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby wymaksować poziom muszę zebrać wszystkie bańki i nie zginąć ANI razu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby wymaksować poziom muszę zebrać wszystkie bańki i nie zginąć ANI razu ??

Wszystkie bański ale te z naklejkami czy materiałami, czyli te duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkie bański ale te z naklejkami czy materiałami, czyli te duże.

Ale jeśli mam już zebrane 100% przedmiotów i zostały mi tylko te za wymaks. level , to rozumiem że raz jeszcze zebrać te same ''puste-duże'' bańki ?? I nie stracić życia ??

Edytowane przez s6138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Was też wkurza level Gdzie jest Avalon Centyfuga?

PS po chyba 100 próbach wreszcie go wymaksowałem.

Edytowane przez Shepard22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mam już zebrane 100% przedmiotów i zostały mi tylko te za wymaks. level , to rozumiem że raz jeszcze zebrać te same ''puste-duże'' bańki ?? I nie stracić życia ??

Jeśli masz już 100% to nie musisz nic zbierać, teraz musisz przejść level nie tracąc życia i na tym koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten As nad Asy to będzie masakra, wczoraj masterowałem trzeci świat i jeden z leveli stawiał mocny opór. Najgorsze jest że zawszę ginę w jakiś durny sposób, trudne sekwencje idę jak maszyna ale potem wpierdziele się w jakąś dziurę albo wlezę na jakiś kolec ;) Na szczęście to chwilowe słabości.

@Tenshuchiyu

@Pan Pawcio

Dzięki za wczorajszą grę, nieźle kaleczyliśmy momentami ale w sumie coś tam się udało zrobić. Dzisiaj startuje z czwartą planetą, jak ktoś zainteresowany jest zbieractwem to zapraszam do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie baniek, okazuje się do zrobienia ale przejście bez straty życia to będzie coś;) Oczywiście nie jest to nie wykonalne, ale chyba trochę się z tym pobawię.

No wczoraj z Tomo i Pan Pawcio, było całkiem zabawnie. Zauważyłem że mały problem jest z przepływem informacji ale daliśmy rade. Sam dzięki temu mam na 2 levelkach 100% i za to też wam dziękuję.

Tomo jak będę online to pisz z chęcią się dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnych osób do wspólnego grania i pomocy w zdobyciu kilku trofeów zarówno w LBP 1 i 2 :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnych osób do wspólnego grania i pomocy w zdobyciu kilku trofeów zarówno w LBP 1 i 2 :) Pozdrawiam

Chętnie się przyłączę , w LBP2 , PSN: hyper_2002 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... No wczoraj z Tomo i Pan Pawcio, było całkiem zabawnie. Zauważyłem że mały problem jest z przepływem informacji ale daliśmy rade. Sam dzięki temu mam na 2 levelkach 100% i za to też wam dziękuję.

Tomo jak będę online to pisz z chęcią się dołączę :)

Ja korzystam z klawiatury na pada, jest to świetne rozwiązanie bo nie wymaga wchodzenia w menu sackboy'a. Po prostu zaczynasz pisać naciskasz enter i tekst się pojawia, bardzo ułatwia życie i pozwala na komunikację w różnych sytuacjach gdzie normalne pisanie nie wchodzi w grę; np; w pod przy operowaniu padem, czy w grze wisząc na jakimś przedmiocie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo może Cię to zdziwi ale też z niej korzystam. Tyle że nie wiedziałem, że jak zacznę pisać to tekst od razu będzie nadawany i wchodziłem w menu, co nie raz sprawiało parę problemów i się przywieszałem, jak pewnie zauważyłeś.

claudii i s6138 z chęcią zagram o ile będę akurat online. Tu najlepiej zgadać się na konkretny termin lub godzinę. Możecie pisać na GG jak będę to się od razu zgadamy (jestem na nie widoku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tenshuchiyu; Na początku też nie wiedziałem, przypadkiem skapowałem że tak można ;)

Wczoraj zmasterowałem 4 i 5 świat :thumbsup: Czwarta planetka banał, wszystkie levele za pierwszym podejściem na 'ace' i 100% bubbles. Jedynie robaka wchodzącego na drzewo musiałem 2 razy robić bo bańki rozmieszczone były na dwóch alternatywnych trasach.

W 5 świecie jest etap gdzie po ścianach latają muchy które się palą, cholernie się męczyłem z zebraniem w nim wszystkiego, podpowiedź dla kolejnych; po naklejeniu stickera na początku dostajemy możliwość tworzenia w dowolnym miejscu trampolinki, trzeba z nią wrócić na początek etapu i piąć się w górę tunelem gdzie jest schowane kilka naklejek i materiałów :thumbsup:

W czwartym świecie jest mini-level gdzie musimy strzelać działkiem do wychodzących ze ścian ringu przeciwników. Sugeruje się ustawić z kimś na ten etap bo w pojedynkę ubicie 6.000 jest chyba niemożliwe, mnie wczoraj w 3 osoby udało się za chyba 15 razem wbić ponad 11.000

A na koniec o godzince 0:01 miła niespodzianka; pucharek za 7 dni pod rząd z LBP2 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×