Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze trofeum to i tak znalezienie wszystkich znajdziek.

Nie, no to jest prostsze niż przejście Mrocznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przeszedł ktoś kilka razy DN i czy powraca ktoś do tej produkcji ? czy nudzi wam się po przejściu ? zastanawiam się nad tą grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty dot. czego to każdy by sobie to nie wziął jak PSS wstanie, zostały usunięte.

Do przeżywania tego wydarzenia macie osobny temat w dziale "Dyskusje Ogólne" i tam proszę pisać na temat, a nie w dziale dot. gry.

Jak na razie tylko ostrzeżenie słowne. Dalsze niepotrzebne komentarze, riposty, itd. będę już warnował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przeszedł ktoś kilka razy DN i czy powraca ktoś do tej produkcji ? czy nudzi wam się po przejściu ? zastanawiam się nad tą grą

Przeszedłem kilka razy na różnych poziomach trudności. Gra ma swój klimat. Wraca się do niej o ile ktoś lubi coś na pograniczu Resident Evil a dobrej masakry :).

Fajnie gra się w trybie ko-operacji na 2 pady albo przez sieć.

Poza tym to jedna z nielicznych gier z PSS z platyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kilka razy na różnych poziomach trudności. Gra ma swój klimat. Wraca się do niej o ile ktoś lubi coś na pograniczu Resident Evil a dobrej masakry :).

Fajnie gra się w trybie ko-operacji na 2 pady albo przez sieć.

Poza tym to jedna z nielicznych gier z PSS z platyną.

zgadzam sie przeszedlem razem z bratem przez siec dwa razy i myslimy o kolejnym na wyzszym poziomie trudnosci ... warto posiadac ... i platyna jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zdobyłem platynke z kolegą w DN i potem już jej nie odpalilem nie chciałem jej widzieć ile mnie i mojego kolegę kosztowało to nerwów przejście na mrocznym.A nie rozumiem jak można przejść tą gre w pojedynkę na nieumarłym nie rozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przede wszystkim witam! Mam pytanie dotyczące trofea Double The Action , obojętnie czy grę przejdziemy przez neta czy przy jednej konsoli, trzeba zrobić to na raz, wszystkie etapy po kolei, czy można grę przerwać i kontynuować dalej. Czy może wystarczy ostatni etap przejść w co-op. Proszę o info i z góry dzięki.

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można przerwać i później kontynuować:)

W DN zbyt dużo ludzi nie gra. Skończyłem kampanię na Mrocznym zbierając kasę zamiast mnożników punktów i jestem chyba 180 w Polsce. Nie było to zbyt trudne a pozycja wysoka. Gdy zagram zbierając mnożniki wynik na pewno będzie lepszy. Zastanawiam się tylko na jakim grać poziomie trudności aby mieć najlepszy wynik. Mroczny jest trudny pewnie wiele razy się zginie i mnożnik się skasuje. Zastanawiam się nad bardzo uważną grą na normalu.

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy macie problemy z grą w coop po sieci? Ja od kilku dni mam tak że jak gram z kumplem przez sieć to włącza się dany poziom, pokazuje planszę wraz z postaciami lecz tylko jak się któryś z nas ruszy od razu robi disconnect :-( Co ciekwae jeśłi robisz coś innego niż ruch postacią np. strzelanie, kopanie to nic się nie rozłącza, wykonanie ruchu = disconnect....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op przez neta dla ilu jest ludzi maksymalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie również rozłącza w trybu multiplayer, wczytuje i po kilku sekundach disconnect ;/ co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewniej problem z grą przez internet. Mianowicie po wyszukaniu "partner" i rozpoczęciu misji wyskakuje mi komunikat "Utracono połączenie" Na 100% to nie jest wina mojego łącza ponieważ w inne gry gram normalnie. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?

Aha, widzę, że nie tylko ja mam ten problem

Edytowane przez seil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kampanię na Mrocznym zbierając kasę zamiast mnożników punktów i jestem chyba 180 w Polsce.

A jak można zbierać kasę zamiast mnożników ? :o

I jak zrobić ten super strzał ? Bo na ekranie mi się pojawia jaki klawisz ale mam kineskopowy telewizor i nic nie widać ;/

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , próbuję ze znajomym pograc co-op, jak tylko ktoś zrobi krok od razu zrywa połączenie, czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zbierać kasę zamiast mnożników ? :o

I jak zrobić ten super strzał ? Bo na ekranie mi się pojawia jaki klawisz ale mam kineskopowy telewizor i nic nie widać ;/

Super strzał - przytrzymaj klawisz zwykłego strzału ...bodajże R1 ... działa chyba tylko z podstawową spluwką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zbierać kasę zamiast mnożników ? :o

I jak zrobić ten super strzał ? Bo na ekranie mi się pojawia jaki klawisz ale mam kineskopowy telewizor i nic nie widać ;/

Możesz otwierać bagażniki samochodów, z nich zawsze kasa leci.

A super strzał robisz trzymając R1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zbierać kasę zamiast mnożników ? :o

poczekaj az skrzynka mrugnie na :

zolto = kasa

czerwono = mnoznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak na 4 levelu wejść na tą platformę i wjechać do góry , próbowałem aż do teraz i nie mam siły już , dobre 2 godziny tłuke ten fragment , zawsze mnie ubiją przy tej platformie , oglądałem filmik na youtube'ie i nic . Grę mam od wczoraj , więc też nie do końca się w niej orientuje . I w którym momencie można odpalić tą windę , żeby jechała i jak mam klikać ten komputerek pierwszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak na 4 levelu wejść na tą platformę i wjechać do góry , próbowałem aż do teraz i nie mam siły już , dobre 2 godziny tłuke ten fragment , zawsze mnie ubiją przy tej platformie , oglądałem filmik na youtube'ie i nic . Grę mam od wczoraj , więc też nie do końca się w niej orientuje . I w którym momencie można odpalić tą windę , żeby jechała i jak mam klikać ten komputerek pierwszy ?

eee, nie pamiętam momentu o którym mówisz... ale z tego co pamiętam .... to zasada jest prosta ...... walisz w "komputerek" on oczywiście się psuje.... ZOMBIEEEEEEE ...ratatatatatatatatat (jucha leje się gęsto) i wtedy znowu sruuu w ten komputerek ...... i znowu URAAAAAAAAA na zombiaki ........ i w komputer.....

Ja tak miałem na cmentarzu że nie kumałem o co chodzi... i się zabarykadowałem w rogu i chyba z 3 tyś zombiaków wybiłem..... zanim się skumałem, że te "roślinki" czy cokolwiek to jest, trzeba rozwalać w tych grobowcach hehe

Ja teraz walczę na normalu..... ale nadal nie mogę znaleźć całego sprzętu na mapce nr 1 , nie wspominając o reszcie heh

Edytowane przez Dragio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko , a czemu mi cały czas wywala grę przez sieć , nie mogę w ogóle pograć , jedną misję mi się udało całą przejść , a tak to albo lagi albo rozłącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cały mnożnik to do czego służy poza zwiększaniem punktacji? Mamy dzięki niemu jakieś inne profity, np większą ilość kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wuj go wie , trzeba otworzyć grze jakieś porty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj miałem podobny problem z rozłączaniem w momencie ruchu, przez chwilę podejrzewałem ,że to może przez head set bo wcześniej jak go nie używałem było ok. ale później i z hs dało się grac, z tym ,że głos urywał się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×