Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Robię na ponurym kampanię i zbieram wszystko co się da zebrać, by dostać to złote trophy. Teraz jestem w 8 misji. W każdej miałem 100% rzeczy do znalezienia, jedynie w 5 misji zapomniałem o jednym aucie i miałem 97%. Nadrobiłem to wybierając misję na martwicy mózgu i tam zrobiłem 100%. Będzie się to liczyło czy muszę wszystko od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje liczą się oddzielnie i nie ma to znaczenia na jakim poziomie przechodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko. Na mrocznym lepiej pedzic do przodu czy powoli wybijac stworki? Właśnie z kumplem staneliśmy w 5 misji  i nie dajemy już rady bo jest ich za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka checkpointów, gdzie rush jest lepszym wyjściem. Jak nie dajecie rady, to rzucajcie flary i do checkpointu. Minus taki, że kasy mniej ale dużo mniej nerwów się traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebiegać? Come on...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebiegając obok zombie i nie zabijając ich traci się sporo kasy a na mrocznym jest ona potrzebna (trzeba się ostro obkupić w arsenał bo potem przy niektórych większych zadymach zaczyna brakować amunicji).

Na mrocznym tylko raz przebiegliśmy do checkpointu a było to w dokach(9 misja) tam gdzie schodzi się z wąskiego pomostu i wyskakuje chmara zombie krzykacze i cuttery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mrocznym tylko raz przebiegliśmy do checkpointu a było to w dokach(9 misja) tam gdzie schodzi się z wąskiego pomostu i wyskakuje chmara zombie krzykacze i cuttery

dokładnie, też raz tak zrobiłem, aż zauważyłem, że dynamit ładnie wysadza nożycorękiego :) Spadasz z pomostu, zostawiasz za sobą 2-3 miny (na drodze), potem lecisz w dół i jak usłyszysz złowrogie tupanie :) zostawiasz 2 dynamity i uciekasz z pola eksplozji. Reszte ścierwiaków przeszkadzajek rozpraszasz ewentualnie flarami. Bam-bam i po kłopocie.

Poza tym, co to za frajda przebiec całą grę? W sumie jest tylko kilka miejsc, gdzie cię siłą zatrzymują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem grę na ponurym, zebrałem 100% znajdźków...Możecie mi nie wierzyć, ale finał 10misji przeszedłem bez draśnięcia...Mnożnik 944X na końcu! Wystarczy mieć dobrą taktykę i można wszystko. Zdobyłem 244mln punktów, 78. miejsce w PL ;) Sam nie wierzę w swoje osiągnięcie, potrzebowałem 3 prób aby przejść końcówkę bez uszkodzenia, ale się udało. Zostało przejście na mrocznym i platyna ;) Nagrałem nawet filmik, ale niestety mam awaryjną kartę pamięci i niestety nici z filmiku ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

944? :) Tyle powinieneś mieć na początku drugiej misji, a potem to ma tylko rosnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tru - dzięki za poradnik.

Ale nie mogę spokojnie przełknąć Twojej uwagi o mołotovie, że to"Najbardziej bezużyteczna rzecz w grze". Mi na razie bardzo podpasował.

Przy okazji pozwolę sobie na uwagę, że śmieszy mnie oglądanie się na ranking w którym Polska w pewnym momencie była tak wysoko (wyniki w stosunku do ilości graczy). Przy dzielenie gry na 5 osób i nabijaniu trupiaków na jedno konto przez kilku graczy trudno żeby było inaczej. To nei jest normalna sytuacja. To tak jak się chwalić przed światem, że "nasza dziewczyna lubi seks i w łóżku można z nią zrobić wszystko. Koledzy mogą potwierdzić."

Btw, taka mała uwaga, za moment polscy gracze ubiją więcej zombie niż jest Polsce obywateli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nam lepiej idzie, byliśmy na 9 miejscu, a teraz jesteśmy na 7, zostawiliśmy w tyle Rosję i Finlandię ;) Pamiętacie te czasy, gdy królowaliśmy na rankingu, a Finlandia była tuż za nami? To były czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnego do pomocy - kończę kampanię na ponurym (chyba 7 misja) jest ciężko .

No i pózniej również chcę zrobić mroczny .

Mój psn id schranz1985 - dodawajcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, finał 7 misji na wyższych poziomach trudności może sprawiać problemy. Kup molotov, flary, miny, granaty i dynamity na max (po 4 sztuki, dla dynamitu 2 sztuki), rozwiń ich właściwości na max. Tym małym zombie, które są przywoływane przez przywoływaczy(bossy za ścianami) rzucaj flary i szybko rozwal ścianę i zabij bossa. Schowaj się w kącie tego jakby budynku, wybij wszystkie małe zombie, potem idź pod kolejny budynek z bossem, rzuć flarę, zabij bossa, i tak chyba 4-5 razy(tyle ile jest bossów). Jak się skończą flary tu puszczaj miny. Potem uważaj na Nożycorękiego i Grubasków. Pamiętaj o korzystaniu z uniku(domyslnie L2). Da się tą misję przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaobserwowalem taki trik, zombale nie bardzo chca przekraczac linie puktu kontrolnego (nie tam gdzie jest sklep tylko gdzie przekraczamy linie i odnawia nam sie energia) np. w Parku Smutku taka linia jest na moscie, strzelamy do zombiakow zeby ich zwabic i biegiem wycofujemy sie za linie, a tam spokojnie rozwalamy, pomaga to zaoszczedzic amunicje i nazbierac wiecej kasy, przydatne szczegolnie na mrocznym gdzie i jednego i drugiego zazwyczaj brakuje

P.S. przeszedl ktos mrocznego na singlu?

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. przeszedl ktos mrocznego na singlu?

Na mrocznym poziomie trudności to ciężko grać singla , sami się z kumplem męczyliśmy gdy graliśmy na dwóch , nieraz to jedną misje przechodziliśmy jakieś 30-40 minut.

Najgorsi zombie to chyba żołnierze , bo trzeba do nich strzelać strzelać i strzelać :biggrin:

PS. Ale platyna wpadła. :whistling:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mrocznym poziomie trudności to ciężko grać singla , sami się z kumplem męczyliśmy gdy graliśmy na dwóch , nieraz to jedną misje przechodziliśmy jakieś 30-40 minut.

Najgorsi zombie to chyba żołnierze , bo trzeba do nich strzelać strzelać i strzelać :biggrin:

PS. Ale platyna wpadła. :whistling:

Fakt jest ciezko, ale narazie daje rade :) jedyne co mnie martwi to czyszczenie cmentarza na koncu, na ponurym podchodzilem do tego z 20 razy ... reszte jakos da sie przejsc, jak gram w co-opie to jakos ciezej nam idzie, ale to moze przez wieksze zuzycie napojow wyskokowych przez to umysl nie dziala zbyt klarownie ;)

Gratuluje platyny, tez celuje w ten pucharek na DN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest ciezko, ale narazie daje rade :) jedyne co mnie martwi to czyszczenie cmentarza na koncu, na ponurym podchodzilem do tego z 20 razy ...

No to zobaczysz jak będzie na autostradzie do piekła , tam to wtedy osiwiejesz :rolleyes:.

Gratuluje platyny, tez celuje w ten pucharek na DN :)

A dziękuje bardzo :) , i również życzę platyny. "Romeo byłby dumny" :biggrin:

PS.Dla mnie najlepsza bronią na duże hordy zombie to była krajalnica na full rozwinięta.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ponurym podchodziłem do finału w cmentarzu 3razy. Jest na to sposób, napisałem na koncu ostatniej strony. W Autostradzie jest taki banał, na ponurym się przechodzi ją be uszkodzeń!!! Na początku szoker na żołnierzy, na małe zombi i bossów SMG+Miny, na Nożycorękiego dynamit, i przechodzimy finał bez uszkodzeń :) SMG zrobiony na maxa to coś wspaniałego! Pozdrawiam!

Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ponurym podchodziłem do finału w cmentarzu 3razy. Jest na to sposób, napisałem na koncu ostatniej strony. W Autostradzie jest taki banał, na ponurym się przechodzi ją be uszkodzeń!!! Na początku szoker na żołnierzy, na małe zombi i bossów SMG+Miny, na Nożycorękiego dynamit, i przechodzimy finał bez uszkodzeń :) SMG zrobiony na maxa to coś wspaniałego! Pozdrawiam!

autostrade na ponurym przeszedlem bez problemu, tylko z cmentarzem mialem klopoty, robiles juz moze cmentarz na mrocznym w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciężko wchodzi ta ostatnia scena na cmentarzu. Mamy z żoną sposób na co-opa, może coś zaadoptujecie do singla (w singla nie gramy wcale, raz przeszedłem grę tylko sam):

1. Na początku lecimy na lewo, do 1 domku, rzucamy flarę tuż przed niego i szybko zabijamy krzykacza, potem rzucamy granat na zbiegające się zombiaki

2. Zanim dobiegamy do 2 domku, zostawiamy 3 miny tuż przy ścianie, pod przerwanym ogrodzeniem (patrz na szczyt ściany). Robimy to, ponieważ z tej przerwy właśnie wypada kilka grubasów i masa biegaczy, jak ubijesz kolejnego krzykacza. 3 miny zabijają ich wszystkich. Czasem trzeba rzucic flare, żeby słabe zombiaki biegły do niej, a nie do min.

3. Jak najszybciej rozbijamy dwa kolejne krzykacze - wypadające grubasy i biegacze powinny wpaść na miny.

4. Rzucamy flare i lecimy w prawo. Po drodze zostawiamy na srodku dynamit. UWAGA na skoczków...

5. Zabijamy 2 skoczków i ostatniego krzykacza - przychodzi nożycoręki - dyamit.

6. Wybijamy resztę.

Tyle teorii, niestety dużo zależy od farta... sposób opracowany, ale ZAWSZE coś pójdzie nie tak ;) Pytanie tylko, jak bardzo.

good luck :)

Tru - dzięki za poradnik.

Ale nie mogę spokojnie przełknąć Twojej uwagi o mołotovie, że to"Najbardziej bezużyteczna rzecz w grze". Mi na razie bardzo podpasował.

Niestety podtrzymuję swoje zdanie. Molotov jest beznadziejny. Jak lubisz efekt palenia zombiaków to lepiej kupić miotacz płomieni - nie musi być wymaksowany. Wiekszą kontrola nad płomieniem, większe obrażenia, mniejsza szansa, że się podpalisz. Na wyższych poziomach trudności zombiaki obiegają mołotova, a żołnierze to już w szczególności (ci to obiegają nawet miny).

Edytowane przez tru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Pożycz żonę :D Bo nie mam z kim w co-opa grać, każdy kolega to totalny laik, więcej przeszkadza niż pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycz żonę :D Bo nie mam z kim w co-opa grać, każdy kolega to totalny laik, więcej przeszkadza niż pomaga...

Mowy nie ma ;)

Dodaj mnie do friendsów, możemy kiedyś spróbować razem. Gram raczej po 21 każdego dnia.

Fajnie by było zaanektować 1 miejsce w coopie na świecie dla Polaków :)

Ile oni tam mają... 1,2 mld? Łatwizna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Więc drżyjcie potwory :D Gramy na mrocznym? Czy spróbujemy na nieumarłym? Wiem że na ponurym dostaję 2x punktów niż z normlanego trybu, jak jest z innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cmentarz jest jeden sposób: Rush

Shotgun w rękę, flarę pod pierwsze wejście i zabijamy krzykacza, to samo w drugim i trzecim przypadku. Jeżeli dobrze to rozegracie to flary jeszcze nie zgasną, a wy już zabijecie 3 krzykaczy. Potem 2-3 granaty w to towarzystwo i rushujemy na drugi koniec bo właśnie wybiegają boomery.

Dalej jest juź łatwo, biegamy w kółko i ładujemy co nam fabryka dostarczyła. Rakiety zostawiamy na tych największych skurczybyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×