Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grę polecam bo wciąga na długie godziny.A wormsy,to poprostu wormsy.Nagrałem już się w nie dostatnio na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polceam Dead Nation, z minuty na minutę daje coraz więcej funu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie trudna gra :DD Czasami nie daję rady i muszę kilka razy powtarzać daną część etapu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ja mam HS, a znajomy nie ma HS. Jak podlaczam w DEad Nation swojego hs i do niego cos mowie to mnie w ogole nie slyszy (oczywiscie mowie o coopie), na opcjach sam siebie normalnie i wyraznie slysze. Wiecie moze z czym to jest problem ? Czy to dlatego ze znajomy nie ma HS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JOT - też mam taki problem. To chyba kwestia braku HS u znajomego. Ze szwagrem grałem i też był ból, bo cały urok coop'a to zabija.

Co do wyboru Wormsy czy DN - DN na 100%. Bardzo dobra i początki łatwe, chociaż na poziomie trudności Mroczny istny hardkor (nie mówię o Nieumarłym, bo został mi ostatni save point w ostatnim levelu, żeby móc zacząć grać).

Tak przy okazji zapytam - też macie tak, że po przejściu 1 lub 2 poziomów musicie przestać grać? Nie wiem czy to zmęczenie koncentracją, żeby się nie dać zeżreć zombiakom czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że Dead Nation nie ma voice chat'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie dla obcykanych - ile jest tych fal na koncu cmentarza ?!? bo konca nie widac az lapy bola ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gierka jest rewelacyjna, naprawdę warta tych 47 zł. Skończyłem na normalu a dziś zabieram sie za kolejny poziom trudności. Chętni na copa ? Zapraszam , mam Head seta ( PSN: Kufir_PL )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :)

Co w przypadku gdy jeden z graczy sie rozlaczy? Kontynuując grę w pojedynke zaliczymy pucharek? Czy moze mozna wrocic jakos do stanu gry w grze z kolega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, za co w grze odpowiedzialna jest Siła ? Na pewno za skuteczność uderzenia karabinem, za taranowanie przeciwników i teraz uwaga... za siłę ognia broni też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, za co w grze odpowiedzialna jest Siła ? Na pewno za skuteczność uderzenia karabinem, za taranowanie przeciwników i teraz uwaga... za siłę ognia broni też ?

Sila odpowiada za skutecznosc uderzenia karabinem i za nic poza tym, za sile ognia broni to tylko odpowiednie podrasowanie mocy w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema szukam chętnej osoby do zaliczenia przed ostatniego poziomu trudności ponury chyba :) chętnych zapraszam na psn z racji pracy gram tylko po 24 albo w weekend do oporu możemy grac 1 misje dziennie kwestia dogadania preferuje osoby z hs żeby nie było nudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sila odpowiada za skutecznosc uderzenia karabinem i za nic poza tym, za sile ognia broni to tylko odpowiednie podrasowanie mocy w sklepie

Ok dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no i jest pierwsza platynka i w dodatku ustrzelona samodzielnie w DN.

Fajna gra, z chęcią będę do niej wracał...

Strona 15-a tego wątku.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wbić platynę, trzeba przejść grę na najwyższym stopniu trudności.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g***o prawda

aby zdobyć trofeum "buszujacy w mroku" musisz przejść grę na poziomie "mrocznym" - przed ostatni poziom trudności

trofik "trup jak sie masz" - przejdź dowolna misje (np. pierwszą) na poziomie "nieumarły" - najwyższy poziom trudności

więc, które trofeum zmusza (motywuje) do przejscia calej gry na najwyzszym poziomie trudnosci?

nie pozdrawiam <_<

@down. napisałeś to samo co ja wcześnie :blink:

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom trudności to nieumarły i za skończenie gry na tym stopniu nie ma żadnego pucharka, jest jedynie pucharek za skończenie jednej dowolnej misji na tym poziomie trudnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos by chcial pograc w koopie to dodawac mnie do listy z dopiskiem dead nation, moje psn- piachu00

pozdro :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×