Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się pojawić, ale net mi od rana szwankuje.

Na następnej ustawce mam nadzieje żę się pojawie, bo mam parę trofików do zrobienia.

Mam nadzieje że dobry fun dzisiaj mieliście.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pojawić, ale net mi od rana szwankuje.

Na następnej ustawce mam nadzieje żę się pojawie, bo mam parę trofików do zrobienia.

Mam nadzieje że dobry fun dzisiaj mieliście.

Pozdrawiam.

Spoko. Ekipa nam się powiększa, więc nie raz pewnie jeszcze zawitamy na Dziki Zachód :)

Dzisiaj prawie wszyscy dopisali, a z niewpisanych dojechali na rumakach jeszcze Bogda i Yellow Frog :biggrin: Z trofików na ogień poszedł głównie Kingpin. Trochę pograliśmy w Strongholda, no i oczywiście nie obyło się bez walk gangów :) Wszystkim obecnym dzięki za dobrą zabawę i miłe towarzystwo :thanks: Do następnej ustawki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ekipa nam się powiększa, więc nie raz pewnie jeszcze zawitamy na Dziki Zachód :)

Dzisiaj prawie wszyscy dopisali, a z niewpisanych dojechali na rumakach jeszcze Bogda i Yellow Frog :biggrin: Z trofików na ogień poszedł głównie Kingpin. Trochę pograliśmy w Strongholda, no i oczywiście nie obyło się bez walk gangów :) Wszystkim obecnym dzięki za dobrą zabawę i miłe towarzystwo :thanks: Do następnej ustawki :thumbsup:

Ja również dziekuję. Tym razem nie byłem do końca, ale było fajnie znowu razem postrzelać. Mam ochotę na pojeżdzenie z naszą ekipą w pełnym posse po całej mapie i zaliczenie wszystkich co do jednej kryjówek. W niedzielę jestem cały dzień, w sobotę popołudniu, więc jakby było zainteresowanie to puści się listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mam ochotę na pojeżdzenie z naszą ekipą w pełnym posse po całej mapie i zaliczenie wszystkich co do jednej kryjówek. W niedzielę jestem cały dzień, w sobotę popołudniu, więc jakby było zainteresowanie to puści się listę.

To mi się podoba..!! :banana: Niedziela też mi odpowiada... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki rajd wyjętych spod prawa bandytów i bandytek od Blackwater po Torquemadę - rewelacja :thumbsup: Będzie okazja do wbicia trofika 50 000 posse dla tych co jeszcze go nie mają. Ja bym jeszcze przy okazji obok kryjówek gangów zapolował wspólnie na niedźwiedzie, dziki, wilki, pumy, rysie i nabił z tysiąc bounty w każdym mieście :biggrin: To zapuszczaj listę Vulcan na na niedzielne popołudnie lub wieczorek ;) Postaram się być, ale dla pewności dopiszę się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Howdy!

Trafiłem tu dzięki Tecumthe, który mnie tu skierował. Widzę, że prężnie działacie i ustawki organizujecie. Chętnie dołączę do Was jeśli akurat będę online i będę miał wolną chwilę. Niestety umawianie się na dłuższe sesje w moim przypadku raczej nie wypali. Ale też nie zależy mi na trofeach, ale z chęcią pojeździłbym w większej grupce.

Edytowane przez SirMicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wlasnie pare dni temu udalo mi sie zrobic 100% trofkow w Single Player i wzialem sie za multi. Na razie zrobilem te latwiejsze trofki z multi ale do niektorych musi byc team.

Bardzo chetnie sobie pogram z Wami a przy okazji mam nadzieje ze uda mi sie skompletowac platynke.

Prosze mnie dopisac do nastepnej ustawki.

Mam tez pare pytan:

1. jak sie sciaga DLC bo w PSS nie widze tego nigdzie przy RDR.

2. czy bez mikrofonu i sluchawek da sie jakos porozumiec z innym graczem w multi ? np. klepiac na jakims czacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Howdy!

Trafiłem tu dzięki Tecumthe, który mnie tu skierował. Widzę, że prężnie działacie i ustawki organizujecie. Chętnie dołączę do Was jeśli akurat będę online i będę miał wolną chwilę. Niestety umawianie się na dłuższe sesje w moim przypadku raczej nie wypali. Ale też nie zależy mi na trofeach, ale z chęcią pojeździłbym w większej grupce.

Spox ;) Ustawki robimy dość często, więc jeśli tylko będziesz miał czas i chęci a termin na liście będzie Ci pasował to wpisz się. Nikt nie wymaga od nikogo obecności na całej ustawce. Nawet jeśli robimy dłuższą sesję, to każdy pojawia się na tyle na ile może z dopiską, o której mniej więcej się zjawi lub ulotni. Robienie ustawek na dobre słowo nie sprawdziło się, a rodziło tylko niepotrzebne nieporozumienia :confused: Gdyby tak połowa osób chciała dołączyć na żywca, to jak coś zorganizować i zaplanować? Po prostu, szanujmy nie tylko swój czas ale przede wszystkim innych osób ;)

Witam,

Wlasnie pare dni temu udalo mi sie zrobic 100% trofkow w Single Player i wzialem sie za multi. Na razie zrobilem te latwiejsze trofki z multi ale do niektorych musi byc team.

Bardzo chetnie sobie pogram z Wami a przy okazji mam nadzieje ze uda mi sie skompletowac platynke.

Prosze mnie dopisac do nastepnej ustawki.

Mam tez pare pytan:

1. jak sie sciaga DLC bo w PSS nie widze tego nigdzie przy RDR.

2. czy bez mikrofonu i sluchawek da sie jakos porozumiec z innym graczem w multi ? np. klepiac na jakims czacie ?

Od jakiegoś czasu przyjęliśmy zasadę, że każdy dopisuje się do listy samodzielnie. Podpisując się nickiem PSNid potwierdzasz swoją obecność. Dzięki temu jest jako taki porządek, a samodzielny podpis zwiększa motywację do obecności na ustawce ;)

Co do reszty:

ad 1. Jeśli w PSS znalazłeś RDR, to jest tam również lista dodatków (10) kliknij w nią i wyskoczy Ci wszystko w temacie DLC.

ad 2. Da się. Jest czat tekstowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dopisuje na najblizsza ustawke.

nick : marekopawliko

I jeszcze pytanko do tych, ktorzy maja juz jako takie rozenznanie w multi.

Potrzebuje zrobic trofka 3 razy pod rzad najlepszy w FFA. Dzisiaj z kolega DoV probowalismy w prywatnej sesji ale nie dziala . Trzeba w publicznej sesji FFA. Czy da sie jakos ograniczyc ilosc uzytkownikow do np. 3-4 w publicznej sesji ? Jak wbiliscie tego trofka ?

Ja probuje od jakiegos czasu i zawsze trafiam na takie zespol ludzi ze nie mam szans nawet zalapac sie do pierwszej trojki.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dopisuje na najblizsza ustawke.

nick : marekopawliko

I jeszcze pytanko do tych, ktorzy maja juz jako takie rozenznanie w multi.

Potrzebuje zrobic trofka 3 razy pod rzad najlepszy w FFA. Dzisiaj z kolega DoV probowalismy w prywatnej sesji ale nie dziala . Trzeba w publicznej sesji FFA. Czy da sie jakos ograniczyc ilosc uzytkownikow do np. 3-4 w publicznej sesji ? Jak wbiliscie tego trofka ?

Ja probuje od jakiegos czasu i zawsze trafiam na takie zespol ludzi ze nie mam szans nawet zalapac sie do pierwszej trojki.

Na razie nie mamy ani listy ani terminu. Vulcan coś pisał wstępnie o niedzieli, ale nie wiem czy to wypali. Będzie lista to się wpiszesz ;) (kopiuj i wklej listę z dopiskiem własnego PSNid). Chyba, że się umówicie w mniejszym gronie i pozapraszacie do gry jak po prostu będziecie online w RDR. Zawsze też możesz sam zapuścić jakąś listę, tylko napisz kiedy, o której i co mniej więcej ma być robione.

Co do trofika The Quick, to faktycznie, jedno z trudniejszych do samodzielnego zrobienia, ale gdzie tam mu do Kingpina :) Wyszukajcie Shootouts/Gold Rush w Myths and Mavericks (dodatek bezpłatny) lub w Legend and Killers, bo tam zazwyczaj jest dużo mniej graczy. Zacznijcie od gry, w której będziecie tylko we dwoje. Każdego następnego kto będzie wchodził Wam do gry od razu VOTE TO KICK - oboje! Jeśli chcesz sam próbować to również najlepiej na dodatkach DLC, najlepiej wyszukaj sesję z jedną osobą o niskim Rank bez legend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe: dzieki za rady. Napisales ze bedąc we dwie osoby mozna vote to kick i wtedy sie pozostanie we dwie osoby to rozumiem ale jak to zrobic zeby sie z kolega znalezc w identycznej sesji FFA ?

Ja nie widzie nigdzie mozliwosci wyboru, po wybraniu SELECT, wchodze na FFA i przydziela chyba losowo.

Aha, nie mam zadnych DLC bo te chyba sa platne, tak ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe: dzieki za rady. Napisales ze bedąc we dwie osoby mozna vote to kick i wtedy sie pozostanie we dwie osoby to rozumiem ale jak to zrobic zeby sie z kolega znalezc w identycznej sesji FFA ?

Ja nie widzie nigdzie mozliwosci wyboru, po wybraniu SELECT, wchodze na FFA i przydziela chyba losowo.

Aha, nie mam zadnych DLC bo te chyba sa platne, tak ?

Jak już zaprosiłeś kogoś do gry, to we Free Room zapraszasz tą osobę także do posse i jako lider gangu przechodzisz do wybranego trybu shootout lub gold rush. Osoba/osoby które razem z Tobą są w posse przechodzą tam automatycznie z Tobą. Myths and Mavericks jest bezpłatne. Reszta płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaprosiłeś kogoś do gry, to we Free Room zapraszasz tą osobę także do posse i jako lider gangu przechodzisz do wybranego trybu shootout lub gold rush. Osoba/osoby które razem z Tobą są w posse przechodzą tam automatycznie z Tobą. Myths and Mavericks jest bezpłatne. Reszta płatne.

Mozna sobie wybrac tryb na shootout lub gold rush ? Ja tam widzialem tylko wybor FFA i potem to juz zupelnie losowo leci jesli chodzi o mape czy tryb rozgrywki.

Wyslalem Ci priva z pytaniem o GG.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie wybrac tryb na shootout lub gold rush ? Ja tam widzialem tylko wybor FFA i potem to juz zupelnie losowo leci jesli chodzi o mape czy tryb rozgrywki.

Wyslalem Ci priva z pytaniem o GG.

Nie można :) Nie pamiętam jaki jest dokładnie wybór w Myths and Mavericks, ale powinno być we Free for All Matches. Faktycznie, lokacje jak i tryb rozrywki (shootout lub gold rush) wybiera potem losowo.

EDIT:

Ech, odpaliłem PSS i grę bo z ciekawości usnąć nie mogę :biggrin:

Bezpłatne są Myths & Maverick Bonus Pack, Outlaws to the End (misje co-op), Hunting & Trading Outfits Pack (skórki do singla). Reszta płatne.

Więc jeśli nie macie to spokojnie możecie sobie ściągnąć Myths & Mavericks i tam spróbować zrobić ten trofik.

Po ściągnięciu dodatku jak wejdziesz do Free Room i wciśniesz Select będziesz miał nowe pozycje:

M&M Free For All Games

M&M Gang Matches

M&M Stronghold

M&M Hardcore Free For All Games

M&M Hardcore Gang Matches

M&M Hardcore Stronghold

Wejdźcie w jednym posse na M&M Free For All Games, względnie hardcore i tam będziecie mieć Shootout i Gold Rush. Trzy meczyki i trofik wpadnie ;)

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie pisze na ustawke jutro (niedziela 30.12) ok. godziny 22:00 ?

Nigdy nie robilem ustawki ale chetnie sie naucze pod okiem doswiadczonych kolegow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie pisze na ustawke jutro (niedziela 30.12) ok. godziny 22:00 ?

Nigdy nie robilem ustawki ale chetnie sie naucze pod okiem doswiadczonych kolegow.

Plusik (Lubię to) i to duży, za odwagę :thumbsup: Oby więcej takich osób jak Ty, którzy od czasu do czasu pociągną ten temat i spróbują zorganizować jakąś ustawkę! Przydałaby się rotacja w zakresie organizatora, żeby taki Tecumthe za dużo się nie rządził w tym temacie :biggrin2:

Pora trochę późna, pewnie część osób wstaje rano do pracy, albo z innych powodów musi się wcześniej położyć spać, więc jeśli miałbym coś zasugerować to może drobne przesunięcie, chociaż na 20.00. Czasu trochę mało, żeby puszczać jakąś listę, więc chyba wystarczy, że każda chętna osoba po prostu się zadeklaruje. Parę osób wspominało coś o niedzieli, więc mam nadzieję, że dopiszą i wspólnie pomożemy koledze ;)

Napisz tylko mniej więcej co miałoby być robione, chyba że zostaniemy przy tej opcji objazdu kryjówek. Na dłuższą metę przydałby się Headset, ale na początek myślę, że z czatem dasz radę.

O omówionej porze powysyłaj zapki do gry do osób, które się zgłoszą i zaproszenia na czat. Najprościej będzie chyba zacząć na serwerze prywatnym.

No i prośba do chętnych na dzisiejszą (niedziela) ustawkę: Wyślijcie do marekopawliko prośbę o dodanie do znajomego, żeby jako organizator chociaż trochę miał lżej.

Jeśli 20.00 jest OK to będę jutro i z chęcią Ci pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodać mnie do listy. Co do godziny może być nawet 18:00.

- marekopawliko

- Tecumthe

- DoValinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- marekopawliko

Można dodać mnie do listy. Co do godziny może być nawet 18:00.

Jeśli niedziela (dziś) na objazd kryjówek, to się dopisuję. Tylko, że skromna czwóreczka w sesji publicznej... to trochę za mało na te rozróby. Marzy mi się spora banda, której nikt nie podskoczy...

Walki gangów na razie mi się przejadły i muszę od nich odpocząć...! -Wtedy was pożegnam..

Tylko jeszcze czekam na konkretną godzinę. :pardon:

20.oo czy może 18.oo... ?

Chociaż , jesli ustawkę organizuje ktoś, kogo w znajomych nie mam... to raczej nie uda mi się do was dołączyć. Vulkan...Teku..gdzie jesteście ???

LISTA :

- marekopawliko

- Tecumthe

- DoValinho

- bogda501

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dopisuję się na rajd po dzikim zachodzie (do godziny się dostosuję, może być od 18.00)

- marekopawliko

- Tecumthe

- DoValinho

- bogda501

- PanWojownik

- WilliamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dopisuję się na rajd po dzikim zachodzie (do godziny się dostosuję, może być od 18.00)

- marekopawliko

- Tecumthe

- DoValinho

- bogda501

- PanWojownik

- WilliamPL

- Vulcan_Genom

To i ja się dopisuję. Sam listy puszczać nie chciałem, bo możliwe że będę miał gości i nie dam rady. Jak będę online to zapraszajcie :) Zresztą jak będę to i sam się upomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli niedziela (dziś) na objazd kryjówek, to się dopisuję. Tylko, że skromna czwóreczka w sesji publicznej... to trochę za mało na te rozróby. Marzy mi się spora banda, której nikt nie podskoczy...

Walki gangów na razie mi się przejadły i muszę od nich odpocząć...! -Wtedy was pożegnam..

Tylko jeszcze czekam na konkretną godzinę. :pardon:

20.oo czy może 18.oo... ?

Chociaż , jesli ustawkę organizuje ktoś, kogo w znajomych nie mam... to raczej nie uda mi się do was dołączyć. Vulkan...Teku..gdzie jesteście ???

Jestem Bogda :) Spokojnie, kolega na pewno sobie poradzi ;) Niech to się przyjmie jako dobry zwyczaj, że prośby o dodanie do znajomego wysyłają osoby chętne na ustawkę do organizatora. Wtedy na pewno i zapka do gry i zaproszenia na czat trafią do każdego. Banda jak widzę powiększyła się do siedmiu osób więc rozróba powinna być przednia :biggrin2:

Ja tam mam nadzieję, że nas prędko nie opuścisz Bogda! Ale jeśli znudziły Ci się walki gangów lub stronghold to poddaję pomysła na zorganizowanie kiedyś ustawki na inne rzeczy w RDR np:

- poker, kości, wyścigi konne

- misje co-op i undead overun

- plus powtórki z free rooma z objazdem kryjówek gangów, polowaniami na dziką zwierzynę, nabijaniem bounty w miastach, walkami z innymi posse czy Land Grab

A walki gangów i stronghold pewnie nie raz jeszcze zorganizujemy, jeśli innym osobom się nie znudziły :)

Ja dziś gościnnie, ale w razie czego pomogę koledze jakby coś nie szło. To może zróbmy pośrednią godzinę tzn. 19.00. Ja będę z minutami po, wcześniej nie dam rady. Najwyżej zaczniecie wcześniej o tej 18stej, a ja do Was dołączę po 19stej.

A trochę z innej beczki, mam pytanie:

Jak to jest z tym wyrzucaniem przez grę części graczy? Do tej pory myślałem, że to głównie problemy z netem. Po rozmowie na ostatniej ustawce z kolegą Norbust, doszedłem do wniosku, że główną przyczyną jest jednak brak DLC, w tym przede wszystkim dodatku Liars and Cheats Pack, niestety płatnego. W dodatku tym znalazło się m.in. 7 nowych kryjówek i 4 miejsca do polowania we Free Room. Czy komuś z wersją GOTY udało się zagrać we Free Room, z osobą która ma podstawową wersję gry bez tego dodatku?

Piszę trochę zapobiegawczo, żeby nam się dzisiejsza ustawka nie posypała jeśli część graczy nie ma wersji GOTY, lub dodatku Liars and Cheats Pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trochę z innej beczki, mam pytanie:

Jak to jest z tym wyrzucaniem przez grę części graczy? Do tej pory myślałem, że to głównie problemy z netem. Po rozmowie na ostatniej ustawce z kolegą Norbust, doszedłem do wniosku, że główną przyczyną jest jednak brak DLC, w tym przede wszystkim dodatku Liars and Cheats Pack, niestety płatnego. W dodatku tym znalazło się m.in. 7 nowych kryjówek i 4 miejsca do polowania we Free Room. Czy komuś z wersją GOTY udało się zagrać we Free Room, z osobą która ma podstawową wersję gry bez tego dodatku?

Piszę trochę zapobiegawczo, żeby nam się dzisiejsza ustawka nie posypała jeśli część graczy nie ma wersji GOTY, lub dodatku Liars and Cheats Pack.

Ja mam wszystkie dodatki (łącznie z paskudnymi zombiakami...) , a mimo to, przed-ostatnim razem chyba 6 razy mnie wywaliło, zanim do was dołączyłam. Nie wiem co to wersja GOTY, więc nie wiem czy to coś mam...

I jeszcze sprawa zapki..... Kto dziś będzie szefem gangu, co bym go mogła o rękę poprosić..??

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, czy mozna jeszcze dopisac sie do ustawki ?? niestety nie mam dlc, a potrzebuje upierdliwe Posse up oraz Go Team. w miare mozliwosci rowniez sluze pomoca. w zasadzie jestem caly czas online... moje ID JacekMacko. Prosze o pomoc w tych dwoch trofikach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, czy mozna jeszcze dopisac sie do ustawki ?? niestety nie mam dlc, a potrzebuje upierdliwe Posse up oraz Go Team. w miare mozliwosci rowniez sluze pomoca. w zasadzie jestem caly czas online... moje ID JacekMacko. Prosze o pomoc w tych dwoch trofikach...

mam te same trofki do nabicia - jakos damy rade moze we dwoch, zeby niepotrzebnie nie angażować kolegow i kolezanki , aha do posse up musi byc 8 czlonkow posse ale to chyba wystarczy tylko na chwilke, zebrac posse i trofek wpada ?

ja jeszcze mam pytanie jak wejsc w czat bo nie widze tej opcji, Tecumthe - napisalem Ci szczegolowe pytanie na priva, looknij moze przy okazji .

Ja mam wersje angielska i na razie nie mam zadnych dodatkow poza Mavericks i cos tam ale chyba sie skusze na UN i te 2 kolejne bo na PSS widzialem pakier 3 DLC za 69 zl..

Czy do ustawki trzeba miec DLC czy spotykamy sie w glownej grze ?

To co o 20:00 ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×