Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Było fajnie ....

Zaskoczyło nas kilka zabawnych bugów, w stylu :tańcząca bryczka czy koń w dziwnym miejscu...

Oto ja. W przebraniu Reda , postanowiłam dosiąść takiego dachowca... Tylko nie udało mi się nim z tego dachu zjechać. Wrył się kopytami w dachówki i tak sobie trwał...

82696060613626431057.jpg

W bitwach gangów, najczęściej padałam z ręki Vulkana i Tecumthe.. Ale z czasem (mam nadzieję) pokażę wam , co to zemsta babci... :hunter:

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie ....

Zaskoczyło nas kilka zabawnych bugów, w stylu :tańcząca bryczka czy koń w dziwnym miejscu...

Oto ja. W przebraniu Reda , postanowiłam dosiąść takiego dachowca... Tylko nie udało mi się nim z tego dachu zjechać. Wrył się kopytami w dachówki i tak sobie trwał...

W bitwach gangów, najczęściej padałam z ręki Vulkana i Tecumthe.. Ale z czasem (mam nadzieję) pokażę wam , co to zemsta babci... :hunter:

Bogda, to tylko z naszej sympatii do Ciebie ;) Ale rewanż mile widziany :) Jak Ty z tym koniem wskoczyłaś na ten dach to ja naprawdę nie wiem :)

Miło powspominać.. Jeden mecz nam co prawda niefortunnie wyszedł na czasie, bo po jednej stronie barykady stanęli górnicy (Miners) a po drugiej chyba stróże "prawa" (Lawmen/Marshals) :blush:

Ale za to strzelanina w Las Hermanas, gdzie szala zwycięstwa przechyliła się w ostatnich sekundach.. BEZCENNE

Ach.. może kiedyś doczekamy się gameplaya z naszej wspólnej gry :)

PS. Spox Grigori, wpadaj dzisiaj, jeśli tylko dasz radę!

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bitwach gangów, najczęściej padałam z ręki Vulkana i Tecumthe.. Ale z czasem (mam nadzieję) pokażę wam , co to zemsta babci... :hunter:

Nic osobistego. Czysty przypadek, bardzo często zjawiałem się za Twomi plecami lub z boku. Mnie z kolei wczoraj najwięcej razy w podobny sposób wykosił SIemek. Dzieki wszystki za grę. Szkoda, że nie dało sie uwiecznić tej obracającej sie bryczki w kanale, koło biura szeryfa na ranczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic osobistego. Czysty przypadek, bardzo często zjawiałem się za Twomi plecami lub z boku. Mnie z kolei wczoraj najwięcej razy w podobny sposób wykosił SIemek. Dzieki wszystki za grę. Szkoda, że nie dało sie uwiecznić tej obracającej sie bryczki w kanale, koło biura szeryfa na ranczu.

Wiem, że to nic osobistego... A co do brykającej bryczki, to spóźniłam się z przygotowaniem kamery.

Jeśli chodzi o wojny gangów, to byłoby można się tak umówić, żeby strona potrzebująca trofeum była aktywna, a ta przeciwna drużyna mogłaby sobie postać sobie w bezczynności... A po wpadnięciu trofka- zamiana ról....

Ponoć jest trofeum (4 wygrane mecze pod rząd)... Tylko do takiego postępowania, potrzebne by było zdyscyplinowanie graczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nic osobistego... A co do brykającej bryczki, to spóźniłam się z przygotowaniem kamery.

Jeśli chodzi o wojny gangów, to byłoby można się tak umówić, żeby strona potrzebująca trofeum była aktywna, a ta przeciwna drużyna mogłaby sobie postać sobie w bezczynności... A po wpadnięciu trofka- zamiana ról....

Ponoć jest trofeum (4 wygrane mecze pod rząd)... Tylko do takiego postępowania, potrzebne by było zdyscyplinowanie graczy....

Niestety trofik ten wymaga sesji publicznej, a tutaj jak na złość co chwilę kogoś wyrzucało. Na prywatnej jest spokój, i nie trzeba co chwilę wywalać obcych graczy.

Jest inny sposób, szybki i bezbolesny :) Wczoraj z Vulcanem pomogliśmy Yellow Frog wbić ten trofik + 3 wygrane z rzędu na pierwszym miejscu. Po pojedynku od razu wychodziliśmy z meczu, a później Yellow nas zapraszał ponownie. W sumie oba te trofiki zajęły nam jakieś 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wielkie dzięki za wczorajszą ustawkę. Moja pierwsza w RDR :biggrin: Wpadło kilka trofików, wojna gangów też była ciekawa(mnie najbardziej kosił chyba Tecumthe) ;) Niestety dziś nie bedę mógł do was dołączyć :( ale na następne ustawki piszę się jak najbardziej!! Mam pytanie do ludzi którzy korzystali z mikrofonów, jaki konkretnie zestaw słuchawkowy macie i jak to wszystko podłączyć zeby dobrze działało??

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wielkie dzięki za wczorajszą ustawkę. Moja pierwsza w RDR :biggrin: Wpadło kilka trofików, wojna gangów też była ciekawa(mnie najbardziej kosił chyba Tecumthe) ;) Niestety dziś nie bedę mógł do was dołączyć :( ale na następne ustawki piszę się jak najbardziej!! Mam pytanie do ludzi którzy korzystali z mikrofonów, jaki konkretnie zestaw słuchawkowy macie i jak to wszystko podłączyć zeby dobrze działało??

Odwdzięczysz się następnym razem ;) Mnie najczęściej kosił chyba Fuczak :)

Jak kupisz headseta, to pewnie będzie jakaś instrukcja co poustawiać w PS3 i jak podłączyć kable. Ja do PS3 mam podłączone kablem USB, a do telewizora czinczami białym i czerwonym. W Ustawieniach PS3 zmieniłem Ustawienia akcesoriów - Urządzeń Audio - Urządzenia wejściowe i wyjściowe na USB PnP Sound Device, a w Ustawieniach Dźwięku - Wyjcie Audio jest na Złącze wejściowe Audio/Scart/AV Multi. Do tego w grze musisz zmienić Start - Options - Audio - Headphones On.

W razie czego odsyłam do właściwego działu: Pytajnik - Headset do ps3: http://www.ps3site.p...headset-do-ps3/ O konkrety najlepiej pytać tam ;)

O której zaczynacie się zbierać na dzisiaj ?

Do gry siadam o szóstej i od razu będę wysyłał zapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym pojeździć z wami po dzikim zachodzie i zdobyć trofiki online, ale czy do tego muszę mieć ukończonego singla w 100%? Głównie chodzi mi o stroje i bronie.

Edytowane przez mariuszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli tacy, co chcieli wczoraj pograć... Niestety, na głuchej prerii zjawił się tylko lider gangu i kulawa staruszka... Ale to okres przed świąteczny, więc real jest ważniejszy niż wirtual...

No to do następnego razu..!! :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wczorajsza ustawka to kompletny niewypał, choć naprawdę sporo osób deklarowało się, że będzie :confused: Ale było minęło, każdemu noga może się powinąć ;) Następna ustawka najprawdopodobniej dopiero po świętach.

Są tu naprawdę fajni ludzie i miła atmosfera, ale w zakresie organizacji większych ustawek kilka zmian trzeba będzie wprowadzić, żeby później nie było nieporozumień..

1. Ustawki robimy tylko z listą, na którą każdy wpisuje się samodzielnie! Zakładacie nowy post - kopiujecie listę dopisując swój nick PSNid.

2. Ustawkę może zorganizować KAŻDA osoba!

3. Przed puszczeniem listy, trzeba zaproponować co najmniej 2 możliwe terminy ustawki i dać przynajmniej 2 dni na wypowiedzenie się jaki termin jest dla każdego najdogodniejszy oraz nakreślić wstępny plan ustawki tzn. co ma być robione (trofiki, walki gangów itp.) tak by umożliwić innym osobom wypowiedzenie się w tym zakresie.

4. Puszczając listę organizator ustawki wskazuje termin oraz plan ustawki, które zaakceptowała większość wypowiadających się wcześniej osób.

5. Nowe osoby, które nie mają na liście znajomych organizatora ustawki (pierwsza osoba na liście), wysyłają mu prośbę o dodanie do znajomego.

6. Szanujemy czas innych osób i na listę wpisujemy się tylko wtedy, gdy wiemy na 100 %, że się pojawimy.

7. Jeśli nie możemy być od początku ustawki lub musimy skończyć wcześniej, podajemy mniej więcej w jakich godzinach będziemy.

Chodzi oczywiście o organizację większych ustawek, jak ktoś chce się umawiać w mniejszym gronie to zawsze była, jest i będzie samowolka :)

Każdego kto chce z nami zagrać proszę też - włączcie sobie obserwację tego tematu i bądźcie z nami na bieżąco!

Jeśli zmiany Wam się podobają proszę o plusiki - Lubię to, jeśli nie to dajcie minusika - Zgłoś - post pójdzie do moderatora i wszystko zostanie po staremu..

:)

PS. Mariuszmar, nie musisz mieć ukończonego singla, multi i singiel nie są ze sobą powiązane.

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wbić platynę i jak tylko będzie jakaś ustawka to postaram się zapisać, mała pomoc będzie potrzebna do trofikow ale HSa mam to się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wbić platynę i jak tylko będzie jakaś ustawka to postaram się zapisać, mała pomoc będzie potrzebna do trofikow ale HSa mam to się dogadamy.

Wyjąłeś mi to z ust....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj przy forum jestem :).

Bardzo fajna ustawka. Koń na dachu się pojawił jak zacząłem do szeryfów strzelać. Drugi koń był na Rancho i na nim można było skakać po dachach :D.

Vulcan miał do mnie jakiegoś pecha - ja za to do Fuczaka, który nieźle tam wymiatał. I ta runda w której górnicy wygrali (my staliśmy tam gdzie stało ZOMO) o 1 killa to była naprawdę rewelacja.

Całkiem inne odczucia niż przy samotnym tłuczeniu expa i trofików, które wcześniej znałem.

Jak coś będzie w tym tygodniu to postaram się być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trofik ten wymaga sesji publicznej, a tutaj jak na złość co chwilę kogoś wyrzucało. Na prywatnej jest spokój, i nie trzeba co chwilę wywalać obcych graczy.

Jest inny sposób, szybki i bezbolesny :) Wczoraj z Vulcanem pomogliśmy Yellow Frog wbić ten trofik + 3 wygrane z rzędu na pierwszym miejscu. Po pojedynku od razu wychodziliśmy z meczu, a później Yellow nas zapraszał ponownie. W sumie oba te trofiki zajęły nam jakieś 15 minut.

Ja też tak chcę..!!! 99713564284338652024.gif Ale myślę o trofeum Go Team! Do niego potrzeba 4 wygranych z rzędu. To, o czym Ty piszesz, to chyba "The Quick and Everyone Else...",

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałem że z dużymi ustawkami będziecie mieć problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak chcę..!!! 99713564284338652024.gif

Żaden problem ;) Pomożemy Ci na następnej ustawce, w pierwszej kolejności tak jak obiecałem! Już wystarczająco swoje odstałaś na końcu kolejki :)

A pisałem że z dużymi ustawkami będziecie mieć problem.

No niestety nie zawsze jest z górki :) W piątek było super, bo do gry weszło 12 osób, a więc całkiem sporo i daliśmy radę! W sobotę, no cóż.. bez komentarza, pisałem już wcześniej.

Ale wszystko jest do ogarnięcia, trzeba tylko grupę zdyscyplinować :) A bez organizatora i o czym się ostatnio przekonaliśmy, także listy, to faktycznie, większa ustawka nie wypali.

Jak coś będzie w tym tygodniu to postaram się być.

Ja na ten tydzień nic nie planuję, niestety zrobiłem sobie za dużo wolnego i teraz do świąt trzeba odpracować :confused: Może w mniejszym gronie uda się Wam coś ustawić..

Natomiast jeśli będą chętni do większej ustawki to możemy coś zorganizować w drugiej połowie przyszłego tygodnia, pomiędzy 26 grudnia (środa) a 30 grudnia (niedziela). Napiszcie kiedy dacie radę (26, 27, 28, 29, 30.XII). Pora wieczorna w okolicach od 18-stej. W sylwestra niestety mam inne plany niż kolega z Gliwic, który będzie grał w ................... :biggrin:

Było już na forum, ale niewtajemniczonym w razie czego podsyłam linka http://www.ps3site.p...e/page__st__220 (Gliwice niszczą każdego, plany na sylwestra).

Schemat podobny jak w ostatni piątek tzn. z 2 godzinki walk gangów (tym razem możemy spróbować powalczyć także w stronghold) oraz z 2 godzinki na pomoc osobom, którym brakuje trofików.

Jeśli będzie zainteresowanie to w czwartek możemy puścić listę, a do tego czasu robimy konsultacje społeczne :P

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ramach ogrywania gier które pominąłem postanowiłem stestować RDR i od paru dni sobie pykam w singla, z chęcią pobawiłbym się w multi na ciekawszym poziomie niż bieganie i strzelanie bez wcześniejszej ustawki. Śledzę temat na bierząco, więc jeśli nie przeszkadza wam żem nowy w temacie gry i mogę nie rozumieć do końca na początku co gdzie i po co to jestem bardzo chętny.

A co Tecumthe napisał zapomniałem podkreślić. Sluchawka jest

psn id: norbuspt

Edytowane przez Norman1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ramach ogrywania gier które pominąłem postanowiłem stestować RDR i od paru dni sobie pykam w singla, z chęcią pobawiłbym się w multi na ciekawszym poziomie niż bieganie i strzelanie bez wcześniejszej ustawki. Śledzę temat na bierząco, więc jeśli nie przeszkadza wam żem nowy w temacie gry i mogę nie rozumieć do końca na początku co gdzie i po co to jestem bardzo chętny

psn id: PixeL_atheist

Każdy z nas był kiedyś nowy, więc nie wydaje mi się by komuś mogło to przeszkadzać ;) Większe ustawki mają to do siebie, że do graczy, którzy już trochę się znają i grają dłużej, zazwyczaj dołączają nowe osoby. W większym gronie łatwiej przełamać bariery, niż np: umawiając się we dwójkę gdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie ekranu.. Będzie lista, wpisz się, pogadasz z innymi, a jeśli nie masz headseta poczatujesz, nawiążesz nowe znajomości i na pewno łatwiej będzie umówić się później na wspólne granie bez wcześniejszej ustawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecumthe, ja po świętach chętny jak coś. Teraz jadę do domu i będę bez konsoli do 26 (pomęczę w końcu to Uncharted na Vite), ale potem będę, więc jak komus pomóc to tylko mówić.

Bogda501: Robiliśmy wraz z Tecumthe oba trofea z Yellow_Frog83 (Go Team! i The Quick and Everyone Else...) Po Standoffie my wychodziliśmy, jemu pisało game over i zaliczało wygraną, po czym nas bardzo sprawnie zapraszał ponownie. I tak w jednym trybie były 3 wygrane w drugim 4 i oba trofiki mu wpadły w jakiś 15-20minut max (jak dla mnie to 2 najbardziej upierdliwe trofea z podstawki). Jak masz ochotę to można się choćby w 3 osoby ustawić (wygodniej się robi niż w dwie, bo łatwiej kogoś wykopać - osobiście robiłem we dwie osoby i też się da, ale we trzy szybciej nam to poszło). Ja już mam 100% gry i wszystkich DLC, czyli teraz gram tylko i wyłącznie dla przyjemności. A w multi chętnie sobie popykam nawet sam jak będzie x3, żeby nabić kolejne levele:)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda501: Robiliśmy wraz z Tecumthe oba trofea z Yellow_Frog83 (Go Team! i The Quick and Everyone Else...) Po Standoffie my wychodziliśmy, jemu pisało game over i zaliczało wygraną, po czym nas bardzo sprawnie zapraszał ponownie. I tak w jednym trybie były 3 wygrane w drugim 4 i oba trofiki mu wpadły w jakiś 15-20minut max (jak dla mnie to 2 najbardziej upierdliwe trofea z podstawki). Jak masz ochotę to można się choćby w 3 osoby ustawić (wygodniej się robi niż w dwie, bo łatwiej kogoś wykopać - osobiście robiłem we dwie osoby i też się da, ale we trzy szybciej nam to poszło).

Trzymam Cię za słowo... A Tecumthe ( jaki trudny nick... w ustawkach będę używać zwrotu: " Szefie"...), też mi obiecał pomoc... i możemy to we trójkę zrobić w/g Waszych wskazówek .

Termin po świętach jest jak najbardziej O.K.

16186513766091303788.gif

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam Cię za słowo... A Tecumthe ( jaki trudny nick... w ustawkach będę używać zwrotu: " Szefie"...), też mi obiecał pomoc... i możemy to we trójkę zrobić w/g Waszych wskazówek .

Termin po świętach jest jak najbardziej O.K.

16186513766091303788.gif

No to możemy odrzucić jedną datę tj. 26 grudnia. Zostają nam 27, 28, 29, 30 grudnia. Ja na tą chwilę skłaniam się najbardziej ku niedzieli tj. 30 grudnia. Niech się wypowiedzą inni, co każdemu pasuje.

PS. Bogda, wystarczy Teku ;) Jak mnie szefem zaczniecie nazywać to już się chyba całkiem czerwony zrobię :blush: :biggrin2: Co do nicka, jak byłem dzieckiem miałem bzika na punkcie Indian, a że kiedyś zaczytałem się w książkach Okonia, o losach Tecumseha zwanego też Tecumthe i jego przyjaciela Polaka - Czerwone Serce, no to się zrobił taki trudny nick :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możemy odrzucić jedną datę tj. 26 grudnia. Zostają nam 27, 28, 29, 30 grudnia. Ja na tą chwilę skłaniam się najbardziej ku niedzieli tj. 30 grudnia. Niech się wypowiedzą inni, co każdemu pasuje.

PS. Bogda, wystarczy Teku ;) Jak mnie szefem zaczniecie nazywać to już się chyba całkiem czerwony zrobię :blush: :biggrin2: Co do nicka, jak byłem dzieckiem miałem bzika na punkcie Indian, a że kiedyś zaczytałem się w książkach Okonia, o losach Tecumseha zwanego też Tecumthe i jego przyjaciela Polaka - Czerwone Serce, no to się zrobił taki trudny nick :)

Ja miałem w zwyczaju mówić do nauczycieli w technikum per "szefie", aż mnie jeden zstrzelił hasłem: "szew to masz na jajach" :) A termin mi wstępnie pasuje, ogólnie zobaczymy z czasem jak się to skrystalizuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo najlepiej by było 27 grudnia po swietach ;) , do tego czasu ogarne headseta wiec lepiej i przyjemniej bedzie sie gralo i tez z checia bym go team i the quick zrobil bo tylko to do platyny mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singl player gram od tygodnia gierka kozacka , dzisiaj włączyłem multi i jest jeszcze leppiej , pogram z kimś kto chętny nick PanWojownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×