Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

mam te same trofki do nabicia - jakos damy rade moze we dwoch, zeby niepotrzebnie nie angażować kolegow i kolezanki , aha do posse up musi byc 8 czlonkow posse ale to chyba wystarczy tylko na chwilke, zebrac posse i trofek wpada ?

ja jeszcze mam pytanie jak wejsc w czat bo nie widze tej opcji, Tecumthe - napisalem Ci szczegolowe pytanie na priva, looknij moze przy okazji .

Ja mam wersje angielska i na razie nie mam zadnych dodatkow poza Mavericks i cos tam ale chyba sie skusze na UN i te 2 kolejne bo na PSS widzialem pakier 3 DLC za 69 zl..

Czy do ustawki trzeba miec DLC czy spotykamy sie w glownej grze ?

To co o 20:00 ?

Dobra, żeby nam się to nie posypało, to ja dzisiaj wejdę w rolę organizatora i lidera gangu. Obaczysz co i jak i następnym razem zorganizujesz ustawkę, albo ktoś inny chętny.

Mam nadzieję, że obejdzie się bez dodatków. Zobaczymy w praktyce jak to będzie wchodząc do kryjówek, które część osób będzie miała a część nie. Nie chcę ryzykować wywalania z gry, które najczęściej nas nękało w sesji publicznej, dlatego spotykamy się w sesji prywatnej. Co do czatu to już Ci pisałem na priva: w menu PS3 masz ostatnią kategorię Znajomi. Kilka pozycji niżej jest - Rozpocznij nowy czat. Do czatu zapraszasz osoby, które masz na liście znajomych. Będąc w grze wchodzisz centralnym przyciskiem na padzie - PS. Co do trofika Posse up, 8 osób w posse, trofik wpada liderowi gangu, później zamiana - szybki trofik ;)

Ja mam wszystkie dodatki (łącznie z paskudnymi zombiakami...) , a mimo to, przed-ostatnim razem chyba 6 razy mnie wywaliło, zanim do was dołączyłam. Nie wiem co to wersja GOTY, więc nie wiem czy to coś mam...

I jeszcze sprawa zapki..... Kto dziś będzie szefem gangu, co bym go mogła o rękę poprosić..??

:biggrin: Mamy się w znajomych więc spoko, dziś jeszcze trochę poszefuję, ale po cichutku liczę, że ktoś zmieni mnie następnym razem :)

A GOTY - pełna wersja gry ze wszystkimi dodatkami, czyli ta którą Ty masz.

Puszczam pełną listę na dzisiaj, gdyby ktoś chciał się jeszcze dopisać:

Lista do ustawki multi RDR na 30 grudnia 2012 (niedziela) od godz 19.00 do 22.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. marekopawliko

3. DoValinho

4. bogda501

5. PanWojownik

6. WilliamPL

7. Vulcan_Genom

8. jacek210274

Do domu wracam przed siódmą i od razu siądę do gry oraz powysyłam zapki do gry i zaproszenia na czat, ale mam prośbę do PanWojownik i jacek210274, żebyśmy nie tracili czasu. Nie mam Was w swoich znajomych więc wyślijcie mi prośby o dodanie.

Spotykamy się tradycyjnie na Rancho u Bonnie i objeżdżamy wszystkie kryjówki gangów począwszy od Warthington Ranch, Pike Basin, Twin Rocks, Venter's Place, Fort Mercer, Critchley's Ranch, Tumbleweed, Cueva Seca, Gaptooth Breach, The Scratching Post, potem przejazd do Meksyku a tam Crooked Toes, Nosalida, Tesoro Azul i Rancho Polvo. W międzyczasie możemy zapolować na dzikiego zwierza i ponabijać bounty w miastach.

Jak skończymy można się podzielić na grupki i zrobić trofiki The Quick i Go Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem caly czas on-line (mecze gt5) wiec jak cos to do mnie jak w dym :) chcialem jeszcze tylko zweryfikowac liste otoz jacek210274 to moj nick z tego forum a psnID to JacekMacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do czatu to już Ci pisałem na priva: w menu PS3 masz ostatnią kategorię Znajomi. Kilka pozycji niżej jest - Rozpocznij nowy czat. Do czatu zapraszasz osoby, które masz na liście znajomych. Będąc w grze wchodzisz centralnym przyciskiem na padzie - PS.

To Ty pisales o czacie w PS3 ? Ja natomiast pytalem o czat w RDR Multi i stad chyba nie moglismy sie zrozumiec.

Czyli w RDR nie ma czatu tekstowego i korzystamy z czatu PS3 ? Zatem przed wejsciem do ustawki nalezaloby wszystkich jej czlownkow miec w znajomych ps3 ?

Drugie pytanie: To objezdzanie kryjowek gangow to tak dla zabawy czy jest w tym jakis cel w postaci nabijania jakichs trofikow ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To objezdzanie kryjowek gangow to tak dla zabawy czy jest w tym jakis cel w postaci nabijania jakichs trofikow ?

Vulkan (jesli dobrze zrozumiałam) - proponował dla zabawy. Trofki miały być celem drugorzędnym.

Czasem trzeba od pracowitego nabijania trofeów, odpocząć w bardziej bezstresowy sposób...

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Zaraz siadam do konsoli i działamy :) W międzyczasie zastanówcie się w jakim free room robimy imprezę, normal czy hardcore (bez systemu automatycznego celowania i bardziej rzeczywistym)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wszystkich oskalpujesz więc co za różnica? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, jestem nowy i moze nie znam panujacych tu zwyczajow ale dzisiejsza ustawka to wielkie rozczarownie dla mnie i dla Jacka tez z pewnoscia.

Przez 3 godziny latamy po mapie w pogoni za jakimis 50 tys. pkt , ktorych NIKT nie potrzebuje a jak my z Jackiem zaczynamy prosic o 2 minutki, zeby wbic trofka z ktorym zmagamy sie od paru tygodni (tak znalezc 8 kolesi do posse to wcale nie jest prosta sprawa) to ludzie zaczynaja wychodzic (bogda501) i generalnie olewac temat czyli nas. To nieladnie i nieelegancko. Przeciez tu na forum pisalismy bardzo wyraznie przed ustawka ze zalezy nam na 2 trofkach posse up i go team.

Przy odrobinie dobrej woli moglismy je wbic w 5 minut .... ale trudno nie udalo sie. Jest szansa na przyszlosc ? Pomozecie ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka. Jak nie znasz się z kimś osobiście to najczęściej jesteś traktowany jako wirtualny bot... Coraz częściej się o tym przekonuję

Dodaj mnie do znajomych, jak coś to zawsze mogę wbić na 10 minut i pomóc Ci

Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, jestem nowy i moze nie znam panujacych tu zwyczajow ale dzisiejsza ustawka to wielkie rozczarownie dla mnie i dla Jacka tez z pewnoscia.

Przez 3 godziny latamy po mapie w pogoni za jakimis 50 tys. pkt , ktorych NIKT nie potrzebuje a jak my z Jackiem zaczynamy prosic o 2 minutki, zeby wbic trofka z ktorym zmagamy sie od paru tygodni (tak znalezc 8 kolesi do posse to wcale nie jest prosta sprawa) to ludzie zaczynaja wychodzic (bogda501) i generalnie olewac temat czyli nas. To nieladnie i nieelegancko. Przeciez tu na forum pisalismy bardzo wyraznie przed ustawka ze zalezy nam na 2 trofkach posse up i go team.

Przy odrobinie dobrej woli moglismy je wbic w 5 minut .... ale trudno nie udalo sie. Jest szansa na przyszlosc ? Pomozecie ?

Od początku była planowana zabawa w formie wspolnego czyszczenia kryjowek, a ew. przy okazji mozna bylo zapytac o trofiki. Pomijam już, ze posse up robi sie samemu w 10 minut zapraszając jak popadnie obcych ludzi, a go team bez problemu we 2, aczkolwiek optymalnie robi sie w 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

go team probowalismy z Jackiem zrobic we dwoch i nie ma szans. Za malo zeby vote to kick. Trudno znalezc taka gre gdzie nikogo nie ma i to jeszcze 4x pod rzad.

Ustawka jest koniecznoscia a o posse up juz nie wspomne. To naprawde jest trudne zeby weszlo 8 osob. Moze miales po prostu fuksa.

JP4Freak i Darayavahus, juz Was dodalem. Moze razem damy rade. Napiszcie kiedy dacie rady byc, jak nie posse up to przynajmniej ten go team wbijemy. Mysle ze Jacek tez nie zawiedzie. Tylko kwestia terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety musze sie zgodzic z marekopawliko w 100%. kolezanka bogda501pojezdzila 2 godzinki, pogadala, pouzalala sie nad swiatem, a gdy my chcielismy powbijac te upierdliwe POSSE UP to poprostu wyszla z gry. reszta ludzi ok chciala pomoc lecz chyba bylo juz za pozno... mam nadzieje ze znajda sie chetni do pomocy, ten trofik powinien zajac max 10 min. mimo wszystko dziekuje wszystkim za obecnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bądź tu dobry, pomagaj w trofikach, organizuj ustawki a i tak po Tobie pojadą :biggrin: Kilka słów wyjaśnienia od organizatora. Można po nas jechać w grze, ale nie na forum! A już krytyka osób po nicku, kwalifikuje się tylko na jedno :banana: tym bardziej, że Bogda w ustawkach do RDR ma naprawdę długi staż, a z uwagi na wiek dla nie jednych tutaj mogłaby być matką lub babcią, a do tego jest MEGA sympatyczną osobą.

Nie potrafię też zrozumieć osób, których nie było na ustawce a nas krytykują, nie bezpośrednio ale przecież już wiadomo, że nasza szóstka to wirtualne boty, którzy tylko walą głupa :rofl: Czy tak trudno jest przeczytać kilkanaście postów wstecz, a nie oceniać innych na podstawie jednego lub dwóch ostatnich postów?

Dołączyły do nas dwie nowe osoby. Jedna z nich chciała zorganizować ustawkę, ale była świeża w temacie więc po raz kolejny byłem organizatorem. Był zapodany szczegółowy plan. Większość z nas tj. 6 z 8 osób chciała pograć dla zabawy objeżdżając całą mapę. Potem był czas na trofiki i było to wyraźnie zapowiedziane. Niestety w momencie gdy kończyliśmy objazd jedna osoba nie ze swej winy zniknęła i niemożliwym było już zrobienie trofika wymagającego 8 osób, w sytuacji gdy zostało nas 7. Próbowaliśmy na sesji publicznej, ale część osób wyrzucało z gry. Dlatego się nie udało.

Jak byłem tu pierwszy raz na ustawce to nie puszczałem muzy na maksa, tak, że inni musieliby mnie wyciszać i nie pisałem co jakiś czas na czacie z dąsami dlaczego nie robimy jeszcze moich trofików. Czekałem sobie cierpliwie na swoją kolej, szanując starszych stażem i nie raz wiekiem kolegów i koleżanki. Szkoda, że tak to wyszło :confused: Zorganizowałem 4 ustawki, a wczorajsza na pewno była ostatnią jakiej się podjąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zawiedzeni chłopcy "pojechali po całości". Czytajcie posty ze zrozumieniem, albo róbcie własne ustawki. Zasady były jasne: najpierw zabawa, a potem ewentualne trofiki. Brałem drugi raz udział w ustawce tej grupy i nie byłem traktowany jak bot. Spotkałem tu sympatycznych ludzi, ogarniających w pełni tematy związane z RDR. Poprzednio były robione trofea i pomimo, że zawitałem tu pierwszy raz nie było problemu, aby moje trofea były zrobione jako pierwsze. Tym bardziej, że osoby organizujące spotkania mają w większości trofea pozaliczane nie wspominając o max. poziomie postaci. Więc dlaczego mieliby wykorzystywać innych do sowich celów. To oni poświęcają swój czas by pomóc i podzielić się swoją wiedzą z innymi. Poprzednio były trofea, a teraz bezstresowa zabawa (jak widać nie dla wszystkich). Dodam, że były starania zrobienia trofików posse, ale każdy widział, że były problemy z serwerami. Zawiedzeni chłopcy opuścili więc grę by przelać swoje frustracje na forum. Ja bawiłem się wspaniale i zabawę zakończyłem grubo po północy. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie jeden raz na Dzikim Zachodzie, by zrobić porządek z bezprawiem. P.S. Jeden z chłopców, którzy tak "tu głośno wykrzykują" swoje żale (nie będę podawał nick-a bo uważam, ze tak się nie robi) grając w trybie online mógłby przyciszyć muzykę w swoim otoczeniu, bo innym uczestnikom mogło to bardzo przeszkadzać w zabawie. Pozdrawiam wszystkich uczestników wczorajszego rajdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie do konca sie zrozumielismy, masz racje, od poczatku miala to byc zabawa, masz racje ze "ktos" puszczal muzyke i zagluszalo to rozmowe (muzyka leciala w drugim pokoju mialem sluchawki i tego nie slyszalem, ale jak zwrociliscie mi uwage odpialem kamerke i przeprosilem), ale od czego jest ten czat o ktorym pisaliscie i na ktorym juz minute po zalogowaniu sie 7 osob pisalismy bez "dasow" ze zalezy nam na tych trofeach, po 2 godzinach moze rzeczywiscie pojawily sie nerwy u nas ale to chyba zrozumiale. wy weterani organizowania ustawek powinniscie doskonale wiedziec ze im dluzej sie gra tym potem jest trudniej zrobic cos konkretnego. nikt nie ma so ciebie pretensji, napisalem ze potem wszyscy chcieli pomoc (po za jednym przypadkiem) i ze dziekuje niestety w & nam sie nie udalo, choc kilka postow wyzej kolega napisal, ze samemu robi sie to w 10 minut. reasumujac szacunek nalezy sie wszystkim, bez wzgledu na wiek, czy staz w organizowaniu ustawek. jesli cie utazilem to przepraszam, bo nie bylo moim zamiarem obrazanie kogokolwiek. mimo wszystko szczesliwego Nowego Roku...

Edytowane przez jacek210274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, co te trofea robią z ludźmi :) Zupełnie jak pieniądze :)

Wyluzujcie wszyscy, to tylko gra i tylko trofea.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, ze to moja skromna osoba byla inicjatorem tej ustawki, zaproponowalem termin i godzine. Jakby zorganizowalem i zebralem towarzystwo na forum. Bez tej inicjatywy prawdopodobnie ustawka by sie nie odbyla. I wyraznie napisalem ze zalezy mi na 2 trofkach. Wy natomiast przejeliscie moją ustawke i zrobiliscie z niej swoją - dlatego pojawil sie żal i rozczarowanie bo poczulem sie po prostu zrobiony w trąbe i olany. To tak trudno bylo je wbic na poczatku a potem sobie pojezdzic dla zabawy ? Jestem pewien ze wtedy graloby nam sie zupelnie inaczej.

No ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Mam nadzieje ze sie nie obrazicie i dacie sie namowic jeszcze na 5 minut wejscia wieksza grupą zeby bylo minimum 8 osob. Wszystkie pozostale trofki da sie zrobic w mniejszym gronie.

Ja takze zycze wszystkim Szczesliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

go team probowalismy z Jackiem zrobic we dwoch i nie ma szans. Za malo zeby vote to kick. Trudno znalezc taka gre gdzie nikogo nie ma i to jeszcze 4x pod rzad.

Ustawka jest koniecznoscia a o posse up juz nie wspomne. To naprawde jest trudne zeby weszlo 8 osob. Moze miales po prostu fuksa.

Go Team! <--I tak miałem fuksa 3 razy z rzędu? Sam robiłem we dwójkę, dwa razy z innymi graczami we trójkę. Co do Posse Up! robiłem spontanicznie, weszłem a patrze jest kilkoro ludzi zaprosiłem wszystkich kilku przyjęło to przenosiny itd. podczas 3 czy 4 przenosin jedna czy dwie osoby zniknęły, ale dołączyły sie inne, a ja uzbierałem całą 8kę i trofik wpadł to oczywiście sobie pograliśmy. Wczoraj się serwery dupiato synchronizowały, zazwyczaj tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, ze to moja skromna osoba byla inicjatorem tej ustawki, zaproponowalem termin i godzine. Jakby zorganizowalem i zebralem towarzystwo na forum. Bez tej inicjatywy prawdopodobnie ustawka by sie nie odbyla.

Polecam post nr.1279 . z dnia 28 grudnia godz. 09:12:29 Tam dowiemy się, kto był inicjatorem niedzielnej ustawki.

http://www.ps3site.p.../page__st__1260

Dwaj nowi byli naszymi gośćmi a nie gospodarzami.

Mam kilka punktów ku uwadze...

1-Aby być liderem grupy, trzeba JUŻ wiedzieć jak prowadzić drużynę , a nie dopiero się tego uczyć. Naukę polecam w dwuosobowym składzie na serwerze prywatnym...

2- Należy pamiętać o tym, że za każdą postacią w grze, stoi CZŁOWIEK..., który poświęca swój czas i dobre chęci.(często kosztem rodziny..). Należy mu się szacunek a nie lista żądań.

3- Drużyna to zespół ludzi, którzy ze sobą współpracują a nie wprowadzają zamęt.

Jeśli do gry wkrada się chaos, przepychanie łokciami oraz stawianie swoich celów ponad wszystko inne... - wychodzę z gry (taka metoda na unikanie stresu).

Wczoraj zrobiłam to po raz pierwszy.

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna spinka imho.

To była moja 2 ustawka, na pierwszej nie wiem kiedy wpadło 8 trofików, niedzielna miała być bardziej luźna i taka była.Dzięki Tecumthe RDR znowu zawitał w napędzie mojej czarnulki i nawet nachodzi mnie ochota by splatynować tę pozycję.

Dla zupełnie nowych proponuję trochę pokory, świat nie kręci sie wokół was, a takimi wrzutkami tylko zniechęcacie organizatorów do następnych ustawek.

Na przyszłość proponuję zrobić listę konkrętnych trofek które MOZNA zrobić w danym dniu i wałkować je od A do Z.

Zorganizowałem 4 ustawki, a wczorajsza na pewno była ostatnią jakiej się podjąłem.

Mam nadzieję że to swego rodzaju postanowienie noworoczne którego się nie dotrzymuję i już w styczniu coś zorganizujesz ;)

Wczoraj zrobiłam to po raz pierwszy.

Pierwszy raz pamięta się najlepiej :D

peace

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede sie wdawal w przepychanki slowne, jak rozumiem u pewnej grupy ludzi jestesmy juz przekresleni i spaleni i teraz dla zasady nie wejda juz w nasze ustawki - to takie niestety typowe, polskie

na szczescie jest grupa ludzi, ktora juz sie zaoferowala z pomocą - takze spokojnie damy rade bez obrazonych i urazonych.

I bądź tu dobry, pomagaj w trofikach, organizuj ustawki a i tak po Tobie pojadą

Sorki Tecumthe ale wczoraj nie pomogles mi w zdobyciu ZADNEGO trofka. I to mimo wielokrotnych próśb z mojej strony.

Wyscie sie po prostu dobrze bawili a nas po prostu olaliscie i stad ta cala dyskusja.

Bo ja zrozumialbym gdyby to wymagalo jakiegos wysilku ale to byla kwestia paru minut.

Ktos tu pisal ze nalezy szanowac czas innych - wlasnie, ja tez mam rodzine i dzieci i wczoraj stracilem na nic 3 h czasu.

Ja juz pomijam posse up bo tutaj sprawe zalatwila bogda ale np. go team moglismy zrobic ale ... no wlasnie .

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flame!! ;)

Ale ma chłopak trochę racji, kazaliście mu biegać za sobą niczym pies z wywalonym ozorem przez 3h a potem nara.

Od razu mi się przypomina ustawka w Fifie 11, 4h na zrobienie jednego brązowego trofka i dalej nic, 12 luda - chaos i zamieszanie, dopiero kolejna ustawka pomogła czyli kolejne 2 lub 3 h ;) Ta ustawka wciąż wzbudza wspomnienia, Asull na pewno pamięta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy odrobinie dobrej woli moglismy je wbic w 5 minut .... ale trudno nie udalo sie. Jest szansa na przyszlosc ? Pomozecie ?

Grę mam cały czas w swojej kolekcji. Co prawda Platyna wbita, ale zawsze znajdę czas na szybką ustawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla co poniektórych ale jak zobaczyłem jaki kombinat się tu robi (w tym konkretnym temacie) to też dałem sobie spokój :) A miałem ochotę na pogranie w Wami.

Kluczem do sukcesu jest ścisłe określenie reguł takiej ustawki (mieszane rzadko się udają).

Najlepiej je organizować tematycznie, czyli raz robimy trofiki, następnym razem latamy po Wild West i walimy głupa.

I wiem co mówię, bo w RDR na przestrzeni ostatnich 2,5 roku zorganizowaliśmy tych ustawek już parę, Ci z którymi miałem przyjemność grać wiedzą o co biega.

Ja mam 100% więc generalnie sie nie spinam, ale jak Ktoś tu zorganizuje konkretną ustawkę na konkretne trofea to z przyjemnością zagram dla fun`u i pomogę rzecz jasna z pucharkami.

Co do ekipy, ostatnio kiedy graliśmy robiliśmy punkty w posse, Freak wyleciał, wszyscy czekaliśmy na niego aż rozwiąże problem z netem dołączy do Posse by wpadł mu trofik, a brakowało mu z 2 kill`i. trwało to może z 20 min, ale Gość zaliczył te trofeum, i nie chodziło żadnemu z nas o jakieś szacunki o których tu niektórzy piszą tylko o koleżeńskie zachowanie. Piszę o tym dlatego by zaznaczyć, że można zorganizować fajną ekipę (jak trzeba to po selekcji skoro niektórzy są niereformowalni).

Zresztą - szacunek za poświęcony czas ?? może jeszcze aureola i portret na stronie głównej forum ?? Po takich tekstach to sam bym z takimi ludźmi już nie grał, skoro tak łachą jadą, no chyba, że ktoś ich do czegoś zmusza i grają wbrew własnej woli -> to by było wytłumaczeniem na wypisywanie takich bzdur. I wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo sam do najmłodszych się nie zaliczam. A już na pewno nie oddaję czasu obcym kosztem rodziny (jak tu jedna osoba na poprzedniej stronie wspomniała) by potem płakać o tym na forum i domagać się szacunku :biggrin:

Najlepsze ustawki jakie były to te sprzed dwóch lat z Joxerem, Sanho (Hektorem), Firo i Szymkiem, o tych sprzed roku z Patricko, Marcinkiem i Siriondelem nie wspominając bo to klasyki -> zresztą mam nadzieje, że jeszcze razem zagramy ;)

Grę mam cały czas w swojej kolekcji. Co prawda Platyna wbita, ale zawsze znajdę czas na szybką ustawkę.

U mnie niezmiennie nr 1 ;)

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po bólu - wszystkie trofki wbite zaledwie w pare godzin po tej nieudanej ustawce a wszystko dzieki konkretnym i pomocnym ludziom z tego forum. Dzieki chlopaki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×