Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest miejsce, to ja mogę w sobotę pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulcan: Bardzo Ci dziekuje za takie szczegółowe wyjaśnienie tej kwestii. To mnie nieźle podłamałes, że te levele trzeba wbijac po kilka razy. Czy to jest potrzebne do jakichś trofków ?

Druga sprawa, na stronce Rockstara wyczytałem to co juz tu napisal wczesniej Tecumthe, że 7 lutego ma byc event z RDR. Skad wiadomo ze ten event bedzie polegal akurat na XP x3 ?

Czy poza rozwalaniem Pike's Basin jest jakaś szybsza metoda na nabicie tych punktów? Poza ustawką oczywiście :)

Do platyny i 100% w RDR trzeba tylko RAZ dobić do 50lvl (jedno trofeum) i przejść do legendy (drugie trofeum), pozostałe wbijanie kolejne razy 50lvl to już dla pasjonatów i zapaleńców i nie ma wpływu ani na platynę, ani na osiągnięcie 100%.

IMO nie ma szybszego sposobu niż farmić na Pike's Basin. XP x3 i jedziemy w kółko :) Będziesz miał ochotę to można to robić w ustawce. Headset byłby rozsądny, żeby nie umrzeć z nudów przy tym farmieniu.

Przepraszam sobotnich ustawkowiczów, ale posypały mi się plany weekendowe. Mam pilny wyjazd i niestety nie mogę z Wami pograć.

Na konsolę najwcześniej zawitam w poniedziałek. Mam nadzieję, że jakoś się zorganizujecie a ustawka wypali. Raz jeszcze sorki Panowie.

Mac - żaden problem. Headset super sprawa i fajnie, że na ustawkach można będzie pogadać z kolejną osobą ;) Co do soboty w związku z moją absencją to pisz do osób z listy poniżej.

1. Tecumthe

2. Pan Wojownik

3. Vulcan_Genom

4. DoValinho

5. WilliamPL

6. marekopawliko

Mogę przejąć w takim razie. Tych co są na liście mam w znajomych + bogda501. Salwik92 dodać Cię?

Mac982: podaj nick na PSN, żebym mógł Cię zaprosić lub odezwij się sam jak będziesz w sobotę.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest miejsce, to ja mogę w sobotę pograć.

Nie było limitu miejsc, więc jak tylko masz ochotę to wskakuj.

Co do XP x3 to potwierdzam co pisał Vulcan. Pike's Basin to najszybszy sposób, a w kilka osób jest jeszcze szybciej. Jeśli jest ekipa (4 w miarę ograne osoby) to można też próbować na misjach co-op advanced. Większa przyjemność z gry a XP wpada na poziomie od 3 do 5 tysięcy na evencie w zależności od medalu i misji. Będzie zainteresowanie to można pomyśleć o jakiejś ustawce pod XP w tym lutowym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam Headset Gioteck EX-01 ( stwierdziłem że wole wydać 70 zł niż pisać jedną wiadomość 2 min ) więc możemy sobie pogadać , dzięki Vulcan_Genom że przejmiesz organizatora

Edytowane przez JuliuszCezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam Headset Gioteck EX-01 ( stwierdziłem że wole wydać 70 zł niż pisać jedną wiadomość 2 min ) więc możemy sobie pogadać , dzięki Vulcan_Genom że przejmiesz organizatora

Tylko niecałe 42 zyko w empiku http://www.empik.com/ex-01-sluchawka-bluetooth-dla-ps3-gioteck,prod61041748,multimedia-p

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś go pocieszył :) Ja miałem chwilkę Gioteck'a EX-02, ale się okazała słuchawka zepsuta i działał tylko mikrofon to oddałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako babsko niekumate, mam pytanie do znawców. Jeśli podczas eventu (7 lutego) będę chciała komuś pomóc w nabijaniu leveli, to wiadomo, że nie mogę być szeryfem a jedynie szeregowcem w jego drużynie..

Czyżby zatem szef posse dostawal wiecej punktów XP niż szeregowcy ?

Co do rozwalania w pojedynke to ja z autopsji zauwazylem ze jesli samodzielnie rozwale jakąś kryjówke to mam wiecej punktów niz jak ktoś mi pomoże. Czasem jest to nawet polowa punktów mniej.

Ciekawe czy ktos ma porownanie z ustawek czy jak wpadamy calą banda do Pike's Basin to kazdy dostaje po te 1900 XP , nawet jak ma na koncie raptem 3 kille i 1 asyste?

Tu koledzy sa tak zaawansowani, że ja często nie nadążam wycelować a już połowe gangu wącha kwiatki. Ba czasem zdażyło mi sie nawet nie zaliczyc ani jednego killa bo z prawej i lewej koledzy tak sypali , że byłem w szoku.

Czy to oznacza ze my nowicjusze w tą gre jesteśmy skazani na mniej punktow XP ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny i 100% w RDR trzeba tylko RAZ dobić do 50lvl (jedno trofeum) i przejść do legendy (drugie trofeum), pozostałe wbijanie kolejne razy 50lvl to już dla pasjonatów i zapaleńców i nie ma wpływu ani na platynę, ani na osiągnięcie 100%.

IMO nie ma szybszego sposobu niż farmić na Pike's Basin. XP x3 i jedziemy w kółko :) Będziesz miał ochotę to można to robić w ustawce. Headset byłby rozsądny, żeby nie umrzeć z nudów przy tym farmieniu.

Mogę przejąć w takim razie. Tych co są na liście mam w znajomych + bogda501. Salwik92 dodać Cię?

Mac982: podaj nick na PSN, żebym mógł Cię zaprosić lub odezwij się sam jak będziesz w sobotę.

Dodaj, jasne :> Pomogę wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nastąpiła u mnie nieoczekiwana zmiana planów na sobotę, więc nie dam rady zagrać, ale do następnej ustawki jak będzie możliwość chętnie dołączę

1. Tecumthe

2. Pan Wojownik

3. Vulcan_Genom

4. DoValinho

5. WilliamPL

6. marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zatem szef posse dostawal wiecej punktów XP niż szeregowcy ?

Co do rozwalania w pojedynke to ja z autopsji zauwazylem ze jesli samodzielnie rozwale jakąś kryjówke to mam wiecej punktów niz jak ktoś mi pomoże. Czasem jest to nawet polowa punktów mniej.

Ciekawe czy ktos ma porownanie z ustawek czy jak wpadamy calą banda do Pike's Basin to kazdy dostaje po te 1900 XP , nawet jak ma na koncie raptem 3 kille i 1 asyste?

Tu koledzy sa tak zaawansowani, że ja często nie nadążam wycelować a już połowe gangu wącha kwiatki. Ba czasem zdażyło mi sie nawet nie zaliczyc ani jednego killa bo z prawej i lewej koledzy tak sypali , że byłem w szoku.

Czy to oznacza ze my nowicjusze w tą gre jesteśmy skazani na mniej punktow XP ?

Są różnice chociażby za podłożenie dynamitu pod te skrzynie z bronią jest 100XP za każdą skrzynię, i to dostaje tylko ten (co jest akurat logiczne) kto ten dynamit podłożył. W przypadku XP x3 i założeniu, że podłożysz pod wszystkie 3 skrzynie to masz już samo 900XP tylko za podłożenie dynamitu. Ogólnie można się umówić, że grając we czwórkę dzielimy się tak: dwóch ogarnia ten większy jar gdzie jest zagroda i krowy, a dynamit podkłada raz jedna, raz druga osoba na przemian przy kolejnych podejsciach do Pike's Basin, a osoba nr 3 i 4 obstawiają pozostałe dwie mniejsze miejscówki ze skrzyniami i każda wysadza sobie po jednej skrzyni i odstrzeliwuje w danej miejscówce wrogów. Wtedy będzie +/- po równo. NIe pamiętam za co jeszcze są dodatkowe XP w Pike's Basin. Wejdź do gry, ukończ Pike's Basin i na końcu masz podsumowanie i tam jest rozpisane. Np. pamiętam, że w Meksyku w Tesoro Azul dostajesz 50XP za każdą uratowaną (czyt. nie zabitą podczas szturmu) dziwkę.

Nie ma jednak znaczenia, czy ktoś ma 50lvl czy 1lvl, punkty XP dostaje się za to co się samemu "wywalczyło". Aczkolwiek kolejna logiczna rzecz, jak masz wyższy level masz lepsze i mocniejsze bronie i szybciej możesz kosić wrogów, stąd to złudzenie. Ja osobiście np. nawet się nie fatyguję do środka Pike's Basin. Znam na pamięć, gdzie bandziory stoją i odstrzeliwuję ich z Caracano Rifle (ta lepsza snajperka) potem tylko schodzę na dół podkładam dynamit i wracam na górę i wykańczam resztę.

Zawsze można konkretną broń zdobyć w konkretnej kryjówce np. masz 1lvl, ale zdobędziesz kryjówkę Tesoro Azul, a tam jest High Power Pistol, a w Nosalidzie jest Caracano Rifle i mimo niskiego levelu masz dobrą broń od razu. Jedyna wada - musisz cholernie uważać, bo jeżeli zginiesz to respawnujesz się tylko z bronią, którą posiadałeś za odblokowanie levelu, a te znalezione po kryjówkach tracisz :/ W Pike's Basin w jednym z namiotów jest jakiś Reapeter tylko nie pamiętam jaki.

A wracając jeszcze do Pike's Basin zerknij na tą tabelkę podsumowywującą i tam powinny być punkty podstawowe i te punkty każdy dostaje zawsze. Np. gramy w czwórkę i ciągle dajemy replay na Pike's Basin, a jedna osoba mówi, że idzie na obiad czy do kibla i mimo, że stoi sobie z boku i campi to też będzie dostawała punkty za kolejne podejścia.

Jak jest duży ruch na serwerach to można obserwować czy ktoś nie robi Pike's Basin i wbić się na sam "koniec imprezy" :) i zgarnąć punkty za free, zresztą w przypadku innych kryjówek jest tak samo.

AKTUALNA LISTA NA JUTRZEJSZĄ USTAWKĘ:

Sobota, 12 stycznia, godzina: 18, cel: luźna ustawka bez jęczenia o wbijanie trofików

1. Vulcan_Genom

2. Pan Wojownik

3. DoValinho

4. marekopawliko

5. Salwik92

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zatem szef posse dostawal wiecej punktów XP niż szeregowcy ?

Co do rozwalania w pojedynke to ja z autopsji zauwazylem ze jesli samodzielnie rozwale jakąś kryjówke to mam wiecej punktów niz jak ktoś mi pomoże. Czasem jest to nawet polowa punktów mniej.

Ciekawe czy ktos ma porownanie z ustawek czy jak wpadamy calą banda do Pike's Basin to kazdy dostaje po te 1900 XP , nawet jak ma na koncie raptem 3 kille i 1 asyste?

Tu koledzy sa tak zaawansowani, że ja często nie nadążam wycelować a już połowe gangu wącha kwiatki. Ba czasem zdażyło mi sie nawet nie zaliczyc ani jednego killa bo z prawej i lewej koledzy tak sypali , że byłem w szoku.

Czy to oznacza ze my nowicjusze w tą gre jesteśmy skazani na mniej punktow XP ?

Dlatego najbardziej sprawiedliwym i równie szybkim sposobem nabijania XP są misje Co-op. Wszyscy mają rozdzielane punkty XP po równo, niezależnie od indywidualnych osiągnięć, które przekładają się na punkty score.

W kryjówkach jest różnie. Zasada jest prosta: im mniej osób robi kryjówkę, tym więcej XP dostanie, ale dłużej im to zejdzie. Im więcej osób robi kryjówkę, tym mniej XP dostanie, ale zrobią to dużo szybciej. Finalnie i tak opłaca się robić w kilka osób, bo dochodzą punkty bonusowe dla wszystkich, więc nawet jeśli ktoś tylko stał i patrzył to i tak nabije trochę XP.

Dla mnie Pike's Basin to najszybsze rozwiązanie, choć na YT znajdziecie pełno filmików jak ktoś nabija mnóstwo XP na innych kryjówkach np: w mniej niż minutę :)

Trzeba znaleźć swój optymalny sposób.

Dwa filmiki na rozjaśnienie tematu dla tych co chcą szybko nabić ostatnią legendę:

na przykładzie Fort Mercer

http://www.youtube.com/watch?v=vphPOzqC8Qk

i Twin Rocks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najbardziej sprawiedliwym i równie szybkim sposobem nabijania XP są misje Co-op. Wszyscy mają rozdzielane punkty XP po równo, niezależnie od indywidualnych osiągnięć, które przekładają się na punkty score.

W kryjówkach jest różnie. Zasada jest prosta: im mniej osób robi kryjówkę, tym więcej XP dostanie, ale dłużej im to zejdzie. Im więcej osób robi kryjówkę, tym mniej XP dostanie, ale zrobią to dużo szybciej. Finalnie i tak opłaca się robić w kilka osób, bo dochodzą punkty bonusowe dla wszystkich, więc nawet jeśli ktoś tylko stał i patrzył to i tak nabije trochę XP.

Dla mnie Pike's Basin to najszybsze rozwiązanie, choć na YT znajdziecie pełno filmików jak ktoś nabija mnóstwo XP na innych kryjówkach np: w mniej niż minutę :)

Trzeba znaleźć swój optymalny sposób.

Ja mam czas, a że gra sprawia mi frajdę to nigdzie mi się nie spieszy. Jak będzie XP x3 to chętnie wbiję ze 2 razy 50lvl, żeby potem już móc wyciskać soki i kompletować wyzwania i inne takie. Pewno będę w to pogrywał do czasu kiedy wyjdzie następca RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czas, a że gra sprawia mi frajdę to nigdzie mi się nie spieszy. Jak będzie XP x3 to chętnie wbiję ze 2 razy 50lvl, żeby potem już móc wyciskać soki i kompletować wyzwania i inne takie. Pewno będę w to pogrywał do czasu kiedy wyjdzie następca RDR :)

Na wyzwania możemy się umawiać od czwartej odznaki, bo wtedy już się nie resetują. Powinno Ci wpaść na weekendowym XP x3, a przez kolejne dwa latka do czasu wyjścia Red Dead Rebellion możemy się męczyć z wyzwaniami :biggrin: A, że sporo ich i niektóre upierdliwe bardziej niż kingpin i inne trofiki to nam trochę zejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci XP x3 . Zbierasz punkty na 50 level ? Myślałem ze tu już wszyscy to mają.

Też sie nad tym męcze. Znudziło mi sie już po raz setny rozwalanie Pike's Basin za 1900XP, po 30 levelu to już wolno idzie.

Przy XP x3 ostatni poziom wbijałem chyba ze 40 minut na Pike's Basin. Średnio we dwóch kryjówkę robiliśmy w 1.5-2 minuty z 3.5-5k XP. Zacząłem z 22lv i całość zajęła jakieś 4-5 godzin.

Na normalnym XP nie wiem ile to trwa ale raczej długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy XP x3 ostatni poziom wbijałem chyba ze 40 minut na Pike's Basin. Średnio we dwóch kryjówkę robiliśmy w 1.5-2 minuty z 3.5-5k XP. Zacząłem z 22lv i całość zajęła jakieś 4-5 godzin.

Na normalnym XP nie wiem ile to trwa ale raczej długo.

Na normalnym to masakra. Ja na XP x3 wbiłem 50lvl w jeden weekend, szkoda, że wtedy nie wiedziałem, że mój czas poświęcony na zadania i wyzwania to jak krew w piach, bo po przejściu do legendy wszystko pójdzie w pizdu. Ale gra nawet na normalnym XP daje tyle radości jak mało która. A teraz mam 41lvl bez XP x3 i już to jakiś czas trwa, ale generalnie wbijam XP tylko podczas ustawek. Może jutro uda się dobić do tego 50lvl po raz drugi:)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulcan jeśli chodziło Ci o mnie to mój psn to Yayami-omate ;) Juliusz a gdzie i kiedy kupowałeś swojego Giotecka?? bo ja też go właśnie kupiłem ten model wczoraj tyle że w trochę innej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem na allegro ( 2 sztuki z kolegą i przesyłka na spółkę ) to wyniosło mnie 64 zł ( za sztukę ) bo mieszkam na takim zadupiu że w żadnym stacjonarnym sklepie nie kupię a najbliższy Empik mam 30 km :) Sprawdzałem go na krótką meta , działa dobrze . Jutro go wy testuję na dłuższą . Ostatnio siedziałem przy laptopie z Bluetooth i podłączyłem się bez problemu , pięknie działa ze Skype :) a nie wiem jak z tel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulcan jeśli chodziło Ci o mnie to mój psn to Yayami-omate ;) Juliusz a gdzie i kiedy kupowałeś swojego Giotecka?? bo ja też go właśnie kupiłem ten model wczoraj tyle że w trochę innej cenie

Wysłałem zaproszenie do Ciebie i Salwik92.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najbardziej sprawiedliwym i równie szybkim sposobem nabijania XP są misje Co-op. Wszyscy mają rozdzielane punkty XP po równo, niezależnie od indywidualnych osiągnięć, które przekładają się na punkty score.

Zatem mam propozycje, żebyśmy jutro zaplanowali na koniec ustawki misje co-op advanced. Moze bedą 4 osoby chętne ?

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem mam propozycje, żebyśmy jutro zaplanowali na koniec ustawki misje co-op advanced. Moze bedą 4 osoby chętne ?

Ja chętny jestem. Vulcan, zaakceptowałem już zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej , może być co-op advanced , w sumie mi obojętnie w jaki typ rozgrywki będziemy robić , ważne że będziemy wspólnie grać :) A pytanie do tych co mają headset-y robimy konferencje taką w systemie , czy w grze normalnie gadamy

a od którego lvl to bez znaczenia , tylko wykonując misje odblokowujesz inne :

http://reddead.wikia.com/wiki/Outlaws_to_the_End jak masz google chrome to samo Ci przetłumaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdemu pasuje ta 18:00 ? Pytam bo mi pasowalaby pozniejsza pora ok. 19 ale jesli wiekszosc chce 18 to najwyzej chwilke pogra syn (10 lat) wiec mysle ze nie bedzie tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×