Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy dalej z wyzwaniami?  ;) Rzucam propozycję na niedzielne południe.. Pasuje Wam Bogda, Hania, Vulcan?

 

@True67, @mati_bba, @krisu28 i reszta chętnych na grę w multi RDR, czemu nie zorganizujecie jakiejś ustawki? Tak to każdy coś pisze, że chętnie pogra i zazwyczaj g**no z tego wychodzi  :sad: Nasza ekipa gra w jednym konkretnym celu, maksujemy wyzwania z multi RDR ile się da. Ale ja sam i pewnie reszta ekipy też, chętnie byśmy pograli Play For Fun w różne tryby RDR w dużo większym gronie, np: mecze gangów, stronghold itp. itd. Rzućcie jakieś konkretne propozycje, to na pewno więcej osób dołączy. Z pustego i Salomon nie naleje  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z wyzwaniami?  ;) Rzucam propozycję na niedzielne południe.. Pasuje Wam Bogda, Hania, Vulcan?

 

@True67, @mati_bba, @krisu28 i reszta chętnych na grę w multi RDR, czemu nie zorganizujecie jakiejś ustawki? Tak to każdy coś pisze, że chętnie pogra i zazwyczaj g**no z tego wychodzi  :sad: Nasza ekipa gra w jednym konkretnym celu, maksujemy wyzwania z multi RDR ile się da. Ale ja sam i pewnie reszta ekipy też, chętnie byśmy pograli Play For Fun w różne tryby RDR w dużo większym gronie, np: mecze gangów, stronghold itp. itd. Rzućcie jakieś konkretne propozycje, to na pewno więcej osób dołączy. Z pustego i Salomon nie naleje  ;)

 

 

Mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet nie trzeba pytać. Tylko brak prądu, zawał serca lub najazd kosmitów może mi popsuć szyki... Czekam jeszcze  tylko na dokładną godzinę i lecimy z tym koksem....!

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet nie trzeba pytać. Tylko brak prądu, zawał serca lub najazd kosmitów może mi popsuć szyki... Czekam jeszcze  tylko na dokładną godzinę i lecimy z tym koksem....!

 

Zapomniałaś o burzy moja droga :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bym się pisał ale tylko do 28 sierpnia mogę coś ugrać :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałaś o burzy moja droga :)

 

O tak, zapomniałam....  To wina postępującej sklerozy. Faktycznie, w czasie burzy  odcinam wszystkie urządzenia od prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze  tylko na dokładną godzinę i lecimy z tym koksem....!

 

To umówmy się w okolicach trzeciej. Może uda się wreszcie PVP skończyć, ewentualnie jakieś rundki po co-op zaliczymy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To umówmy się w okolicach trzeciej. Może uda się wreszcie PVP skończyć, ewentualnie jakieś rundki po co-op zaliczymy  :)

 

Ano, w tym Co-opie to my jeszcze trochę się nasiedzimy, żeby wszystko na maksa ogarnąć

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu tyle samo się pokazuje, nic mniej, nic więcej  :)

Event XP x 3 rozpocznie się w niedzielę 25 sierpnia między 12-stą a 16-stą czasu Eastern Time (strefa czasowa), tzn. ten czas to są dokładniej relacje na żywo (streaming live), godzinne dla każdej z 4 gier objętych eventem: oprócz RDR również Max Payne 3, GTA IV i Episodes from Liberty City.

Po lewej stronie ekranu masz licznik do rozpoczęcia eventu, teraz pokazuje ok. 46,5 h, czyli jak dobrze liczę to event rozpocznie się o 17stej w niedzielę. 

Nie wiem jak długo potrwa, bo tego nie doczytałem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zakupiłem wersje GOTY, skończyłem singla. Chętnie pogram z kimś na Multi (na trofeach mi zbytnio nie zależy), jak coś to dodawajcie. Kartofel_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zakupiłem wersje GOTY, skończyłem singla. Chętnie pogram z kimś na Multi (na trofeach mi zbytnio nie zależy), jak coś to dodawajcie. Kartofel_PL

 Ja od poniedziałku będę sobie grać na prywatnym serwerze ... Ktoś, kto ze mną polata po kryjówkach i nie będzie parł na trofea- mile widziany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wciągnięciem RDR, lecz nie wiem czy z dodatkiem zombie, w to też jest możliwość grania w multi? i czy gracie jeśli jest taka opcja. :D

Oraz, czy jest jakaś ekipka na forum która gra bardzo często i przygarnie lajka? Chodzi mi raczej o gre 4fun bo za słaby jestem na jakieś mocne ustawki. Pozdrawiam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zombiakami można grać tylko w "przetrwanie". Znaczy wypadają kolejne fale zombie, a Ty musisz przetrwać jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samego RDR gramy w miarę regularnie, w zombiaki rzadko. Gramy dla funu, nie dla trofików. Piszemy zazwyczaj jak zbieramy się na granie, więc wypatruj w temacie. jak chcesz pograć dla trophy, to sam zrób ustawkę, pewnie chętni się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, aż taki majster nie jestem, raczej dla zabawy, czekam na zaproszenia. psn: Diabel138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, aż taki majster nie jestem, raczej dla zabawy, czekam na zaproszenia. psn: Diabel138

 

Tu działa to tak, chcesz grac z kimś to Ty zapraszasz. Zazwyczaj się dodaje w wiadomości na konsoli, że piszesz z forum PS3site i tyle. Możesz spokojnie mnie dodać, jak będziemy grali to Ci objaśnimy. Aaa i rzecz najważniejsza przy graniu: HS. Jak nie masz HS to nie obraź się, ale nawet nie masz po co pisać. Nie bawi mnie, wchodzenie co 5sek. na chata i odpisywanie. To samo tyczy się wykorzystywania mikrofonu w kamerce PlaystationEye, ten mikrofon jest do gier, a nie do porozumiewania się w multi (czego niestety spora liczba osób nie ogarnia i tylko innych tym denerwuje), zgarnia wszystkie szumy i po kilkunastu minutach boli od tego głowa, oczywiście używający tego nie słyszy, dodatkowo ja słyszę, swój głos w głośniku tego "kamerkowca", bo ten mikrofon z kamery też ten dźwięk niestety "zbiera". Słuchawka BT taka do ucha to ok 50-60zł, a jak chcesz grać dużo w multi to polecam niezwłoczny zakup. Granie w multi bez kontaktu jest bez sensu, wtedy równie dobrze można grać z randomami.

 

Poza tym RDR to super gra, na długie godziny. Polecam zagrać (a najlepiej skończyć singla), bo wtedy będzie się grę ogarniało.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał powbijać trofiki online i potrzebuje do tego ludzi, to się dołączam, też sobie powbijam i pomogę drugiej osobie wbić. PSN: Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakiś czas mogę się pisać na coś takiego bo jescze póki co ogarniam singla także raz czy dwa sam pogram multi żeby potem wielkiej lipy nie narobić bo póki co to nawet jeszcze nie sprawdzałem z czym to się je i jak wyglądają mapy.

 

Cziczaki wysłałem Ci zaproszenie na PSN, jak ktoś jeszcze będzie grał to podajcie swoje ID.

Edytowane przez aro777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakiś czas mogę się pisać na coś takiego bo jescze póki co ogarniam singla także raz czy dwa sam pogram multi żeby potem wielkiej lipy nie narobić bo póki co to nawet jeszcze nie sprawdzałem z czym to się je i jak wyglądają mapy.

 

Cziczaki wysłałem Ci zaproszenie na PSN, jak ktoś jeszcze będzie grał to podajcie swoje ID.

 

<----- psn ID    Tez sie pisze na trofiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Cie Voltix.

Z Cziczaki dogadywałem się, że od poniedziałku po 15:00 możemy pograć, w weekendy ja mam czas gdzieś od 11 do 18 także trzeba się dogadać tutaj co i jak, tylko, że ja nie mam HS, także pisze na zaś żeby potem problemu nie było. Dzisiaj pierwszy raz wbiłem na multi i troche tego nie ogarniam tak szczerze... Gracze biegają, jakieś dzieci krzyczą przez HS, strzelanie się na wzajem we free roam'ie, nie wiem o co chodzi, select'em coś tam mogłem wybierać, ale raczej nie było z kim grać, graczy jak dobrze pamiętam razem ze mną było 5ciu. Rozumiem, że klikamy select i tam wybieramy różne tryby/rozgrywki tak? Czy np. kryjówki oczyszcza się będąc we free roam'ie, tak samo jak te trofeum z przejazdem do Escalery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są tam w select różne tryby gry opisane, oczywiście po angielsku. We free roam można czyścić kryjówki bandytów, po jakimś czasie się respią i można je czyścić ile się chce.

Aha, i ja nie mam HS, mam jedynie TS, więc mogę się komunikować z wami tekstowo przez GaduGadu lub na komputerze przez mikrofon w TeamSpeak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×