Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

.

A ja boję się grać, bo podobno w nocy , tym co mają plusa  ... instalowała się jakaś szkodliwa aktualizacja.

 Ja mam w ustawieniach aktualizację automatyczną wyłączoną, ale  nie wiem, czy to dotyczy tylko grania czy też wchodzenia do sklepu...
 

.Jak donoszą coraz liczniejsze źródła w Sieci, Sony wypuściło dzisiaj wadliwy firmware oznaczony symbolem 4.45 dla PlayStation 3.

Po jego próbie instalacji zostaniecie z dużym, czarnym kawałkiem bezużytecznego plastiku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

A ja boję się grać, bo podobno w nocy , tym co mają plusa  ... instalowała się jakaś szkodliwa aktualizacja.

 Ja mam w ustawieniach aktualizację automatyczną wyłączoną, ale  nie wiem, czy to dotyczy tylko grania czy też wchodzenia do sklepu...

 

Już wycofali, możesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko Wam nieskromnie przypomnę, że mamy całkiem spore zaległości w multi U3  :) U mnie wciąż 50 trofików w DLC do wbicia, ale to może po wakacjach, jak nam się znudzi jazda dyliżansem i pogoda bardziej będzie sprzyjała graniu niż pracy budowlano/działkowej, czego sam też mam trochę, to się może teleportujemy w co nowsze czasy  :) Co do PS4, to zaległości na PS3 mam tyle, że przed wyjściem Red Dead Rebellion, co ja prorokuję na 2015 r. nowej czarnulki nie kupuję. Co do challenges, poczekajcie aż dojdziemy do Weapon challenges i PVP, tam dopiero jest roboty, do końca lata to ja to czarno widzę  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! U3 :P

W ramach urozmaicenia możemy wahadłowo RDR - U3 :)

W międzyczasie ogrywam TLOU i COJ ;)


Choć przyznam, że przez ostatnie 2 dni włączyłem konsolę na 10 min - totalny brak czasu.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W międzyczasie ogrywam TLOU i COJ ;)

 

No właśnie... COJ...!

My coś obiecaliśmy,  a Ty się nie upominasz... :pardon: - ładnie to tak..??

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! U3 :P

W ramach urozmaicenia możemy wahadłowo RDR - U3 :)

W międzyczasie ogrywam TLOU i COJ ;)

Choć przyznam, że przez ostatnie 2 dni włączyłem konsolę na 10 min - totalny brak czasu.

 

Wczoraj zrobiłem 100% w CoJ i uwierz, będziesz miał przejebane :) Całość wg licznika gry zajęło mi nieco ponad 33h (2 przejścia gry, w tym raz na very hard).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie pocieszył ! :P

Jakoś to będzie :biggrin:


No właśnie... COJ...!

My coś obiecaliśmy,  a Ty się nie upominasz... :pardon: - ładnie to tak..??

 

W niedzielę przed RDR Was poproszę ;)

Wtedy będziemy wszyscy :)

To zajmie niecałą jedną rozgrywkę - więc dosłownie chwilkę :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie pocieszył ! :P

Jakoś to będzie :biggrin:

 

W niedzielę przed RDR Was poproszę ;)

Wtedy będziemy wszyscy :)

To zajmie niecałą jedną rozgrywkę - więc dosłownie chwilkę :)

 

Singiel jest megamiodny jeśli chodzi o grę i całośc historii :) Naprawdę cieszę się, że Tecu mi to polecił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
STAT CHALLENGES

 

STAGECOACH TRAVELER

1............

2............

3. Prowadź dyliżans przez 250 mil.

 

 

 

 

Na trzecim punkcie- utknęłam.  Od dwóch dni  obrabiam kopalnię by dorwać dyliżans, wielokrotnie przemierzam mapę z krańca na kraniec ... a pasek postępu uparcie stoi w miejscu...

Albo mam błąd albo powinnam mieć pasażera ..?  39403567251537792985.gif

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jest megamiodny jeśli chodzi o grę i całośc historii :) Naprawdę cieszę się, że Tecu mi to polecił.

 

A mi miło, że gra Wam się spodobała  :) Jeszcze pewnie jakąś starą perełkę wygrzebię z półki i Wam polecę, ale na razie mamy w co grać w multi  :P A swoją drogą gratuluję Vulcan jedenastej platynki i trzynastego poziomu  ;) Łatwo nie było, sam się z tą platynką trochę namęczyłem  :)

 

Na trzecim punkcie- utknęłam.  Od dwóch dni  obrabiam kopalnię by dorwać dyliżans, wielokrotnie przemierzam mapę z krańca na kraniec ... a pasek postępu uparcie stoi w miejscu...

Albo mam błąd albo powinnam mieć pasażera ..?  39403567251537792985.gif

 

Bogda jeśli wbiłaś 25 mil na dyliżansie to raczej nie utknęłaś. Po prostu 250 mil to mega duży dystans na mapie i pasek postępu będzie przesuwał się bardzo wolno. Przykładowo między Blackwater a Escalerą masz tylko 7 mil. A zatem musiałabyś przemierzyć taką odległość jakieś 17 razy tam i z powrotem  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda jeśli wbiłaś 25 mil na dyliżansie to raczej nie utknęłaś. Po prostu 250 mil to mega duży dystans na mapie i pasek postępu będzie przesuwał się bardzo wolno. Przykładowo między Blackwater a Escalerą masz tylko 7 mil. A zatem musiałabyś przemierzyć taką odległość jakieś 17 razy tam i z powrotem  :)

Faktycznie, paskowi cokolwiek przybyło... Jeździłam, podziwiałam przyrodę, strzelałam do zwierzaczków...a jak który był zbyt blisko, to niechcący i szkapinę z własnego zaprzęgu udało mi się trafić...  Ale i z jednym koniem dało radę podróżować...

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JMuCwDHEFpM

Edytowane przez Bogda501
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, paskowi cokolwiek przybyło... Jeździłam, podziwiałam przyrodę, strzelałam do zwierzaczków...a jak który był zbyt blisko, to niechcący i szkapinę z własnego zaprzęgu udało mi się trafić...  Ale i z jednym koniem dało radę podróżować...

 

A jak najedziesz na dane wyzwanie i wciśniesz bodajże trójkąt (jeżeli nie trójkąt to powinno być na dole napisane jaki przycisk) , to nie pokazuje Ci przebiegu w milach?? Spróbuj :)

A mi miło, że gra Wam się spodobała  :) Jeszcze pewnie jakąś starą perełkę wygrzebię z półki i Wam polecę, ale na razie mamy w co grać w multi  :P A swoją drogą gratuluję Vulcan jedenastej platynki i trzynastego poziomu  ;) Łatwo nie było, sam się z tą platynką trochę namęczyłem  :)

 

Nie było tak tragicznie. Rozdział I i fragment IX mnie na chwilkę przytrzymał, no i oczywiście Barnsby na samym końcu. Pojedynki ogarnąłem do tego stopnia, że były nawet przyjemne (aczkolwiek brakowało mi możliwości wyboru niehonorowego rozwiązania). Teraz zacząłem Gunslingera i mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Tecu pasuje i sobota i niedziela. Czekam więc co napisze reszta.

 

Wygląda na to, że w sobotę (dziś), będzie nas tylko dwoje.... Może wspólnie wybierzemy się na objeżdżanie mapy powozem..?  Ty jako woźnica, ja jako konduktor...?

  Chyba że te punkty challengers masz już zrobione..? Czekam na Twoją propozycję.  Ja będę dostępna nawet przed godz. 12-tą.... :)

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w sobotę (dziś), będzie nas tylko dwoje.... Może wspólnie wybierzemy się na objeżdżanie mapy powozem..?  Ty jako woźnica, ja jako konduktor...?

  Chyba że te punkty challengers masz już zrobione..? Czekam na Twoją propozycję.  Ja będę dostępna nawet przed godz. 12-tą.... :)

A ja dopiero po 15 wstałem, ale jak coś to konsola włączona, to pisz, chętnie zagram. Możemy jeździć tym powozem i tych roślinek przy okazji szukać, będą dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Challengelowcy...! Już niedziela... czy wasze HS-y się ładują..?? 09629012615056829053.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem jak to dziś ze mną będzie.

Jest extra pogoda i rodzinka ciągnie mnie by jakiś grill odpalić.

Mam nadzieję, że nie pogniewacie jeśli dziś nawalę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem jak to dziś ze mną będzie.

Jest extra pogoda i rodzinka ciągnie mnie by jakiś grill odpalić.

Mam nadzieję, że nie pogniewacie jeśli dziś nawalę :)

 

To wyciągaj czarnulkę na zewnątrz i pograsz jak kiełbacha się będzie smażyła  :P Nie no luzik, pogoda jest fajna więc trzeba wykorzystać, także żaden problem Lennox, nie ma się czym przejmować  ;) Ja wcześniej korzystałem, więc jak coś to zjem jeszcze tylko obiad i żeby nie było bez klimatu to godzina 3:10 i wyruszam na Dziki Zachód.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyciągaj czarnulkę na zewnątrz i pograsz jak kiełbacha się będzie smażyła  :P Nie no luzik, pogoda jest fajna więc trzeba wykorzystać, także żaden problem Lennox, nie ma się czym przejmować  ;) Ja wcześniej korzystałem, więc jak coś to zjem jeszcze tylko obiad i żeby nie było bez klimatu to godzina 3:10 i wyruszam na Dziki Zachód.

To ja już lecę do Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie wiem jak to dziś ze mną będzie.

Jest extra pogoda i rodzinka ciągnie mnie by jakiś grill odpalić.

 

Pogoda była, ale się zmyła. Jakiś czas graliśmy we troje (co nieco powpadało),  ale jak zaczęło grzmieć, to się wycofałam ( z obawy o swój sprzęt).. Teraz znów niebo pojaśniało, więc ładuję HS-a i zapuszczam singla.. Gdybyście wrócili, a ja byłabym potrzebna... to wiecie gdzie mnie szukać.. :)

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyciągaj czarnulkę na zewnątrz i pograsz jak kiełbacha się będzie smażyła  :P Nie no luzik, pogoda jest fajna więc trzeba wykorzystać, także żaden problem Lennox, nie ma się czym przejmować  ;) Ja wcześniej korzystałem, więc jak coś to zjem jeszcze tylko obiad i żeby nie było bez klimatu to godzina 3:10 i wyruszam na Dziki Zachód.

To świetnie :) dzięki za wyrozumiałość :)

Będzie jeszcze wiele "następnych razów" także nadrobimy ;)

 

Pogoda była, ale się zmyła. Jakiś czas graliśmy we troje (co nieco powpadało),  ale jak zaczęło grzmieć, to się wycofałam ( z obawy o swój sprzęt).. Teraz znów niebo pojaśniało, więc ładuję HS-a i zapuszczam singla.. Gdybyście wrócili, a ja byłabym potrzebna... to wiecie gdzie mnie szukać.. :)

I dobrze bo nie ma co ryzykować. Jeden grzmot nie tam gdzie trzeba i po sprzęcie.

Niestety teraz dopiero dotarłem do domu, także dziś już chyba odpuszczam.

Zresztą, cały tydzień miałem "zabójczy", pograłem może z 1h .... jest jak jest :sad:

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie :) dzięki za wyrozumiałość :)

Będzie jeszcze wiele "następnych razów" także nadrobimy ;)

 

I dobrze bo nie ma co ryzykować. Jeden grzmot nie tam gdzie trzeba i po sprzęcie.

Niestety teraz dopiero dotarłem do domu, także dziś już chyba odpuszczam.

Zresztą, cały tydzień miałem "zabójczy", pograłem może z 1h .... jest jak jest :sad:

 

No zaległości masz coraz większe, wczoraj ostro pociągneliśmy z Bogdą i Tecu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaległości masz coraz większe, wczoraj ostro pociągneliśmy z Bogdą i Tecu :)

 

Stary ja już nawet nic nie mówię :)

Teraz akurat mam taki moment, w którym dosłownie nie mam kiedy włączyć konsoli :)

W piątek pograłem może ze 30 min i stwierdziłem, że muszę iść spać bo mi synchronizacja receptorów zmysłu siadała :biggrin:

W sobotę, też cały dzień "outside" a wieczorem analogia do piątku :biggrin:

W niedzielę wyszło, jak wyszło za co raz jeszcze przepraszam, bo byliśmy umówieni.

Z tego co widzę, to tak do końca tygodnia powinno wszystko wrócić do normy, wówczas nadrobię co trzeba :)

Budowa daje zdrowo popalić :) ale tak to już jest :)

 

Co do wczoraj - bardzo żałuję, że nie było mnie z Wami :sad:

Odbijemy to sobie :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę się do gry z jakąś zgraną ekipą w RDR :) Mam wszystkie dodatki jakby co. Wysyłać zapro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę się do gry z jakąś zgraną ekipą w RDR :) Mam wszystkie dodatki jakby co. Wysyłać zapro :)

You're do it wrong. Ty chcesz z nami grać to Ty zapraszasz. Najlepiej puść listę do ustawki, to może znajdą się chętni. Inna sprawa, że my nie gramy już na trofiki, tylko dla zabawy w RDR. Każdy ma na liczniku kilkaset godzin i nadal sprawia nam to frajdę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może kolejne challenges weźmiemy w ruch?  :) Rzucam propozycję ustawki, tym razem na 8 wyzwań z trybu Stronghold. Wyzwania te są w miarę proste i przyjemne do zrobienia. Niestety ostatnio ciężko u mnie z czasem, jedyne dwa terminy jakie mogę zaproponować to jutro wieczorem (np: od 18stej do północy) i niedzielne południe (np: od 14stej - w niedzielę mam czas do 20stej). Powinniśmy się wyrobić w 6 godzin.

 

STRONGHOLD CHALLENGES

CAPTURE CHECKPOINTS

1. Przechwyć 25 punktów kontrolnych.

2. Przechwyć 50 punktów kontrolnych.

3. Przechwyć 100 punktów kontrolnych.

DEFENSE KILLS

1. Zabij 10 wrogów będąc w drużynie broniącej podczas pojedyńczej rundy.

2. Zabij 15 wrogów będąc w drużynie broniącej podczas pojedyńczej rundy.

3. Zabij 20 wrogów będąc w drużynie broniącej podczas pojedyńczej rundy.

GOT LIVES?

1. Wygraj mecz z więcej jak 16 pozostałymi życiami.

2. Wygraj mecz z więcej jak 18 pozostałymi życiami.

3. Wygraj mecz z więcej jak 20 pozostałymi życiami.

HARD TO KILL

1. Nie zgiń więcej niż 5 razy w rundzie będąc w drużynie atakującej.

2. Nie zgiń więcej niż 4 razy w rundzie będąc w drużynie atakującej.

3. Nie zgiń więcej niż 3 razy w rundzie będąc w drużynie atakującej.

MATCH WINS

1. Wygraj 5 meczy Stronghold.

2. Wygraj 10 meczy Stronghold.

3. Wygraj 15 meczy Stronghold.

TIME ATTACKING I

1. Spędź 45 minut w atakującej drużynie w Blackwater.

2. Spędź 45 minut w atakującej drużynie w Fort Mercer.

TIME ATTACKING II

1. Spędź 45 minut w atakującej drużynie w Thieves’ Landing.

2. Spędź 45 minut w atakującej drużynie w Escalera.

 

Krótko o Stronghold w RDR. Są to mecze pomiędzy dwiema drużynami: broniącą i atakującą. Mecze składają się z dwóch rund, w pierwszej jesteśmy drużyną broniącą a druga drużyna atakuje lub odwrotnie, zaś w drugiej rundzie role się odwracają.

Zadaniem drużyny broniącej jest:

1) nie dopuścić by drużyna atakująca zdobyła punkty kontrolne oznaczone na mapie flagami otoczonymi kręgami

i/lub

2) zabić przeciwników tyle razy by wyczerpał się limit śmierci wyznaczony dla drużyny atakującej.

Zadaniem drużyny atakującej jest:

1) Zdobyć wszystkie punkty kontrolne na mapie

i równocześnie

2) nie dopuścić do wyczerpania się limitu śmierci dla całej drużyny atakującej.

Wygrywa drużyna która zdobyła więcej punktów kontrolnych. W przypadku zdobycia takiej samej liczby punktów kontrolnych przez obie drużyny decyduje czas ich zdobycia. Na każdej mapie są 4 lub 5 punktów kontrolnych. Aby zdobyć punkt kontrolny należy znaleźć się w kręgu wokół flagi i poczekać aż krąg naładuje się na maksa. Im więcej osób stoi w kręgu tym szybciej się ładuje. Jeśli atakujący stojący w kręgu zostaną zabici przed jego maksymalnym naładowaniem, poziom naładowania spada do punktu zero. Drużyna atakująca ma określony limit czasu na zdobycie każdego punktu kontrolnego. Im szybciej zdobędzie pierwsze punkty kontrolne tym więcej czasu zyska na zdobycie kolejnych. Równocześnie drużyna atakująca ma wyznaczony limit śmierci dla swojej drużyny. W momencie jego osiągnięcia runda się kończy. Limit śmierci uzależniony jest od liczby wszystkich graczy. Drużyna broniąca nie ma żadnych limitów czasowych ani limitu śmierci. Mapy umożliwiające zdobycie Stronghold Challenges są tylko 4: Thieves’ Landing, Blackwater, Escalera, Fort Mercer. Wszystkie z dodatku: Liars and Cheats DLC pack.

 

Plan ustawki:

Na początek jedna osoba z drużyny broniącej nabija kille aż do 20 na rundę. Drużyna atakująca daje się zabijać, a po uzyskaniu zabić przez daną osobę z drużyny broniącej, wszystkie osoby z drużyny atakującej zdobywają punkty kontrolne RAZEM. W drugiej rundzie następuje zamiana ról. Po tym jak wszyscy nabijemy challenge DEFENSE KILLS, skupiamy się na tym by jak najszybciej zdobywać punkty kontrolne. Nikt nikogo nie zabija! Tym samym wpadną nam challenges GOT LIVES! i HARD TO KILL. Staramy się wygrywać na zmianę. Kolejne challenge to już tylko kwestia czasu. Na początek gramy tylko na dwóch mapach: Thieves’ Landing i Blackwater. Po nabiciu challenges z tych dwóch map przeniesiemy się na Fort Mercer i Escalerę.

 

Dajcie znać czy i kiedy dacie radę być  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×