Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

To może kolejne challenges weźmiemy w ruch?  :) Rzucam propozycję ustawki, tym razem na 8 wyzwań z trybu Stronghold. Wyzwania te są w miarę proste i przyjemne do zrobienia. Niestety ostatnio ciężko u mnie z czasem, jedyne dwa terminy jakie mogę zaproponować to jutro wieczorem (np: od 18stej do północy) i niedzielne południe (np: od 14stej - w niedzielę mam czas do 20stej). Powinniśmy się wyrobić w 6 godzin.

 

Środa odpada...!!  Ale  niedziela po południu jest mi na rękę.... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasują oba terminy. Ew. Tecu jak Bogdy nie ma jutro to możemy coś z broni sobie porobić, albo z PVP. W samym PVP jest 49 Challengy, ostatnio trochę z Bogdą nabiliśmy. Ogólnie mamy z Bogdą Free Roam i Gran Prix skoćczone. MI jakieś kilka w Stat zostało, ale to na spokojnie. Ew Tecu możemy Gambling machnąć, bo Bogda i tam wspominała, że musiała by się z tym duchowo zmierzyć i nie jest gotowa jeszcze (bo proponowałem jej ostatnio granie w kości). Dogadamy się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jesteśmy umówieni  :) Czyli na tą chwilę mamy w trójkę skończone Free Roam i Grand Prix Challenges. To jutro w takim razie możemy machnąć Vulcan Gambling a niedzielę z Bogdą Stronghold. A później pomęczymy wspólnie PVP i Złote Bronie.  Co-op i zombiaków zostawiłbym na koniec bo to najtrudniejsze challenges, więc męczenie się z tym teraz chyba nie ma sensu. Wrzucam rozpiskę na jutro, dla ułatwienia  ;)

 

GAMBLING CHALLENGES

LIAR’S DICE I

1. Rzuć w jednym rzucie dwie lub więcej jedynek.

2. Rzuć w jednym rzucie dwie lub więcej dwójek.

3. Wywołaj 10 trafnych blefów poprzez nazwanie przeciwnika kłamcą.

4. Wywołaj 20 trafnych blefów poprzez nazwanie przeciwnika kłamcą.

5. Zadeklaruj 10 razy jako prawidłową, wartość kości obstawioną przez przeciwnika.

6. Zadeklaruj 20 razy jako prawidłową, wartość kości obstawioną przez przeciwnika.

LIAR’S DICE II

1. Rzuć w jednym rzucie trzy lub więcej kości tej samej wartości.

2. Rzuć w jednym rzucie cztery lub więcej kości tej samej wartości.

3. Spędź na grze Liar’s Dice 1 godzinę.

4. Spędź na grze Liar’s Dice 5 godzin.

5. Spędź na grze Liar’s Dice 10 godzin.

POKER I

1. Wygraj rozdanie gorszym układem kart wykonując blef.

2. Wygraj rozdanie układem Wysokiej Karty.

3. Wygraj rozdanie układem Jednej Pary.

4. Wygraj rozdanie układem Dwóch Par.

5. Wygraj rozdanie układem Trójki.

6. Wygraj rozdanie układem Strita.

POKER II

1. Wygraj rozdanie układem Koloru.

2. Wygraj rozdanie układem Fulla.

3. Wygraj rozdanie układem Karety.

4. Wygraj rozdanie układem Pokera.

5. Wygraj rozdanie układem Królewskiego Pokera.

 

A swoją drogą kogoś mi tu brakuje  :sad: Mamy lipiec, egzaminów nie ma, a w niedzielę się nie buduje  :P Dawać na ustawkę reszta gangu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm też bym chętnie pograł. RDR już ukończone w singlu mam wiele razy, ale MP nie ruszałem wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam ludzi do ustawek oraz co-opa. Jeśli ktoś już takowe robi chętnie dołącze. PSN Graver-Lord. Chce wybić platyne i jak da sie wszstkie trofiki z dotatków. Oczywiście mam RDR GOTY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie w statystykach można sprawdzić jakie medal dostało się za co-opowe misje? Jakoś nie moge tego znaleść. Bo według mnie zrobiłem już wszskie misje na złoto ale nie wypadły mi trofiki za to :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie w statystykach można sprawdzić jakie medal dostało się za co-opowe misje? Jakoś nie moge tego znaleść. Bo według mnie zrobiłem już wszskie misje na złoto ale nie wypadły mi trofiki za to :/ 

 

Pogląd na medale zdobyte w misjach masz tylko w singlu. W multi nie ma takiej opcji. Poprzez Leaderboard możesz podejrzeć tylko kille, score i czas gry w danej misji co-op. Co najwyżej możesz sobie podejrzeć challenge: Mission Complete - All Advanced Cooperative Mission. Jeśli zaliczyłeś wszystkie misje w advanced to challenge powinien być ukończony. Jeśli zaliczyłeś challenge a trofik Ci nie wpadł, to znaczy że przeszedłeś wszystkie misje w advanced ale nie koniecznie na złotko. Być może za szybko wyszedłeś z gry, gdy misja się skończyła a gra nie zdążyła załadować save-a. Jeśli nie pamiętasz, której misji Ci nie zaliczyło, pozostaje zrobić powtórkę z całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jest ktoś chętny na co-opa ? Bo jakoś nie moge nikogo znaleść w zadnym trybie :/ tylko free room jest pełny zazwyczaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę napływ świeżej krwi, może uda się zgarnąć tego %^%@*%#@^ pokerka ;)

Co do coopa to mi została chyba tylko advanced river do ozłocenia, ale mogę też pograć w inne.
Dilerus, masz jeszcze chęci zaatakowania pokerka? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Vulcanem nabijamy teraz challenges w pokerze, więc możemy Wam pomóc z tym trofeum w tygodniu,ewentualnie w przyszły weekend. Co do co-op advanced zorganizujcie jakąś ustawkę na cztery osoby, jak będzie Wam kogoś brakowało i będę dał rady to wpadnę Wam pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Vulcanem nabijamy teraz challenges w pokerze, więc możemy Wam pomóc z tym trofeum w tygodniu,ewentualnie w przyszły weekend. Co do co-op advanced zorganizujcie jakąś ustawkę na cztery osoby, jak będzie Wam kogoś brakowało i będę dał rady to wpadnę Wam pomóc.

 

Jak coś to ja chętnie też, pogram. Tylko dajcie znać wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielne południe (np: od 14stej - w niedzielę mam czas do 20stej). Powinniśmy się wyrobić w 6 godzin.

 

Planowane na dziś  Stronghold, wciąż aktualne..??   :yes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowane na dziś  Stronghold, wciąż aktualne..??   :yes:

 

Tak, jak najbardziej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

Z chęcią powrócił bym do RDR bo się kurzy na półce :( Kiedy ustawiamy jakąś ustawkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dilerus, masz jeszcze chęci zaatakowania pokerka? :P

Jasne, tylko ps+ mi się skończył, a że nie opłaca mi się przed wyjazdem na wakacje go przedłużać, to mogę niestety dopiero na koniec lipca...

 

Edit:

Zapomniałem, że mam zakupiony oddeilnie UN  :blink: Także jestem dostępny na pokerka do piątku w godzinach wieczornych jakby co :p

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do piątku włącznie czy do piątku czyli czwartku włącznie? :P

Włącznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jest ktoś chętny na co-opa ? Bo jakoś nie moge nikogo znaleść w zadnym trybie :/ tylko free room jest pełny zazwyczaj. 

 

Ja mogę pograć ale dopiero zaczynam multi w RDR, więc nie ogarniam jeszcze trybów ale chętnie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z challengami?  :) Rzucam propozycję na sobotę 20 lipca godz. 17.00. Spróbujemy wymaksować wszystkie PVP. Nie wrzucałem ich tutaj bo jest tego za dużo, a część z nich i tak mamy zrobione. Będziemy po prostu robić z listy Journal w menu gry po kolei jak leci. Skończymy wcześniej tylko ten Stronghold co nam został (Escalera - czasówka i dynamit). A później przerzucimy się na Grab the Bag, Shootout, Hold Your Own i Gang Shootout. Działo i gutling gun można zrobić na El Presidio w Shootout z M&M DLC, a z tego co kojarzę to explosive rifle też jest dostępny na kilku mapkach z M&M we Free For All (Shootout i Grab the Bag).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z challengami?  :) Rzucam propozycję na sobotę 20 lipca godz. 17.00.

 

Już myślałam, że się nie doczekam... :pardon:  No jasne, że będę..!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie przekładamy imprezę na przyszły tydzień. Zgadamy się jeszcze kiedy dokładnie, bo na tą chwilę sam nie wiem kiedy będę dał radę, ale na pewno jeden wieczór w przyszłym tygodniu wygospodaruję na RDR-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×