Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Ja też jestem chętny na trofki online, ale dopiero pod koniec tygodnia. Nie mam HS, ale TS powinien wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, żeś szybki :)

On Ci sam przekonwertuje czas w zależności od tego jaki masz ustawiony. Ja podawałem 8PM, a mam ustawiony nasz polski GMT+2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki tez pisze sie na online... szczegolnie potrzebne mi 2 :P ale chetnie tez pomoge przy innych ... dodajcie do znajomych...

jak ktos chetny na te 2 trofiki :

The Quick and Everyone Else...

Go Team!

to ja jestem caly weekend po 23 do okolo 1

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowalili *** nocki, więc nawet nie od 15 ale wcześniej mogę zacząć od poniedziałku lecz jedynie do 20 maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak :)

I niezmiennie - będzie Ci brakowało typów do gry - pisz śmiało :)

Chętnie zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dzisiaj umówioną sesję na 20, mam nawet 6 typków nie licząc mnie, ale psnprofiles nie działa i nie mam jak ich dodać do znajomych bo nie pamiętam nicków :P

Mam nadzieję, że do 20 zacznie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dzisiaj umówioną sesję na 20, mam nawet 6 typków nie licząc mnie, ale psnprofiles nie działa i nie mam jak ich dodać do znajomych bo nie pamiętam nicków :P

Mam nadzieję, że do 20 zacznie działać :)

 

To jeszcze do szczęścia brakuje konserwacji PSN  :) Tak, pokerka możecie zrobić na prywatnym, tak jak wszystkie inne trofea z DLC. Pomógłbym, ale o 20.00 też mam ustawkę z psnprofiles, nicki dodałem wcześniej, bo to już chyba drugi raz w tym tygodniu, jak mają przerwę. Zazwyczaj jak nie działa to kilka godzin, a do 20.00 jeszcze sporo czasu, więc pewnie nie będzie problemów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany :)

In multiplayer, since the player does not carry an inventory or accumulate money, all players are given an initial $200 allowance for gambling, which is shared between Poker and Liar's Dice. If the player wins money, it carries over between multiplayer sessions. If the player's balance drops below the ante required for a game, a new $200 allowance will be provided (limit of once per day).

Czyli jedna osoba może przegrać max 4 razy na ranczu Bonnie i później zabraknie jej kasy, right?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nie lubię trofki za pokerka. Niby mieliśmy 6 + 2 na rezerwie...ale o 20 brakuje Dilerusa, jeden z rezerwy wchodzi do teamu, drugiego nie ma, ale ok, wciąż jest 6. Robimy dla mnie, w międzyczasie bez słowa wychodzi Albani, inny koleś jest na chacie, a gra w Kane & Lynch 2 ...ja o 21 już miałem trofkę, no ale reszta też by mogła mieć. Dobra, mam pomysł żeby zagrać z randomami. Najpierw ciężko było trafić na 2, ale w końcu się udało. Po ich wyjściu jeden z nas zrobił trofkę. O 22:30 wpada Dilerus, zapomniał o ustawce, ale ok, w zasadzie dopiero zaczynamy :) Wrócił Albani, miał jakąś przerwę w dostawie prądu, ale już nie chciał dołączyć tylko wpadł przeprosić. Wsadziliśmy kolejnego na stół, miałem z nim zostać, ale w tym samym czasie usuwałem jednego gościa ze znajomych co by dodać kogo innego i moja cudowna ps3 najpierw przez 10 min go usuwała, a później wylogowała mnie z psn...no to jeszcze raz gościa na stół, w międzyczasie znalazłem jeszcze jednego do gry więc było znowu 6. Tylko że bardzo się śpieszył bo u niego była 1 w nocy, a o 5 miał wstawać. Zrobiliśmy trofkę kolejnemu, wtedy ten co pośpieszał sobie poszedł, ale ten co grał w Kane & Lynch zaczął się kajać i chciał dołączyć. I w zasadzie dopiero od tego momentu poszło dosyć sprawnie, a było już po północy :) Ogólnie ustawka trwała do chwilę po 2 w nocy chociaż ja z ostatnim gościem już nie siedziałem, po trzech meczach oddałem posse leadera komu innemu bo chciałem zrobić jeszcze inną trofkę.

Teraz tylko ozłocić advanced coopy(podejrzewam że sama rzeka wystarczy) i 100% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95777D23202728FFD7D7B20E95757E871DBBBB1F th_silver.png The Quick and Everyone Else...

A6E9B9D3A3411130EE9D3AF11235F8C37FD0A8FF th_bronze.png Posse Up!

12902F2EB1E8EFA02622A4202788BAAD4BE66FA8 th_bronze.png Slow on the Draw

 

Brakuje mi tych 3 trofeów,pomógłby mi ktoś je zdobyć?

 

Posse Up! zrobisz sam w 15-30minut. Zapraszasz wszystkich, pograj jakąś kryjówkę (żeby się ludzie nie wkurzali, że od razu przenosisz), przenieś na inną sesję, i znowu zaproś wszystkich, przy przenosinach czasem jedna czy druga osoba się wkurzy i rozłączy, ale kilka innych się przyłączy. Do pozostałych dwóch wystarczy Ci jedna osoba, aczkolwiek bardziej komfortowo trofik The Quick and Everyone Else... robić w trzy osoby (trzecia w sumie tylko po to, żeby mieć przewagę przy ew. kickowaniu, jak ktoś wlezie).

 

Szacun, że chciało Ci się nabijać kille z armaty w podstawce. W Undeadzie to 10minut, bo zombiaki się respią w nieskończoność, a w podstawce trochę się trzeba nastrzelać, żeby te 500osób ubić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95777D23202728FFD7D7B20E95757E871DBBBB1Fth_silver.pngThe Quick and Everyone Else...

A6E9B9D3A3411130EE9D3AF11235F8C37FD0A8FFth_bronze.pngPosse Up!

12902F2EB1E8EFA02622A4202788BAAD4BE66FA8th_bronze.pngSlow on the Draw

 

Brakuje mi tych 3 trofeów,pomógłby mi ktoś je zdobyć?

ja chetnie na The Quick and Everyone Else... sie pisze i te Go Team przy okazji mozna zrobic :) jak cos daj inv i sie zgadamy jakos.. tyle ze niestety narazie bez komunikacji jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero po 22 tak okolo... jak lepsza polowka pojdzie spac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slow on the Draw, Posse Up!, The Quick and Everyone Else..., How the West Was Won, Go Team! i Most Wanted

Chętnie bym wbił te trofea z kimś a także bym pomógł drugiej osobie z nimi jak to na ustawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslij zaproszenie moze na weekend sie jakos ustawimy wieczorem....

EDIT: Moze dzisiaj okolo 23 ktos bedzie chetny na zrobienie kilku trofikow:

1.The Quick and Everyone Else...

2.Go Team!

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×