Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sie nacisnie przycisk ataku to znikąd pojawia się wielka pałka/laska do bicia wrogów :) To standard w grach, ale nie cierpie tego. Nie mógłby sobie tej lagi na plecach nosić i ściągać ? Gdzie on ją chowa. W gaciach?

:laugh: dobre , ale taka prawda gościu nie wiadomo skąd wyjmuję kijek i zaczyna naparzać , wykonanie tego patentu przypomina mi gry na PSX :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Klatosie też tak było, ale nikt sie tego nie czepiał. A tu wszystko jest logicznie wytłumaczone. Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to dowiedzcie sie, ze MONKEY to SON GOKUU. Ten kij/laga ma tajemniczą/magiczną właściwość-potrafi zmieniać swoje gabaryty. Wszystko na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Klatosie też tak było, ale nikt sie tego nie czepiał. A tu wszystko jest logicznie wytłumaczone. Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to dowiedzcie sie, ze MONKEY to SON GOKUU. Ten kij/laga ma tajemniczą/magiczną właściwość-potrafi zmieniać swoje gabaryty. Wszystko na temat.

A to spoko, nie wiedziałem. Przynajmniej pokusili się żeby miało to jakiś minimalny sens :) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj wrzucili demko na PSN i mam nadzieję, żę podzielicie się opinią po przetestowaniu. Ja właśnie ściągam i mam nadzieję, że demko utwierdzi mnie w przekonaniu, że gra jest warta swojej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mówisz ?

Chyba coś przeoczyłem , dzięki za informacje , odrazu biorę się za ściąganie i obadam co i jak.

Osobiście bardzo spodobała mi się ta gra, czekam z niecierpliwością :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs. A wiela waży to demko?

EDIT: RaFaLiK37, podziękował. Jak mi się zacznie za kilka dni następny okres rozliczeniowy to łyknę, bo na teraz to ciutkę za dużo waży :confused:

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja już demko przeszedłem i powiem tylko jedno MUST HAVE :)

W paru momentach gameplay przypominał mi uncharted a to dobrze lubię ten styl rozgrywki wiec nie pozostaje nic innego jak tylko wytrzymać jeszcze ten niecały miesiąc aż do wyjścia pełnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłem się, kiedy dwa tygoddnie temu zamówiłem grę w preorderze. Super.

Aczkolwiek NT nadal nie radzi sobie z włosami. Ale co tam. Gra jest ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem mocno napalony na tą gierkę i w sumie demko mnie nie zawiodło, tylko tym małpoludem jakoś tak dziwnie się steruje jak jakimś... małpoludem :) Sunie jakoś tak przygarbiony jakby na łyżwach jechał. No i mocno mnie wkurzała kamera czasami. Poza tym gierka super i w wielu momentach czułem się jakbym grał w Uncharted co w sumie na plus. Na pewno kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wlasnie jestem po ograniu. Na poczatku powiem tyle iz czekalem na ta gre odkad sie o niej dowiedzialem poniewaz gralem w Heavenly Sword i ta gra mnie oczarowala. Czekalem na 2 ale nie wyszla no i zapowiedzieli Enslaved. W koncu dzis po poludniu dowiedzialem sie o demie i od razu sciagnalem. Graficznie gra mnie po prostu roz..walila. Moim zdaniem jest to pogromca Uncharted w co do konca nie wierzylem. Swietnie pomieszane elementy skakania z siekaniem robotow. Nie wiedzialem ze taka innowacyjnosc sie tak swietnie sprawdzi. System walki dla mnie jak na demo w ktorym go bylo nie duzo jest bardzo dobry i na prawde nie ma sie do czego przyczepic. Dodatkowo filmowowsc i sceny jak z dobrego filmu akcji... I ten trailer na koncu gry- cos niesamowitego. Jedyny minust to to ze gra zostala wydana na Xboxa no ale coz takie zycie ;) Tak bylby to kolejn eX na PS3 zjadajacy wszystko. Limitka juz zamowiona ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne zaskoczenie :) Takie cos pomiedzy PoP i Uncharted i bardzo fajnie zaprezentowana historia, jeszcze tylko znosna ilosc rozgrywka i zoapatrze sie po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza minuta na tym statku i byłem z deka skrzywiony, ale im dalej pograłem, uśmiech wracał na usta, i powiem jak przedmówcy wcześniej, że nie pożałuję złotówki na ten tytuł, mimo, że czerpie sporo z Uncharted, ale to tylko na plus, bo jak coś jest perfekcyjne, dlaczego z tego nie zapożyczać pomysłów? A trailer na końcu dema mnie powalił, mega miodnie zrobiony i na prawdę zachęcający do kupna tej gry :) - miłe zaskoczenie in plus dziś mnie spotkało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem troche demo i powiem tak: Gra bardzo dużo czerpie z Uncharted tzn. Elementy zręcznościowe są zerznięte z uncharted, ale to dobrze bo jak rżnąć to od najlepszych:D pozatym grafika imo. in plus:) fabuła tez zapowiada sie dobrze, Wkońcu 1 kobieta i 1 mężczyzno-małpa może zaowocować tylko jednym: CYCKAMI!! kupił bym w dniu premiery gdybym był bogaty, ale niestety jako że nie kupuje gier w dniu premiery to poczekam aż stanieje do stówki i kupie. Reasumując Polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie oczarowała. Aby się nie powtarzać ( wyżej wiele już było napisane na temat dema) to napisze tylko o tym, że widok post post apokaliptycznego Nowego Yorku wymiata no i muzyka z menu XMB jest cudowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też czekam na tą gre odkąd ją zapowiedzieli i tu prosze demko ;d zajebongo tylko szkoda, że takie krótkie i teraz trzeba czekać do 5 października ehhh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika jest strasznie podobna do Uncharted 2, taka charakterystyczna dla silnika z U2. Moze to ten sam slinik bo naprawde strasznie podobny. A z grafika to nie sadze zebym przesadzal bo naprawde to co bylo na trailerze mnie wgniotlo ;) Teraz zbierac 250zl na limited bo sie doczekac nie moge. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę mieszane uczucia po demku. Wkurzają mnie "samograjne" skoki, naciskasz przycisk i się robi. Animacja też moim zdaniem nie wypada najlepiej, bohater jakoś dziwnie się porusza a gra nie zawsze chodzi płynnie. Grafa nie prezentuje sie źle, ale mam dosyć gier na silniku Unreal Engine no i zdarzają się niedoróbki. Na plus zaliczyłbym voice acting i fabuła może być ciekawa. Grę pewnie kupię ale napewno nie po premierze. Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, zawiodlem sie. Mialo byc epicko, a jedyny "oh shit!" moment to mialem gdy trzeba bylo uniknac budynku. Walka bardzo prosta i niestety tez schematyczna, mam nadzieje ze to sie zmieni i bedzie wiecej wykonczen przeciwnikow/combosow.

Samo skakanie i wspinanie jest jakies takie bez polotu, tam gdzie tworcy chca bysmy sie wspinali tam sie wspinamy. Moze to sie zmieni w pelnej wersji, ale ogolem wspinanie jest srednie. Miala byc dynamika jak w trailerach, a tu Monkey nie rusza sie zwawiej od Ezio. Kamere mogliby tez poprawic bo czasami jest zbyt blisko i sie gubi strasznie.

Gre kupie, ale na pewno nie na release. Dla mnie pazdziernik nalezy tylko i wylacznie do Vanquish.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika jest strasznie podobna do Uncharted 2, taka charakterystyczna dla silnika z U2. Moze to ten sam slinik bo naprawde strasznie podobny. A z grafika to nie sadze zebym przesadzal bo naprawde to co bylo na trailerze mnie wgniotlo ;) Teraz zbierac 250zl na limited bo sie doczekac nie moge. Pozdro ;)

Gra jest na silniku UNREAL ENGINE i nijak nie przypomina UNCHARTED. Ani animacje, ani grafika nie są nawet na zbliżonym poziomie, ale i tak wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godny nastepca HS, bez dwoch zdan - swietny voice acting, cutscenki, do tego prosty i przyjemny gameplay, czuc reke Ninja Theory ;) Do tego widowiskowosc akcji rodem z U2:AT - czego chciec wiecej??Ale po kolei - bardzo ladna grafika i ciekawy artstyle, w koncu inne spojrzenie na "postapo" niz oklepane juz ponure pustkowia. System walki troche za prosty, ale w sumie to tylko 5min demo (a nawet nie tyle), ale w filmiku na koncu jest pokazane tego "troche", takze bedzie dobrze. Wspinaczka i elementy platformowe to jak juz wyzej wszyscy wczesniej napisali - naciskasz przycisk i samo sie robi, chociaz IMO to w sumiebardzo dobrze ze kamera najezdza i pokazuje dokad sie udac a i same punkty zaczepienia sa podswietlone. Jedyne do czego tak naprawde moge sie przyczepic i co bardzo mnie "boli" to screen tearing i spadki FPSow :( I niestety jest do bardzo czesto odczuwalne w tym krotkim demie. A najgorsze jest to ze Bulletstorm pewnie tez to czeka, skoro to ten sam UE3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba, walka w pełnej wersji tez jest uboga...(tak mówił kolo na tvgry.pl) bo bardziej chodzi o to żeby unikać przeciwników, a nie z nimi walczyć... no ale zobaczymy, może akurat fajnei to zrobili:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×