Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś już z forum ma trofeum "Tech Curator" ??? Jeśli tak to niech się trochę wypowie :D

Jeszcze nie mam ale myślę, że to Ci pomoże jeśli szukasz pomocy ;)

http://www.ps3trophies.org/forum/enslaved-odyssey-west/71755-enslaved-trophy-guide-roadmap.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ROAD MAPY, ale g*wno wiem gdzie jestem akurat skoro podczas gry nie ma żadnej mapki ;DD... Jak co to mogę się pochwalić, że tylko brakuje mi trofeum Tech curator ;//// A to najbardziej żmudne trofeum w grze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu dotarłem do końca wyprawy na zachód ;)

Podsumowując:

- tak, kamera wkurza

- tak, framerate potrafi spaść ale...

Wszystko to jest nieważne i niezauważalne dla mnie dzięki fabule, która jest poprowadzona w sposób jakiego oczekuje od takich gier, dzięki cut scenkom,dzięki wykreowanemu przez autorów światu, dzięki aktorom wcielającym się w swoje role ( jeszcze raz - Serkis 12/10 :) )

Ocenę zmieniam z 8+ na 9= i czekam na dalsze przygody Trip i Pana zwanego Małpą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbijac fulla tutaj mi sie za cholere nie chcialo (a raczej przyslali mi nowego MoH :P ), ale tutaj masz wszystko ladnie napisane z filmikami:       http://www.ps3trophies.org/forum/enslaved-odyssey-west/71755-enslaved-trophy-guide-roadmap.html

mam nadzieje, ze chociaz troche Ci tym pomoglem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tym trofem , wydawało mi się że zaglądłem w każdy fragment danej mapy ale na koniec okazało się że jednak nie :( i co z tego że zostało mi osiem map po 98% zebranych orbów jak już nie wiem gdzie szukać( chyba że ślepy jestem) , a na stronce którą kolega podał wyżej 3/4 map nie wyświetla się mi i dupa! Odstawiam gierkę na tydzień odpoczne i poczekam może pojawią się konkretne mapki. Gierka bardzo fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chyba odpocznę trochę od Enslaved, wydawało mi się, że zwiedzam bardzo dokładnie a w większości mam 97-98% i już nie wiem gdzie mam szukać :P gdyby ktoś znalazł jakiś sensowny poradnik dajcie znać, tymczasem zajmę się Lords of Shadow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam tylko w dwóch chapterach 100% orbów, a dokładnie w chapterze 11 i 4 :). Ktoś ma może innych i może się wymienić spostrzeżeniami :)?? Zapraszam pisać tutaj, lub mi na GG 784880. Bo bardzo chcę mieć platynę w tej grze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do orbów nie ma jeszcze, żadnego poradnika. Tylko do Masek na razie jest na YT.

Polecam stronki NextGenWalkthroughs.com. Tutaj goście przechodzą całe gry ze wszystkimi collectibles'ami i robią voiceover'y więc jest też co posłuchać.

A tą stronkę pewnie wszyscy znają: AchievementHunter.com. Jak są jakieś filmiki do achy/trofi to na niej na liście odpowiedniej gry na bank są. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też klnę na orbsy :/ przechodzę levele po 2-3 razy, z nosem przy ścianie, rozglądam się kamera - mówię sobie, super 100%. Włażę do menu a tam 97% :/ łapy opadają. Póki co mam 100% w 6 levelac i nei zapowiada się że będzie więcej dopóki nie zrobią dobrych walkthrough na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior mi jakoś powoli, ale idzie. Już mam 100% w CHAPTERACH nr. 11, 4 i 3 :D. Kurde, a w 2 chapterze mam 99%, cholera może wziąć przez te orby po prostu ;//. Tomisior zagadaj do mnie na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: Zostały mi tylko roździały nr. 14, 13, 12, 10, 9(99% LOL !!! ) :)).... Może dzisiaj mi się uda zdobyć platynę :DDD Co do platyny w enslaved. Widziałem, że jak na razie na świecie ma tylko 8 osób platynę w tej grze :tongue::tongue: Może będę 9 ?:D. Albo Tomisior mnie wyprzedzi :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo osob na forum juz poprzechodzilo gre, takze mam pytanko - ile w koncu zajmuje przejscie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo osob na forum juz poprzechodzilo gre, takze mam pytanko - ile w koncu zajmuje przejscie gry?

7 godzin na normalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na HARDZIE zajęło około 8-9 godzin... Czyli z tego wynika, że długość gry jest normalna jak na dzisiejsze standardy :).

Ah jeszcze 4 roździały i mam platynkę :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ślepy, że nie wyświetla Ci się w liście trofeów ta gra (klikając tam po lewej na PSNID). Tak samo jak z Enslaved, tak samo jest z FIFĄ 11. Szkoda, że nie można napisać do PS na mejla, tylko znów by trzeba było dzwonić do nich... Ale bugi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebinho1916@ Wiem: że mi nie wyświetla na oficjalnej stronie ps. A np. jak mnie dodasz do znajomych na psn to zobaczysz wszystkie moje najwnosze zdobyte trofea :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, tyle że czasem jak nie ma mnie na PS to patrze w necie z resztą tak czy siak powinny się wyświetlać i PS powinno coś z tym zrobić...

A co do samej gry to mam zamiar kupić ale najpierw zagram w demko, przejdę Prince of Persie i GOWa III oraz poczekam aż stanieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo osob na forum juz poprzechodzilo gre, takze mam pytanko - ile w koncu zajmuje przejscie gry?

Hard u mnie również około 9h więc całkiem przyzwoicie jak na dzisiejsze standardy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE ZNOWU!!.. Mogę się teraz pochwalić, że chyba jako pierwszy na forum mam platynkę w Enslaved :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun, młody jesteś, mam dużo wolnego czasu. Ehh te pamiętne czasy gimnazjum whistling.gif. Choć w sumie ja wtedy przesiadywałem na dworze głównie thumbsup.gif

Graj, graj, bo potem Ci się zacznie zapi*rdol.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może i gimnazjum, ale tego gimnazjum zostało mi chyba 7 miesięcy. :) Potem szkoła wyższa i dupa będzie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako drugi zrobiłem i nie jestem w gimnazjum ;( :D

ps. te orby to totalne przegięcie pały. już lepiej wspominam seedy z popa a było ich 1001 :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE ZNOWU!!.. Mogę się teraz pochwalić, że chyba jako pierwszy na forum mam platynkę w Enslaved :biggrin:

Nie tak pierwszy. Ja zrobiłem 13 października moja ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki spokojny i cichy jestem :P Ale powodzenia wszystkim ciągle nabijającym platynę. Pojedynczy orb leżący w bliżej nieokreślonym miejscu na mapie potrafi nieźle zirytować (conajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×